טורנירים רשמיים

פורום זה הוא הכתובת לכל השאלות על חוקי המשחק ועל חוקי הטורנירים של ה-DCI.

מנהלים: sliver, Navidshi

נעול
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Re: טורנירים רשמיים

שליחה על ידי Navidshi »

עידו יקר ומתנשא, בוא ונשים את הקלפים על השולחן: את הקלפים יקרי הערך שלקחת ממני מעולם לא החזרת. טענת שאין לך כסף, שלקחו ממך, שאתה מסכן וכולם מתעללים בך ועכשיו אתה טוען שהיה לך המון כסף ושקנית קלפים בכמויות. אתה חסר הגינות ויומרני ואני לא רואה סיבה לשתוק כשאתה מציג את עצמך בתור דוגמא לאחרים ומצפה מהם לעמוד בכללים שמתאימים לך תוך זילות מוחלט בכללים שלא מתאימים לך.

קצת מבאס לראות בפעם המאה משתמש שמנסה לשלול את זכות הדיבור שלי על סמך היותי מודרטור. על אחת כמה וכמה בנושא שנפתח מטעמים אישיים לחלוטין.

מכיוון ואתה בוחר להכחיש עובדות שציינתי בתור מי שארגן טורנירים בליגה (לפני אריאל ואחרי אריאל, לפניך ואחריך) והדיון "סגור" נראה שאין מה להוסיף.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

נדב, תירגע שתה מים ותאכל דגים. יש חריימה השבת.
IS130
MTGil Apprentice
קיבל תודה: 1 פעם

שליחה על ידי IS130 »

שים לב שאת הת'רד פתחתי מסיבה אחרת שלא קשורה לריב האישי בינינו. לא לפני ולא אחרי ההערה הפוגענית הראשונה שלך לא פגעתי בך בשום צורה, אלא מקסימום לאחר ההודעה הראשונה שלך דיברתי רעות על הצורה בה דיברת, ולא יותר מזה. אתה זה שהגיע לפה משום מקום(סליחה, מקנדה) והחליט להלבין פניי ברבים, שוב תוך כדי עמידה יפה בסעיף 2 מההודעה הקודמת שלי, שמדגיש כי מה שאתה אומר הוא לא יותר מחשד לא מבוסס של אנשים בודדים שהחלטת על דעת עצמך להציג בתור עובדה. עשית לי משפט אופי יפה על סמך מה? על סמך ה10-15 פעמים שראית אותי פנים מול פנים במשך 4-5 שעות כל פעם שגם מתוכם אשכרה החלפנו אולי כמות בודדת של משפטים וכל זה היה לפני 7 שנים, או על סמך 73 (נכון לתגובה הראשונה שלך בת'רד זה) הודעות שפרסמתי פה בשלוש שנים האחרונות, מתוכם 54 בכלל בת'רדים של אירועי מג'יק וטורנירים? זה תדירות של הודעה בכמעט חודשיים, אם לא מחשבים את אלה שקשורות לליגות/טורנירים ואם החשבון שלי נכון. לא יודע איפה חינכו אותך, אותי חינכו שגם אם בן אדם עשה טעויות בגיל 14 מה שגם ככה בספק בכל מקרה, אתה נותן לו הזדמנות שנייה בגיל 21. ולכן כל מי שמכיר אותי בשלוש שנים האחרונות לא ישנה את דעתו עליי, בין אם הייתה טובה או רעה, גם אם תכתוב מקנדה עוד 30 הודעות שמספרות שלפני שבע שנים רצחתי את הנשיא ושדדתי את הלובר. אבל לכל מי שלא מכיר אותי, ההשמצות שלך לא במקום בטח שבתור מוד, וזה לא ניסיון לנצל את זה שאתה מוד כדי להשתיק אותך, זה עובדה. אתה המנהל של הפורום הספציפי הזה על חוקים ותנהג באובייקטיביות. אם כבר, ההודעה הראשונה שלך בת'רד הזה בתור המנהל של הפורום הזה, הייתה בכלל אמורה להיות הצדקה של הטענה המקורית שלי, לפיה דיווח של טורניר עם פרוקסים לא היה במקום מבחינה חוקית, ואם אתה לא מסכים עם זה ובאמת מאמין שההודעה הראשונה שלך הייתה במקום, אולי אתה לא מתאים לנהל פה פורומים.
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

לאחר בדיקה מקיפה של הנושא , לא הצלחתי למצוא אפשרות לבטל את הדיווח. אם יש מישהו שיודע איך לעשות את זה אם אפשר , אשמח אם יוכל ללמד אותי . תודה
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

חבל ששני חבר'ה נחמדים כמוכם רבים. בסה"כ עידו לא היה משטנקר לוויזארדס ורצה שיעשה הדבר הנכון. זה היה משולב באמוציות על הקרבה כספית ודבר שהוביל לסכסוך נושן שהוביל לנדב לומר משהו שסחב בבטן מס' שנים כאשר נימנע מסיבות אישיות לעשות זאת בעת שהתרחשו עינייני העבר.

איפה הימים המאושרים שהייתם מסתובבים ביחד עם הטוסטוס?
השבת הזו דגים, קפה ובקלאווה עלי :)

תמונה

בחיבה ובאהבה,
משה
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לאחר בדיקה מקיפה של הפוסט, אני מרגיש שאפשר לעצור כאן.
סתיו, לא קרה כלום. פשוט אל תדווח את הטורנירים הבאים.
את המחלוקות האישיות תפתרו ביניכם בפרטי.
אני הדורבן שקולע בזמן !
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

התרד הזה באמת מיצה את עצמו ואני גם לא רואה טעם להשאיר אותו פתוח לדיון ולריבים, אבל כמה סייגים:
בעיה בטורניר אחד לא מתאזנת בכך שלא ידווחו את הבאים. אני אנסה לסייע לסתו בביטול הדיווח ונעדכן במידה שזה יתאפשר.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
נעול