Rating & Ranking

פורום זה הוא הכתובת לכל השאלות על חוקי המשחק ועל חוקי הטורנירים של ה-DCI.

מנהלים: sliver, Navidshi

שלח תגובה
dekel31
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Rating & Ranking

שליחה על ידי dekel31 »

היום החלטתי לבדוק יותר לעומק את הrating שלי. בדקתי עפ"י המאצ'ים שהיו לי בזמן האחרון ואני חייב להגיד שלא מצאתי הגיון בשיטה שבה קיבלתי או הפסדתי נק'.
הייתי רוצה לדעת איך השיטה של הנקודות על כל Match עובדת. חיפשתי בפוסטים הדביקים אבל לא מצאתי.
תודה לעוזרים.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אתה מקבל או מפסיד נקודות בהתאם ליחס בין הרייטינג שלך לרייטינג של השחקן נגדו שיחקת. אם ניצחת שחקן עם רייטינג גבוה בהרבה משלך, תקבל הרבה נקודות (עד למקסימום בהתאם לרמת הטורניר; דראפט מקומי עומד על 8, טורנירים ברמה גבוהה כמו PTQ או NATS על יותר), אם הפסדת לשחקן עם רייטינג גבוה בהרבה משלך, תפסיד מעט נקודות, ולהיפך במקרה ששחקת נגד שחקן עם רייטינג נמוך משלך בהרבה.
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

אז זהו, שזה גם מה שאני שמעתי.
בדקתי את המאצ'ים שהיו לי בכמה טורנירים, וראיתי דבר מוזר:
הפסדתי לשחקן X בדראפט, (שחקן עם rating פחות או יותר כמו שלי) והפסדתי 9 נק' (בדראפט מקומי). הדבר היותר מוזר זה ששבוע אחרי זה ניצחתי את שחקן X בדראפט וקיבלתי עליו 7 נק'.
זה הניקוד הכי מוזר שקיבלתי, אבל ראיתי הרבה כאלה, כמו להפסיד לשחקן עם דירוג גבוהה ולהפסיד 5 נק' וכאלה.
מישהו יכול להסביר את התופעה?
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

תתיחס לK value של כל טורניר כדי לדעת מה היה המקסימום. אל תשכח גם שהרייטינג מתנדנד, ואתה מפסיד או מקבל נקודות לפי הרייטינג שלכם באותו מצ' בדיוק, כלומר לא משנה מה הערכים ברגע זה כבר.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

זה תלוי איזה דראפט זה,אם זה fnm אז זה k-16 אם זה "סתם דראפט" אז זה k-8(או הפוך,אבל יש דראפט שהוא לk-16 נראה לי שזה fnm אבל לא בטוח)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

מה שזה אומר זה שזה היה K-16, וזה מאוד הגיוני-לאותו שחקן יש קצת פחות רייטינג ממך אז הוא מקבל 9, ואם אתה מנצח אותו אתה מקבל 7.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
שלח תגובה