למי אתם מצביעים ולמה?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

למי אתם מצביעים?

הליכוד ביתנו
4
9%
העבודה
5
11%
התנועה
1
2%
יש עתיד
10
22%
הבית היהודי (בנט)
2
4%
מרצ
8
18%
מפלגות ערבית (חד"ש, בל"ד, רע"מ-תע"ל)
0
אין הצבעות
ארץ חדשה
1
2%
עלה ירוק
6
13%
לא הולך להצביע
8
18%

סך הכול הצבעות: 45

אני ולא אחר
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי אני ולא אחר »

תוך שנייה הכפלתי את מספר המצביעים של הליכוד בפורום הזה.

שמישהו יספר על הסקר הזה ידיעות אחרונות, תוכלו לראות אותו מחר בעיתון עם כותרת גדולה של "חשיפה!!!" (המקביל הכתוב ל"פרסום ראשון!" האינטרנטי).

מישהו באמת רוצה לדעת למה אני מצביע ליכוד?
יש טעם לפרט ויהיה על זה דיון, או רק שזה יוביל רק לעשרות השמצות על ביבי? :cool:
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

טוב, החלטתי בסוף לא לחכות. אני אעשה עדכון מנדטים מדי פעם. כרגע:

העבודה- 22.9
יש עתיד- 22.9
מרצ- 34.3
עלה ירוק- 17.1
הליכוד ביתנו- 11.4
התנועה- 5.7
הבית היהודי- 5.7
תמונה תמונה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

גם אני פעם הצבעתי ליכוד, זה עובר, אל תדאג.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
אני ולא אחר
MTGil Wizard

אנתרקס היקר, בדיוק להיפך. כשהאמנתי שהכל בעולם טוב ויפה ורק צריך לשלוח יד לבני הדודים שלנו כדי שיהיה שלום, בגיל 16, רציתי להצביע שמאל.
התפכחתי...
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

הליכוד בעד להחזיר את כל השטחים לפלסטינאים וללכת לקפוץ לים בעצמנו. ראית משהו שונה במצע שלהם?
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
~PoWeR~
MTGil Wizard

שליחה על ידי ~PoWeR~ »

אני אשמח לשמוע מה גורם לך להצביע להם
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

סיכום המנדטים היומי: (הקודם היה אתמול בלילה אז אני לא מחשיב את זה כהיום)

מרצ- 32.3
יש עתיד- 23.1
העבודה- 18.5
עלה ירוק- 18.5
הליכוד ביתנו- 9.2
הבית היהודי- 9.2
התנועה- 4.6
ארץ חדשה- 4.6

כמובן שהסיכומים האלו יוצאים לגמרי מפרופורציות. למשל, בסיכום הנוכחי כל קול שווה 4.6 מנדטים! יאללה אנשים, תצביעו, בואו נוריד כל קול למנדט :lol:
תמונה תמונה
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

העובדה שביבי החליט שאין לו צורך במצע היא הדבר הכי כנה שהוא עשה בשנותיו בפוליטיקה. בשביל מה לפרסם מצע אם אתה הולך לעשות מה שרוצה זה שמפעיל הכי הרבה לחץ?

לגבי מרץ - זה טוב ויפה שיש אנשים שעדיין מאמינים ש*הפעם* הם יצליחו. אבל מרץ היא לא מפלגת שלטון, היא מעולם לא ניסתה להיות כזו. היא הולכת לשבת באופוזיציה ולעשות את שלה עד שבטעות השמאל יגיע לקלפי. במצב הנוכחי הם פאסיביים מדי.

עלה ירוק - זו לא עלה ירוק. זו הרשימה ה"ליברלית". ולמעט העניין של הלגליזציה שהם לקחו על עצמם עם השם עלה ירוק, הם בכלל לא ליברלים, הם מנסים לבלבל אנשים עם השם הזה כשהם בכלל מדברים על מושג כלכלי דומה (נדמה לי libertariansm).

אבל בנט - בנט אח.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

אם רק בנט היה נכנס לבדו... יש לו ברשימה כל כך הרבה בעיות בשבילי.. (וסיכוי טוב שגם בשבילו בהמשך..)

אם הוא היה רץ בעבודה במקום מירב מיכאלי, לא הייתי חושב פעמיים..
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

מה ההבדל בין "ליברטריאניזם" וליברליזם?
אני ולא אחר
MTGil Wizard

אוקיי, פאוור ביקש.

