פרירליס M15 אונליין, במתנה לכולם על חשבון וויזארדס!

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

פרירליס M15 אונליין, במתנה לכולם על חשבון וויזארדס!

שליחה על ידי kabanist »

בקרוב (לפני השקת הקור סט החדש) וויזארדס הולכים להשבית את הקליינט הנוכחי של מג׳יק אונליין (V3) והבטא תהפוך להיות הקליינט היחיד של מג׳יק אונליין.
כדי לתת סיבה אמיתית לשחקנים לתת צ׳אנס לתוכנה החדשה, הם עשו משהו שהוא מדהים בעיניי.
הם החליטו, להפקיד בכל חשבון שהתחברו אליו מאז שנת 2008, 35 נקודות פאנטום, וערכה אחת מכל צבע של הפרירליס (לא בוסטרים זה משהו טכני להשתתפות בצבע שבחרת בדומה לטורניר קרטון).
נקודות פאנטום למי שלא יודע אלו נקודות שאפשר להשתמש בהם לטורנירים שבסופם אתה לא מקבל את הקלפים שפתחת (כמו לדוגמה קיוב).
אלא שהפעם, כל שחקן יוכל להשתמש ב-35 נקודות פאנטום, וערכת צבע של הפרירליס, ולהשתתף בפרירליס אונליין אמיתי, עם פרסים אמיתיים וקלפים אמיתיים!
כלומר כל אחד מכם שיש לו חשבון, גם אם לא נגע בו חמש שנים, יוכל להיכנס ולשחק בפרירליס, לשמור את כל הקלפים שיפתח, ואם יגיע למיקום טוב אף יזכה בבוסטרים! כל זה בחיני חינם.
מי שלא ינצל את הנקודות פאנטום האלה לפרירליס, יוכל בעתיד לנצל אותם כדי לשחק חינם בקיוב.
אחרי שהם ספגו המון ביקורת, הם עשו פה מהלך שללא ספק יפגע להם בהכנסות, רק בשביל שאנשים ישחקו בקליינט החדש ויתרגלו לממשק. בקיצור, אני מוריד את הכובע, ואני בטוח שכולכם תשמחו לשחק בפרירליס בחינם.
פרטים מלאים:
http://magic.wizards.com/en/articles/ar ... 2014-06-26" target="_blank
אני הדורבן שקולע בזמן !
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

Re: פרירליס M15 אונליין, במתנה לכולם על חשבון וויזארדס!

שליחה על ידי TrUnks »

להגיד "אני מוריד להם את הכובע" זה קצת יותר מדי...יש להם עוד הרבה מה לשפר עד שאני אתן להם כל כך הרבה קרדיט.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
jooleeboolee
MTGil Wizard

שליחה על ידי jooleeboolee »

עוד לא יצא לי להשתמש עד עכשיו בקליינט החדש, אז איך אני רואה את נקודות הפאנטום שלי והאם עדיין אפשר להשתתף בפרירליס?
זה הרגע להזכיר שפורום המג'יק הישראלי מתנגד לכל צורה של עבדות.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

הפרירליסים עדיין לא התחילו, אתה תראה את הנקודות אחרי הדאון טיים לפני תחילת הפרירליסים, לדעתי זה יום רביעי.
אני מציע לך להוריד מעכשיו את הגרסה החדשה ולהתקין אותה.
ניב אני מסכים שיש להם הרבה עבודה, אבל אם פרירליס לכולם מתנה זה לא צעד בכיוון הנכון להחזיר את אמון השחקנים, אני לא יודע מה כן.
אני הדורבן שקולע בזמן !
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני יכול לתת לך המון המון סיבות ודברים שיחזירו... חלקן טכנולוגיות חלקן דברים שעושים "כמו שצריך ומסודר"
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
artillery
MTGil Wizard

שליחה על ידי artillery »

אם אני נרשם עכשיו אני גם אקבל את זה?
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

זה נחמד מצידם להביא לנו פריריליס חינם, אבל הגירסא החדשה פשוט נוראית והם הרגו את פאופר, עכשיו במקום להשקיע כמה עשרות טיקס בשביל חבילה רצינית שיכולה לממן את עצמה מדיילי אוונטס מהר מאוד, עכשיו צריך להשקיע לפחות 100 טיקס, אם לא הרבה יותר :(
oh my god they killed kenny!
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אף פעם לא הבנתי את הציפייה של שחקנים שמג׳יק אונליין יממן את עצמו, כגמול על ההשקעה הרבה של הזמן שלהם.
זה תחביב, תחביב יקר, שלפעמים מרוויחים חלק מההשקעה בחזרה.
אני לא מכיר חובב קולנוע שמצפה שבשלב מסויים הסרטים שהוא רואה ישלמו בעצמם את עלות הכרטיסים עבורו.
אם אתה מחפש דרך זולה, שחק הארטסטון, בחינם לגמרי.
כשאתה עושה דראפטים בקלפים אמיתיים הם ממנים את עצמם? כשאתה הולך לפרירליס אתה ברוב המקרים מחזיר את ההשקעה? לא. אתה נהנה, ומשלם על החוויה הזאת.
אני לא מצוי בפרטים לגבי פאופר, ואיך הם הרגו אותו, אבל מג׳יק זה באופן כללי תחביב שאתה מוציא עליו כסף.
אם החוויה בתוכנה החדשה לא מספיק טובה, פשוט אל תשלם. אם מספיק אנשים לא ישלמו, אולי יורידו מחירים.
אוסף אונליין הוא בדיוק כמו אוסף קלפים בקלסר, ואתה יכול למכור אותם תמורת טיקטס ועבורם לקבל כסף בפייפאל, אין סיבה להתייחס לקלפים כמשחק שאתה אמור לשלם עליו, ולאונליין כמשהו שאמור לשלם על עצמו.
ויש פה מספיק אנשים, ביניהם אני, שמשכירים חבילות מכל הפורמטים, כך שאם אתה לא רוצה להשקיע הרבה כסף בלקנות חבילה, וסתם לשחק מידי פעם בעלות סבירה, גם האופציה הזאת קיימת.
אבל אף אחד לא אמור לספק לך תחביב שמממן את עצמו. יכול להיות שהצלחת לעשות את זה בפאופר. אבל גם אם כן, רוב האנשים לא מרוויחים או מתקזזים בהפסדים מול רווחים באונליין. הם נהנים ולכן הם משלמים.
אם אתה מוכן להשקיע סכום ראשוני אפשר לעשות ספקולציות על מחירי הקלפים, ושם יש לך אפשרות להרוויח, אבל אני לא ממליץ להיכנס לזה בלי השקעה משמעותית והבנה טובה של השוק.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Tomer Cory
MTGil Wizard

