מצאתי אוסף של קלפים. האם הם שווים משהו?

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
berko
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מצאתי אוסף של קלפים. האם הם שווים משהו?

שליחה על ידי berko »

שלום
אינני אספן/שחקן של מגיק אבל מצאתי בביתי אוסף לא קטן של קלפים (אח שלי פעם אסף/ שיחק). האם יש להם שווי? האם ניתן למכור את אותו? מצורף תמונה של חלק מהקלפים.

תודה מראש לעונים

תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

The cards visible are not very valuable to my best knowledge, but they are from fairly old sets. It is possible that some of the ones we can't see in the picture are worth something, maybe even a lot. You can go to magiccards.info and check the prices of cards you have, or meet a knowledgeable player and ask for an estimate. I'd look at the website no matter what, just to make sure no ne tries to buy something very precious from you for cheap.
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

אם תסתכל על הקלפים תראה שבערך באמצע הקלף בצד ימין יש סמל שעל חלק מהקלפים הוא שחור,על חלק כסוף ועל חלק בצבע זהב-אלו שבהם הוא זהב בד"כ שווים יותר,אז כדאי לך להתחיל לבדוק באתר אותם קודם כל..
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

tnvsh כתב:אם תסתכל על הקלפים תראה שבערך באמצע הקלף בצד ימין יש סמל שעל חלק מהקלפים הוא שחור,על חלק כסוף ועל חלק בצבע זהב-אלו שבהם הוא זהב בד"כ שווים יותר,אז כדאי לך להתחיל לבדוק באתר אותם קודם כל..
לא רלבנטי, הקלפים שבתמונה הם ממהדורות שיצאו לפני שהיה הבדל בין סמלי הrarities השונים.
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

ממה שראיתי שם, זה revised, 4th, הומלנדס, כרוניקלס וכנראה שגם אייסאייג'.

רוב הקלפים מההוצאות האלה לא שווים כלום לצערי הרב. אולי דואלים revised או משהוא כזה
How is my whisky cup doing?
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

איך אתה מצליח להבדיל בין Revised ל-Unlimited באיכות הזו?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

הוא לא, אבל סביר יותר שמדובר ב-revised בהתחשב בסטים האחרים שאנחנו רואים בתמונה. בכל מקרה, כמו שאמרתי קודם: הדרך הטובה ביותר היא לנסות ולבדוק את הקלפים ב-http://www.Magiccards.info, ואם אין לך שום ידע לגבי סטים וכדומה רצוי להתייעץ גם עם שחקן מנוסה שיש לו ידע כזה. הייתי מתנדב, אבל אני לא יודע היכן אתה גר ואני אהיה זמין בארץ רק אחרי ראש השנה, כך שאם תפרסם פרטים אולי מישהו אחר יוכל לעזור לך מהר יותר.
berko
MTGil Apprentice

שליחה על ידי berko »

תודה רבה לכל המגיבים. אני ינסה למצוא מישהו מהאיזור שאולי יתן לי קצת יעוץ לגבי שוויום, האתר די עוזר אבל זה קצת מעיק לעבור קלף קלף במיוחד עם השמות המסובכים שיש להם. יש לי למעלה מ200 ככה שזה יקח לי שבוע.
בכל מקרה אם מישהו מזהה מהתמונה משהו או אם צריך אני יכול לפרסם עוד כמה אשמח לעוד איזה חוות דעת.
תודה רבה - לילה טוב
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אם אתה רוצה לצלם את יתר הקלפים פרושים כך שניתן יהיה לראות את התמונה ועדיף גם לקרוא לפחות את שם הקלף, אני בטוח שלא יחסרו אנשים (כולל אותי) שישמחו לעבור עליהם ולחפש עבורך את בעלי הערך ביניהם.
MTGil Wizard

שליחה על ידי avatar of woe »

אני רוצה את lord of the pit שיש לך, רואים אותו בתמונה
demonic sengir
I Am Tutor

TheCheat כתב:איך אתה מצליח להבדיל בין Revised ל-Unlimited באיכות הזו?
קודם כל, אני אפתיע את נבידשי - אני דווקא כן יודע להבדיל. יש הבדל בצבע ויש הבדל בפונט ובקלפים מסויימים גם בניסוח ובסמלים. אני מספיק זקן בשביל לדעת את הדברים האלה :P
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

אני יודע שיש הבדלים אבל איך אתה מצליח לזהות הבדל בצבע למשל בתמונה כזו אני לא יודע, כי אני לא מצליח :P
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
demonic sengir
I Am Tutor

TheCheat כתב:אני יודע שיש הבדלים אבל איך אתה מצליח לזהות הבדל בצבע למשל בתמונה כזו אני לא יודע, כי אני לא מצליח :P
בוא נגיד שאני התחלתי לשחק כשיצא revised, אז ידענו לזהות :)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

avatar of woe כתב:אני רוצה לקבל תשומת לב ממודרטור
Avatar of Woe, כבר קיבלת שתי אזהרות לגבי מסחר בחלק של הפורום שלא מיועד לזה, אחת מהן לפני פחות מחודשיים. זו האזהרה האחרונה שאתה מקבל בנידון: מידע על מסחר מיועד למידע על מסחר, אבל לא ניהול עסקאות. אתה רואה משהו שמישהו כתב כאן וזה מעניין אותך, שלח לו הודעה פרטית.
demonic sengir כתב:קודם כל, אני אפתיע את נבידשי - אני דווקא כן יודע להבדיל. יש הבדל בצבע ויש הבדל בפונט ובקלפים מסויימים גם בניסוח ובסמלים. אני מספיק זקן בשביל לדעת את הדברים האלה :P
גם אני זקן מספיק בשביל להכיר את הקלפים מהמהדורות האלו וכמו טל, קשה לי יחסית לקבוע מהדורה מתמונה באיכות כזו (אלא אם מדובר במשהו כמו Azure Drake או Cyclopean Mummy שיצאו עם שוליים לבנים רק במהדורות מאד מסוימות). ואתה צודק, כמובן, שבסטים שבהם מדובר אין הרבה קלפים בעלי ערך אבל יש כמה ששווים גם אם לא הון. הנקודה שלי היא שיש שם גם כמות גדולה של קלפים שאתה בקושי רואה מהם משהו כך שאין לך שום דרך לדעת מאיזה מהדורה הם עשויים להיות. באוסף הראשוני שלי היו הרבה מאד קלפים בדיוק מהסטים שאנחנו רואים, לצד חופן של duals וקלפים יקרים נוספים.

מה שמזכיר לי, Berko, רוב הקלפים בעלי הערך בסטים הישנים הם לא יצורים (כלומר, אין להם את ה-X/Z בפינה הימנית התחתונה כמו לכל הקלפים הגלויים בתמונה). כך שאם אתה מתחיל לבדוק מחירים, תתחיל מדברים שהם לא יצורים.
שלח תגובה