אני מצביע ליכוד ממספר סיבות ויכול להתחיל לפרט לאורך, אך מכיוון שאני מכיר את הנפשות הפעולות בפורום, ארשה לעצמי לצמצם. (עריכה: אני רואה שגם אחרי הצמצום יצא מניפסט. מעניין כמה יקראו מההתחלה ועד הסוף)
אתחיל בזה שאני מאוד לא הדמוגרפיה של הליכוד (גבר בגיל 30 עם תואר שני בהנדסה ומנהל יחסית בכיר בעבודה שלו בארגון גדול), אבל אני לא היחיד מחוץ לדמוגרפיה שמצביע ימין.

1. הכי חשוב לי הבטחון והדעה שלי היא ימין. בתחילת התהליך השתעשעתי בלהצביע לליברמן, כי אפשר לסמוך עליו שיהיה קצת יותר ימינה מהליכוד, אבל אמין. כמובן שהבעיה שלי נפתרה. אין מה לעשות, אי אפשר להתעלם מזה שהשכונה שלנו קטנה ובעייתית. אני לא מאמין שהפתרון הוא להתרפש בפני האויבים שלנו, שמפרשים את זה כחולשה ולהשמיץ את המדינה שלנו בעצמנו בכל הזדמנות אפשרית. חבר'ה, תתעוררו, השמאל המדיני-בטחוני פשט את הרגל. כולם יודעים את זה, התקשורת והעבודה מסתירים את זה וזאת אחת הסיבות שהציבור נוטה ימינה. הצענו והצענו, נתנו ופינינו וקיבלנו בתמורה רק טרור. לא מוכן לזה יותר.
2. מבחינה כלכלית, המצע של מפלגת העבודה הוא פשוט ביזיון וימוטט את היציבות של מדינת ישראל. תקראו את המאמר הבא על התוכנית של שלי: http://www.haoona.com/article_i.asp?id=1100. התוכנית תעלה את ההוצאות שלנו ל 138 מיליארד שקל בשנה. הצביעות חוגגת: יורדים על ביבי כי יש גרעון - שלי הצהירה מפורשות שאחת הדרכים שלה לממן את התוכנית היא להגדיל את הגרעון. יורדים על ביבי כי הוא אמר שלא יעלה את המיסים - התוכנית של שלי לא יכולה להתקיים בלי להעלות מיסים. רציתם חינוך חינם מגיל 3 במחאה החברתית? מאיפה אתם חושבים שלמדינה יש כסף לזה? ואחר כך, הפתעה, מי שנהנה מזה הכי הרבה היא האוכלוסייה עם הכי הרבה ילדים. נחשו מה, אלה הערבים והחרדים. בניגוד לכל מה שאתם רואים בחדשות או קוראים בעיתון, המצב פה טוב ואפילו מצוין. אנחנו מקום 20 בעולם במקום שכדאי להוולד בו. 3 מיליון ישראלים (מתוך 7!) טסו לחו"ל השנה. לכל ילד בכיתה ו' יש סמארטפון, אפילו באזורים גרועים. המסעדות והפאבים מפוצצים באנשים. הצימרים בצפון בתפוסה מלאה החורף הזה. הדבר היחיד שבעייתי זה מחיר הדירות הגבוה.
3. מבחינה חברתית, אני אחד המתנגדים הגדולים למחאה שקמה בקיץ ובאופן כללי להרבה מאוד רעיונות של הסוציאליסטים. הליכוד היא מפלגה קפיטליסטית ואין לי שום בעיה עם זה שמי שמוכשר ירוויח כסף ותהיה לו איכות חיים טובה יותר. המדינה (ואני) לא צריכה לסבסד לאף אחד דירה במרכז תל אביב. היא גם לא צריכה לסבסבד את הדתיים, אבל לזה אני אתייחס אח"כ.
4. אלטרנטיבה. אין. ציפי לבני מזמן נמחקה בעיניי ולתנועה שלה אין שום אג'נדה חוץ מלצעוק שביבי לא בסדר. יאיר לפיד הוא נאד נפוח מלא בחשיבות עצמית, עם המפלגה הכי פחות דמוקרטית בכנסת, ש(בדיוק כמו ברק אובמה)אומרת הרבה מבלי להגיד כלום. הוא לחלוטין חסר ניסיון, חסרון שיש גם לשלי. החסרון אולי היחיד של הרשימה של יש עתיד היא שלפיד אומר בראשה. יש לי בעיה עם מפלגות נישה פופוליסטיות, אבל זה כבר סיפור אחר ללילה אחר. גם שלי לא עשתה כלום בחייה, למעט תמיכה חסרת תקדים בועדים המושחתים שמלגזן אצלם מרוויח 30 אלף שקל בשנה וזה בסדר להפסיד למדינה מאות מיליונים, אבל אסור לעשות קיצוצים. הרשימה שלה גם שמאלנית מדי (שלום מירב מיכאלי וסתיו שפיר). בנט גבר גבר (צ'אק נוריס מאחוריך), אבל מאחוריו יש אלמנטים קיצוניים מדי וגם ככה מושקע יותר מדי כסף בהתנחלויות. כל השאר הם אופציות לא ריאליות.
5. ביבי. כן, יש לו המון חסרונות, אבל הוא עדיין מכיר את ישראל והפוליטיקה כמו את כף ידו. בבחירות הקודמות, 5 דקות אחרי ה"נצחון" של לבני, הבינו שהוא יבנה את הקואליציה ואמרו שהיא תחזיק חודשיים. היא החזיקה כמה שהוא רצה שהיא תחזיק. ביבי מבין בכלכלה, כשכל אירופה קורסת, מצבה של ישראל טוב ויציב. יש צמיחה, יש גידול במקומות העבודה ואיכות החיים. ביבי יודע לדבר שפות ולהסביר מצוין ויש לו ניסיון רלוונטי אמיתי לדרישות התפקיד ולתכונות הנדרשות לעומד שבראשו. לרוע מזלנו של כולנו, הוא פוליטיקאי. יש עוד הרבה דברים שאני גם לא אוהב אצלו (תגדל כבר ביצים) ואצל הליכוד (מירי רגב ופייגלין), אבל זה הרע במיעוטו.

