MTG ONLINE

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
The Cheshire Cat
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

MTG ONLINE

שליחה על ידי The Cheshire Cat »

אני מבואס מזה שיש רק איזה 10 שחקנים באיזור שלי ולי יש את האוסף הכי גדול מבינהם, ושאין לאף אחד פה כלום שאני צריך, אני מבואס מזה שאני לא יכול כל פעם לשחק נגד חבילות חדשות ולקבל קלפים חדשים מבלי לקנות בוסטרים.

אז אני חושב לעבור לMagic Online.

השאלה היא:

-עד כמה זה נגיש? זה באמת אפשרי לשלם להם עם וויזה מהארץ וכל זה? מישהו פה עשה את זה?

-אני אשמח אם מישהו שיש לו את המשחק (המלא) יוכל לספר לי קצת ולהגיד אם שווה לי.

תודה מראש.
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

אהלן,
אני משחק Magic Online כבר יותר מחצי שנה ובסך הכל מאוד מרוצה ממה שהמשחק מציע. יש בין עשרה לעשרים שחקנים בישראל שמשחקים MTGO באופן קבוע, ולדעתי, מרביתם מרוצים לא פחות ממני.
אין בעיה עם תשלום בכרטיס אשראי - וויזארדס היא חברה מוכרת והיא לא תסתכן ברשלנות בנושא הזה.
כמו לכל דבר, יש יתרונות ויש חסרונות, וחשוב שתדע אותם לפני שאתה נכנס לזה.
יתרונות:
1. נוחות - אתה לא צריך ליסוע עשרות או מאות קילומטרים כדי להשתתף בטורניר, אין לך הוצאות על נסיעות ואתה לא צריך לחזור הביתה מאוחר בלילה מותש. אתה יכול להתרווח לך בכסא מול המחשב, ביד אחת להחזיק את העכבר, ובשניה - כוס קולה עם קרח.
2. זמינות - כל יום מתקיימים טורנירים מכל הסוגים (Draft, Standard, Extended), ואתה בוחר את השעה ואת היום המתאים לך. סתם אם משעמם לך פתאום, או יש לך כמה שעות פנויות, אתה יכול להתיישב מול המחשב ולהתמודד מול השחקנים הטובים בעולם.
3. מחיר - MTGO זה זול יחסית לטורנירים ממשיים. דראפט כולל פרס - 12 דולר.
חסרונות:
1. אווירה - אין אף שמץ של ספק, שלשחק מול יריב שיושב מטר ממך, זו חוויה מרגשת יותר מאשר לשחק מול מסך מחשב. אין את כל ההמולה וההתרגשות שיש בטורנירים עמוסי אנשים, אבל יש אנשים שיראו בזה יתרון. לי זה חסר.
2. קלפים וירטואלים - הקלפים שאתה צובר במשחק הם בסך הכל תאים בזיכרון של המחשב, ולפעמים מרגישים שמשקיעים כסף לשווא. אני מסתכל על זה מנקודת מבט אחרת - גם ככה אחרי טורניר ממשי זורקים את כל הקלפים הלא שמישים לאיזו מגירה שלא מתכוונים לפתוח לעולם, אז ההפסד הוא מזערי. הקלפים הטובים שווים כסף גם און-ליין וניתן להחליף אותם בעד כרטיסי משחק, שדרושים לשם השתתפות בטורניר.
3. התמכרות - קל מאוד להתמכר למשחק, בגלל כל היתרונות שהזכרתי - כיף, נוח, זמין וזול יחסית. קל מדי לשלם באמצעות כרטיס אשראי ופה טמונה הסכנה - לא מרגישים כשמוציאים כסף. ההשקעה הכספית עלולה להיות גבוהה מהמצופה, ואני בעצמי השקעתי כמה מאות טובות של שקלים, אני חושב... :roll:

אם תראה ב-MTGO מה שהוא באמת - משחק מחשב, ולא תנסה להחזיר כסף, שלכאורה הפסדת, בכך שתשתתף בעוד ועוד טורנירים - אתה והמשחק תוכלו לאהוב אחד את השני. תראה בזה תחביב או מקור הנאה שעולה כסף, כמו ללכת לקולנוע.
מאז שהבנתי שאני משלם על ההנאה והנסיון, ולא על המוצר, התחלתי להנות מהעניין ואפילו להרוויח קצת.
מקווה שעזרתי ובהצלחה,
יובל שחף
The Cheshire Cat
MTGil Wizard

