Africa

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
iHateDexCB
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי iHateDexCB »

חח היה אמור להיות הרבה פנדלים במשחק הזה :P
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

אני עוד רואה איך ההולנדים של העתיד יריבו מי מנצח במכות, דה יונג או צ'אק נוריס.

בלי קשר לכל זה, לספרד לא הגיע לנצח. לספרדים הייתה את הנבחרת הטובה בעולם והציגה כדורגל של הנבחרת החמישית. ההולנדים הגיעו עם הנבחרת החמישית הטובה בעולם לגמר.

למה לספרד לא מגיע לנצח? כי המשחק הכי טוב במונדיאל הזה לא הגיע מהם (גרמניה נגד ארגנטינה), כי הם לא היו הנבחרת ששיחקה הכי טוב (גרמניה), לא היה להם את השחקן הכי טוב (פורלאן) ולא את הספורטיביות הכי טובה (הולנד).

המונדיאל הזה בשבילי רחוק מלהיות המונדיאל של ספרד. זה המונדיאל של הקבוצות הקטנות שלא ביישו את העם שלהם, זה המונדיאל של טעויות השיפוט הקריטיות, זה המונדיאל של השחקנים הגדולים שהכזיבו ברגעי האמת (רונאלדו, מסי דרוגבה והרשימה רצה רחוק), והשחקנים הקטנים יותר שהראו מה הם שווים (פורלאן, מולר, נויר והרשימה רצה רחוק). המונדיאל של האפריקאיות ואז הדרום אמריקאיות ואז האירופיות, המונדיאל של הפספוס של ג'יאן, הגול הגנוב של אנגליה, ומולר שהוכיח שאפשר לעבור שני שחקנים גם כשאתה שוכב על הרצפה המונדיאל של פול התמנון, הוובוזלות והHD.

להתראות ביורו 2012.
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

הולנד הקבוצה הכי ספורטיבית? לא ממש, הם משחקים מאוד אגרסיבי על גבול האלים.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

sinithar כתב:הולנד הקבוצה הכי ספורטיבית? לא ממש, הם משחקים מאוד אגרסיבי על גבול האלים.
זה נכון. המשחק היה מאוד מאוד אלים. איזה 7 צהובים להולנדים, אדום, ועוד איזה שלושה לספרדים.
ההולנדים גם כמעט הלכו מכות עם הספרדים פעמיים, ועם השופט ההומו ווב, שכמו שאשתו אמרה: "אם הוצא לא מצליח להשתלט על שני הילדים שלהם, איך ישתלט על 22 שחקנים?" וצדקה במאה אחוז.
משחק מטומטם, משעמם ברובו והוכרע ע"י מזל וטעות שיפוטית חמורה. להולנד היה אמור להיות קרן שווב לא נתן להם וכתוצאה מכך היה הגול של אנייסטה בסיום אותו מהלך ספרדי.
משחק משעמם, רובן לא יודע לשחק, שניידר לא היה במשחק. הולנד הציגו את הכדורגל הסטנדרטי שלהם במשך כל הטורניר: להעביר 20 מסירות בין החצי לרחבה ולבעוט מרחוק. הגיעו לכמה מצבים יפים שהם לא ידעו לנצל כי הם טאמבאלים.
לא הגיע לספרדים לנצח, גם לא הגיע להולנדים לנצח. שתי נבחרות בינוניות שהיו צריכות לעוף בחצי גמר.

(בזמן המשחק הורדתי אפליקציית ווזלה לאייפוד ועצבנתי את אבא שלי :P)
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

איך עדיין לא הוציאו אפליקציית דני נוימן?
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

מאיפה לכל הרוחות בא הביטוי "והרשימה רצה רחוק"? מה זה סלנג חדש שאני לא מכיר?

בכל אופן, להולנד לא הגיע גמר כי ברזיל שיחקה יותר טוב ממנה ובכלל כי היא לא הציגה כדורגל טוב. לספרד כן מגיע לזכות כי אם תחשוב על זה, בכל המשחקים שלה היא שיחקה יותר טוב מהיריבה. אז נכון שגרמניה "עשתה בשבילה את העבודה" מול אנגליה וארגנטינה אבל בשורה התחתונה ספרד הייתה עדיפה בהרבה על גרמניה וניצחה אותה בצדק ולכן מגיע לה הגביע.

אתה באמת חושב שמה שיזכרו מהמונדיאל הזה בעוד 10 שנים זה הובוזלות? פול התמנון? HD? את מי זה מעניין...אם אני צריך לסכם את המונדיאל ב-4 משפטים אז הנה:
1. ספרד זכתה לראשונה בהיסטוריה במונדיאל וביססה את מעמדה כמעצמת הכדורגל הגדולה בעולם שמורכבת מהרבה טכניקה, ווינריות והקרבה.
2. הכדורגל היפה, הטקטי והמתוכנן (גרמניה וספרד) ניצח שני סגנונות משחק אחרים- בונקר ושיטת ה"אתם מספיק טובים תעשו מה שבא לכם" כמו בארגנטינה, בברזיל וחלקית גם בהולנד.
3. הכדור החדש והשופטים הם ביזיון ואין לי ספק שהטו בכוחות משופים תוצאות של מספר משחקים.
4. צרפת, איטליה (וגם אנגליה צריכה להיכלל פה בעצם) ששלטו בכדורגל תקופה לא מבוטלת של זמן הן כיום נבחרות חלשות ולא מאומנות.

