מגי'ק ברשת?

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
אלה
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי אלה »

אולי אתם יודעים אם אפשר לשחק מגי'ק ברשת?
ואם כן אז איפה? (אדיף אתר בעברית)

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: אלה בתאריך 2001-10-24 17:40 ]</font>
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

אלה?
יכול להיות שיש בת בפורום? :smile:
בכל מקרה, מג'יק ברשת ניתן לשחק בשלוש צורות עיקריות:
1. הנפוץ ביותר - תוכנת Apprentice. התוכנה הנפוצה ביותר למשחק און ליין, מהווה שולחן משחק בלבד (לא מכירה את החוקים), ולא כוללת תמונות קלפים. היא תוכנית חופשית וחינם, ניתן למצוא בכל חיפוש שכולל גם את המילים מג'יק וגם אפרנטיס.

2. הפחות נפוץ אבל יותר יפה - תוכנת Magic The Gathering Interactive Encyclopedia, מבית Wizards עצמם, והם גם אחראיים על העדכון שלה, כוללת בתוכה גם ממשק למשחק (שוב שולחן בלבד, לא מכיר את החוקים אבל כן כולל תמונות קלפים וגרפיקה) מסד נתונים על הקלפים, ואפשרות לנהל את אוסף הקלפים שלך. תוכנות עזר כגון Sidestep או MTGPlay מאפשרות לשחק עם האנציקלופדיה יותר בנוחות. עולה על אפרנטיס בנוחות שימוש ובחווית משחק בעשרות מונים, אבל הרבה פחות נפוץ עקב הצורך באנציקלופדיה שהיא תוכנה מסחרית (אם זה עדיין מרשים מישהו :smile: ).

3. האחרון, הכי פחות נפוץ ולמעשה לא אופציה עדיין עד שיפתח רשמית כבטא בעוד שבועות ספורים הוא Magic Online. משחק המג'יק המרשים ביותר (מנסיון אישי) שנוצר עד כה, מעביר גם את חווית האיסוף וההחלפה, וגם את חווית המשחק ברמה גבוהה בהרבה משתי הקודמות. חברה בשם Leaping Lizard פיתחה עבור Wotc משחק און ליין שמדמה את העולם האמיתי. יש לך קרדיטים שאיתם אתה יכול לקנות בוסטרים וירטואליים, להשתתף בדראפטים (הכל כמובן עם שחקנים אמיתיים בשר ודם), להשתתף בטורנירים אשר הפרסים עליהם הם בוסטרים פיזיים במציאות, והכל באמצעות מנוע משחק אשר מכיר את החוקים, כולל את כל הגרפיקה של הקלפים, ואשר נכון לזמן אשר ניסיתי אותו לפני כשבועיים בערך כלל כמעט את כל ה Invasion בלוק ואת אודיסי. שיחקתי שם כ 10 דראפטים, ופשוט נדלקתי. הגרפיקה נחמדה, האווירה היא של מועדון חברים ותורמת המון (לכל שחקן שם יש Avatar שמקבל כל מיני תוספות וקישוטים ככל שהדרוג שלו עולה גבוה יותר). למשל, כאשר שחקן נכנס לחדר הדראפטים נגלה לעיניו חדר גדול סטייל אודיטוריום, אשר פזורים בו שולחנות ומסביבם ניתן לראות את האנשים העסוקים באותו רגע במשחק. ניתן לגשת אליהם ולהסתכל מאחורי גבם על המשחק שלהם למשל. לעיתים תראה שולחן בו אנשים יושבים ומחכים לאנשים שיצטרפו כדי שיוכלו להתחיל דראפט. אתה יכול לגשת ולהתיישב ולהצטרף לדראפט. פשוט מדליק. אין מילים.

זהו. לצערי אלה, אין אתר או תוכנה בעברית שתאפשר לך לשחק מג'יק ברשת, אבל עם זאת מ'גיק מעולם לא תורגם לעברית גם ככה, אז אפילו במשחקים פיזיים הקלפים עדיין באנגלית...
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

magic online...
זו התוכנה שWOTC עשו אליה אלפה טסטינג בעזרת באטל קלוב?
אפשר להשיג את התוכנה בארץ?? או רק בחו"ל?
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
TheYoYoMaN
Site Janitor
יצירת קשר:

שליחה על ידי TheYoYoMaN »

אתם מתכוונים ל
Magic The Gathering Encyclopedia ?
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

Magic Online היא לא האנציקלופדיה.
היא נמצאת כרגע בשלבי אלפא טסטינג ועוברת לבטא בשבועות הקרובים. כרגע לא ניתן להשיג אותה בכלל (כי היא באלפא טסטינג) אבל מרגע שהיא תצא לבטא יהיה ניתן להוריד אותה באופן חופשי מהרשת.
מין הסתם בחצי שנה פחות או יותר של הבטא לא יעלה כלום לשחק בה. אח"כ Wizards כבר ימצאו איזשהו מודל עסקי. אבל עד אז, אני מתכוון לחרוש אותה.
TheYoYoMaN
Site Janitor
יצירת קשר:

שליחה על ידי TheYoYoMaN »

אם יש לך עותק אז למה אתה לא מחלק לח'ברה ?
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

עותק של מה? של האנציקלופדיה? יש לי, אבל זה דיסק שלם. איך אני אביא לכם? :smile:
ואם אתה מדבר על Magic Online אז זה לא תוכנה שיש לך וגמרנו. אם אתה לא רשום שם במשחק אז התוכנה חסרת ערך עבורך. אפילו הקלפים שלך לא מאוכסנים בה, אלא בסרברים הראשיים של התוכנה.
זה בערך כמו הדפדפן בלי האינטרנט. סבלנות, יצא הבטא ואז כולנו נכנס לזה.
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

הממ
גם אני הייתי אמור להשתתף באלפה טסטינג...
לא היה ברור לי משהו, שלחתי להם E-MAIL ןהם לא חזרו אלי
:sob:
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

לא נורא טסאבו, עוד כמה שבועות כולם יוכלו.
גם אני לא יכול לשחק בזה עכשיו, אני לא באלפא טסטינג. ראיתי את זה אצל בן דוד שלי שכן אלפא טסטר.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

פעם רצו לתרגם מג'יק לעברית אבל זה נפל מהר מאוד ...זו מלכה קשה וגם תחשבו

"אני מטיל עליך כדור אש"

בררררר נשמע רע
Not only the sleeping should fear dreams
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

אני כללית נגד כל מיני תרגומים, דיבובים וחרטוטים למינהם. לא רק במג'יק אלא גם (ובעיקר) בטלוויזיה ובדברים אחרים.
sid
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי sid »

אני לא נגד כל עוד זה נעשה בטעם טוב.

לדבב סרט ילדים לעברית זה הגיוני, לדבב פרסומות זה מגעיל.

יש מקרים שבהם תרגום מתאים ויש מקרים שלא.
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

אין לי בעיה עם כתוביות בעברית למשל... אבל דיבוב, אלא אם מדובר בבארני הדינוזאור או משהו ממש לתינוקות אז זה פשוט מגעיל. יש הרבה סדרות מצוירות שהייתי נהנה מהן אפילו היום אם הן לא היו מדובבות. וחוץ מזה, צריך לעודד את הילדים ללמוד אנגלית.
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Fox of another fox »

למי שמכיר doom troopers, משחק קלפים אחר שלדעתי לא מתקרב לרמה של מג'יק, התרגום מצויין ולא נשמע גרוע.
אבל עדיין עדיף אנגלית.
yohelman@012.net.il
052204484
עומר "...Ghosts cant run away..."
שלח תגובה