Magic Online

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Psibeast
Administrator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

ההכרזה הרשמית על הבטא הפתוחה תהיה ב 16.11
הנה לינק
Link

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: Psibeast בתאריך 2001-11-13 17:15 ]</font>
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

תראו, דבר ראשון, וויזרדס זו חברה מסחרית. אתם חושבים שמג'יק פותח בגלל שהיה נורא חשוב לאנשים שתהנו? מזה הם חיים, מזה הם מתפרנסים, וכל עוד הם לא מרמים אף אחד, הכל בסדר. זה לגיטימי בהחלט לעשות את מה שהם עושים, ולפי דעתי להצליח בגלל שהמוצר שלך טוב זה בדיוק המצב שאנחנו כצרכנים צריכים לתמוך בו. אם מג'יק און ליין יהיה טוב, הוא יצליח מאוד. אם לא, אז אנשים יצביעו ברגליים, הם יודעים את זה, ולכן הם כל כך השקיעו.
בתקופת הבטא זה עדיין לא יעלה כלום. אז אני ממליץ לכולכם לנסות את זה ולראות בעצמכם על מה מדובר. עד עכשיו הייתם צריכים רק לקחת את המילה שלי שזה טוב, עכשיו תוכלו לשפוט בעצמכם.
ולבסוף, לאלו שמתבאסים מזה שהקלפים וירטואלים:
כשאתם משחקים משחק מחשב אחר ומקבלים 1000000 דולר אתם גם חושבים על זה שזה לא שווה כי זה לא אמיתי? לא. אתם חושבים על זה כעל סביבה סגורה. הכסף הזה יועיל לכם במסגרת המשחק, שזו גם המסגרת שקיבלתם אותו. הדבר היחיד שיוצא ממסגרת המשחק (והסיבה שאתם משקיעים בכלל זמן בזה) זו ההנאה שבלשחק את המשחק. זה בדיוק אותו דבר שם. עם תוספת אחת קטנה: אתם צוברים גם המון המון נסיון בינתיים והופכים לשחקנים טובים יותר.
ובקשר לקיטורים בקשר לעלות: לא יהיה יותר חכם לחכות ולראות בכלל *מה* המודל העסקי שלהם? איך וכמה הם רוצים שזה יעלה לפני שמכריזים עליהם כעל חזירים קפיטליסטים?
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

איזה באג גדול ושעיר מצאנו להם היום שם :smile:
בשל טעות תכנות קטנה כל יצור שהיתה לו הגנה ממשהו לא היה מסוגל לחסום יצורים מאותו צבע :smile:
גילינו את זה עם המלאך הזה שיש לו הגנה מכל הצבעים
Iridescent Angel. איך היריב שלי קילל :smile: כשגילה שהוא לא יכול לחסום שום דבר איתו...
Hehehe... אבל כולם מקבלים את זה ברוח טובה כי אנחנו שם דבר ראשון בשביל לעלות להם על הבאגים, וזה שאנחנו בכלל משחקים זה בונוס :smile:
אגב, באותו דראפט שיחקתי חבילה שחורה אדומה מצויינת. הפסדתי בקרב על מקום ראשון רק בגלל
Mana screw... :sad:
3 firebolt בהחלט גורמים ליריב שלך לחשוב :smile:
The Maze (The-Q)
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי The Maze (The-Q) »

אני שונא שההודעה שלך מלאה בסמיילים צוחקים.
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Fox of another fox »

תגיד- אפשר לקנות קלפים ביחידים?
yohelman@012.net.il
052204484
עומר "...Ghosts cant run away..."
The Maze (The-Q)
MTGil Wizard
יצירת קשר:

מה זה ההודעות האלו? הוא כבר אמר שלא.
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