כל השאר זה שטויות שעוד שבוע אף אחד לא יזכור. אמנם פורלן ומיולר וסוארז ואוזיל הרשימו אבל אף אחד לא היה בולט בטירוף, שום שחקן לא הותיר רושם מדהים כמו שבדרך כלל יש במונדיאלים ואליפויות אירופה ולכן עם כל הכבוד לחבר'ה האלה אין לזה הרבה משמעות.

דני.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני דווקא חושב שאינייסטה השאיר רושם מדהים מהמונדיאל הזה,ובהחלט כאחד השחקנים היותר טובים בעולם,אם לא הכי טוב (אחרי מסי שלמרות שהוא היה גרוע במונדיאל...עדיין זה מסי)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

משחק מטומטם, משעמם ברובו והוכרע ע"י מזל וטעות שיפוטית חמורה. להולנד היה אמור להיות קרן שווב לא נתן להם וכתוצאה מכך היה הגול של אנייסטה בסיום אותו מהלך ספרדי.
משחק משעמם, רובן לא יודע לשחק
טוב תשמע, אני לא מסכים איתך לגבי כלום. אולי רק אני יודע להנות מ0-0 אבל לא חייבים להיות שערים כדי שיהיה מעניין, היה כדורגל יפה עם המון התקפות יפות (בעיקר של ספרד) והרבה החמצות ופעולות גדולות בהגנה. השער של ספרד הובקע במתפרצת אחרי חטיפת כדור (נראה לי של סרחיו רמוס) הטעות של השופט הייתה התקפה אחת לפני ובוא נגיד שטעות חמורה זה לא כי צריך להשוות את זה לטעויות האחרות שהיו בטורניר. המשחק הוכרע ע"י השופט? ממש ממש לא, ספרד הייתה טובה, בהרבה הגיעה להמון מצבים ובסוף הבקיעה שער.
רובן לא יודע לשחק?? תעשה לי טובה...רק כי הוא החמיץ מול שוער פעמיים? רובן הוא אחד משחקני הקו הטובים בעולם ובלעדיו הולנד לא הייתה מגיעה לאף מקום (עם כל ההברקות של סניידר). ברור שהוא יכל לשים את שני הכדורים ברשת אבל אם תסתכל במהלך הראשון הוא בעט מצוין, קסיאס זינק בכלל לצד השני ובפוקס הדף עם הציפורן של הבוהן של הרגל שהוא שכח לגזוז ערב לפני. המצב השני היה הרבה פחות טוב וכיסוי טוב של הבלמים (שאמנם היו מאחוריו אבל היו במגע איתו) מנע ממנו להבקיע. מכאן עד להשמיץ אותו כשחקן...

דני.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

TrUnks כתב:אני דווקא חושב שאינייסטה השאיר רושם מדהים מהמונדיאל הזה,ובהחלט כאחד השחקנים היותר טובים בעולם,אם לא הכי טוב (אחרי מסי שלמרות שהוא היה גרוע במונדיאל...עדיין זה מסי)
ואני דווקא חושב שאתה מגזים בגדול. הוא שיחק ביציבות והוכיח שהוא שחקן מעולה, לא מעבר לזה.
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

דני, המונדיאל הזה הוכיח דבר אחד (שבאופן מאד לא מפתיע, כולם כבר אמרו אותו)- לשחקנים לא אכפת מהנבחרות שלהם כמו פעם, רק הקבוצות מעניינות אותם. מה לעשות, הכסף האמיתי נמצא במועדונים, וזה למה לא מזיז להם איך הם משחקים.

אי אפשר להגיד על שום קבוצה שהיא הייתה "מדהימה" במהלך הטורניר. אולי גרמניה (למרות שזה לא כזה חוכמה, הם שיחקו יותר טוב מאנגליה ששיחקה באופן זוועתי ומארגנטינה ששיחקה סביב מסי), אולי הולנד (שתמיד עשה רושם שהיא ניצחה קצת במזל, אבל לא ממש בשכל), אולי ספרד (שעוד פעם, לא ריסקה שום מתמודדת שהייתה מולה- רק שיחקה קצת יותר טוב).

היה פשוט טורניר מאכזב (לדעתי כמובן), אבל לימד מה מניע שחקן לרוץ שעה וחצי (וזה לא כזה פשוט כמו שזה נראה)- כסף. חבל שהכסף במונדיאל פחות טוב מהכסף במועדונים...
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

אני חייב להגיד שפורלן ממש, אבל ממש הרשים אותי במונדיאל הזה ובהחלט היה אחד השחקנים הטובים בו, ואני לפחות אזכור את זה. אבל אולי זה כי לא ממש ראיתי אותו משחק בליגה הספרדית ואני לא הכרתי אותו לפני.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
שלח תגובה