אונליין

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
artillery
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

אונליין

שליחה על ידי artillery »

האם שווה בכלל להיכנס לזה?
זה נראה כיף והכל אבל אני לא עומד להשקיע בזה יותר מ-10 דולר בחודש.
זה שווה את הכסף?
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

תקנה מומיר ובהשקעה קטנה יהיו לך שעות על גבי שעות של משחק.
אם אתה רוצה להתחיל דראפטים וקונסטרקטד, תתכונן להוציא הרבה יותר כסף
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

השאלה שלך היא מאוד כללית.
אני יכול לשאול אותך את אותו הדבר לגבי דראפט שאתה משתתף בו.
שווה את הכסף? לחלק זה שווה, לחלק זה לא שווה.
השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא מה אתה מצפה ממג׳יק אונליין?

אם מה שאתה רוצה לעשות זה להשקיע סכום כסף ראשוני, ואז פשוט לשחק קז׳ואל, אז אתה יכול באמת לקנות מומיר ולשחק עם זה. זה נחמד והכל, אבל זה יותר דומה לרולטה מאשר למג׳יק בעיניי.
אתה יכול לחילופין לקנות דק פאופר, ולשחק איתה. שזה גם נחמד.
אם מה שאתה רוצה לעשות זה דראפטים, אז בהשקעה של 10$ בחודש, תוכל לעשות דראפט בחודש וחצי, בהנחה שאתה לא זוכה או פותח משהו מאוד יקר. דראפט באונליין, במיוחד סינגל אלימיניישן, זה משהו שיכול להיגמר אחרי פחות משעה אם אתה לא מנצח, ויכול להיות מאכזב מאוד. זה גם די ממכר.
אם אתה רוצה לתחזק אוסף אונליין, במקביל לאוסף הקלפים הרגיל שלך, כמובן ש10$ בחודש לא יספיקו לזה.
אבל גם אני וגם אחרים משכירים פה דקים שלמות בסביבות ה-5 טיקטס ליום, אז יש לך אפשרות גם לשכור דק תחרותית פעם בחודש ולהשתתף איתה בטורניר אחד.
אז יש הרבה אפשרויות, אבל הכל תלוי במה אתה מצפה לקבל תמורת ה10$ דולר שלך. אם אתה מאמין שתשקיע 10$ בחודש ותוכל לעשות הכל, זה כמובן לא יקרה, אבל אם תסתפק במועט עדיין יש הרבה דברים שכן אפשר לעשות עם 10$.
זה תלוי בך. מה שאני מציע לך זה שפשוט תפתח חשבון. אם זה לא יעמוד בציפיות שלך, הפסדת 10$. לא יפגע משמעותית בעתיד הכלכלי שלך.
אני הדורבן שקולע בזמן !
שלח תגובה