ת'רד הטורנירים במג'יק אונליין

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

זה שנפלת רק על שחור זה חוסר מזל, אבל לא הייתי משחק את ה-Hunter בחבילה שלך, כי אתה מריץ שתי מלאכיות חזקות וזה יכול לפגוע בך.
למה אתה לא משחק את Arid Mesa? יש לך landfall בחבילה. ולמה לא לשחק את Kabira Crossroads?
Bloodghast דווקא קלף אגרסיבי למדי, שהרבה פעמים יכול לעבור או להעביר יצור אחר או סתם להתאבד לתוך משהו כדי שתוכל לגמור אותו באמצעות Disfigure. שלא לדבר על הסינרגיה שלו עם ה-Queller בחבילה שלך.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

רן אם המלאכיות חיות אז הוא גם ככה כנראה מנצח ככה שהטיעון של "לא הייתי משחק יצור ממש חזק בגלל שהוא יכול לפגוע בך במצב שאתה כנראה מנצח" זה טיעון קצת גרועה.

bloodghaust זה ייצור מטורף...הוא לא רק טוב הוא מטו-רף

וhalo hunter גם ממש חזק,נכון שאנשים נוטעים לשחק יותר שחור במיוחד בhigh tables בגלל שזה הצבע הכי חזק אבל עדיין אין הרבה יצורים באמת שהורגים אותו בשחור יש איזה 3קומונים שהורגים אותו ככה שהוא עדיין ממש חזק..

והייתי משחק blazing torch מעל הkazandu blademaster..וmind sludge מעל הoxe
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

הפול ממש חולני, חבל שלא הגעת לטופ 8. הייתי מוציא את הblademaster ומכניס את הערפד 2\2 באחד. הblademaster לא מתאים למאנה בייס של הדק שלך בכלל, הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות זה לשחק 2 פליינס בתורות הראשונים אפילו לא בשביל יצור מטורף כמוהו.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

לא נראה לי שהערפד מתאים פה....הוא לא כזה אגרו אז זה קצת בעיה.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

אכן Archmage Ascension זה שיא, הקלף הכי גרוע שהיה ללימיטד כבר כמה שנים טובות.
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
Teldil
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Teldil »

תודה על התגובות!

הפעם היחידה באמת שהייתי מרוצה מ BLOOD GHAST בדק הזה הייתה כשהיה לי אותו ואת WORLD QUELLER ביחד על המגרש. זה היה נחמד.
חוץ מזה בפני עצמו הוא לא עשה כלום, בשום משחק. אחרי כמה סיבובים התחלתי להחליף אותו ב TORCH אחרי כל משחק ראשון.
אני מניח שלהתאבד על יצור ואז לסיים אותו עם דיספיגר זה אפשרות, אבל היריב צריך להיות דיי דביל בשביל לחסום עם יצור חשוב...

לא נתקלתי בבעיה עם HALO HUNTER והמלאכיות...כמו שנאמר פה, אם המלאכיות במשחק אני לא כזה צריך אותו והוא יכול לחכות.

BLADEMASTER - לא הייתה לי שום בעיה לשחק אותו כמעט אף פעם מבחינת מאנה.
אני לא סובל את LACERATOR, הוא גרוע מאוד אלא אם כן אתה ממש אגרו.

MIND SLUDGE - יצאתי מהנחה שלא כזה שווה כשאתה רק 50 אחוז שחור, אני טועה?

לגבי ARID MESA, כן, הייתי צריך לשחק אותה.
תמונה

Jund Mirror = Special Olympics. Even if you win you're still retarded.
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

Raging Asaf כתב:אכן Archmage Ascension זה שיא, הקלף הכי גרוע שהיה ללימיטד כבר כמה שנים טובות.
Dragon Appeasement?
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

הרעיון של "אם המלאכיות במשחק אז אתה ממילא מנצח" מובן לי למדי, אבל גם במצב כזה הייתי מעדיף שמה שיש לי ביד יהיה קלף פעיל שמגבה אותן ולא קלף "מת" שיפגע בי אם אני אשחק אותו. כשיש לך כל כך הרבה ברירות בסייד (Torch או אפילו Grim Discover, שיכול להחזיר לך מלאכית+אדמה) זה בעיני שיקול.

לגבי Bloodghast, לפעמים היריב דביל ולפעמים הוא לא דביל, אבל אין לו איזה Pillarfield Ox מיותר שלא אכפת לו לאבד. ולפעמים לא אכפת לך לבזבז Disfigure על יצור שולי, העיקר שתסלק אותו מהדרך ותוכל לחזור ולתקוף בתור הבא, כי ה-Ghast שלך חוזר והיצור שלו לא. אם יש לך אדמות ביד, אתה יכול גם סתם לבצע התקפות התאבדות כדי "לרכך" את היריב ולגרום לו לתהות האם יש לך removal או לא. ושים לב שאם היית משחק Torch, גם הוא מאפשר לך לבצע טריק שכזה.

אפילו כשאתה חצי-חצי באדמות, Mindsludge בדרך כלל יזרוק ליריב 3 קלפים בערך.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

לגבי הblademaster זה לא שקרה לך בעיה זה לא אומר שהוא יכול לייצור בעיה בקלות,שיש לך קלפים כמו halo hunter\hexmage\crypt reaper אתה רוצה כמה שיותר swamps

אם אתה מוציא את הoxe+blademaster אז יש לך 7קלפים לבנים שרובם late game שגם את הhookmaster אתה יכול להוציא זה אומר שהדק שלך הרבה יותר מ50% שחור ככה שmind sludge יהיה טוב.