תודה על התגובה המפורטת. בקשר למחירים של הקלפים- אם אני למשל רוצה לקנות Wellwisher לחבילת העלפים שלי, היא תעלה שקל, המחיר שאפשר לקנות משחקן, או שהיא תעלה דולר כי היא שחיקה? כי אני רוצה לבנות חבילת עלפים ומפחד שהיא תעלה איזה 300 ש"ח..
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

אני גם משחק שם וההשקפה שלי אחרת קצת ואני רואה יתרונות וחסרונות קצת שונים.

יתרונות:
1. אז ככה בתור אספן ותיק מאד נהניתי להתחיל מהתחלה כלומר שוב צריך לאסוף קלפים מאפס,
זה היה אתגר לא קטן, אבל מאד מהנה, למשל רציתי 4 FACT OR FICTION בMTGO בחיים האמיתיים יש לי הרבה אבל פה הייתי צריך ללקט אותם אחד אחד.
2. אני מראגן טורנירים ובד"כ לא יכול להשתתף בהם אז יש גם PRERELEASE במחשב שהוא לא פחות כיף.
3. 10 בבוקר יום חופש אין לי מה לעשות, אז אני פותח מחשב ועושה דראפט של 888 או כל בלוק אחר.
4. 10 בלילה חזרת מעבודה או לימודים או סתם יש לך שעתיים לשרוף ואין לך חשק לראות טלוויזיה אז אתה פותח MTGO ומרביץ כמה משחקי MULTIPLAYER או SINGELTON או אפילו TYPE 2 בחדרי הCASUAL כלומר ללא תשלום. אגב אני מאד נהנה לשחק גם EMPEROR.
5. המחשב משמש כשופט דרגה 5 בכל משחק כלומר אתה מהר מאד לומד את החוקים של MADNESS או כל קלף אחר בדיוק איך שהם צריכים להיות אחרי חודש חודשים אתה יכול לעבור מבחן שופטים בלי ללמוד אפילו. וגם אין ויכוחי חוקים אם יריבים וכדומה...
6. אם אתה רוצה אתה יכול להמיר אוסף וירטואלי בקלפים ממשיים כלומר אם יש לך את כל הסט של TORMENT בMTGO אתה יכול להמיר אותו בקלפים אמיתים כנ"ל לגבי כל הסט בפויל, לדוגמא אספתי את כל הסט של 8TH בפויל בפחות מארבעה שבועות ובקרוב אקבל אותו הביתה בדואר.
7. קל מאד להחליף קלפים וגם למכור או לקנות כיוון שיש חדר החלפה אחד וחדר מכירות פומביות אחד זה קל מאד למצוא מה שאתה רוצה.
8. בדראפטים אתה פוגש שחקנים ברמה מאד גבוהה כלומר מקצוענים וכך הרמה משתפרת.

חסרונות:
1. בדראפטים אתה פוגש שחקנים ברמה מאד נמוכה אז אתה לא משתפר אבל בתור פיצוי מקבל כמה בוסטרים לפרס... 8)
2. המחשב משמש כשופט דרגה חמש כך שגם אתה מקבל קצת חרא כיוון שאתה לא יכול להתחרט על מהלכים ולפעמים מפסידים על קליק לא נכון כמו למש האם אתה רוצה לחסום, בטעות לחצת לא... (פה נגמר המשחק בדר"כ) זה לא קורה הרבה ובטח לא אחרי שיש קצת נסיון.
3. 10 בלילה או 10 בבוקר לשחק מג'יק זה הרבה והתחביב מהר מאד הופך להתמכרות.
4. לאסוף מחדש הכל אחרי שהשקעת את מיטב כספך באוסף אמיתי זה קצת מתיש..
5. משחקים מרובי משתתפים יכולים בכיף לקחת שעה ויותר כיוון שכל קסם כולם צריכים כל פעם להעביר קדימות...
6. קשה להסביר לפעמים לאנשים כן יש לי קלפים וירטואלים והשקעתי בהם כסף, המושג לא תופס מהר.

