Theros - Gods, Heroes & Monsters

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
tomeriko
Legendary Samurai
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Re: Theros - Gods, Heroes & Monsters

שליחה על ידי tomeriko »

אולי אחרי throes לא מתכוננים להוציא לנדים?
אחרי דבר כזה, כול לנד שהיא דואל תהיה טובה לא?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מרווין כתב:די בטוח שהם נחשבים יצורים גם כשהם לא בשדה הקרב, זה מה שמודפס על הקלפים שלהם.
זה מה שחשבתי במקור, אבל לך תדע... לפי מה שכתוב על קלפי bestow הייתי מנחש שאפשר להיפטר מהם אם הורגים את המטרה כשהם על ה-stack. לפי דוברי WotC דווקא לא.
Itay Winkler כתב:סביר שהם נחשבים כקלפי יצור, אבל בקונטרול תצטרך עוד פרמננטים בצבע המתאים כדי שהם יוכלו לתקוף.
אבל הם משרתים את מטרותי בתור שחקן control גם אם הם לא יצורים. הנקודה שלי היא שאם Ashiok גונבת בשבילי את האלים של היריב, היא עושה יותר מאשר רק milling נגד שחקני control.

Annul? באמת? מסכנים האלים... מילא, זה לא כאילו שהוא שבר את המטאגיים של Mirrodin.
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

tomeriko כתב:אולי אחרי throes לא מתכוננים להוציא לנדים?
אחרי דבר כזה, כול לנד שהיא דואל תהיה טובה לא?
אז בעצם כדי לקבל את זה שהדואלים האלה יהיו טובות אנחנו צריכים לקבל את זה שהמשחק עצמו יהפך ליותר גרוע?

מאז התחלת המשחק היו דואלים/לאנדים שעושות פיקסינג אפקטיביות ברמה זו או אחרת. אז אם עכשיו *זה* יהיה כל הדואלאנדים בסטנדרט, זה אומר שהמשחק התנוון במידה רבה. וופ-די-דו.

ובנימה אחרת: יאאי. עכשיו השוקלנדס שלי שוות יותר :P
How is my whisky cup doing?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לא, זה מהלך מכוון של WotC לצמצם את ההשפעה של RtR ולתת קצת יותר פוטנציאל ל-Theros. אני חושב שזה לא נחוץ בגלל שגם כרגע, עם mana base מאד איכותי, אפשר לראות חבילות mono-red ו-mono-black (טוב, עם קצת splash) ו-mono-green תחרותיות וקלפים חזקים ב-Theros כמו האלים דוחפים אותך ממילא לצמצם את הצבעים שאתה משחק... ולתת לנו אדמות כאלו בינוניות בדרגה של rare זה כאמור ביאוס.

אבל כן, כמו שאסף אומר... עכשיו ה-shock lands יהיו שוות יותר :)
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Navidshi כתב:
מרווין כתב:די בטוח שהם נחשבים יצורים גם כשהם לא בשדה הקרב, זה מה שמודפס על הקלפים שלהם.
זה מה שחשבתי במקור, אבל לך תדע... לפי מה שכתוב על קלפי bestow הייתי מנחש שאפשר להיפטר מהם אם הורגים את המטרה כשהם על ה-stack. לפי דוברי WotC דווקא לא.
אני מסכים שבסוף יכול להיות שזה עובד שונה לגמרי ממה שאנחנו מכירים, אני פשוט חושב שזה מאוד לא סביר. וכמו שציינת, דוברי WotC כנראה היו אומרים משהו על זה.
אבל אני מניח שאפשר לחכות שה-FAQ הרשמי יאשר את זה.

בכל מקרה, יהיה מעניין אם Ashiok יראה/תראה משחק, לא חשבתי על זה. הוא/היא/it נראה יותר מדי קז'ואלי בשבילי כרגע, אבל מי יודע.

אני לא רואה את הבעיה עם ה- power-level של הדואלים. ברור שהם יותר חלשות מהשוקים, למה ציפיתם?
השוקים הן בין הדואלים הכי חזקות שוויזארדס אי-פעם הדפיסו, בגלל זה הן היו שוות כל-כך הרבה ובגלל זה זה היה כזה ביג דיל שהחזירו אותן. וגם אם תשאלו בערך כל בנאדם שמתעסק בצד הפיננסי של מג'יק הוא יאמר לכם שעכשיו זה ה-זמן לקנות אותן כי הן רק יתייקרו בעתיד (עד שידפיסו אותן שוב, כמובן).

