Magic The Gathering: BattleGrounds

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Sinister
Almighty Archmage
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sinister »

יכולת מדהימה ומתעתעת... לא פעם קורה שאתה פוסל משחק על הסף כאשר הוא יכול להיות משחק ממש טוב, רק שאף פעם לא תדע כי לא באמת שיחקת. אני לא מכיר אותך, אז אני לא יודע מה הסגנון שלך במשחקים, אבל זה באמת משחק לא רע... אני פשוט לא מבין מה זה האנטי האטום הזה כלפי משהו שלא טרחת לבחון באמת. ראית קצת שוטס, טריילר או שניים, פה ושם מילה ממישהו אחר שקרה ביקורת והחלטת שזהו.

מצד שני, לא באמת איכפת לי אם תשחק. אז, have it your way.

איתמר
itayhi
MTGil Wizard

שליחה על ידי itayhi »

אוקיי קראתי במספר אתרים על המשחק וזה נראה לי ממש רע.
השוטס נראים רעים ובכלל זה לא משתווה לרמה של משחקים כמו gen, c&c, wc3 וsc
והז'אנר המועדף עליי הוא RTS למרות שאני גם אוהב פעולה (מקום שני) ואחרי משחקי תפקידים והרפתקאות (RPG וקווסטים).
the meaning of life
ת'תקווה בלב נועל, עם חזק לא נתקפל
כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל
The Cheshire Cat
MTGil Wizard

שליחה על ידי The Cheshire Cat »

יש אנשים שאוהבים לפסול אוטומטית כל דבר ולהסתכל על הצד הרע של הדברים, זה חלק מהכיף שלהם. יוצא סט חדש, משחק חדש, ישר מחפשים מה חרא, ישר מנסים להגיד משהו רע. ואם זה משהו טוב אומרים שהוא בסדר. אם זה מה שעושה להם את זה, שיהנו. בסוף הם רק יצאו מופסדים.
Muad'Dib
Emperor of Dune

שליחה על ידי Muad'Dib »

ppl there a game of the same sort, it's called sacrifice and in my opinion it's one of the best games ever sold (well not in israel because of poor marketing) and if Battlegraunds is even half of what sacrifice is, it will B a great game thet will premote magic the card game even here in israel so befor judgeing the game atleast try sacrifice (not the tutorial it sucks) and I promise U'll enjoy the game

And itayhi try 2 follow my edvice and don't go shooting UR mouth at some thing U didn't even had the decency 2 try
I must not fear. Fear is the mind killer.
From the Bene Geserit teachings -
שלח תגובה