כמה שאלות על conditional bans

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

נעול
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

כמה שאלות על conditional bans

שליחה על ידי Kroen »

1. אם אני עובר שוב על מה שיש לי בו קונדישיונאל באן, אני מקבל באן רגיל או באן תמידי?
2. איך מסירים קונדישיונאל באן? יש לי כבר קונדישיונאל באנים על איזה חצי מהעבירות בפורום וזה לא הוגן שאם מתישהו אני אעבור על אחת מהן בטעות אני אקבל באן/באן תמידי. יש לקונדישיונאל באנים זמן שבהם הם מוסרים או שהם לנצח?
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

הנה טיפ: שאלות לגבי מדיניות הפורום הן לא בעיה טכנית והן לא פיצ'ר. אין שום סיבה לפרסם אותן בפורום שמוקדש לבעיות טכניות ופיצ'רים. כנ"ל נעילות של threads, תלונות ושאר מרעין בישין.

1. כל ban שתצבור יהיה ארוך יותר מהקודמים לו. יותר מידע מזה לא תקבל, ban זה לא מחיר שאנשים צריכים לשקול אם הוא משתלם להם, זה עונש על משהו שלא היה צריך להיעשות.
2. conditional ban הוא לא ניצחי, אבל הסרתו תלויה בהתנהגות טובה. הווה אומר, לא לעבור על חוקי הפורום ולחטוף אזהרות או גרוע מזה במשך תקופה ארוכה.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

א. הנושא לא שייך לפה. זה לא "פורום דיון בחוקי הפורום". הועבר לקשקשת.
ב. 1. באן רגיל. מאחר וכבר היה לך אחד, זה יהיה באן ארוך, ואחריו כנראה תמידי.
2. אם יש לך כ"כ הרבה באנים על תנאי, כנראה שעשית הרבה עבירות. או שאתה יודע שאסור לעשות משהו כי עברת על החוק הזה מספיק פעמים, או שזאת עבירה מספיק חמורה שמאוד קשה לעבור עליה "בטעות".

בכל מקרה, זה מאוד פייר. עובדה שמעט מאוד משתמשים מקבלים באנים על תנאי ועוד לא שמעתי אף אחד מתלונן על זה שזה קרה לו כי הוא שכח שזה אסור חוץ ממך.

ההיתממות שלך לא עובדת על אף אחד. יש חוקים ויש עונשים למי שעובר עליהם. אנחנו יודעים להבדיל בין עבירות בגלל חוסר ידיעה או חוסר אכפתיות (וגם אז יש לנו את הזכות להעניש). אתה כבר עברת על מספיק ונתנו לך הרבה יותר מדי חבל. אי ידיעת החוק לא פותרת מעונש ואם אתה חושב שאתה עלול לשכוח מהם החוקים, אז הנה לך עצה ידידותית: קרא את חוקי הפורום כל יום.

עכשיו לא תשכח, ואם כן, אני רואה בזה זלזול בעצה שנתתי לך וחוסר אכפתיות.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אולי אפשר כבר לעשות פורום "חוקי הפורום" וזהו?
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בבקשה: http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=23793
Y כתב:א. הנושא לא שייך לפה. זה לא "פורום דיון בחוקי הפורום". הועבר לקשקשת.
Jinx, you owe me a coke! :)
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

התכוונתי לפורום (או לפחות ת'רד דביק בקשקשת) שמשתמשים רגילים יכולים להגיב בו...
תמונה תמונה
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

החוקים הם לא נושא לדיון. כך שאין סיבה שמשתמשים יוכלו להגיב בת'רד שלהם.

אם אתה רוצה לשאול/להתלונן על חוק - אתה יכול לפתוח ת'רד משלך או לשלוח את השאלה בהודעה פרטית.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Kroen כתב:התכוונתי לפורום (או לפחות ת'רד דביק בקשקשת) שמשתמשים רגילים יכולים להגיב בו...
אבל אז חוקי הפורום יהיו נושא לדיון...

רן, התחלתי לכתוב כשלא היה שם כלום. חוץ מזה, אני אשמח להסביר לך בפרטי למה אתה חייב לי יותר על זה שפתרתי לך בעיה שעליה התלוננת.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

משתמשים רגילים יכולים לפתוח thread בקשקשת, או עדיף לפנות ישירות לאחד המנהלים האחרים (כלומר, לא זה שיש להם תלונה לגביו). למרבה השמחה, רוב המשתמשים יודעים להכיר ולהפנים את העובדה שהם עברו על החוקים, מעטים מביניהם מרגישים צורך להתלונן ורק אחד מהם מתלונן בצורה חוזרת ונשנית שהחוקים לא הוגנים, המנהלים לא הוגנים ושונאים אותו וכל העולם שונא אותו. משתמש אחד, עם כל הכבוד, זו לא סיבה לפתוח פורום.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אגב, איך זה שנווידשי מוד בכלל?

