vanish into memory on commanders

פורום זה הוא הכתובת לכל השאלות על חוקי המשחק ועל חוקי הטורנירים של ה-DCI.

מנהלים: sliver, Navidshi

שלח תגובה
התימני
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

vanish into memory on commanders

שליחה על ידי התימני »

אם אני מטיל vanish into memory על commander שלי או של היריב. האם הוא חוזר או הולך ישירות ל command zone?
Soul
Aether Blaster

Re: vanish into memory on commanders

שליחה על ידי Soul »

הוא יכול להגיע ל-Command Zone אם הבעלים שלו רוצה, אבל בכל מקרה הוא הוא תמיד יחזור:

[card]Vanish Into Memory[/card] מנסה לשלוח את המפקד ל-Exile. לבעלים של המפקד יש אפשרות לשלוח את המפקד ל-Command Zone במקום זאת (903.12).
החלק של הקסם שמחזיר את היצור מתייחס אליו כאל "that card" (ולא "the exiled card") אז הוא מזהה את הקלף אפילו אם הוא נשלח ל-Command Zone ויחזיר אותו.
903.12. If a commander would be put into the exile zone from anywhere, its owner may put it into the command zone instead.
לגבי החלק השני של התשובה, לא מצאתי חוק כתוב על זה, אבל זו פסיקה ידועה במצבים כאלה. לדוגמה, הקלף [card]Rescue From the Underworld[/card] עובד בצורה דומה, ויחזיר מפקד שהוקרב אם הוא נשלח ל-Command Zone במקום לבית הקברות.
9/15/2013 However, if the sacrificed creature is put into another public zone instead of the graveyard, perhaps because it’s your commander or because of another replacement effect, it will return to the battlefield from the zone it went to.
עריכה: פסיקה של שופטת L2 לשאלה זו: " target="_blank
התימני
MTGil Wizard

שליחה על ידי התימני »

תודה רבה על התשובה.

זה יפה מאד מצידך שאתה משקיע בתשובות כך שלא רק שהן נותנות מענה, אלא גם עוזרות למי ששאל להבין יותר את החוקים.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

שאלה להרחבה: שיחקתי Vanish into Memory על מפקד שתקף אותי. היריב בחר להעביר אותו ל-Command Zone ואז הטיל אותו מחדש בסוף הקרב. מה קורה ב-upkeep הבא שלי?
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

בגלל שהמפקד החליף בינתיים zone, ה Vanish into Memory כבר לא עוקב אחריו ולא יכול להחזיר אותו (אפילו שתכלס הוא כבר בשדה הקרב).
זה אומר גם שלא תזרוק קלפים.
בונוס - זה תקף גם אם לאחר ההטלה קרה עוד משהו לקומנדר, וב upkeep שלך הוא ב Command Zone. ה Vanish into Memory כבר הפסיק לעקוב מזמן.

סימוכין ב 603.6
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
שלח תגובה