הבעיה היחידה בהן היא שהן rares וזה קצת מבאס ללימיטד, אבל מצד שני הן כנראה יהיו שוות קצת כסף (כי במינימום של המינימום הן ישוחקו בבלוק) אז תמיד יהיה אפשר למכור אותן או להחליף אותן.
אני גם לא מודאג מהעתיד של דואלים בסטנדרט כי וויזארדס אמרו במפורש שהם רצו דואלים שיעבדו פחות טוב עם השוקים כדי שהפורמאט לא יהיה 3 צבעים כמו השנה האחרונה.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

וויזארדס אמרו במפורש שהם רצו דואלים שיעבדו פחות טוב עם השוקים כדי שהפורמאט לא יהיה 3 צבעים כמו השנה האחרונה.
אוקי, אבל אם זה אומר להדפיס אדמות בינוניות בכל מקרה, אז לתת להן דרגה של uncommon. הדבר היחיד שדומה להן ברמת ה-rare ב-Modern הוא ה-mandlands של WWK, ואני לא חושב שיש כאן מקום להשוות ביניהן מבחינת עוצמה.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

רן, תקרא שוב את מה שאמרתי.

אני מתייחס ספציפית לנקודה שהועלתה פה ושלפיה ה- power-level שלהן נמוך ושהוא "ינוון" את סטנדרט.
אני חושב שכדואלים הן שחיקות ושימושיות לגמרי.

אני גם אמרתי שהדבר היחידי שמבאס בהן הוא שהן rares, אבל מי שלא אוהב את המחשבה שהוא יפתח כאלו יכול להתנחם בכך שיהיה להן ערך כלשהו ושהוא יוכל למכור אותן אח"כ.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כן, אנחנו לא מסכימים כרגע על הנקודה הזו - לדעתי האדמות האלו כן "מנוונות" את standard בגלל שהן מרגישות בקושי שחיקות לאגרו, שרוצה את המאנה שלו ASAP, ובעייתיות ל-control שמעדיף להכניס את ה-shock lands שלו tapped במידת האפשר. וזה בדיוק מה ש-WotC רוצים להשיג, להכריח אותנו באופן מלאכותי להצטמצם, כי זה מה שנראה להם נכון מסיבות כלשהן. אני רואה אנשים משחקים את האדמות החדשות כמו שאני רואה אנשים משחקים מדי פעם guildgate בשביל טיפה fixing נוסף בחבילה תובענית במיוחד. אבל הן לא מרגישות כמו rare ולכן נוצר מצב שבו אנשים מרגישים שהם גם מקבלים תחליף גרוע למה שהם רגילים אליו וגם מקבלים אותו על פני קלף בעל ערך משמעותי יותר (ל-limited או constructed).

אם אתה חושב שהן קלף טוב, אשריך.
demonic sengir
I Am Tutor

וגם מילא שדחפו לך שיט רר אחד או שניים, אבל סייקל שלם של עשרה שיטררים? ועוד כאלה שעד לא מזמן היו קומון... סקריי1 זה גם לא כזה משמעותי ולא יוסיף הרבה מבחינת קונסיסטנטיות ככה שזה לא כזה אטרקטיבי מבחינת קונטרול.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

זה דווקא נראה כאילו אנחנו כן מסכימים אבל הטרמינולוגיה שלנו לא תואמת.
אתה מסכים איתי שהן יראו משחק, ואתה מסכים איתי שהן נוצרו כיוון ש- WotC רוצים להקשות עלינו לשחק 3 צבעים כמו שהיה השנה, ולכוון לעבר מטאגיים של חבילות עם 2 צבעים גג.

גם אם אתה רוצה לקרוא לזה סייקל של דואל לאנדס רעות (ואני בהחלט מסכים שהן בין הפחות טובות שהיו לנו ברר), אתה מסכים איתי שיש פונקציה כלשהי שהן ימלאו. הן לא בלתי-שחיקות כמו [card]Lantern-Lit Graveyard[/card] וחבורתה.
אפשר להתעצב מכך שככל הנראה 3 צבעים לא יהיו יותר viable archtype. ואפשר גם לשמוח מזה שהפורמט יהיה יותר מגוון ושהכיוון שהם לוקחים אותנו הוא פחות good stuff ויותר גילדות.
שוב, אני לא אומר שהן דואלים טובות, פשוט שהם good enough.

אז הנקודה היחידה שבעייתית בהן היא רמת הנדירות, שכאמור אני רואה בזה יתרון וחיסרון.
מה שבטוח, אני מעדיף לפתוח ררים כאלו ולא כמו [card]Guild Feud[/card].

demonic - אין 10, יש רק 5 בסט הזה. השאר יבואו בהמשך הבלוק. בכל מקרה, כמו שרן אמר כבר היום יש חבילות שמריצות Guildgates, אז אני כמעט בטוח שהדואלים האלה מספיק טובות כדי לראות כמות כלשהי של משחק.

