הספר "סלולרי" (Cell) של סטיבן קינג

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

הספר "סלולרי" (Cell) של סטיבן קינג

שליחה על ידי Kroen »

טוב, זה הספר הראשון של סטיבן קינג שקראתי ויש לי שאלה: יש לו ספר המשך? כי אין לספר הזה סוף וזה מעצבן אותי...
ועוד שאלה: האם כל הספרים שלו נגמרים בלי סוף? כי חשבתי להתחיל לקרוא אותם אבל אם כולם ככה אני אוותר...
תמונה תמונה
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

זה הספר הראשון של סטיבן קינג שקראתי, וגם האחרון, וגם אותו לא עד הסוף.
אחרי 70~ עמודים של האשפה הזו העפתי את הספר הזה והצטערתי שקניתי אותו :(
netn9
MTGil Wizard

שליחה על ידי netn9 »

אפשר איזה תקציר לספר?
נשמע מעניין - למה הוא כ"כ גרוע?
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

פתאום יש איזו פעימה בכל הטלפונים הסלולריים ברחבי העולם וכל מי שיש לו טלפון סלולרי משתגע ומתחיל להתנהג כמו זומבי. האנשים שאין להם סלולריים מנסים לשרוד. אחד מהם, הגיבור, חובר לעוד כמה אנשים והם יוצאים למסע לעבר הבית שלו כדי לראות אם אשתו ובנו בסדר (הוא יודע שלבן שלו יש טלפון סלולרי). בהמשך ה"זומבים" מתפתחים ומפתחים כישורי טלפתיה, טלקניזיס ועוד.
זה לא ספר גרוע (לפי דעתי), אני פשוט שונא ספרים בלי סוף.
תמונה תמונה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אוקיי בוא נראה, לא קראתי את הדוגמה שלך לסוף בלי סוף כי אני לא רוצה ספוילר אבל קראתי כמה ספרים אחרים שלו ותן לי לחשוב.
קראתי את it יש לו סוף מאוד סופי וחוץ ממה שקורא ממש לקראת הסוף (שקצת היה לדעתי לא במקום,ספוילר---...$$%@ משהו בסגנון אורגיה %%%@...---) די אהבתי את הספר על כולו.
קראתי את נדודי שינה אבל נרדמתי (סתם, אני פשוט לא זוכר...)
קראתי את black house לילה שלם במקום לישון, הסוף באמת היה מעפן אבל הקטעים המפחדים (rafi shivers(.
אקיצר לא ממש הייתי מחשיב אותו סופר תבניתי באופן שכל הסופים שלו דומים. יש לו גימיקים שהוא משתמש שוב ושוב בין ספרים (דמות של סופר, ילדים שנפגשים שוב כמבוגרים, אימה באופן כללי), אבל אני חושב שהוא בדרל כלל מגוון.
אני קורא גם את המגדל האפל אבל כיוון שזו סדרת ספרים לא היה לה סוף עם סוף אחד בכלל. היה לה אבל ממש ממש אחלה אמצע (חוץ מהספר שנוחת בדיוק באמצע, הוא היה איכס).
תמונה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אין בת'רד הזה שום ספויילרים.
תמונה תמונה
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

אני אוהב מאוד את הספרים של סטיבן קינג ואין לו שום "תבנית" לספרים שלו. כל ספר הוא סיפור בפני עצמו בד"כ בלי שום קשר (או עם קשר רופף מאוד) לספר אחר שלו. אני ממליץ על It ו- העמדה או The stand אם אתם יכולים לעמוד בקריאה ארוכה. הספר האהוב עלי שלו הוא "דברים שצריך" בעברית או Needful things. אחלה ספר, רעיון מקורי, וסוף סופי בהחלט אם אתה מודאג מזה קרואן.
אני קורא גם את המגדל האפל אבל כיוון שזו סדרת ספרים לא היה לה סוף עם סוף אחד בכלל.
הסיבה שאין לסדרה סוף היא כי היא עוד לא נגמרה. יצא רק הספר השישי מתוך שבעה. הסוף יגיע עם הספר האחרון, מן הסתם.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אגב כיוון שכל ספר שני שלו הופך לסרט אני יכוללהגיד לך של חומות של תקווה, גרין מייל, בית קברות לחיות, stand by me, לוכד החלומות, סהרורים ועזרות סרטים שאני לא בטח אם הם באמת שלו או לא יש סוף.
לtrucks לעומת זאת יש חרא סוף לא סופי.
תמונה
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

rif-raf כתב:אגב כיוון שכל ספר שני שלו הופך לסרט אני יכוללהגיד לך של חומות של תקווה, גרין מייל, בית קברות לחיות, stand by me, לוכד החלומות, סהרורים ועזרות סרטים שאני לא בטח אם הם באמת שלו או לא יש סוף.
לtrucks לעומת זאת יש חרא סוף לא סופי.
לגרין מייל אין סוף...
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

למה? הקונפליקט העיקרי נגמר, זה שיש דמות וחצי שלא ברור מה יקרה להם בעשרות שנים הקרובות זה לא אומר שאין סוף.
תמונה
שלח תגובה