Magic Online

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Heart of fire
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Heart of fire »

היי!
זה לא פייר!
wotc פשוט מניקים!
כמו עם הזכויות יוצרים של מהדורה שלישית!
no, there is no need to fear the flame, the flame wont bite.......but if u cant control it, u will be gone burn alive!!!
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

יכול להיות שגם אני התקבלתי... כבר שבוע אין לי מחשב אז אני לא יודע... אני כותב מביה"ס
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

רגע.. דבר ראשון עוד לא אמרתי לכם מה מקום ראשון מקבל. כי אני פשוט לא יודע. למקום ראשון זה יוצא ברווח ניכר מבחינת הנקודות.
ודבר נוסף, שמתי לב עכשיו לטעות שלי.
זה לא דורש 2 נקודות נוספות בשביל להשתתף בדראפט אלא 2 Event tickets. חשבתי שהם גם עולים נקודה כל אחד, אבל בדיקה קטנה אתמול העלתה שהם עולים נקודה אחת לכל 3. כלומר, ב-2 נקודות אתה יכול להשתתף ב-3 דראפטים (לא כולל הבוסטרים עצמם).
אז זה אומר שגם מקום שני יוצא ברווח קטן.
בינתיים, או שהשחקנים שם ממש טובים או שלי יש מזל ממש חרא בדראפטים, כי תמיד אני נופל משחק ראשון נגד השחקן הכי טוב, שהוא תמיד בצבעים שאני הכי פגיע אליהם (למשל, אם אני אדום או שחור, יהיו לו יצורים עם הגנה משחור או אדום, ואם אני ירוק אז יש לו יצורים עם Forestwalk). ומכיוון שזה דראפטים באלימינציה (לא על נקודות), משחק אחד הפסדת, אתה בחוץ. זה נעשה כדי לחסוך זמן.
כולם שם עושים עכשיו המון המון דראפטים של אודיסי שזה באסה, כי יותר אהבתי את אלו של Invasion, אבל רובם שם שיחקו בשבועות הקודמים דראפטים של Invasion עד שזה יצא להם מהאף אז אף אחד כבר לא רוצה דראפטים של Invasion.
טיפים לדראפטים של אודיסי יתקבלו בברכה. אני עדיין מחכה לניצחון הראשון שישבור לי את הנאחס :smile:
אתמול בלילה שיחקתי שם דראפט רוצ'סטר ראשון. האימפלמנטציה נחמדה, אבל היו להם עוד קצת באגים (פעמיים המחשב בחר לי קלף בצורה רנדומלית למרות שבחרתי קלף אחר). אבל בניגוד לדראפט פיזי שכולם מתנפלים על הקלפים, מסובבים אותם, ואתה לא רואה מה יש על השולחן, כאן אתה רק צריך להעביר את העכבר על הקלף ואתה רואה אותו מוגדל. בזמן שהאחרים בוחרים אתה יכול לסמן לך 3 קלפים בעדיפות ראשונה שניה ושלישית, ואז כשמגיע תורך זה בוחר לך על פי העדיפות שהכנסת אם הקלפים עדיין על השולחן. זה היה ממש באסה. הייתי צריך להחליף את הצבעים שלי פעמיים כי אנשים לקחו את כל הקלפים הטובים. וכמעט אף פעם הדברים שסימנתי ב-3 הבחירות שלי לא הגיעו אלי. :sad:
טוב, אני אמשיך לדווח לכם על איך מתפתח המשחק האדיר הזה. אתמול בערב היו שם כ-60 איש שעשו דראפטים, ואני אישית שיחקתי ב- 7-8 דראפטים. וזה רק שלב האלפא טסטינג. כשזה יצא לבטא או גרסה סופית, אז זה בכלל יהיה פיצוץ. תשמעו, אפילו אם זה יעלה כסף, אולי בפעם הראשונה בחיים שלי אני ממש אשלם על זה. זה פשוט באמת שווה את זה.
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Fox of another fox »