פוקס, השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך בדיוק כמו בעולם האמיתי היא לא אם אפשר, אלא אם מישהו מוכר. אני יכול להחליט שאני מוכן למכור את ה Shadowmage שהוצאתי בדראפט למישהו תמורת 50 בוסטרים נאמר... את זה ניתן לעשות, וזה נעשה תחת מנגנון ההחלפה. ניתן להחליף בוסטרים סגורים, טורנמנט פאקס, כרטיסי השתתפות בתחרויות והכל. אבל אם אתה מתכוון לאם יש איזה מקור בלתי נדלה של כל הקלפים ולכל קלף יש מחיר קבוע, אז בדיוק כמו בחיים האמיתיים - לא.
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

מגניב! נשמע אחלה! אפשר לשחק גם סתם, נכון?, אני כמעט בטוח שכן...
אני ממש רוצה את זה- פשוט נשמע מגניב!
yohelman@012.net.il
052204484
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

מהקלפים שיש לך אתה יכול להרכיב חבילות ולשחק גם סתם עם אנשים אחרים שם משחקי 1 על 1 או Multiplayer. אבל המשחקים האלו הם לא על ניקוד (ומצד שני גם לא עולים לך נקודות).
The Maze (The-Q)
MTGil Wizard
יצירת קשר:

אבל את יכול לבנות חבילה גם מקלפים שלא יצאו לך למשחק ידידות? למשל אני יכול להרכיב חבילה עם שאדו מייג' למשחק ידידות למרות שלא יצא לי אותו???
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

אנשים ביקשו את האופציה הזאת. הם עדיין לא החליטו בקשר לזה. יתכן והם יממשו את זה. יש סיכוי לא רע.
יש עוד פורמט מעניין שרוצים להכניס לשם:
Pack War.
כל אחד לוקח טורנמנט פאק, בלי אפילו להסתכל על הקלפים שיש בפנים, מערבב ומשחק. כל מה שאתה מקבל זה הפתעה :smile:
The Maze (The-Q)
MTGil Wizard
יצירת קשר:

מי ירצה לשחק בחרא סטייל הזה?
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

הרבה- זה נשמע לא רע וזה בוחן בצורה מצויינת את יכולת המשחק שלך, ולא את יכולת בניית החבילה.
yohelman@012.net.il
052204484
The Maze (The-Q)
MTGil Wizard
יצירת קשר:

הרבה פחות מדראפט אקסטנטד טי 2 וטי 1!!!!!
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

דראפט בוחן מאוד את יכולת הרכבת החבילה שלך. למעשה המנצח בדראפט נקבע בהרבה מקרים בשלב הדראפט עצמו. כי אפילו אם אתה שחקן בינוני, אבל אתה יודע איזה קלפים לקחת, לבנות את החבילה שלך לפי Mana Curve ואיזה קלפים לא להכניס לחבילה, אתה תנצח ברוב המקרים אפילו את אלוף העולם אם הוא קיבל חבילה רנדומלית לחלוטין. Pack Wars מסיר לחלוטין את אלמנט בניית החבילה. מה שקיבלת, זה מה שיש, ומכיוון שאפילו אין לך מושג מה יש אתה אפילו לא יכול לתכנן על זה. אתה מתמודד עם הפתעות ויוצא לך לשחק עם קלפים שאפילו בדראפט או Sealed בחיים לא היית נוגע בהם. Overall לא פורמט שמחליף את הדראפט או אפילו יהפך לפורמט מרכזי בטורנירים, אבל משעשע? בהחלט.
JabberWock
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי JabberWock »

אני לא יודע מה אתכם , אבל כשאני משחק ברשת אני מעדיף לשחק בחינם

לפי מה שהבנתי יעלה כסף לקנות קלפים שם

איפה ההיגיון פה ?

לדעתי לכוווולכם עדיף להכנס לאתר E-league ולהוריד משם את התוכנות Mirc , Aprentice , NetDraft , שיש להן את כל התכונות שצריך , כל הקלפים שבעולם , בלי לשלם אגורה

אותם רעיונות של לשחק כל הזמן

בלי לשלם כלום

הרבה יותר שימושי כשחושבים על זה מתוכנה בה אתה צריך לפתוח ולהחליף כשאתה כולה רוצה לראות אם דק מסויים עובד ( אני מתכוון שאפשר לנסות הכל ועם כל הקלפים בלי קשר לאם יש לך אותם או אין ) . האפרנטיס לא מכיר את החוקים , אבל זה לא מה שמשנה מאחר ויש שני שחקנים שמכיחרים אותם .

