עזרה עם qualifier points

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
offer
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

עזרה עם qualifier points

שליחה על ידי offer »

הי,

צברתי 35 qualifier points במג'יק און ליין, וממה שאני מבין מהאתרים הלא ממש מסודרים של וויזרז, אני יכול להשתתף ב MOCS Monthly Event..
ה EVENTS האלו הם רק constructed או שיש גם כאלו של limited? (אין לי דק constructed..) ואיפה אני רואה מתי הם בדיוק? ממה שהבנתי הנקודות מתאפסות כל שנה, אז יש לי כמה חודשים, אבל אני לא ממש בטוח בכלום..

אם מישהו מבין בנושא מאוד הודה לו על הסבר ותשובות..

תודה!
PopperThingi
Dragon Food

Re: עזרה עם qualifier points

שליחה על ידי PopperThingi »

היי עופר,
ה-MOCS משנים כל חודש את הפורמט שלהם, וניתן לעקוב אחרי הפורמט שלהם כאן, בטבלה השניה בעמוד. העמוד הזה גם מכיל את כל שאר האינפורמציה על הטורנירים. ה-MOCS הם התחרות העילית של מג'יק אונליין והטורניר שאליו מגיעים עם 35 הנקודות המדוברות זה ה-Monthly, שאם סיימת בטופ 8 שלו אתה מעפיל ל-Playoff, שנצחון/מקום שני בו מקנה טיסה לסיאטל להשתתף באליפות מג'יק אונליין השנתית. בגדול, כן, יש לימיטד ב-MOCS, אך אני חושש שהשנה לא נשארו עוד Monthly שהם לימיטד... יש רק עוד 2 תחרויות, אחת בספטמבר שהיא סטנדרט ואחת באוטקובר, שהיא מודרן.
אשמח לעזור בעוד שאלות, אתה צודק שהאתר של וויזארדס לא בדיוק חברותי...
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

Re: עזרה עם qualifier points

שליחה על ידי kabanist »

אם תרצה להשכיר דק מודרן כדי להשתתף בטורניר (או בשביל לשחק קונסטרקטד בלי קשר) צור איתי קשר. יש לי לא מעט. סטנדרט יש לי דק אחת שהיא חמודה אבל לא טייר 1.
אני הדורבן שקולע בזמן !
שלח תגובה