חוץ מזה, ככל שכולם (אבל באמת כולם) רק ממשיכים להשמיץ, זה רק גורם אצלי לגועל נפש ולהתבצר עוד יותר בדעות שלי. התחלתי את הבחירות האלה פסיבי לחלוטין ועכשיו אני מתווכח עם אנשים בחופשיות בפייסבוק, אפילו עם חברים מסדר שני ושלישי. שנאת ביבי פשוט גרמה לאנשים לאבד את השפיות וזה ממש לא מוצדק. ביבי (שקרן!! מושחתתת!!) הוא לא האנטיכרייסט. הוא פוליטיקאי ולצערם של השמאל הוא פוליטיקאי מעולה. עם כל מה שטוב ורע בעניין.

עכשיו פנייה לשאר חברי הפורום (בעלי זכות הצבעה, כמובן). מי ששקל לא להצביע - לכו להצביע. המתמטיקה אומרת שאם לא הצבעתם - כאילו הצבעתם למפלגה שאתם הכי שונאים. קרי, הערבים והחרדים, כנראה. פתק לבן - אותו הדבר בדיוק. הקול שלכם פשוט לא נספר.
צריך להצביע למפלגה שבוודאות תעבור את אחוז החסימה, רצוי לאחת מהשתיים הגדולות. זאת כדי להגדיל את המשילות ולהקטין את הסחטנות. אתם חושבים שהליכוד רוצים לשלם מיליונים לש"ס? אם היו להם 60 מנדטים, הם לא היו יורדים לכיוונם בכלל והם לא היו מקבלים אגורה. ככל שיהיו יותר מפלגות ביניים עם 8 מנדטים פה או 9 שם, נהייה מסובך יותר להרכיב קואליציה ופתאום מופיע השיקוץ "שר בלי תיק".