קאי באד ( 5 PT ברצף ) גם כן משתמש בזה ( הוא אמר בדיווח שלו בסיידבורד על הInvitatioal )

כנסו

http://www.e-league.com

-עומר

* בטח ויזארדס יעשו משהו שיהפוך את אפרנטיס ללא חוקי אחרי שהמשחק שלהם יצא

-עומר
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

אתה יודע כמה חידושים יש בתוכנה החדשה???? הסתכלת בתמונה???
רק זה שיש לכל קלף תמונה מוסיף המון.
יש הבדל בין אפרנטיס לזה...
וכל עוד התוכנה בחינם- סבבה! מהרגע שהיא לא תהיה- טוב, קודם כל אני צריך לראות אותה.
yohelman@012.net.il
052204484
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

תגובה ל Jabberwock:
1. גם אני כשאני משחק ברשת מעדיף לשחק בחינם. אבל אתה יודע מה? גם בחיים האמיתיים אני מעדיף לשחק בחינם! אתה יודע מה? אני יכול! גם אתה יכול! והנה איך: תיקח חתיכות קרטון, ותכתוב עליהם עם עט מה הן עושות (נזניח לרגע את עלות העט והקרטון), ותוכל לשחק. אז למה אנשים קונים באמת את הקלפים ומשקיעים בזה כסף במציאות? כי זה פשוט לא אותו דבר. החוויה היא לא אותה חוויה. למה לקנות לוח שחמט וכלים? אפשר לצייר משבצות על דף וחתיכות נייר שכתוב עליהן מה כל כלי. זה בערך, בגדול אפרנטיס בהשוואה ל MTGPlay. ל Magic Online אי אפשר אפילו להתחיל להשוות אותה, כי הן עושות שני דברים שונים לחלוטין. המטרה שונה לגמרי.
המטרה מעולם לא היתה לתת לאנשים לראות איך דק מסוים עובד בלי להשיג את כל הקלפים אליו, וגם לא ליצור גרסה גרפית של אפרנטיס. המטרה היתה ליצור משחק רב משתתפים, שיהיה כיף לשחק אותו, ויהווה סימולצייה של המשחק בעולם האמיתי.
מישהו בפורומים שלהם הציע אולי להכניס לזה משחק הרפתקאה בדומה למשחק שיצא פעם של מג'יק של מיקרופרוז, והם ענו לו שזו לא המטרה שלהם. זה יהיה בניגוד למה שהם מנסים ליצור, וזה סימולציה מדוייקת של המשחק האמיתי. ולהזכירך, חלק מהמשחק האמיתי הוא ההסתדרות עם מה שיש לך.

דבר שני. כמובן שקאי ישתמש באפרנטיס בשביל לבחון רעיונות לדקים. *לזה אפרנטיס מיועדת!* קאי, בריאן קיבלר, צבי מושוביץ, אלכס שוורצמן ועוד רבים וטובים שאני לא מכיר או לא הזדהו משחקים גם במג'יק און ליין במטרה אחרת לחלוטין וזה דבר שאפרנטיס לא יכולה לעשות... להתאמן בדראפטים. כמובן שגם להנות, ולמעשה אולי להנות זו המטרה העיקרית שלהם והאימון במקום שני. עצם ההשוואה בין אפרנטיס למג'יק און ליין מגוחך, משום שאפרנטיס היא תוכנה שיודעת לעשות דבר אחד בלבד. להוות שולחן עבודה לשני שחקנים שרוצים לשחק בינהם.

