דרך יעילה יותר לבירור מחירים

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
Roiman
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דרך יעילה יותר לבירור מחירים

שליחה על ידי Roiman »

אהלן,

שמי רוימן והייתי שחקן ושופט מג'יק עד לפני כשלוש שנים.
כרגע אני שוקל לחזור לשחק, אבל קודם ברצוני למכור את כל האוסף הישן שלי ('לפתוח דף חלק').
תוך כדי שניסיתי לחפש כאן מחירים של קלפים, בכדי לשערך את מחיר האוסף, הבנתי משהו -
אנחנו מבקשים הערכות לקלפים בודדים, מידי פעם אותם קלפים בשלוש-ארבע הודעות נפרדות, והמידע הזה "לא נשמר". בכל פעם שאני או מישהו אחר רוצה או ירצה לברר מחיר קלף - הוא יפנה לקהילה עם אותו קלף במקום לבדוק מה אחרים כתבו לפניו.

עכשיו, האם לא יהיה יעיל יותר לוא הייתה רישומת של כל הקלפים, או לפחות כל הקלפים בעלי מחירים ששווה לדון בהם, והיינו יכולים לחפש אותם ולא להסתמך על תגובה מקרית?
האם דבר כזה הוא אפשרי לדעתכם? (עידכון מחירים נעשה באופן דיי רציף, והערכות של לפני שנה אינן תקפות היום [כרגע גיליתי שהBOP שזכרתי במחירי 55-60 צנחו למחיר 15 ש"ח..], וכמובן שיש צורך לרשום את המחירים לפי עסקאות שנעשו\הערכות של הקהילה.)
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

יש שלושה מדדים שאתה יכול לבחון:
ebay
חנויות אינטרנט
הערכות פנים קהילתיות

הראשון הוא המדד הכי אמין למחירים של קלפים כי בעיקר הוא שוק משוכלל. יש ביקוש והיצע כמעט אין סופיים אז מקבלים קריאות אמינות.

חנויות רשת מוכרות יקר יותר מאיביי, מצד שני הן די סטטיות והמחירים לא משתנים בצורה עיקבית כול יומיים.

הערכות של חברי הפורום הן מדד מצחיק שנקבע לפי מצב החסה בשטחים. הוא מושפע מזמינות הקלף עבור המבקש ועבור המקבל. אנשים שיש להם את הקלפים יעריכו קלפים בסכום גבוה בעוד אנשים שמחפשים את אותם קלפים או שאין להם עיניין בקלף ברגע זה יעריכו אותו נמוך. מה גם שאנחנו ישראלים, כלומר אנשים מתקטטנים על כסף ומצפים לעשות "מצליח". אני לדוגמא מתקשה למכור בארץ ב 40 ש"ח קלף של 13-14 דולר סתם כי אנשים מצפים שמגיע להם בזול יותר.

לגבי עידכון של מחירים של קלפים בתור מדד בפורום. אם תשכנע את זוהר לעבוד על הפורם עוד אין סוף שעות אז אין בעיה. אחרת חבל על הזמן.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני נוכחתי לדעת שאין דבר כזה מחיר בארץ. כל אחד אומר משהו אחר. עדיף להסתמך על איביי.
אני הדורבן שקולע בזמן !
שלח תגובה