מה אתה עושה אם נגמרו לך הנקודות??? ואפשר להרוויח בזה משהו אמיתי?
yohelman@012.net.il
052204484
עומר "...Ghosts cant run away..."
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

כרגע בשלב האלפא טסטינג הם נותנים נקודות באופן יחסית חופשי למי שממש זקוק. כי הם רוצים שישחקו במערכת כמה שיותר וימצאו את כל הבאגים. כשהמשחק יצא רשמית אז מן הסתם ניתן יהיה לקנות נקודות בכסף.
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

כרגע סיימתי משחק דראפט עם אלכס שוורצמן (אני מאמין שרובכם מכירים אותו... ואם לא, תסתכלו ברשימות השחקנים הטובים בעולם. נחשו מי ניצח :smile: ). עוד דבר נחמד במשחק הזה, זה שאתה פוגש את כל המי ומי של מג'יק. אני קראתי בדיוק כרגע את המאמר של בריאן קיבלר על החבילה שלו ב Invitational עם האלפים, הציפורים והטוקנים של הפילים והחיות. אני בדיוק קורא איך הוא משבח את הציפורים והאלפים, שהם נורא חשובים עכשיו ב Type 2, אני עובר חלון למשחק ומה אני רואה? את בריאן קיבלר שואל בצ'אט אם למישהו יש איזה 2 BoP להחליף איתו... :smile:
הבנתי שגם צבי מושוביץ משחק שם ולמעשה רוב המשתתפים בפרו טור. אלכס ממש נחמד, ניסה לתת לי קצת עצות לדראפטים, וסיפר לי שיש לו משפחה באשדוד. ביקשתי ממנו שיעיר לי על טעויות שהוא רואה שאני עושה בדראפטים, והוא נענה לי. זה שהוא פתח Shadowmage בדראפט לא עזרה לי הרבה, מה גם שהיתה לי חבילה דיי דפוקה, אבל ממש נהנתי. כשאתה משחק עם מקצוען, אתה מרגיש את זה. הוא רמס אותי, אבל יצאתי עם חיוך.
The Maze (The-Q)
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי The Maze (The-Q) »

*מזיל ריר בכמויות ענקיות*

תמשיך.
Sinister
Almighty Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sinister »

מתי אמרת שזה יוצא?

איתמר
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

וויזרד האלה יודעים איך להרוויח כסף...
תצתרך לשלם בשביל הנאה בלבד- לא תוכל להרוויח כלום!
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

זה יצא לבטא פתוח בשבועות הקרובים.
פוקס, ההנאה זה 90% מהעניין. אתה לא חייב שהקלפים פיזית יהיו אצלך. אני רואה את ההזדמנות לשחק מתי שאני רוצה, כמה שאני רוצה, ועם טובי השחקנים בעולם כפיצוי מספיק על זה שהקלפים וירטואליים.
עוד אספקט מעניין הוא שחסל סדר רמאויות עם התוכנה הזאת. אי אפשר לרמות (לא שברמה של האנשים שנמצאים שם מישהו מרמה, אבל בכל זאת, הכי קל להיות צדיק כשהדלת נעולה :smile: ).
יש תופעה מעניינת של Rare Drafting. אנשים שבאים לדראפט רק בשביל שלב בחירת הקלפים ואז מוותרים מראש על המשחק, מתוך מטרה לנסות ולאסוף יותר קלפים בצבעים שהם צריכים, פשוט כתחליף לפתיחת בוסטרים רנדומליים.
אני עכשיו ממתין בגלל שהיריב שלי עשה Rare Drafting ונכנע מייד, אז אני צריך להמתין לסיבוב הבא שיתחיל תכף...
דיווחים נוספים יבואו.
The Maze (The-Q)
MTGil Wizard
יצירת קשר:

אבל אין לך את ה"טאץ'" שבמשחק במציאות.
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

