מעוניין לקנות בוסטרים

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

שלח תגובה
Pkclear
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מעוניין לקנות בוסטרים

שליחה על ידי Pkclear »

סליחה על הספאם אבל אני מכרמיאל אני מת לקנות בוקס אני שחקן חדש במגיק לא כל כך חדש אבל אני לאט לאט מתקדם יש לי דק גרול ששווה 50 דולר כרגע ואני מת לקנות בוקס אבל זאת בדיוק הבעיה שלי מה לעזאזל המחירים האלה 650 שקל לבוקס אפש רלהזמין מאיבי ב 400 הבעיה זה המשלוח של 100-150 שקל אני מחפש חנות שמוכרת ב 300-400 אם משלוח נורמלי שלא יעלה כל כך הרבה אם מישהו באמת יכול לעזור לי אנחנו מנסים לפתח ליגה בכרמיאל אני לומד בכיתה של 14 ילדים וכבר 10 משחקים מגיק כי אנחנו למדנו אותם והם רוצים לבנות דקים וכל זה אבל בגלל המחירים זה ממש קשה יש אחד שיש לו הרבה דקים הוא נותתן לילדים לשחק אבל הוא גם מסדר לעצמו תדק אם משהו יכול לעזור לי אני ישמח
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Re: מעוניין לקנות בוסטרים

שליחה על ידי Navidshi »

פיצלתי את ההודעה שלך והעברתי אותה למידע על מסחר. ככלל, לא מנומס "לחטוף" נושא של משתמש אחר ואנחנו מבקשים ממשתמשים שמעוניינים להתמקח לעשות זאת בהודעה פרטית.

כדי לענות על השאלה שלך: למיטב ידיעתי, רשת PCGames (שיש לה סניפים לרוחב הארץ) מוכרת בוסטרים ב-15 ש"ח לבוסטר (540 ש"ח לקופסה) ואני מאמין שיש חנויות אחרות בארץ שמוכרות במחירים דומים.

לא סביר שתצליח להזמין קופסה מחו"ל במחיר נמוך יותר, בגלל עלויות משלוח ומיסוי אבל יכול להיות שתצליח למצוא שחקנים שיסכימו למכור בוסטרים עודפים (שזכו בהם בטורנירים) במחיר נמוך יותר בשקל או שניים.
שלח תגובה