אתרים למכירת סינגלים

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

dan33
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Re: אתרים למכירת סינגלים

שליחה על ידי dan33 »

נראה אתר טוב אולי אני אמכור את הקלפים של אחי שם

תודה על המידע נראה שזה יעזור לי
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

שמישהו יביא לו באן...
oh my god they killed kenny!
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

עד סוף החודש יש מבצעים טובים ב - סטארסיטי.
באופן אישי, כל קלף שאני בוחן את המחיר שלו באתר אני משווה אותו מול איביי כולל מישלוח.
מעבר לקלפים ניתן לרכוש אצלם ציוד מקיף, אבל צריך לשחק קצת עם המאזן של עלות המישלוח מול כל מוצר שמוסיפים לסל והתוספת שלו למישלוח בגלל הגדלת החבילה.
... דברים ייחודיים שאני מחפש כדוג' סליבים עם תמונה של לוטוס בלום - קשה להשיג ולפעמים החיפוש נמשך כיומיים בכל רחבי האינטרנט ...אבל זה רק בנוגע לציוד מקיף.

ועצה ידידותית שלי - להכין מראש את הדק שתרצה לשחק בטורניר הבא כדוג' גיימדיי של המהדורה הבאה ולבצע החלפות עם קלפים שברשותך וידוע לך שלא תשחק אותן.
באופן אישי אני יודע שאשחק בטורנירים הבאים אספר/קונטרול ויש לי דק מוכנה שתתעדכן עם קלפים חדשים מהסט הבא בפברואר.
מה שיפה עוד בהכנת דק מראש הוא העניין של לייפות את הדק עם קלפים בפוייל או פול ארט או מהדורה מיושנת יותר לקלף קיים בטייפ2 כמו "GAINSAY" - שאני אישית רכשתי אותו במהדורה של תרוס פוייל עם כיתוב בסינית - סוג של הומור שבתמונה מראים מישהו סתום פה עם אלמנט שלא מבינים אותו והוא מדבר סינית כתוצאה מהקינטור :)

נ.ב:
אלמנט נוסף שמומלץ לקחת בחשבון הוא אופן התשלום.
במקומות מסויימים יבקשו רק פיי-פאל , במקומות אחרים רק בכרטיס אשראי ופה בארץ יש יתרון למדנס שניתן לבצע איסוף באופן אישי ולשלם במזומן.

בהצלחה!
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

מחקתי ערימה של קישורים מההודעה הראשונה. זאת פעם שלישית מתוך שלוש הודעות.

מאחר והתכנים כן נראים רלוונטיים, אני סוגר את זה באזהרה על ספאם. בפעם הבאה המשתמש ייחסם.
שלח תגובה