Quid pro Quo

פורום הודעות כלליות
שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Quid pro Quo

שליחה על ידי Navidshi »

אני פורש מתפקידי כמודרטור.

בעבר, כשהמודרטורים והאדמינים היו הרבה יותר תקיפים, לאנשים היה כבוד כלשהו לחוקי הפורום. היום, כשאנחנו מנהלים דיונים ארוכים ומתמשכים על מה נחשב לעבירה ומה לא ומשתדלים שלא לדרוך לאף אחד על האצבעות, משתמשים מתלוננים על זה שנותנים להם אזהרה, במקום להפנים שהם עשו משהו לא מקובל. הם חושבים שמה שמודרטור אחד כותב זו גחמה שרירותית שלו ולא קשור ללינק האדום-אדום שבראש העמוד. השתיקה של המודרטורים האחרים מתפרשת לא בתור אישור לנעשה אלא בתור חוסר אכפתיות. מי שרוצה מציית לחוק ומי שלא רוצה, לא מציית וגם לא נענש.

אז מה הטעם בחוקים?

גם אני יכול להיכנס לכל הודעה ש*** מפרסם, ללעוג לשגיעות הכתיב שלו, להתנסחות הבנאלית שלו ובאותה הזדמנות להגיד "כל מה שאתה כותב זה מטומטם, אתה לא יודע לשחק". אני יכול ללעוג ל**** על השימוש המוגזם ב-emoticons, חוסר היכולת לקרוא מה שנכתב הודעה אחת קודם והזמן שהוא מבזבז לעצמו ולכל העולם כדי לעשות דווקא. אני יכול להיכנס לכל נושא ש-***** פותח ולכתוב "זה לא מעניין, תדברו על משהו אחר". ואני יכול לכתוב את השמות שלהם בלי להשתמש ב-*, כדי שלא יהיה ספק מי גאוני הדור שבהם מדובר. למה אני לא עושה את זה? כי זה לא אתי? עובדה, אנשים אחרים עושים את זה באופן חופשי.

אז בבקשה, קחו ממני את הצבע הירוק ואת האחריות להעמיד אנשים על טעותם כשהם עוברים על החוק ותנו לי בחזרה את היכולת לקרוא "אידיוט" למי שקורא לי "אידיוט" בלי כחל ושרק. עיניכם הרואות, לא חסרים כאן כאלו.
שלח תגובה