אם בארץ היו טורנירים של קונסטרקטד בעלות ובזמינות של מג'יק אונליין, עם אותם פרסים, אז יכול להיות שהייתי מממן את התחביב, ולא אני לא מצפה להרוויח מזה כסף, אני מצפה לא להכניס כסף מחדש כל פעם שיוצא סט חדש פחות או יותר, ונכון שרוב האנשים לא מרוויחים מדראפטים גם במציאות וגם באונליין, אבל כשהיו דיילים של פאופר מדי פעם הלך לי טוב וקיבלתי בערך דרך בחינם כל חודש, עכשיו עם פאופר זה כבר לא ייקרה כי אין דיילים, וכדי שאני אעשה אותו דבר עם פורמאט קונסטרקטד אחר, חבילה tier 1 תעלה לי לפחות 100 טיקס. מקווה שהבהרתי את עצמי.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

זה באמת הבעיה עם סטנדרט, אבל במודרן הסיפור שונה.
הדק מודרן הראשונה שבניתי היא טרון ירוק אדום, והיא עדיין ממש רלוונטית למרות שעברו מספר שנים מאז שהשגתי את כל הקלפים אונליין. ואפשר להיכנס למודרן גם עם חבילות זולות משמעותית, כשהדוגמאות הטובות ביותר הם אינפקט ומונו אדום ברן, אלה חבילות שבהחלט מסוגלות להשיג תוצאות טובות בטורנירים. אז אפשר להיכנס לפורמט פחות תזזיתי, בעלות שהיא לא גבוהה במיוחד.
לא ידעתי שביטלו את הדיילי של פאופר, אבל זה נשמע לי כמו החלטה מאוד הפיכה, ואם מספיק אנשים יביעו את מחאתם בנושא אני בטוח שיחזירו את זה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Tomer Cory
MTGil Wizard

אינפקט= נובל הייררך(כל אחד עולה כמו דק פאופר)+פאטצ'ים(כנ"ל)
ברן= פאטצ'ים+גובלין גייד
ואולי אפשר למצוא להם תחליפים, אבל זה ממש לא יהיה tier 1, ככה שזה לא באמת שווה את ההשקעה\סיכון.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אי אפשר להיכנס כבר לגרסה הישנה, הפאנטום טיקטס יתווספו לחשבונות של כולם ביום רביעי הבא.
אני הדורבן שקולע בזמן !
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

כל מי שייכנס לחשבון שלו עכשיו ימצא שם 35 פאנטום טיקטס שאיתם יהיה אפשר מחרתיים לשחק בפרירליס חינם. תיהנו.
אני הדורבן שקולע בזמן !
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

איפה מוצאים את הPR בחינם? אני לא מוצא אותו באירועים
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
Tomer Cory
MTGil Wizard

בprerealese ques
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

התחלתי פריריליס, בניתי את הדק, וחיכיתי. כשנגמר הטיימר לבניית דק לא קרה כלום, אז שוב חיכיתי. אחרי 5 דקות הוא ניתק אותי, וכשהתחברתי בחזרה הייתי מחוץ לאוונט. כשצ'יטטתי עם העזרה אמרו לי לבקש החזר. סבבה, אבל גם אם אני אקבל החזר לא סביר שזה יהיה בזמן בשבילי להיכנס לעוד פריריליס כי הם נגמרים מחר. להתראות MTGO, זה היה הstrike האחרון שלך.
תמונה תמונה
BeautifulThrull
MTGil Apprentice

שליחה על ידי BeautifulThrull »

קרה לי אותו דבר רק בין משחקים. אני די בטוח שאי אפשר לבקש refund
קרה לי גם עוד באג שבו בתחילת הטורניר קיבלתי את הפול וכשעשו לי דרופ קיבלתי שוב את הפול אז קיבלתי את כל הקלפים פעמיים.
that's magic online for you!
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

לפחות היה לי שם גארוק. הוא שווה משהו בכלל?
תמונה תמונה
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

לי התנתק המחשק באמצע המאץ' השלישי, אבל הצלחתי להתחבר אחרי 8 דקות בערך והספקתי להמשיך את המשחק
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

Kroen כתב:לפחות היה לי שם גארוק. הוא שווה משהו בכלל?
14 טיקטס בערך
אני הדורבן שקולע בזמן !
שלח תגובה