intro pack של scars of mirrodin

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
tomeriko
Legendary Samurai
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

intro pack של scars of mirrodin

שליחה על ידי tomeriko »

איפה אפשר לקנות?
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

כנראה יהיה בפריק עוד 100 שנה כמו תמיד או תזמין מחול בשליש מחיר
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

איך בדיוק? אין לי כרטיס אשראי והם לא מביאים לארץ.
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

כרטיס ויזה נטען?
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

יענו כמו הזה של הדואר?
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

זה של הדואר!
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

shtcukhe כתב:כנראה יהיה בפריק עוד 100 שנה כמו תמיד או תזמין מחול בשליש מחיר
חבל שאתה רושם דברים שאין לך מושג עליהם ומטעה אנשים

יש אינטרו פאק בפריק אתה מוזמן להיכנס ולרכוש

אתה גם מאוד "מעודד" אותי בגישה שלך של ללכת ולקנות בחו"ל
אני מבין שהמאמצים שאנחנו עושים בהורדת המחירים לא מדברים אלייך
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

לא ממש כי לא משנה כמה תורידו בכל זאת מחול יהיה יותר זול וזה אמור להיות ככה כי כשאני מזמין מחול זה מגיע ישר אלי וכשאתם מזמינים זה עובר בהמון מקומות מישהו צריך ללכת לקחת הכל מהמכס ונראה לך שהוא יעשה את זה בחינם?לא זה עוד תשלום מישהו צריך לאחסן את זה בבית ולשלוח אחר כך למארגנים בכל הארץ או שהמארגנים יבואו עד אליו נראה לך זה בחינם גם כן? כל דבר כזה מוסיף ומוסיף לכל דבר וגם אתם עוד צריכים להרוויח משהו אחרת אין לכם מטרה לעשות את זה ככה זה עובר בכלכך הרבה ידיים שמבקשות כסף עבור זה וברור למה אני לא אומר שזה לא מוצדק אבל זה לא שווה את המחיר
ודרך אגב אין באתר של פריק
נערך לאחרונה על ידי shtcukhe ב 04/10/2010 , 17:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

יש בחיפה?

עריכה:
אני לא דוגל בלקנות מחו"ל (אולי קלפים מסויימים שבארץ יקרים) כי אם כולם יקנו זה יעודד להוריד מחירים.

עריכה 2:
באתר של פריק לא כתוב שיש.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

shtcukhe כתב:לא ממש כי לא משנה כמה תורידו בכל זאת מחול יהיה יותר זול וזה אמור להיות ככה כי כשאני מזמין מחול זה מגיע ישר אלי וכשאתם מזמינים זה עובר בהמון מקומות מישהו צריך ללכת לקחת הכל מהמכס ונראה לך שהוא יעשה את זה בחינם?לא זה עוד תשלום מישהו צריך לאחסן את זה בבית ולשלוח אחר כך למארגנים בכל הארץ או שהמארגנים יבואו עד אליו נראה לך זה בחינם גם כן? כל דבר כזה מוסיף ומוסיף לכל דבר וגם אתם עוד צריכים להרוויח משהו אחרת אין לכם מטרה לעשות את זה ככה זה עובר בכלכך הרבה ידיים שמבקשות כסף עבור זה וברור למה אני לא אומר שזה לא מוצדק אבל זה לא שווה את המחיר
ודרך אגב אין באתר של פריק
ההבדל הגדול הוא שאתה פשוט מיבא ולא מדווח למדינת ישראל שאתה מיבא סחורה ולכן לא משלם מע"מ ומכס במידה ופעם אחת תצטרך לשלם אז תראה מה יהיה ההבדל

ובאתר של פריק אולי אין אבל אני אישית הבאתי להם 40 חבילות
הם כניראה עדיין לא העלו לאתר
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

לגבי קנייה מחו"ל, הנושא כבר נטחן עד דק בעבר, אבל נראה שאביב, לא היית עד לדיונים האלה, אז עבורך:
1. ככל שיותר אנשים יקנו מחו"ל, כך פחות כסף יכנס למחזור של מאג'יק בארץ, פחות סחורה תימכר, ולכל הגופים המעורבים יהיה פחות רווחי לעסוק בזה. אם כולם או רוב האנשים היו קונים בחו"ל, לא היה מאג'יק בארץ, קח את זה בחשבון ותבין שמה שאתה עושה תורם לכיס שלך, אבל דופק את הקהילה באופן כללי.
2. הפורום הזה ספציפית ממומן על ידי, היבואן של מאג'יק בארץ, וככזה, אני לא מתייחס בחיוב להמלצות שונות של "תקנה בחו"ל" אז שמור את ההערות האלה לעצמך פעם הבאה או שתהיה ענישה.

אור.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

Orb כתב:לגבי קנייה מחו"ל, הנושא כבר נטחן עד דק בעבר, אבל נראה שאביב, לא היית עד לדיונים האלה, אז עבורך:
1. ככל שיותר אנשים יקנו מחו"ל, כך פחות כסף יכנס למחזור של מאג'יק בארץ, פחות סחורה תימכר, ולכל הגופים המעורבים יהיה פחות רווחי לעסוק בזה. אם כולם או רוב האנשים היו קונים בחו"ל, לא היה מאג'יק בארץ, קח את זה בחשבון ותבין שמה שאתה עושה תורם לכיס שלך, אבל דופק את הקהילה באופן כללי.
2. הפורום הזה ספציפית ממומן על ידי, היבואן של מאג'יק בארץ, וככזה, אני לא מתייחס בחיוב להמלצות שונות של "תקנה בחו"ל" אז שמור את ההערות האלה לעצמך פעם הבאה או שתהיה ענישה.