זה באמת נכון- מחשב אף-פעם לא משתווה למציאות...
אין את אותו המתח- וזה גם בגלל הפרסים (שאין...)!
אנשים במציאות מתוחים מאוד וזה הרבה מהכיף.
חוץ מזה- תאר לעצמך שבמקום להיפגש בטורנירים יתחילו לשחק רק דרך הנט!?!
זה יהיה נוראי!
yohelman@012.net.il
052204484
The Maze (The-Q)
MTGil Wizard
יצירת קשר:

אפשר לחשוב שהם לא מרוויחים טוב.
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

מה? תגוה לאיזו הודעה היתה תגובה זו?
yohelman@012.net.il
052204484
The Maze (The-Q)
MTGil Wizard
יצירת קשר:

תגובה כללית, לא למשהו שאתה כתבת.
sofer's knight
Moderator

שליחה על ידי sofer's knight »

אני חושב שזה ממש אחלה אבל wotc יוצאים פה מניאקים אחד אחד-זה רק דראפט וירטואלי זה בקושי עולה להם גרוש והם באים לעשות עלינו כסף
במקום לעודד אותנו לשחק יותר.
מצד שני אני גם יתבאס אם אנשים יתחילו לשחק בנט
על חשבון משחקים ודראפטים מציאותיים.
listen 2 avi bitter
"put your hands in the air and give me all your krembo"
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

אתם לא מסתכלים על זה נכון. אתם רואים במשחק הזה דבר שיחליף את המשחק הפיזי. אחת המטרות המוצהרות שלהם זה לתמוך במשחק הפיזי, לא לפגוע בו. תחשבו על זה בתור כלי להתאמן בדראפטים, וסתם תחליף מצויין למשחקי מחשב אחרים. אני כבר מכור כמעט לגמרי לזה. ברצינות, זה ממש ממכר.
ישבתי כבר שני לילות שלמים ברציפות ועשיתי דראפט אחד אחרי השני. ואני אפילו ממש מרגיש שאני משתפר בדראפטים האלה. רוב האנשים שנמצאים שם כרגע הם מקצוענים. הייתי אומר שבערך 60% מהאנשים שם הם או שחקנים מדורגים גבוה, או אנשים עם המון נסיון, שופטים של DCI, וכולי. אני צובר המון נסיון בדראפטים, נהנה מכל רגע, ובקשר לכסף... תרגעו, יש לכם עוד לפחות חצי שנה עד שנה לפי הערכתי לפני שזה יתחיל לעלות כסף. עד אז נראה לי שכבר תראו את זה בצורה שונה.
גם לי פעם היה אנטי אוטומטי לכל דבר שקשור באינטרנט ועולה כסף. היום זה אנטי כמעט אוטומטי, כי כשאני רואה משהו, שאני באמת מאמין ששווה אפילו לשלם עליו, אז אני משלם עליו כל עוד שזה יהיה מחיר סביר.
ואחרי הכל, זה ממש תלוי ב*כמה* זה יעלה, נכון?
ובכל מקרה, ההצטרפות הראשונית והנסיון מן הסתם לא יעלו כלום.
The Maze (The-Q)
MTGil Wizard
יצירת קשר:

בקיצור שחקנים לא ממש טובים לא רוצים לקנות את זה כי הם יודעים שהם יפסידו נקודות ויצטרכו לקנות עוד.
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

נכון מאוד- ווויזרד לא עושים את זה להנהתנו...
הם יורוויחו מזה המון! צריך לקוות שלא יהיו אנשים שיפסיקו לבוא לטורנירים האמיתיים!
yohelman@012.net.il
052204484
Angel
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי Angel »

טורנירים אמיתים הרבה יותר כיף מאשר ברשת או בתוכנות שאתה יכול לשחק ברשת
א.אתה לא ראוה את האנשים שממולכה זאת אבירה שונה
ב.יופי אתה יכול לפתוח בוסטר וזה אבל הקלפים לא אצלך בידיים