אין לי כוח להתחיל להתייחס לכל נושא שמאשימים את הליכוד בו ולכל רעה חולה שצצה לפתע, אבל אם תשאלו ויהיה לי זמן אני אגיד את דעתי. לסיכום:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4327718,00.html
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

נמרוד,
זה שמלגזן מרוויח 30 אלף שקל בחודש ושמנכ"ל חברה מרוויח 200 אלף שקל ואף יותר, זה לא מפריע לך?
אני שומע יותר מדי את הטענה הזו ממצביעי ליכוד ולדעתי זה פשוט מצחיק כמה שזה עצוב, מה שאתם יודעים להגיד זה רק לצאת נגד הוועדים הגדולים כי הם מי שעומד מאוחרי מפלגת העבודה ומצביעים לה. אני לא אומר שזה לא בסדר להתקומם כנגד התופעה, זה אכן לא בסדר שמלגזן מרוויח 30 אלף שקל, אבל הלו, בוא לא נשכח מי מחלק הטבות לאלפיון העליון. אני מקווה שעל זה אין על מה להתווכח.
חוץ מזה, כמו שאמרתי באותו סטטוס בפייסבוק שהגבת לי עליו, כל אותם מצרכים עליהם אנו חיים, בין אם זה מזון (לחם, פירות וירקות, חלב ועוד...), דלק ומוצרי חשמל, הכל עלה בעשר שנים האחרונות, אני לא אומר שרק ביבי אחראי על כך, אבל היי, ביבי הוא הראש כבר כמה שנים, המצב לא משתנה, רק מחמיר עם מחירי הדירות שלא מפסיקים לעלות, בקצב הזה אני נשאר אצל ההורים עד גיל 30, אני חושב שהוא לא עשה שום דבר למעני, ובטחון מעניין לי את הביצה, כמו שכבר ראית שאני חושב, נוכל להסתדר טוב מאד בלעדי ביבי וליברמן בחמ"לים מסדרים את האוגדות ומתכננים את המלחמה, הצבא מספיק חזק להסתדר בלעדיהם ובינינו יש עוד הרבה בטחוניסטים בכנסת שבכיף הייתי נותן להם לנהל את עניין הבטחון.
ואם כבר הגענו לבטחון גם כאן ביבי כשל, יש לו ולליכוד שיטה ששנים הם משתמשים בה והיא שיטת ההפחדה, פעם זה היה האינתיפאדה והפיגועים, היום זה איראן, ובנוגע לאיראן מה עשה ביבי חוץ מלדבר ולהגיד לכל העולם "תחזיקו אותי"? אוקיי אוקיי, בזכותו מטילים סנקציות בינ"ל על איראן והיא על סף קריסה כלכלית, כן? זה באמת בזכותו? רק היום אמר אובמה כמה שמאוחרי המבט הכריזמטי של ביבי מסתתר "מוג לב" כלשונו, ומה שאמר סרקוזי? באמת ביבי הוא זה שעמל, טרח והצליח לשכנע את העולם להטיל סנקציות, נו באמת, כמו שאמרת, אם היה לו באמת ביצים והוא באמת היה מנהיג לפחות להפציץ את איראן הוא היה מפציץ, אבל אין לו.

אני חוזר חזרה לעניין הצימרים בצפון, והאייפונים שהעלת.
תגיד, זה סותר את זה שהמחירים רק עולים? אם ילדה באה לאבא שלה בוכה כי לכל השכבה שלה יש אייפון ולה לא, באמת נראה לך שאבא שלה לא ייקנה לה? אני מכיר אנשים כאלה, שאין להם כסף אבל אייפון ודברים אחרים שהם פחות זקוקים להם יש, וזה למה? כדי להסוות את היותם עניים! אף אחד לא רוצה שהשכן יידע שאין לו כסף לקנות לבת שלו אייפון. זו דמגוגיה זולה להגיד את הדברים האלו, זה דברים שצריך לבדוק לגופו של עניין.

ועוד דבר, אני יעדכן אותך ואת הפורום שאני בימים האחרונים נמצא בהתלבטות קשה לאחר שהייתי בטוח שאני הולך להצביע למפלגת העבודה אני כבר כמה ימים מתלבט להצביע למפלגת ארץ חדשה ואני כנראה מתגבש בדעתי לעשות את זה למרות שאני מתפקד מפלגת העבודה (ייסלחו לי מתפקדי מפלגת העבודה בפורום ומצביעיה), אתה יודע מה הביא אותי להתלבט אם להצביע להם? בדיוק מה שמייצג הציטוט הבא מדבריך:
הוא פוליטיקאי ולצערם של השמאל הוא פוליטיקאי מעולה. עם כל מה שטוב ורע בעניין.
הפוליטיקה רקובה, ביבי מייצג לדעתי את אותם פוליטיקאים רקובים שמשקרים במצח נחושה לציבור הבוחרים ואומרים "לא נעלה מיסים" הרי כולם יודעים שזו בדיה ושקר גס רק כדי לא להמשיך ולצלול בסקרים שכל כמה ימים מחדש מנבאים לו עוד ירידה של כמה מנדטים. אני החלטתי שחשוב לי שאותם פוליטיקאים שמערבים הון עם שלטון (שתכלס זה כולם) יתחילו לפחד, אני יודע בוודאות שאין מה לעשות, שלי לא תהיה ראש ממשלה אלא תשב באופוזיציה ואני חושב שכדאי לי ל"הקריב" את הקול שלי מהעבודה ולהצביע "ארץ חדשה" כי מי שקצת חקר עליהם שמע שהם מתכוונים לגרום לפוליטיקאים לפחד.
למי שמעוניין אני יכול לפרט עוד על המעבר הזה, פשוט אין לי כח עכשיו כי אני עייף ונראה לי שכבר כתבתי מספיק.

