הדפסת פרוקסים

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
rif-raf
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

הדפסת פרוקסים

שליחה על ידי rif-raf »

אני מתכנן מחר להדפיס פרוקסים ואני מעדיף לבזבז כמה שפחות זמן ונייר כיוון שאני עושה את זה במשרד של החוג.
מישהו יכול להגיד לי את הדברים הבסיסיים? מה הגודל שצריך להדפיס כדי שהקלף ידפוס את גודל הפרוטקטור אבל לא יותר? האם כדאי לעשות משהו ספציפי לאיכות ההדפסה מעבר לפשוט להדפיס בצבע? לא כל כך מפריע לי שהילדים יקלטו שהקלפים מודפסים אבל אני מעדיף שהם ידמו כמה שיותר לקלפים המקוריים.
תמונה
Dragon Slayer
?Hellkites you say

שליחה על ידי Dragon Slayer »

במידה ואתה מחפש להדפיס קלפים אמיתיים (לא משהו שאתה עשית) ב-magiccards.info יש אופציה מאוד נוחה לזה. אתה הולך לערך של הקלף, ולמטה יש אפציה לדפסת פרוקסי. אתה לוחץ כמה אתה צריך וממשיך לקלף הבא. בסופו של דבר אחרי שהשגת הכל, תלחץ על view או משהו כזה, וקליק ימני-הדפס. משם זה פשוט הגדרות הדפסה (ממליץ על הדפסה מהירה בשחור לבן למקסימום חיסכון בדיו).

עריכה: פרט חשוב ששחכתי לציין, פרוקסי שמופק דרך האתר מתאים בדיוק לסליב, ונראה אסתטי.
נערך לאחרונה על ידי Dragon Slayer ב 24/10/2010 , 18:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה
"!Fishing is for wussies"
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

יש 2 אפשרויות לגודל או לקחת רגיל מ ה Gathere ופשוט לשים (נכנסים כ 9 קלפים בדף מקסימום) ואז הקלף נכנס בדיוק אם לא שיניתה כלום ונשאר טיפה מקום אבל ממש טיפה אפשרות אחרת זו להגדיל אותו קצת(אחד לאורך ואחד לרוחב) וקבל קלף שנכנס 101% לפרוטקטור זה אומר שהכל תקין חוץ מבליטה של מילימטר למעלה וכאלה לא זוכר כמה נכנס בדף נראה לי גם 9.
Aviad
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Aviad »

היי רפי,

יוצא לי להדפיס ולגזור לא מעט פרוקסים, להלן כמה דברים:
א. כמו שיובל אמר, האתר :
magiccards.info
הוא המומלץ ביותר לנושא. בחלונית למעלה אתה רושם את שם הקלף, החיפוש שלהם מוצא אותו, מתחת לתמונת הקלף יש אופציה להוספת כמות העותקים שאתה מעוניין מאותו קלף, אחרי שתלחץ על אחד המספרים אתה תגיע לחלון בו יוצג לך הפרוקסים שכבר הוספת ואת הנוכחיים, כדי לחזור חזרה לאתר ולאופציית החיפוש תלחץ על :
Back
ב. הפרוקסים מתואמים בצורה מסויימת לגודל קלף סטנדרטי אבל ככל שתדפיס באיכות נמוכה יותר, הפרוקסי יהיה גדול יותר. זה נכון בעיקר להדפסה בצבע. לכן, כשאתה גוזר את הפרוקסים מהדף , תעדיף לרוב שהם יהיה קטנים יותר מקלף רגיל מאשר גדולים יותר (כי אז הם לא נכנסים בקלות, בולטים מלמעלה או פוגעים בפרוטקטור), כדי לעשות זאת, תגזור אותם בלי המסגרת השחורה שמקיפה אותם. אם אתה מדפיס במדפסת לייזר ובצבעי שחור לבן בלבד, שכח מזה, זה במילא יהיה קטן מספיק.
ג. אם אתה באמת רוצה לחסוך הרבה זמן ויש לך הרבה פרוקסים, אחרי שהדפסת את הפרוקסים, גש לסניף אופיס דיפו הקרוב לביתך ותשתמש ב"קטאר" שלהם, זוהי זרוע מתכת חדה המשמשת בין השאר לחיתוך תמונות פספורט והיא יכולה לחתוך 10 דפים במקביל. עבודה עם מספריים מאריכה את הזמן פי שלוש לפחות. לא מומלץ לנסות לחתוך יותר מ2 דפים במקביל.
ד. לחיסכון בנייר, אני משתמש בדפים שנעשה בהם שימוש כבר בצד אחד ופשוט מבצע את ההדפסה על הצד השני.

מקווה שעזרתי,
אביעד
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

תודה רבה לכולם, אני לא צריך כמויות רק 20. 4 מכל PW.
תמונה
שלח תגובה