יש לי בעיה במג'יק אונלין

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Osbron
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

יש לי בעיה במג'יק אונלין

שליחה על ידי Osbron »

אני רושם את הסיסמא שקיבלתי באיימיל, וזה רושם לי שהסיסמא שגויה, מה לעשות?
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

נסה COPY ואחר כך PASTE יכול להיות עניין של עברית אנגלית או סתם אותיות גדולות קטנות

דני
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

ותדאג שאתה לא מעתיק בטעות סימן רווח שיכול להצתרף לך בטעות בסוף הסיסמא.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לפי דעתי עוד לא שילמת את ה-10 $ בשביל החשבון ורק יש לך שם וסיסמא לחנות המקוונת של וויזרדס. אני צודק ?
darkwolf
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי darkwolf »

גם לי זה קורה
לפי דעתי עוד לא שילמת את ה-10 $ בשביל החשבון ורק יש לך שם וסיסמא לחנות המקוונת של וויזרדס. אני צודק ?
איך משלמים ואם זה בכרטיס אשראי אז לא שווה בכלל כי ישחקו בו יגבעו סתם בסף (כבר עשו את זה לאמא שלי)
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

דבר ראשון , זה בכרטיס אשראי.
דבר שני , החנות המקוונת של וויזרדס היא אתר מאובטח ביותר , הפרטים של הכרטיס אשראי לא ישמרו במאגר שלהם לאחר הקנייה , כך שאין חשש לשלם עם הכרטיס אשראי של אמא.
וחוץ מזה , אין מה לעשות חבר'ה , מי שרוצה לשחק באונליין צריך לשלם 10 $ בכרטיס אשראי , כמו שלא תלך למכולת וייתנו לך לחם וחלב בחינם , אותו דבר.
הטענה שמקבלים קלפים דיגיטליים ולא אמיתיים היא מגוחכת , כנסו ללינק הזה ותראו מה אנשים משלמים על קלפים דיגיטליים :
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... %3AIT&rd=1

אז תפסיקו לעשות בלאגן מחמישים שקלים בכרטיס אשראי של אמא. מי שיש לו בעיה חמורה ועדיין רוצה לשחק שילך לפריק ויקנה (בשקלים) את הקופסא. יש שם מספר ואיתו פותחים חשבון בלי כרטיס אשראי.
כמה אפשר כבר לשמוע על נושא הכרטיס אשראי ? זה ממש לא העניין במג'יק אונליין , כמו שזה שבוסטר עולה 15 שקל זה ממש לא העניין במג'יק. תצאו מזה.
שלח תגובה