אני רק אגיד משהו ששכחתי, לגבי ה-300 אלף מקומות עבודה ששטייניץ וביבי לא מפסיקים לחזור על המנטרה הזו, אני זוכר משהו שאמר לי סטודנט תואר שני בכלכלה על כך שזה עניין טבעי של השוק, אני לא זוכר בדיוק את ההסבר, הוא הסביר לי אז דיי מפורט, ואם אני לא טועה יש סרטון ששלי יחימוביץ מסבירה גם כן את אותו הדבר אבל רק שמעתי על הסרטון הזה, לא ראיתי אותו. אם אני אמצא את זה אני אשים פה.

יאללה לילה טוב אנשים.
SHOW TIME !
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

1. הכי חשוב לי הבטחון והדעה שלי היא ימין.
מה אתה יודע על מדיניות הבטחון של הליכוד? אין מצע. ממשלות ימין הביאו עליך אוסלו והתנתקות. לא עדיף להצביע בנט או בן ארי אם זה מה שחשוב לך?
. מבחינה כלכלית, המצע של מפלגת העבודה הוא פשוט ביזיון וימוטט את היציבות של מדינת ישראל.
מבחינה חברתית, אני אחד המתנגדים הגדולים למחאה שקמה בקיץ ובאופן כללי להרבה מאוד רעיונות של הסוציאליסטים. הליכוד היא מפלגה קפיטליסטית
נכון, ובגלל זה חשוב לא להצביע לביבי, שבארבע השנים האחרונות היה יותר סוציאליסט משלי. ליכוד זה מזמן לא ימין כלכלי. אם אתה רוצה ימין כלכלי, האפשרות היחידה היא עלה ירוק. פייגלין הוא עלה תאנה, no pun intended.
ביבי. כן, יש לו המון חסרונות, אבל הוא עדיין מכיר את ישראל והפוליטיקה כמו את כף ידו.
כן, הוא הפוליטיקאי הכי טוב שיש לנו. מה הוא עשה עם זה מאז 2009? הוא הצליח לבנות ממשלה יציבה בצורה בלתי רגילה, ואז מסמס את הזמן ארבע שנים והלך לבחירות.

