RTR BLOCK Shock Lands

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
tnvsh
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

RTR BLOCK Shock Lands

שליחה על ידי tnvsh »

אהלן! בעקבות האופציה לקבל אותן בDGM, האם המחיר של האדמות לא אמור לרדת מאוד? כרגע לא ראיתי ירידה משמעותית. זה בגלל שהסט עוד לא ממש יצא או שזה צפוי להימשך לדעתכם כיוון שהן עדיין יופיעו פחות או יותר באותה נדירות?

תודה!
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

אני לא חושב שנראה מבול של shock lands, אני חושב שהסיכוי לפתוח אותם הוא כמו בrtr וgtc (פשוט עם רר נוסף בבוסטר, נגיד Ral Zarek בפריריליס :)). בהנחה שזה נכון, העובדה שעד עכשיו פתחנו 3 בוסטרים של גייטקראש לא הובילה לירידת ערך, אז למה שהערך ירד אם יש לך את אותו סיכוי לפתוח אותם בבוסטר החדש? (שד"א ייפתח ממנו ממש מעט).
*some witty quote that's out of context*
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

דקל, לך תמות...
לגבי השוקים, אני חשבתי שהם ירדו אבל אמור זה סוג של דג כך שכנראה שהם לא יורדים בינתיים אבל מוקדם עדיין לקבוע, בכל זאת אפילו לא היה עדיין רליס...
mono pink control
artillery
MTGil Wizard

שליחה על ידי artillery »

דקל, היית צודק אם לא היו ממשיכים להוציא את rtrו gtc באותו הקצב. הפורמט של הלימטד משלב בתוכו את רטר, את גייטקראש ואת דרגונ'ס מייז מה שאומר שיהיו המון שוקלנדים בשוק. השוקלנדים של מייז לא באות על חשבון שאר השוקלנדים בבלוק אלא בנוסף.
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

artillery כתב:דקל, היית צודק אם לא היו ממשיכים להוציא את rtrו gtc באותו הקצב. הפורמט של הלימטד משלב בתוכו את רטר, את גייטקראש ואת דרגונ'ס מייז מה שאומר שיהיו המון שוקלנדים בשוק. השוקלנדים של מייז לא באות על חשבון שאר השוקלנדים בבלוק אלא בנוסף.
אם נניח שיש את אותו סיכוי לפתוח shock בכל אחד מהבוסטרים, ובמקום לשחק RRR או GGG משחקים DGR אז תצטרך להסביר לי איפה הסיכוי לפתוח עולה. כי לא פותחים RTR וGTC באותו קצב, פותחים פחות מהם - כמה פחות? בדיוק הכמות שבה מוסיפים DGM.
*some witty quote that's out of context*
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

לפי מיטב ידיעתי בDGM יש כשוק לאנד אחת בכל בוקס, אני לא מומחה בנוגע לRTR וGTC, אבל אני מניח שבהם היו יותר בכל בוקס, אז החשבון הפשוט הוא שמעכשיו ייפתחו פחות שוקלאנדס.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

להגיד לכם את האמת, אין לי מוסג ירוק איך זה עובד... הניחוש שלי היה בדיוק זה, ניחוש...
mono pink control
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

בהנחה שיש פחות שוקלנדס ב-DGM מאשר שני הסטים הקדמים, זה אומר שבדראפט עשיו יצאו פחות שוקלנדס. בהנתן זה אולי קצב פתיחת השוקלאנדס יקטן, אבל כמות השוקלנדס עדיין תמשיך לגדול. כרגע המחיר של שוקלנד קצת יותר נמוך מהמחיר שלשוקלנד "מקורית" כשבלוק רבניקה הראשון היה בלימיטד. אז זה היה סביב 10 דולר לאחת (ואז 10 דולר היו יותר קרובים ל-50 שקל).

כרגע עושה רושם שהמחיר לא ירד עוד הרבה אם בכלל, כי הירידה במחיר די נעצרה ועומדת על רמת מחיר שכנראה משקפת את התועלת של הקלף.
How is my whisky cup doing?
Skie
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Skie »

Chance for shockland in RTR/GTC is about 8.2%
Chance in DRM is about 7.1%
מחליף בוסטרים חדשים תמורת ישנים.
שלח תגובה