one on one constructed באונליין

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

one on one constructed באונליין

שליחה על ידי kabanist »

אני ממליץ לכולם לשחק בטורנירי אחד אחד אחד טייפ 2 באונליין.
זה מאוד פשוט, משלמים 2 טיקטס, משחקים מאצ' אחד. ניצחתם? קיבלתם בוסטר. לא ניצחתם? הפסדתם את שתי הטיקטס.

בעיני זה הרבה יותר משתלם מאשר לשחק טורניר טייפ 2 של שמונה אנשים, כי הוא עולה 6 טיקטס והוא סינגל אלימיניישן, כך שאם הפסדתם סיבוב ראשון אכלתם אותה ב-6 טיקטס, אם ניצחתם סיבוב ראשון והפסדתם בשני תקבלו 2 בוסטרים (יענו רווח של 2 טיקטס, בדיוק כמו בטורניר one on one עם סיכון גבוה יותר). רק אם ניצחתם 2 סיבובים והגעתם לגמר תרוויחו יותר מאשר ניצחון ב-One on One בודד.

להבדיל מדראפטים לא שורפים על זה המון טיקטס, ואם מנצחים חצי או יותר מהטורנירים זה יכול להיות גם קצת ריווחי.

נכון שצריך להשקיע כדי לבנות דק, וזה לא כל כך זול, אבל אפשר להתארגן כמה אנשים ולקנות דק ביחד. אני משחק עם WW quest. חשבתי שכולם משחקים דקים מאוד יקרות, להפתעתי טרם נתקלתי בג'ייס אפילו פעם אחת. מתוך 5 טורנירים כאלה ניצחתי 2, כך שבפועל הפסדתי 2 טיקטס, אבל אני מאוד נהנה ומכיר את הפורמאט יותר טוב.

מומלץ!
אני הדורבן שקולע בזמן !
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

אני גם משחק בזה כי זה נחמד ומהיר, אבל זה לא רווחי בכלל והחישוב שלך לא מדוייק.

הפסדת 4 טיקס. בוסטר שווה 3.
מיצי מיאו
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

אפשר לחשב מה הרווח שלך יהיה אם אתה מעריך את סיכויי הניצחון שלך ומכניס אותם לחישוב. באופן עקרוני, קונסטרקטד 8 אנשים הרבה יותר רווחי (חישבתי את זה לא מזמן). מה שכן, אם עדיין קיים הGold, אז באחוזי ניצחון מסויימים הוא יותר רווחי.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

Yoav כתב:אני גם משחק בזה כי זה נחמד ומהיר, אבל זה לא רווחי בכלל והחישוב שלך לא מדוייק.

אני עושה גם דרפטים, אז מבחינתי זה שווה 4 כי זה מה שזה עולה לי בחנות.
אפשר לחשב מה הרווח שלך יהיה אם אתה מעריך את סיכויי הניצחון שלך ומכניס אותם לחישוב. באופן עקרוני, קונסטרקטד 8 אנשים הרבה יותר רווחי (חישבתי את זה לא מזמן). מה שכן, אם עדיין קיים הGold, אז באחוזי ניצחון מסויימים הוא יותר רווחי.
לא ברור לי למה קונסטרקטד 8 יותר רווחי לדעתך. תסביר.
אני הדורבן שקולע בזמן !
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

kabanist כתב:
Yoav כתב:אני גם משחק בזה כי זה נחמד ומהיר, אבל זה לא רווחי בכלל והחישוב שלך לא מדוייק.

אני עושה גם דרפטים, אז מבחינתי זה שווה 4 כי זה מה שזה עולה לי בחנות.
יש סיבה שאתה לא קונה טיקטים בחנות וקונה את הבוסטרים מבוטים ב-3.3 ? "קצת" יותר משתלם.

חוץ מזה שהכי טוב זה לשחק עם אנשים שאתה מכיר בחינם. צריך כמה אנשים שיש להם דקים ואפשר לשחק הרבה וללמוד הרבה בלי להשקיע כסף.
Don't drink and draft.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

kabanist כתב:
לא ברור לי למה קונסטרקטד 8 יותר רווחי לדעתך. תסביר.
תעשה עץ משחק - תכניס לשם הסתברות ממוצעת לנצח מאץ' עם הדק שלך, מחיר השוק של בוסטרים (כרגע הוא 3.33 אם אני לא טועה), ותחשב את כל התרחישים האפשריים מרגע שאת הנכנס ל8 איש מול להיכנס ל2 אנשים, עם רווח ממוצע לטווח הארוך לפי ההסתברות וההכנסות מהבוסטרים/הפסדים של טיקטס. חישבתי את זה פעם, אין לי כוח לעשות את זה שוב, יצא שעדיף 8 איש.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

שניר אתה גם צריך להכניס את הגורם של זמן לחישוב...(לא שאני חושב ש2פלייר יותר טוב)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

כן, בסוף מחלקים את הרווח הממוצע לטורניר במספר השעות הממוצע, גם את זה חישבתי. עדיין יצא ש8 יותר ריווחי מ2 רגיל, אבל בגלל זה גולד עוקף את שניהם.
שלח תגובה