לקוח מהPenalty Database:

Navidshi - Warning - Spamming, Offensive to other users. (25/8/06 by SPS)

חשבתי שמתמשים שעברו על חוקי פורום לא יכולים להיבחר כמודים...
תמונה תמונה
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

גם לי היתה איזו אזהרה או שתיים ואני מעריך שאני עושה את התפקיד שלי בצורה טובה. אף אחד לא חף מטעויות. הבעיה היא לא כשמישהו עובר על חוקי הפורום, אלא כשהוא עושה את זה בכוונה, ועוד יותר כשהו טוען שהמערכת היא שלא בסדר והוא כן.

חוץ מזה, אם תשים לב, זאת ההזהרב היחידה שלו בשלוש השנים האחרונות (וכנראה יותר). השיקולים לתפקיד מוד הרבה יותר רחבים מ"האם היו לו אי פעם עבירות על חוקי הפורום".
אני יכול להבטיח שרוב השוטרים פילחו פעם משהו מהמכולת, נסעו במהירות מופרזת או לא עצרו בעצור. גם אחרי שהפכו לשוטרים, ולא כדי לבצע את תפקידם.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

קראתי עכשיו שוב את חוקי הפורום וחסר שם חוק אחד: חוק המינימודינג. אלא אם כן אתם מאשרים אותו, כמובן...
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

האירוניה המופלאה היא שאת האזהרה היחידה שלי בפורום קיבלתי על עלבון שכוון נגדך, בימים הישנים והטובים כשנתנו לך הרבה יותר חבל ממה שמישהו אי פעם קיבל בפורום הזה. אני למדתי את הלקח שלי ואני זוכר את זה טוב מאד. אתה רוצה להיזכר מה אתה קיבלת על אותו סיפור?

חוק 13 של הפורום:
אם אתם רואים מישהו שעובר על חוקי הפורום אתם יכולים להעיר לו בהודעה פרטית או לפנות אל אחד המנהלים, אין להעיר בפומבי למשתמשים שעוברים על חוקי הפורום.
אוסר על minimodding. כך שזה כבר מכוסה ;)
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אין לי מושג מה זה minimodding. בכל מקרה, הנושא של באנים, לשמחתי, זה לא נושא שהיינו צריכים להגדיר יותר מדי טוב בעבר. הרוב המוחץ של משתמשי הפורום כן מנסה להתנהל באופן שנעים לשאר משתמשי הפורום, כן שבאנים זה דבר ששמור בעיקר לבוטים ולספאמרים שנרשמים בשביל לפרסם אתרים שלא קשורים למג'יק ואז נעלמים. אי לכך, נושאים כמו "לכמה זמן נשאר באן על תנאי" או "מה סקאלת הזמן של באנים" הם נושאים שכרגע אף אחד לא יכול לתת להם תשובה סמכותית, כי אנחנו דנים בהם רק כשיש באמת צורך בזה, ולמרבה המזל זה עוד לא קרה.
באופן כללי, אני רוצה להאמין שאנשים שפועלים מתוך התחשבות בסיסית בזולת ומתוך נכונות ללמוד את הנורמות המקובלות, לעולם לא יגיעו לענישה שהיא מעל אזהרה, וגם זה כנראה לרוב על עבירות שנעשות בעדנא דרתחא.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

נווידשי: ובכל זאת פתחת עלי ת'רד שהגיע לעמוד 11 אם אני לא טועה שהמטרה היחידה שלו היא להסב את תשומת לב המודים והמשתמשים להתנהגות שלי בפורום.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אין לי מושג מה זה minimodding.
כשמשתמש לוקח על עצמו את תפקיד המודרטור ואומר לשאר המשתמשים מה מותר ומה אסור.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

להבהרה: http://members.pundak.co.il/magic/viewt ... highlight=

כנראה אני לא היחידי פה שנותנים לו חבל...
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני מסכים איתך, קיבלתי המון חבל ממנהלי הפורום במהלך השהות שלי כאן. אני מאמין שהעובדה שהוחלט למנות אותי למודרטור מצביעה על זה שמה שעשיתי עם החבל הזה היה מה שהם רצו שאעשה איתו, במקום סתם לתלות את עצמי. ועם זאת, להבדיל ממך, אני מודע לזה שהמינוי הזה נובע מרצון טוב ותלוי בזה שאני אמשיך לעשות את מה שמצופה ממני.

אתה באמת חושב שזה רעיון טוב למשוך את תשומת לבם של המנהלים לכמות המזעזעת של עלבונות שהטחת באנשים בתקופת שהותך בפורום כשאתה יושב על מספר conditional bans?
lipitz
MTGil Apprentice

שליחה על ידי lipitz »

היי kroen ,
תגיד בלי להעליב או משהו , מענין אותי לדעת מי אתה ? אתה שחקן מג'יק ?
אני עמית ליפיץ אם אתה מכיר .
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

נעים מאד, עמית. אני רן. אם אתה מעוניין לנהל עם Kroen שיחת חולין וללמוד להכיר אותו, יש בשביל זה הודעות פרטיות.
ג. הודעות אישיות: הודעות שמיועדות למשתמש בודד או לקבוצה מצומצמת מאוד של משתמשים ואיננה מכילה שום עניין ציבורי. מקומן של הודעות אלה בהודעות פרטיות או כל תוכנת מסרים מיידים. לא בפומבי.
נעול