חוקי הפורום - חובת קריאה {עדכון אחרון - 27/4/04}

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

נעול
Shefer
Loco de la Cabesa :}
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

חוקי הפורום - חובת קריאה {עדכון אחרון - 27/4/04}

שליחה על ידי Shefer »

כל החוקים שלהלן הם בנוסף לחוקי הפורום, הנמצאים בחלק העליון של הפונדק בצבע אדום.

Magic Online (MTGO)
1) מטרת הפורום היא לתת לאנשים להציג threads שונים הקשורים אך ורק ל-magic online. לא כוללים - אסטרטגיה, בניית חבילות (לפחות עד ש-Extended Online יהיה בפורומים שלנו) שכוללות את כל הפורמטים הכיפיים (highlander=singleton, prismatic וכו')
2) לגבי החלפות - יש לשים לב, שכיוון שהמחירים ב-real life והמחירים ב-online שונים (מאוד!!!) החלפות שדנות ב-MTGO יש לשים אותן אך ורק בפורום זה!
3) נושא העץ חייב לכלול את נושא הדיון + לפחות אחד מהמרכיבים הבאים - סוג הפורמט, או החלפות, או שווי קלף וכו'.
4) אין להפוך רעיון של חבילה או אסטרטגיה לרעיון שלך. ניתן לציין הסתייגויות וסיבות ואף לפתוח thread חדש אם יש צורך. העובר על סעיף זה יחטוף Conditional Ban. סעיף זה קיים בפורום גם באסטרטגיה וחבילות ה"רגילות".

Apprentice, Netdraft, MIRC
5) לגבי התוכנות - אם וכאשר יש עדכונים, נא לשלוח הודעה פרטית ל-kabanist או לי (שפר) כדי שנעדכן זאת.
6) לגבי MIRC - שני הערוצים הפעילים שם #apprentice ו-#e-draft (ראו הודעה כיצד להגיע לשם {לחצו כאן}) -> אני מבקש רק דבר אחד - אם מדברים על MIRC, אז בלי לכלוכים או השמצות על מה שהולך שם. רק אם יש לכם בעיות עם מודריטורים שם, ניתן לפנות בפורום זה לבקשה כיצד ניתן לפתור זאת (למשל, קבלת BAN) וזהו.
7) כמובן שיש לציין שמדובר ב-Apprentice ו/או ב-Netdraft ו/או ב-MIRC לצורך ה-thread-ים שלהם.
8) ניתן לשלוח ל-kabanist ולי תוכנות מחשב אחרות שתומכות ב-Magic שאתם רוצים לפרסם. MTGO, Apprentice, Netdraft and MIRC הן המשומשות ביותר ברחבי העולם ולכן יקבלו את רוב תשומת הלב. תוכנות תומכות Magic אחרות יתווספו לחוקים אלו ולפורום זה בהמשך, עם קבלתן, בדיקתן ואישורן.

כללי
9) המודריטור של הפורום הוא בן (kabanist). המשמעות הישירה של זה היא שמילתו היא החוק בפורום זה.
10) thread-ים של MTGO שלא יפורסמו כאן לא יועברו לכאן, זוהי אחריותכם - שימו לב שההודעות האלה עלולות להימחק בפורומים אחרים.

שפר :}
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

עודכן, היום, 27/4/04
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

בקשה מכל המשתמשים:

כאשר יש לכם בעיה באחת התוכנות, נא לנסות לפרט מה הבעיה גם בכותרת (במידת האפשר), ולא סתם לרשום "בעיה במגי'ק-אונליין". אחרי חודש מי שייכנס לפה וירצה אולי לנסות למצוא פתרון לבעיה שלו, הוא יראה 80 נושאים שכולם נקראים "בעיה במג'יק-אונליין", ובגלל שלא יהיה לו סבלנות לעבור על כולם כדי לגלות מה הייתה הבעיה, הוא פשוט ירשום עוד נושא חדש, ויקרא לו לפי המסורת - "בעיה במג'יק-אונליין", וכך בעצם ייסגר המעגל של כותרות לא מובנות.

מה גם שמדיניות הכותרות דורשת כותרת ברורה.
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
נעול