אור.
1.סליחה אבל אם באמת היה אכפת לכם מהתפתחות הקהילה היה שינוי דרסטי במחירים ולא 10 שקלים לפרה רליס פרה רליס שזה טורניר שמתקיים בערך 4-5 פעמים בשנה אמור להיות טיפה יותר זול ולא 130 שקל וזה עוד אחרי הורדת המחירים ואני לא דופק את הקהילה של המגיק בארץ אלא אני דופק את הכיס של היבואן של המגיק בארץ.

2.פורום שלכם תעשו מה שבא לכם.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

shtcukhe כתב:
1.סליחה אבל אם באמת היה אכפת לכם מהתפתחות הקהילה היה שינוי דרסטי במחירים ולא 10 שקלים לפרה רליס פרה רליס שזה טורניר שמתקיים בערך 4-5 פעמים בשנה אמור להיות טיפה יותר זול ולא 130 שקל וזה עוד אחרי הורדת המחירים ואני לא דופק את הקהילה של המגיק בארץ אלא אני דופק את הכיס של היבואן של המגיק בארץ.

שוב אביב מדבר שטויות מבלי לבדוק

הרי מאחורייך עשורות טורנירים שאתה יודע את העליות כמו מקום + שולחנות + כסאות + עובדים + סחורה + אוכל + ציוד משרדי + חנייה וכו'
שהרי הם כולם בחינם
כניראה שלא משנה מה נעשה תמיד אנשיים יתלוננו שזה לא מספיק
אוליי נעשה את הטורניר בחינם - אהה רגע בטח תתלונן שהנסיעה עולה לך כסף ושלא קיבלתה ררים טובים אז אנחנו לא עושים מספיק עבורך

ולגבי הטענה שאתה "דופק את היבואן " אתה סובל מתסמונת ישראלית טיפוסית של קוצר ראי
אתה מסתכל כאן ועכשיו וכמובן על הכיס הקרוב ולא על תמונת המבט הרחבה וארוכת הטווח ולא מבין שפעולות אלו פוגעות בקהילה בטווח הארוך ומכאן גם באביב (כן כן אתה )
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

ziv כתב:
shtcukhe כתב:

שוב אביב מדבר שטויות מבלי לבדוק

הרי מאחורייך עשורות טורנירים שאתה יודע את העליות כמו מקום + שולחנות + כסאות + עובדים + סחורה + אוכל + ציוד משרדי + חנייה וכו'
שהרי הם כולם בחינם
כניראה שלא משנה מה נעשה תמיד אנשיים יתלוננו שזה לא מספיק
אוליי נעשה את הטורניר בחינם - אהה רגע בטח תתלונן שהנסיעה עולה לך כסף ושלא קיבלתה ררים טובים אז אנחנו לא עושים מספיק עבורך

ולגבי הטענה שאתה "דופק את היבואן " אתה סובל מתסמונת ישראלית טיפוסית של קוצר ראי
אתה מסתכל כאן ועכשיו וכמובן על הכיס הקרוב ולא על תמונת המבט הרחבה וארוכת הטווח ולא מבין שפעולות אלו פוגעות בקהילה בטווח הארוך ומכאן גם באביב (כן כן אתה )
אוכל?זה היה נשמע לרגע כאילו אתם משלמים חנייה זה גם כן היה נשמע כאילו אתם מספקים מקומות חנייה שמורים לשחקנים בציוד משרדי אתה מדבר על המחשב והמדפסת של המארגן שהוא מביא מהבית את שלו? עובדים?זה היה נשמע לרגע שיש מישהו חוץ מהמארגן שמקבל חלק מכל זה. כל מה שאתם עושים זה מזמינים את הסחורה הולכים למכס לקחת אותה מביאים חלק מסוים לכל מארגן ומשכירים מקום.
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

אאמממ....אפשר לשמור את זה מחוץ לכאן?
רק ריציתי לדעת אם יש מקום בחיפה שאפשר לקנות (כמו חונן גוניור)(פלסטלינה עדיין מוכרים?).
התקשרתי לפריק, כנראה הם לא עדכנו את האתר וחבל :)
נערך לאחרונה על ידי tomeriko ב 05/10/2010 , 14:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
MTGil Wizard

שליחה על ידי avatar of woe »

גם למודיעין אמורים להגיע intro packs ?
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אני מצטרף לכך שאביב מדבר שטויות.
אני מה זה לא חושב שויכוח קולני נגד היבואן החדש, שכן עשה צעדים להוזלת וקידום המשחק ולא טרח להבטיח אלא ישר ביצע, הוא דבר חיובי.
אני בטח שלא חושב שאפשר לבקר אותם על כך שהם נתנו הנחה אבל לא נתנו הנחה
כיוון שזו פעם ראשונה שהם מנסים את זה, וכיוון שהם לא הבטיחו כלום. ולהגיד שלא אכפת להם זה הדבר הכי רחוק מהאמת כיוון שהם שחקנים, הם חלק מהקהילה ואחרי הכל אף אחד לא עושה הון משיווק של מג'יק חוץ מWizards of the coast אז צא מנקודת הנחה שהם נותנים לנו את ההוזלות הללו ישירות מהכיס שלהם, כאשר גם ככה הם כנראה לא משלימים מהאירגון הכנסה.
תמונה
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

הם לא היו עושים את זה אם לא היה רווח אף אחד לא היה עושה את זה אם לא היה רווח ואני לא אומר שמה שהם עושים לא בסדר אבל בכל זאת בשביל אדם פרטי זול יותר להזמין לבד מחול
שלח תגובה