היות שהתייחסת בצורה רצינית, אענה לך בצורה רצינית: הצבעתי ליכוד עוד בבחירות 2009. מאז ביבי שבר לי את הלב. הוא בגד באסכולה הכלכלית שהוא מחזיק בה ולא ניצל את המנדט שהוא קיבל כדי להנהיג פה איזושהי מדיניות ארוכת טווח. שרון עם הרבה פחות תמיכה עשה את ההתנתקות, שהייתה טעות אבל לפחות היה לה חזון. ביבי בעליל מאמין רק בעקרון אחד: להמשיך למשול. הוא מעולה בזה, אבל זה לא מביא אותנו לשום מקום. הוא חושב שאם הוא רק יחכה מספיק זמן, דברים יסתדרו, אבל הוא לא השוגון טוקאגאווה וזה לא עובד ככה בשבילו.
זה שהוא לא פרסם מצע, זה בעיני כבר להשתין מהמקפצה. הוא שכח שזה לא משחק ושהוא בעצם עובד בשבילנו, ודי מניח שאתה פראייר שתזכור לו את הססמאות ולא תסתכל מה תכל'ס הוא עשה בארבע השנים אחרונות, בדיוק מתוך התפיסה המתבצרת שלך כאילו פוליטיקה זה כדורגל ואם יש הרבה אוהדים של "השמאל" צריך להראות להם. אז הפתעה, אני לא באמת שמאלני, והצבעתי ליכוד לא כשהייתי בן 18, ועדיין אני לא מצביע ליכוד בבחירות האלה, מהפרינציפ. אין המון אופציות בימין, אבל זה לא אומר שלא צריך לשלוח לביבי מסר שהטקטיקה של להיות יאיר לפיד לא עובדת לאנשים שבאמת מצפים מהם להנהיג פה.
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Antrax כתב:
1. הכי חשוב לי הבטחון והדעה שלי היא ימין.
מה אתה יודע על מדיניות הבטחון של הליכוד? אין מצע. ממשלות ימין הביאו עליך אוסלו והתנתקות. לא עדיף להצביע בנט או בן ארי אם זה מה שחשוב לך?
. מבחינה כלכלית, המצע של מפלגת העבודה הוא פשוט ביזיון וימוטט את היציבות של מדינת ישראל.
מבחינה חברתית, אני אחד המתנגדים הגדולים למחאה שקמה בקיץ ובאופן כללי להרבה מאוד רעיונות של הסוציאליסטים. הליכוד היא מפלגה קפיטליסטית
נכון, ובגלל זה חשוב לא להצביע לביבי, שבארבע השנים האחרונות היה יותר סוציאליסט משלי.
בשיא הרצינות, תוכל להסביר את המשפט הזה דורון (לגביי הסוציאליזם)?
תודה מראש.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

בוודאי. אני קצת חולה אז תסלחו לי אם אני מפספס דוגמאות ברורות, אבל בגדול היית מצפה מקפיטליסט שיקטין את ההתערבות הממשלתית - ובמקום זה קיבלנו ממשלה עם שלושים ומשהו שרים והעלאת מיסים כדי לממן דברים כמו דיור ציבורי, טיפולי שיניים חינם מגיל שנתיים וגנים חינם מגיל 3, העלאות "שכר מינימום ענפי" למיניהן. הרפורמה במנהלי מקרקעי ישראל תקועה, רשות השידור עדיין עושקת אותי כל שנה, הוועדים הגדולים לא איבדו פרומיל מכוחם וסחטו עוד העלאות שערורייתיות, ובאופן כללי אני מתקשה לראות מה שלי תעשה שונה חוץ מזה שהיא מדברת על מסים לעשירים בלבד וביבי לפחות מבין שזה בלתי אפשרי.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מנדטים נכון ל17/01/13: (החלטתי לעגל, כמו שעושים בסקרים אמיתיים)

מרצ- 29
יש עתיד- 25
העבודה- 21
עלה ירוק- 17
הליכוד ביתנו- 12
הבית היהודי- 8
התנועה- 4
ארץ חדשה- 4
תמונה תמונה
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

בסקרים האחרונים של קרואן יש מגמות שאני לא מרוצה מהן. מקווה שעד הסקר הבא זה ישתנה.
קרואן - שים לב שיש איסור לפרסם סקריי בחירות כמות מסוימת של ימים לפני הבחירות. תוודא שאתה לא עובר על החוק הזה בטעות.

אור.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

באמת? בחיים לא שמעתי על זה. כמה ימים בדיוק? אני לא אוכל לוודא שאני לא עובר עליו בטעות אם אני לא יודע כמה ימים... ובטוח שזה כולל סקרים קטנים כמו כאן שלא יגיעו אפילו ל100 הצבעות?
תמונה תמונה
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

Orb כתב:בסקרים האחרונים של קרואן יש מגמות שאני לא מרוצה מהן. מקווה שעד הסקר הבא זה ישתנה.
קרואן - שים לב שיש איסור לפרסם סקריי בחירות כמות מסוימת של ימים לפני הבחירות. תוודא שאתה לא עובר על החוק הזה בטעות.

אור.
חח אור אתה רציני?
אנחנו לא מינה צמח ולא קמיל פוקס, אנחנו בסך הכל קהילה סגורה של שחקני קלפים. לא נראה לי שמישהו יבוא ויקנוס אותך על זה שעל גבי הפורום שאפילו בעמוד ראשון ושני בגוגל הוא לא מופיע מתנוסס סקר של 40 מצביעים.

נו באמת.
SHOW TIME !
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

חכו חכו, עוד מעט נופיע יפה מאד בגוגל.
שלח תגובה