הכי חשוב בחסרונות: זה עולה המון כסף כדי להגיע לאוסף איכותי, כמו בחיים האמיתיים.
אני השקעתי כ5000 ש"ח כבר באוסף הMTGO שלי נכון בתמורה יש לי כל קלף שחיק 4 עותקים וממני לוקחים 4 אנשים את הקלפים ובונים דקים אבל העובדה שאין פרוקסים מכריחה אותך להשיג כל קלף גם אם אתה סתם רוצה לבדוק את החבילה.

הערה: אם אתה דראפטר ממש ממש ממש ממש ממש טוב ההשקעת פתיחה שלך יכולה להיות אפסית כיוון שאתה יכול להגיע למצב של כל דראפט ממן את עצמו פלוס רווח נקי, מקצוענים כמו SOL MALKA, BRIAN KIBLER ועוד הלכו INFINITE כלומר רק זכו וכך הרוויחו את כל הקלפים והבוסטרים שהם צריכים.
בן-אדם שהוא סתם טוב ינצח אולי אחד משלוש דראפטים.
אני מנצח בממוצע אחד משלוש ובשניים האחרים אני מגיע לפרס ניחומים במקומות 2-4 שהם בדר"כ 2-3 בוסטרים אז הדראפט הבא לא עולה לי כמעט בכלל ואני מוכר את הקלפים היקרים יותר כדי לקבל בוסטרים.
(כמובן שעד שאתה סוגר למשל 4 WOG אתה לא תמכור אחד) לכן השקעת הפתיחה הרבה יותר גבוהה.

תוספות: יש אנשים שלא רוצים לשחק CONSTRUCTED בMTGO כמו ג'ניה למשל או יובל שחף, הם רק משחקים דראפטים ואת כל הקלפים האחרים מוכרים כדי להמשיך ולשחק, אז כן הם משקיעים יחסית מעט.

דעה אישית: אני מאד מאד מאד אוהב את MTGO אני מרגיש שהוא שיפר את הרמה שלי באופן משמעותי בעיקר בDRAFT ואת רמת ידיעת החוקים שלי, כן עשיתי מבחן שופטים ועברתי על 91 בלי ללמוד אפילו רגע אחד. 8) בזכות המשחק.

זהו להפעם אני מקווה שתמצאו מאמר זה מועיל.
נפגש בON_LINE
דני

נ.ב. אם אתם שם הכיוני שלי הוא SOTH.
תשלחו הודעה :)
piyasos
מדריך הליגה בלהבים
יצירת קשר:

שליחה על ידי piyasos »

אתם משוגעים להשקיע כאלה סכומים במשחק שהקלפים שלו וירטואלים ??
The Cheshire Cat
MTGil Wizard

טוב, אני חושב שאני קונה את המשחק, השאלה האחרונה זה כמה יעלה לקנות את החבילה שלי.
אני אשמח מאוד אם מישהו שיש לו את התוכנה ישקיע 5 דקות, ישלח לי הודעה לאייסיקיו ויעזור לי לדעת מה המחיר של הדק שלי אם אני קונה אותה בMTGO.
cavalier
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי cavalier »

אני אוהב מגיק אונליין אבל זה פשוט המווון כסף..
למה לי לשלם כסף על קלפים לא אמיתיים?
אני נשאר באפרנטיס..

טוב אני מבין שוויזארד רצו שיהיה את כל הקטע של ההחלפות וזה.. אבל עדיין, היו יכולים לעשות את זה יפה יותר.

למשל, אתה נרשם, משלם 10 דולר, כמה שזה עולה כל חודש, ומקבל 3 בוסטרים בתור התחלה, וכמה בייסיק לנדס שבא לך, ואז אתה בונה לך איזה דק מעאפן, ומתחיל לשחק.
כדי ליצור שווין, תוכל לבחור לשחק נגד אנשים רק עם כמות הנצחונות שלך.
עכשיו, בכל ניצחון שלך על יריב, תזכה בסכום כסף קטן (או גדול, תלוי בהבדל ברמה בינך לבין היריב), ובכסף הזה תוכל לקנות בוסטרים\להשתתף בטורנירים וכל זה..