רן,זה שיקול אבל הקלף הזה חזק כל כך שגם אם יש לך 2מלאכיות אז נכון מצב שהוא "נתקע"(למרות שזה לא ממש נתקע) ביד יכול לקרות אבל הסיכוי שיהיה מצב שהוא לא יתקע לך ביד הרבה יותר גדול..סה"כ מדובר ב2מלאכיות בלבד אז זה לא שיש לך איזה 4-5...

ושוב,bloodghaust זה bomb באמת שאני לא רואה איך אפשר לא להבין את זה...נכון שהוא לא חוסם אבל תחשוב על מצב שהיריב ממשיך להתחלף איתו ואתה בעצם לא מאבד כלום,שלא נדבר שאם אתה שולף trusy machete אז בכלל..מנסיון אם יש לך את 2הקלפים הללו זה מספיק לנצח לבד(קרה לי)

הlacerator לא גרועה מאוד וגם לא גרועה לא צריך להגזים,הוא קלף טוב אבל פשוט בדק שלך לא 100% שהייתי מכניס אותו,אבל בהחלט שוקל את זה,כי סה"כ אתה כן יכול להיות אגרו כי יש לך curve לא רע,אז לא צריך לפסול אותו ישר.
Raging Asaf
MTGil Wizard

עדיף Dragon Appeasement בהרבה, הוא Multicolor לבליידים ול-Gloryscale Viashino ואם יש לך דרך להקריב כמו Scarland Thrinax הוא אשכרה יכול לשלוף לך קלפים...
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

הממ... הייתי עושה בדק שלך את השינויים הבאים...
Plains -3
Kabira Crossroads +1
Arid Mesa +1
Narrow Escape +1
Pillarfield Ox -1
Vampire Lacerator +1
Blood Seeker -1
Blazing Torch +1
Soul Stair Expedition -1
Mind Sludge +1
אני לא מסכים עם האנשים שאמרו להוציא KAZANDU, הוא שבור גם לא בתור שני, במיוחד עם מצ'טה או טורץ'.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Raging Asaf
MTGil Wizard

מה הקשר Narrow Escape? זה קלף ממש גרוע בלי Journey to Nowhere. אני יודע שאתה הולך להגיד שזה גם בלי ג'רני "תמיד טוב" כי זה עושה מלא דברים כמו להביא חיים ולהציל לך יצור או שעם פירסט סטרייק אז אני מסתייג מראש בטענה שזה קלף גרוע שלא עושה כלום ועדיף קלף נורמלי אז כנראה שנצטרך לא להסכים בעניין הזה.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Raging Asaf כתב:מה הקשר Narrow Escape? זה קלף ממש גרוע בלי Journey to Nowhere. אני יודע שאתה הולך להגיד שזה גם בלי ג'רני "תמיד טוב" כי זה עושה מלא דברים כמו להביא חיים ולהציל לך יצור או שעם פירסט סטרייק אז אני מסתייג מראש בטענה שזה קלף גרוע שלא עושה כלום ועדיף קלף נורמלי אז כנראה שנצטרך לא להסכים בעניין הזה.
qft

ובועז לפעמים עדיף קונטיסטנתיות על כוח...וה2\2 הזה לא שווה את הפגיעה במנה בייס לפי דעתי
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

http://img403.imageshack.us/img403/6672/combon.jpg
קומבו...

תסתכלו בגבריארד איזה יצורים איכותים הרסתי
עידו.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אני תמיד משחק נארו אסקייפ אחד כשיש לי ג'ורני, תמיד יש לזה שימוש, ואף פעם לא התאכזבתי מהקלף, אבל אני יכול להבין את זה שאתם לא מתים עליו.
ניב, אני מכבד את הדעה שלך, אבל עדיין לא הייתי מוציא את הקאזאנדו, האופציה שהוא יירד תור שני גורמת לי להזיל יותר מדיי ריר בשביל להוציא אותו, כנראה שאני פשוט בנאדם של כוח מעל קונסיסטנטיות.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

העניין פה הוא שגם אין לך ally אחר..ככה שהוא הופך להיות פחות טוב,ובו נודה בזה שיש לדק הזה המון המון כוח כבר ככה שאני חושב שלפגוע במנה בייס שלה ככה סתם חבל..כי זה בקלות יכול להפסיד לך משחקים(במיוחד ב10סיבובים)
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

ד"א לגבי התמונה הקודמת ששם עידו.
יש פה מישהו שלא עשה 100 דרפטים לפחות עם panika?
RT-shock
MTGil Wizard

שליחה על ידי RT-shock »

http://img689.imageshack.us/img689/3218/sorinfoil.png

זהו.. הרומן שלי עם סורן פויל הפך לאמיתי.. עכשיו אני פוגש אותו גם באונליין..:D

יוחאי.
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

שכחת לציין - זה פעם שלישית שהוא פותח סורין פויל... :evil:
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

RT-shock כתב:http://img689.imageshack.us/img689/3218/sorinfoil.png

זהו.. הרומן שלי עם סורן פויל הפך לאמיתי.. עכשיו אני פוגש אותו גם באונליין..:D

יוחאי.
החיים לא תמיד הוגנים.....קודמת לדרגת בועז.
الله ماوس!
עדיף 2 BOPים ביד מאשר אחד על המגרש.
שלח תגובה