למה אין דראפטים של AVR/ISD/DKA?

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

למה אין דראפטים של AVR/ISD/DKA?

שליחה על ידי Kroen »

סוף סוף קיבלתי את הכסף מfiverr אז חשבתי לקנות 2 טיקס וביחד עם הבוסטרים שקיבלתי מהבטא לעשות דראפט של AVR/ISD/DKA אבל אין כאלו דראפטים... יש או רק AVR, או ISD/DKA :-? למה אין דראפט (או אפילו סילד, גם זה אין!) של כל השלושה? כמו שיש למשל NPH/MBS/SOM או כמו שהיה בכל בלוק בהיסטוריה של מג'יק...

עריכה: שאלתי בחדר צ'אט וענו לי שזה בגלל שAVR הוא סט גדול :-: אבל בכל בלוק יש סט גדול, לא?
נערך לאחרונה על ידי Kroen ב 23/7/2012 , 14:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה תמונה
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

כי AVR נחשב בלוק נפרד, כמו Zendikar - Worldwake וRise of the Eldrazi.
jooleeboolee
MTGil Wizard

שליחה על ידי jooleeboolee »

אולי לא התעדכנת במג'יק בחצי שנה האחרונה. avacyn restored הוא stand alone set כמו rise of the edlrazi, מה שאומר הוא משוחק לבד בדראפטים, ויאן (כמעט) קשר משחקי (מחניקות וכאלה) בינו לבין איניסטראד ודראק אסנשן
זה הרגע להזכיר שפורום המג'יק הישראלי מתנגד לכל צורה של עבדות.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מה אני אמור לעשות עכשיו עם הבוסטרים? לחכות שיגיע שאר הכסף מfiverr (היום הגיע 4$ מתוך 16$, השאר יגיע בסוף החודש), למכור את ISD+DKA ולקנות עוד 2 בוסטרים של AVR או למכור את AVR ולקנות עוד בוסטר של ISD? מה עדיף מבחינת דראפט? במה יש יותר סיכוי למאני?

עריכה: או למכור בכלל את כל ה3 ולחכות לפרי/ריליס של M13? אילו מוצרים צריך לפרי/ריליס? ומה עדיף מבין שניהם? ומתי יש אותם? ויש מאני בM13?

עריכה: טוב בדקתי והפריריליס מחוץ לשאלה. לא רק שהוא ב26, הוא גם דורש 25 טיקס :( הריליס צריך להיות ב30, אבל לא מצאתי שום מידע על האיוונטים שלו.
עריכה לעריכה: מסתבר שזה לא מחוץ לשאלה; אני יכול למכור את 3 הבוסטרים ב10 טיקס וכך יהיה לי מספיק. כלומר, זה עדיין כן מחוץ לשאלה כי אני לא מקבל את שאר הכסף עד סוף החודש ואז כבר לא יהיה פריריליס :cry:
תמונה תמונה
שלח תגובה