שוד האונליין הגדול

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שוד האונליין הגדול

שליחה על ידי kabanist »

לאחרונה נוצרו מצבים אבסורדים בהקשר של פרסים בטורנירים אונליין.
לפני תקופה מסויימת וויזארדס העלו את העמלה על הרדמפשן (הוצאת סט שלם מהאוסף אונליין שלך, ושליחה של הקלפים אליך בדואר) מ-5$ ל-25$.
מה שקרה כפועל יוצא מזה הוא שמחירי הבוסטרים צנחו.
אם בוסטר שהיה נמכר בחנות ב-4$ היה נמכר בשוק המשני תמורת 3.7 טיקטס, המחירים צנחו לבין פחות מ-2 טיקטס במקרים של סטים גרועים, לגג 3.2 טיקטס בסטים טובים.
נוצר מצב שטורניר 2 אנשים, שהוא הפופולארי ביותר באונליין, היה עולה 2 טיקטס, והזוכה מקבל בוסטר שהוא יכול למכור במקרים מסויימים תמורת 1.7 טיקטס.
כלומר אתה משלם, זוכה בטורניר, ומרוויח פרס שהוא בפועל פחות ממה ששילמת.
כמובן שאנשים לא מטומטמים, והכמות של הטורנירים ירדה מאוד כשמחירי הבוסטרים צנחו.
וויזארדס חשבו לעצמם מה כבר הם יכולים לעשות כדי לדרדר את המצב?
ובכן הם המציאו את ה-Play Points.
שפל חדש בהיסטוריה של מג'יק אונליין.
עכשיו אתה יכול לבחור אם אתה רוצה לשחק טורניר 2 שחקנים בין שתי אופציות כניסה:

2 טיקטס
או 20 Play Points

והפרס למנצח הוא 30 Play Points והמפסיד מקבל 5 Play Points

עכשיו מה זה ה Play Points האלה אתם בטח שואלים את עצמכם?

ובכן אם חשבתם שפריק לא הוגנים, הם מלאכים לעומת וויזארדס.

Play Points זה טיקטס שמיועדים אך ורק לכניסה חוזרת לטורנירים, ואתה לא יכול להעביר אותם בין חשבון לחשבון.

כן כן שמעתם נכון, אפשר לשלם כניסה לטורניר בטיקטס אמיתיים, אבל הפרס לעולם לא יחזור להיות טיקטס אמיתיים.

הם מפלפלים את זה בטיעונים מקושקשים שאם אתה מנצח אתה יכול ישר לצלול לטורניר נוסף, ועוד כל מי חירטוטים כאלה, אבל זו פשוט פגיעה אנושה במשחק המדמם גם ככה שנקרא מג'יק אונליין.

ובתור הדובדבן של הקצפת, הם הכפילו את עלות הכניסה לטורניר דיילי, מ-6 טיקטס ל-12 טיקטס.

4 ניצחונות מקבל 6 Magic Origins booster packs וגם 360 Play Points
3 ניצחונות מקבל 3 Magic Origins booster packs וגם 180 Play Points

האם זה המסמר האחרון בארון של האונליין? ימים יגידו.

כמה חבל שמשחק כל כך טוב מנוהל על ידי חברה כל כך רעה.

http://magic.wizards.com/en/MTGO/articl ... 2015-07-20" target="_blank

ומאמר שמתרגם את זה מהשטויות של וויזארדס לאמת המרה:

http://blog.mtgprice.com/2015/07/21/und ... o-payouts/" target="_blank
אני הדורבן שקולע בזמן !
BurningOak
MTGil Apprentice

Re: שוד האונליין הגדול

שליחה על ידי BurningOak »

אני גרוע ואפילו אני כמעט infinite עם דראפטים וסילדים (כבר שנה וחצי עם השקעה של 40 דולר, יש לי כרגע בערך 30 דולר בשווי בחשבון... חי מסילד לסילד), לא נוגע בקונסטרקטד.
אגב שאני צופה שהבוסטרים יסחרו בין 3 ל4 קבוע ולא יפלו ל1 וכו' מעכשיו כי עוברים לפורמט של 2 בלוקים בסט, בדרך כלל תמיד היה בלוק אחד, בדרך כלל החדש יותר, שנתקע קרוב ל4 טיקטים, בצורה החדשה אני חושב שבוסטרים יהיו ככה.

אגב שאין קשר גם לסט טוב או רע זה פשוט כמה כסף שווה הסט על הנייר וככל שהוא חדש יותר אז משתלם לקנות אותו אונליין ולפדות יותר....

אבל עזוב אני למשל, כאחד שמשחק בזה כדי אתה יודע... לשחק... מעדיף שבוסטרים יהיו שווים כמה שפחות, נראה שהשינוי הזה דווקא יפגע בכמות הבוסטרים שמסתובבים בחוץ.
זה נשמע שזה עובד כמו פנטום בלימיטד, למעשה לא ברור למה הם לא משתמשים בנקודות פנטום וזהו זה הרי אותו דבר.
אז נקודות פנטום גורמות ללימיטד להיראות כאילו הוא זול יותר וכאילו הדימום שלך החוצה מהכסף אבל בגלל שאתה לא שומר את הקלפים נגזר עליך בהכרח לדמם את הנקודות החוצה.