גם ככה אני צריך לחפור כסף מהאדמה כדי להשיג כסף לקלפים האמיתיים שלי, אז עכשיו עוד פעם להתחיל לבזבז מאות שקלים כדי להשיג קלפים שאני אפילו לא אוכל לשחק איתם נגד האחים\חברים שלי..
פשוט לא נראה לי.

אני נשאר באפרנטיס.

אבל כמובן שאם יש לך מספיק כסף אז זה לא אמור להיות בעייה.
omer
Dragon of Heaven

שליחה על ידי omer »

סליחה אני לא בטוח שהבנתי...
אתה אספת את כל ההוצאה השמינית בפויל במשחק ואז החלפת אותה תמורת הקלפים האמיתיים?
שווה! ככה לא צריך להתאמץ כל כך למצוא קלפים שאתה צריך..
אפשר לעשות את זה גם עם קלפים יחידים? נגיד אני צריך למצוא למשל WOG אני יכול לקנות\להחליף ממשהו במשחק ואז להגיד לויזארדס שאני רוצה אותו במציאות והם ישלחו לי אותו ויורידו את הקלף הוירטואלי מהחשבון שלי?
הכלב אכל את החתול שאכל את העכבר שאכל את ההודעה שכרגע אתם קראתם.
aviraman
Griffin Master

שליחה על ידי aviraman »

_AmUgAbA_ כתב:אהלן,
אני משחק Magic Online כבר יותר מחצי שנה ובסך הכל מאוד מרוצה ממה שהמשחק מציע. יש בין עשרה לעשרים שחקנים בישראל שמשחקים MTGO באופן קבוע, ולדעתי, מרביתם מרוצים לא פחות ממני.
אין בעיה עם תשלום בכרטיס אשראי - וויזארדס היא חברה מוכרת והיא לא תסתכן ברשלנות בנושא הזה.
כמו לכל דבר, יש יתרונות ויש חסרונות, וחשוב שתדע אותם לפני שאתה נכנס לזה.
יתרונות:
1. נוחות - אתה לא צריך ליסוע עשרות או מאות קילומטרים כדי להשתתף בטורניר, אין לך הוצאות על נסיעות ואתה לא צריך לחזור הביתה מאוחר בלילה מותש. אתה יכול להתרווח לך בכסא מול המחשב, ביד אחת להחזיק את העכבר, ובשניה - כוס קולה עם קרח.
2. זמינות - כל יום מתקיימים טורנירים מכל הסוגים (Draft, Standard, Extended), ואתה בוחר את השעה ואת היום המתאים לך. סתם אם משעמם לך פתאום, או יש לך כמה שעות פנויות, אתה יכול להתיישב מול המחשב ולהתמודד מול השחקנים הטובים בעולם.
3. מחיר - MTGO זה זול יחסית לטורנירים ממשיים. דראפט כולל פרס - 12 דולר.
חסרונות:
1. אווירה - אין אף שמץ של ספק, שלשחק מול יריב שיושב מטר ממך, זו חוויה מרגשת יותר מאשר לשחק מול מסך מחשב. אין את כל ההמולה וההתרגשות שיש בטורנירים עמוסי אנשים, אבל יש אנשים שיראו בזה יתרון. לי זה חסר.
2. קלפים וירטואלים - הקלפים שאתה צובר במשחק הם בסך הכל תאים בזיכרון של המחשב, ולפעמים מרגישים שמשקיעים כסף לשווא. אני מסתכל על זה מנקודת מבט אחרת - גם ככה אחרי טורניר ממשי זורקים את כל הקלפים הלא שמישים לאיזו מגירה שלא מתכוונים לפתוח לעולם, אז ההפסד הוא מזערי. הקלפים הטובים שווים כסף גם און-ליין וניתן להחליף אותם בעד כרטיסי משחק, שדרושים לשם השתתפות בטורניר.
3. התמכרות - קל מאוד להתמכר למשחק, בגלל כל היתרונות שהזכרתי - כיף, נוח, זמין וזול יחסית. קל מדי לשלם באמצעות כרטיס אשראי ופה טמונה הסכנה - לא מרגישים כשמוציאים כסף. ההשקעה הכספית עלולה להיות גבוהה מהמצופה, ואני בעצמי השקעתי כמה מאות טובות של שקלים, אני חושב... :roll:

