קונסטרקטד במג'יק אונליין - בנק אדמות

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

האם הפוסט הזה צריך להיות דביק לדעתך?

כן, כדאי שהוא יישאר בולט גם אם לא יהיו תגובות בו באופן שוטף
8
44%
לא, אין סיבה להדביק אותו
10
56%

סך הכול הצבעות: 18

TrUnks
Solemn master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אין לי מילים כבר....בחיי שזה מדהים אותי הסיפור..
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

אם שלך יודבק בסוף אשמח אם תדביק את שלי גם...
וגם שאלי ותומר ישמחו....
הגודל אוהו קובע....
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

השכרה של דק שלמה נראה לי הרבה יותר רלוונטי מרק אדמות. אנשים שקנו את כל הקלפים לדק ישקיעו כבר את הטיקטס האחרונים ויקנו גם את האדמות ברוב המקרים, רבים הרבה יותר האנשים שרוצים לשחק קונסטרקטד ולא רוצים\יכולים להשקיע את הסכומים המפלצתיים בלקנות דק שלמה ולכן ישמחו להשכיר אותה ממישהו. נראה לי הרבה יותר נדיר שלמישהו יש דק בנויה לגמרי חוץ מ4\8 לנדים והוא יחליט בצורה תמוהה להשכיר אותן ממך במקום לגמור את הדק שלו.

המחיר של רוב השוקלנדס היום נע בין 3-4.5 טיקס, להשכיר רבעייה אחת ב4 לשבוע, יכלת כבר לקנות אחת מהלנדים. אחרי 4 שבועות (במקרה הגרוע!) קנית את כל הרביעיה. ואנחנו עוד מדברים על 4(!) קלפים מתוך דק שלמה, יש לך עוד את כל שאר המאנה בייס להשלים ואחריו את כל שאר הדק. כל הגישה של להשכיר פלייסט של קלף בודד הזויה בעיני כי זה תורם כל כך מעט להשלמה של הדק שלך.
מילא אם זה היה קלף שהוא באמת יקר בטירוף בפני עצמו. Force of will למשל עולה 100 טיקס לעותק פעם אחרונה שבדקתי, להשכיר את זה בנגיד 4-5 טיקס לשבוע זה עוד הגיוני איכשהו כי מחיר הקניה הוא באמת אסטרונומי. אבל להשכיר במחיר ששווה\גדול למחיר הקניה של עותק של הקלף זה מוגזם מאוד ולא ברור לי איך אנשים לוקחים את ההצעה
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
שלח תגובה