אגב אני לא מבין כלום בקונסטרקטד אבל אני יודע יפה מאוד שרוב ההוצאה הכספית זה על הדק, בהנחה שיש לך דק שיכולה לקחת טורנירים כאלה, ה6 טיקטים זה באמת מהותי? כלומר אם אתה צופה לנצח נגיד טורניר אחד ולהגיע ל3 נצחונות ב2 טורנירים מתוך 6 אם נוסיף את הנקודות שאתה לא מחשיב אבל יש להן שווי, אז אתה מקבל בתור התחלה מקרטעת 12 בוסטרים ו720 נקודות שזה נותן לך להיכנס בחינם לעוד 6 טורנירים ("בחינם") ומשם אתה לא רק infinite אתה גם לא צריך להמיר שום פרס לטיקטים אף פעם.
כאילו אני מבין למה זה מעצבן לעבור לזה בהתחלה כי כשאתה מתייחס לנקודות האלה כמשהו שלא קיים זה נראה שסוחטים אותך אבל בפועל אם הסיכויים שלך טובים או סבירים, אתה במצב טוב, למעשה טוב יותר מקודם.

ואם זה לא מספיק אז עכשיו כשקראתי את הכתבה אתה יכול למעשה לקחת 140 נקודות ולעשות דראפט בחינם, כלומר יש לך ערך מהם גם אם נמאס לך מקונסטרקטד.
ה140 נקודות האלה זה מאוד מהותי, למה?
כי נגיד יש לך דק קונסטרקטד טובה ועשית 3 נצחונות בדיילי של קונסטרקטד ושילמת 12 טיקטים שזה מספיק לדראפט רק אחרי לא מעט זמן מאז שהסט יצא וקניה של בוסטרים מבוטים.
אתה מקבל בתמורה דראפט בחינם + 3 בוסטרים + יש לך עודף 40 נקודות.

קונסטרקטד נשאר EV בשמיים.
למעשה כמי שמשחק בשביל לימיטד, אני מקנא בטירוף, צריך גם להצליח מאוד טוב בלימיטד וגם שיהיה לך מזל ולפתוח קלפים ששווים כסף כדי להישאר infinite בלימיטד והנה בא פה לקונסטרקטד כסף שרק מחכה להישפך לכם מהאוזניים.
אולי הגיע הזמן שאני אלמד לשחק קונסטרקטד...
מצד שני כשהEV בשמיים אולי הבוסטרים יעלו כלום ושום דבר כי כולם יטחנו את זה ואז יהיה לי דראפטים זולים בלי שאני אצטרך להתאמץ.

רוצה לדבר על הEV של איוונטים בפריק?
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

זה נכון שרוב העלות זה הדק, אבל כל העניין זה שאם אתה מנצח אתה יכול לקנות עם זה קלפים! להחליף דק, לשפר אותה, בסטדנדרט הדק משתנה כל שלושה חודשים. מה תעשה עם הפליי טיקטס האלה?
עכשיו אם אתה מנצח אתה לא יכול לקנות עם זה קלפים. כל מה שאתה יכול זה לשחק עוד טורנירים, או לשחק לימיטד, משהו שלא עשיתי כבר שנים ואני לא חפץ בו.
תחשוב על שחקן שנניח הוא טוב, עד עכשיו הוא היה יכול להמשיך לשחק בחינם, וגם לקנות קלפים או אפילו למכור טיקטס תמורת פייפאל. עכשיו הוא יכול לעשות דראפט.
זה כמו נניח שאתה תשחק בטורניר קונסטראקטד בפריק, והפרס שלך יהיה האפשרות לשחק בעוד טורניר בפריק ולא שום דבר אחר, אפילו לא לקנות בוסטרים בפריק לשחק בשביל לשחק עוד וזהו.
אני לא יודע באיזה יקום מקביל הם חיים שהם חשבו שמישהו באמת יחשוב שזה משהו חיובי.
ודרך אגב זה מחליף את הנקודות פאנטום, לא יהיו יותר כאלה והם ממירים כל נקודת פאנטום בחשבון שלך ל-6 פליי פויינטס או משהו.
אני הדורבן שקולע בזמן !
BurningOak
MTGil Apprentice

שליחה על ידי BurningOak »

זה כמו נניח שאתה תשחק בטורניר קונסטראקטד בפריק, והפרס שלך יהיה האפשרות לשחק בעוד טורניר בפריק ולא שום דבר אחר, אפילו לא לקנות בוסטרים בפריק לשחק בשביל לשחק עוד וזהו.
^
אני לא יודע לשחק קונסטרקטד אבל אם היית מחליף את זה לטורניר לימיטד אני הייתי ממש בסדר עם זה.

כאילו אוקי אתה צודק אם אתה לא רוצה לשחק לימיטד זה דפוק ואתה תצטרך לטחון המון שעות כדי להשיג מספיק בוסטרים כדי להחליף את הדק בעיקר כשסטנדרט מאיץ את הרוטציה וזה שיהיה לך אלפי פליי פוינטס אולי לא יעזור לך...
מצד שני... אולי אם יהיה לך אלפי פליי פוינטס פשוט תחליף אותם לקלפים? כאילו תיכנס לסילדים יומיים(כי יותר קלפים ביחסית פחות פליי פויינטס) ופשוט תעשה מיד DROP ותקבל את הקלפים.. (אתה גם יכול לאגור אותם ולעשות את זה מיד כשהסט החדש יוצא ואז אולי לא תצטרך לקנות קלפים) ואז אתה תלוי במזל מה אני אגיד לך והEV צונח וזה לא נעים

אולי ויזארדס מנסים לדחוף אותך ללימיטד, הם הרי עושים את רוב הכסף משם...

כאילו... צודק... לא הסתכלתי על זה מהפרספקטיבה של אחד כמוך, אלא מפרספקטיבה של אחד כמוני שמשחק לימיטד כמו משוגע.
בינינו? יש הרבה אנשים שמשחקים גם וגם, מי שמשחק גם וגם אני חושב שישמח אבל שוב... כשאתה מציג את זה ככה, אולי לא הכל נפלא.
שלח תגובה