אם תראה ב-MTGO מה שהוא באמת - משחק מחשב, ולא תנסה להחזיר כסף, שלכאורה הפסדת, בכך שתשתתף בעוד ועוד טורנירים - אתה והמשחק תוכלו לאהוב אחד את השני. תראה בזה תחביב או מקור הנאה שעולה כסף, כמו ללכת לקולנוע.
מאז שהבנתי שאני משלם על ההנאה והנסיון, ולא על המוצר, התחלתי להנות מהעניין ואפילו להרוויח קצת.
מקווה שעזרתי ובהצלחה,
יובל שחף

יובל, פעם גם אני ואביעד שיחקנו, אתה חושב שאני יוכל לקבל את האקוונט שלו? בכל זאת נתתי לו בוסטרים וכו', היינו שותפים במג'יק אונליין...
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

דני - התחלתי בשעה טובה לשחק גם קונסטרקטד בזמן האחרון. לא רציתי להשקיע יותר מדי כסף, אז בניתי את ה-UG שגידי אבירם שיחק ב-Worlds. הדק עלתה לי בערך Eternal Dragon אחד. בדרך זו אני גם זוכה להיפרד בצורה יפה מאודיסי בלוק, שיעזוב אותנו בקרוב.
אבירם - אני לא חושב שתוכל לקבל את החשבון של אביעד, מפני שהוא עדיין משתמש בו, כשהוא לא בצבא.
Cat - דק עלפים לא צריכה לעלות לך הרבה. אני לא חושב שיש בה הרבה ררים, ואת הקומונים והאנקומונים אני, ובטוח שגם אחרים מישראל, ישמחו לתת לך בחינם. בשביל זה יש Israeli Forum.
aviraman
Griffin Master

שליחה על ידי aviraman »

אני לא מצליח להיכנס לאקוונט שלי פשוט! אני אתבע אותם!
itayhi
MTGil Wizard

שליחה על ידי itayhi »

omer כתב:סליחה אני לא בטוח שהבנתי...
אתה אספת את כל ההוצאה השמינית בפויל במשחק ואז החלפת אותה תמורת הקלפים האמיתיים?
שווה! ככה לא צריך להתאמץ כל כך למצוא קלפים שאתה צריך..
אפשר לעשות את זה גם עם קלפים יחידים? נגיד אני צריך למצוא למשל WOG אני יכול לקנות\להחליף ממשהו במשחק ואז להגיד לויזארדס שאני רוצה אותו במציאות והם ישלחו לי אותו ויורידו את הקלף הוירטואלי מהחשבון שלי?
כן, גם אני לא הבנתי לגבי זה
אם אתה נרשם תמורת 10 $ ומקבל "דמי כיס" של MTGO כל כמה זמן אתה יכול כל חודש לקנות קלפים טובים וככה שישלחו לך את זה
אם זה באמת מה שקורה, באיזה sets זה אפשרי?
:O
the meaning of life
ת'תקווה בלב נועל, עם חזק לא נתקפל
כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל
Bloodmoon
Knight of the Black Rose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Bloodmoon »

מסכים עם דני בגדולת כללי אני התחלתי עם 20$ שהכנסתי(בטעות הכנסתי 20 במקום 10... טעות טפשית וקטנה) ואח שלי עשה גם אקקונט משלו ואז צירפנו ככה שיצא 30$ שזה אמור להיות 30 טיקטים(כמו דולר באון ליין) כרגע האוסף שלי שווה בסביבות ה 400 טיקטיטים והכל מהחלפות וניצחונות. כמעט סיימתי אפילו את האונסלוט סט פויל:> וכמו שדני אומר יגיע ככה עוד חודש:>

עצה שלי
כנסו 45 שקל שווה את זה...
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

מה זה החרטא הזה ?

שליחה על ידי kabanist »

הדרפטים הרגילים זה הפסדת הלכת !
מה זה צריך להיות ?
Djen
Administrator

שליחה על ידי Djen »

try to do as i doing, wining! this way it doesn't cost you aything.
שלח תגובה