ובקשר להערה האחרונה שלך שמתחילה ב "בטח"... זה מזכיר לי סיפור ידוע על הזבוב שיושב על גבו של קרנף דוהר ואומר לו: "ראית כמה אבק אנחנו עושים?" מי שחושב שאפרנטיס מציקה אפילו בקצת ל Magic Online פשוט מאותגר גודלית :grin:
ללא קשר אפילו לאיכות ולרמה, הן פשוט יושבות בנישות שונות. אפרנטיס לא יכולה להחליף את מגיק און ליין במה שהיא עושה, ומגיק און ליין לעולם לא תחליף את אפרנטיס משום שהן מתיימרות לעשות דברים שונים לחלוטין.
ופוקס, יפה שאמרת בסוף "צריך קודם לראות אותה".

<font size=-1>[ הודעה זו נערכה על-ידי: Psibeast בתאריך 2001-11-16 02:35 ]</font>
Fox of another fox
MTGil Wizard
יצירת קשר:

נו- אחריי כל הגירויים שלך, מתי יהיה אפשר להוריד אותה כבר????
אני ממש רוצה לשחק בכל זמן שהיא לא עולה כסף.

עכשיו רק לידע כללי:
למה לי יש בעיה לשלם על התוכנה אפילו אם זה שווה את זה?
אני בן 13,צריך לעבוד בשלושה עבודת כל שבוע וזה כדי לקנות כמה בוסטרים או קלפים
:yeah:
אין לי כסף מיותר לבזבז על מג'יק לא אמיתי...
אני מאמין שהרבה פה מרגישים כמוני- אבל אולי עוד כמה שנים, אם לא תהיה תוכנה אחרת עד אז.
yohelman@012.net.il
052204484
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

זה קצת קשה :grin:
ההכרזה על הבטא הפתוחה היתה היום. אבל זה לא אומר שעכשיו אפשר להוריד את זה...
הם פותחים את המשחק בשלבים. אתה יכול לקרוא את הפרטים הקטנים בלינק שנתתי לפני כמה הודעות להכרזה הרשמית.
בכל מקרה, על פי ההודעות שלהם בפורומים הם כן חושבים על המשתמש הקטן והתפרן שלא יכול להשקיע כסף. סביר להניח שתהיה אופצייה מוגבלת להשתמש בתוכנה הזאת חינם. שיהיו דברים שניתן לעשות עם התוכנה גם בלי לשלם עליהם. אני לא יודע מה בדיוק או איך, והם גם לא בדיוק אומרים כי הם לא החליטו, אבל זה נרמז.
הצעה נוספת של אלפא טסטרים היא שכאשר אתה "קונה" את התוכנה, אתה מקבל איתה נקודות בשווי של עלות התוכנה (משהו כמו 150-200 נקודות). בקשר לתשלום קבוע היו כמה הצעות:
תשלום חודשי קבוע בסך כ 5-10$ שנותן לך בסביבות ה-50 בוסטרים לשחק איתם בחודש, או עלות בוסטרים של משהו בסביבות 10-50c לבוסטר. עוד הצעה מאוד פופולרית היא שעל כל בוסטר מציאותי שאתה קונה תמצא בתוכו קוד שיתן לך בוסטר חינם בתוכנה. לבסוף, היתה הצעה שהתוכנה תעלה מחיר התחלתי זעום (משהו ממש סמלי, שתקבל עליו גם נקודות בתוכנה) וכל חודש תקבל חינם מספר קטן מאוד של בוסטרים חינם משהו כמו 10, שיאפשר לך גם לשחק חינם, אבל מעט, כדי למשוך כמה שיותר אנשים לנסות, ורק מי שירצה לשחק הרבה יצטרך לשלם. אלו לא הצעות רשמיות שלהם, הם ביקשו מהאלפא טסטרים הצעות למודל עסקי ואלו ההצעות של האלפא טסטרים. יתכן והם יאמצו אחת מההצעות הללו. בכל אופן גם אני מת לדעת כמה זה עולה, כי אני על כל פנים כבר מכור לזה. :wink:
שלח תגובה