נ.ב.
אני אפילו לא מכניס לדיון את האפשרות שיהיו עוד דברים שיכולים להעלות את השימוש שלהן, כמו למשל קלפים שיופעלו בכל פעם שאתה עושה סקריי (כבר ראינו אחד כזה).
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

מרווין כתב:זה דווקא נראה כאילו אנחנו כן מסכימים אבל הטרמינולוגיה שלנו לא תואמת.
אתה מסכים איתי שהן יראו משחק, ואתה מסכים איתי שהן נוצרו כיוון ש- WotC רוצים להקשות עלינו לשחק 3 צבעים כמו שהיה השנה, ולכוון לעבר מטאגיים של חבילות עם 2 צבעים גג.

גם אם אתה רוצה לקרוא לזה סייקל של דואל לאנדס רעות (ואני בהחלט מסכים שהן בין הפחות טובות שהיו לנו ברר), אתה מסכים איתי שיש פונקציה כלשהי שהן ימלאו. הן לא בלתי-שחיקות כמו [card]Lantern-Lit Graveyard[/card] וחבורתה.
אפשר להתעצב מכך שככל הנראה 3 צבעים לא יהיו יותר viable archtype. ואפשר גם לשמוח מזה שהפורמט יהיה יותר מגוון ושהכיוון שהם לוקחים אותנו הוא פחות good stuff ויותר גילדות.

אז הנקודה היחידה שבעייתית בהן היא רמת הנדירות, שכאמור אני רואה בזה יתרון וחיסרון.

demonic - אין 10, יש רק 5 בסט הזה. השאר יבואו בהמשך הבלוק. בכל מקרה, כמו שרן אמר כבר היום יש חבילות שמריצות Guildgates, אז אני כמעט בטוח שהדואלים האלה מספיק טובות כדי לראות כמות כלשהי של משחק.

נ.ב.
אני אפילו לא מכניס לדיון את האפשרות שיהיו עוד דברים שיכולים להעלות את השימוש שלהן, כמו למשל קלפים שיופעלו בכל פעם שאתה עושה סקריי (כבר ראינו אחד כזה).
צריך לבנות סקריפט שיזהה כל פעם שיניב כותב הודעה, יצטט ויוסיף QFT.
Don't drink and draft.
demonic sengir
I Am Tutor

tima כתב:
מרווין כתב:זה דווקא נראה כאילו אנחנו כן מסכימים אבל הטרמינולוגיה שלנו לא תואמת.

נ.ב.
צריך לבנות סקריפט שיזהה כל פעם שיניב כותב הודעה, יצטט ויוסיף QFT.
אבל מה הקשר ל-Quantum field theory ?
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

חחחחח לול עמית, גדול :P

אגב, לא ראיתי את הקלף הזה פה, למרות שהוא לא חדש:

תמונה

מעניין שמינוטאורים מקבלים 2 לורדים, אחד רר ואת זה שהוא אנקומון.
גם הניסוח שלו מוזר, בדר"כ הם רושמים:
Haste
Other Minotaur creatures you control have haste.
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

הניסוח שלו דומה לslivers
oh my god they killed kenny!
demonic sengir
I Am Tutor

נראה לי שצורת הכתיבה הזו היא נסיון לפשט ולחסוך בטקסט. אגב - מה שמטריד אותי זה שבכל הסט הזה יש בנתיים שני לורדים ואף מינוטאור "רגיל"...
אם מחשיבים את המינוטאורים שכבר ראינו ב-M14, זה יכול להתאסף לדק פאן חביבה, אבל בלימיטד זה ממש מעפן שיש רק לורדים ואין "גראנטים".
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

נשארו עוד +- 200 קלפים, אנחנו נראה מינוטאורים אחרים אל דאגה
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
demonic sengir
I Am Tutor

חבוב כתב:נשארו עוד +- 200 קלפים, אנחנו נראה מינוטאורים אחרים אל דאגה
נשארו עוד בדיוק 141 קלפים.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

141 זה פחות מ200, אז אני לא רואה בעיה בניסוח של ששון :P
אל תשכחו שיש לנו בT2 גם את Undead Minotaur וגם את Minotaur Abomination, אז אל תזלזלו בלורדים האלה :)
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אל תהיה טרוד בעניין, אני בטוח שיהיו עוד מינוטאורים בסט. ולו בגלל שראינו ארטים של מינוטאורים שעוד אין להם קלפים.

קלף חדש במיוחד בשביל בועז:
תמונה

עוד מחכים לאישור של המודים בסלביישן כדי לדעת אם הוא לא מזוייף, אבל הוא מרגיש לי אמיתי.
זה כמו [card]Fact or Fiction[/card] רק שזה לא תמיד פוגע!
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

למה זה רר? זה יותר חלש מFOF
תמונה תמונה
שלח תגובה