Eternal Masters

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

Re: Eternal Masters

שליחה על ידי kabanist »

כל מה שמדפיסים בטווח הקצר יירד.
יש רק שאלה אחת, האם בעקבות ההדפסה שחקנים רבים ייכנסו לפורמט?
אם כן הכל יעלה חזרה ובסוף יהיה אפילו יקר יותר.
אני לא מעריך שזה יקרה, והמחירים יישארו למטה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

Moshe כתב:קלפים חזקים.
יצא לי לשמוע משחקנים שמבינים בערכם של קלפים,שזה הורס את ערך האספנות ושוויזארדס עכשיו פוגמים בכספים שאנשים השקיעו.
השחקנים האלה כנראה לא ממש מבינים אם זו הטענה שלהם. היסטורית, אין לזה ביסוס. חוץ מדוגמאות בודדות, קלפים שהודפסו ב-MM1/2 כרר או מית'יק לא ירדו בערך שלו בטווח של אחרי שנה מהיציאה של הסט (ושנה זה ממש לא "טווח ארוך"). אפילו בהדפסה של קלפים נדירים בהוצאות חדשות - Thoughtseize והפאטצ'ים לדוגמא - הקלפים המקוריים נשארו יקרים בהרבה מהחדשים, זה מוסיף לערך שלהם כקלפים אסנות, לא להיפך.

הסט הזה נמצא בהדפסה מוגבלת וקצרה מאוד ועדיף לחשוב עליו כדראפט מיוחד ולא כהזדמנות להשיג קלפים נדירים בזול. כי זה לא יהיה זול. Force of Will אכן ירד במחיר מאז ההכרזה על הסט - מ-100 דולר ל-80. וואוו, ממש זול, עכשיו אני יכול לבנות Shardless Sultai ב-2920$ במקום 3000!

אני הרבה יותר מתרגש מזה של-Control Maigc יש ארט חדש של Terese Nielsen ושיש לו ול-Animate Dead הדפסה ראשונה כפויל אי פעם. אותם אני רוצה לקיוב שלי. ה-Force of Will יישאר פרוקסי סביר להניח.
יש רק שאלה אחת, האם בעקבות ההדפסה שחקנים רבים ייכנסו לפורמט?
לא סביר. הקלפים הכי יקרים בלגאסי הם הדואלים המקוריות, ואותם אי אפשר להדפיס. אם אתה רוצה להיכנס ופשוט לשחק עם שוק לנדס - ובכן, יכולת לעשות את זה כבר קודם, מה השתנה?
אני לא מעריך שזה יקרה, והמחירים יישארו למטה.
הלוואי, אבל אני לא אופטימי. אם הסט יכיל יותר מדי קלפים יקרים חנויות פשוט לא ימכרו את הסט ב-10$ לבוסטר, כי זה לא משתלם להן. זה קרה עם MM1. אם הוא יכיל בממוצע בדיוק לפי 10$ לבוסטר המחירים לא יירדו כי כדי לפתוח FoW היית צריך לפתוח 100$ של בוסטרים בממוצע, אז אין השפעה על המחיר של כל עותק. זה קרה עם MM2. אם מסתכלים אחורה, זה לא משנה את המחירים בצורה ניכרת של הררים והמית'יקים. והכי גרוע? שמעתי על הסט ואמרתי לעצמי "אה! עכשיו אולי אני אוכל להשיג FoW לקומנדר בזול!". אני וכל שאר העולם. וסביר שאני עובד על עצמי. בנתיים התפכחתי קצת. בתקווה אף אחד לא ייפתח אחד לידי ויהיה לי מזומן באותו רגע.

מה הסט כן יעשה? ידפיס קלפים כנדירות נמוכה יותר. זה מרגש. Nimble Mongoose עכשיו שחיק ב-Pauper. אולי יוכל להיכנס משהו לקיוב שלי (קומונים&אנקומונים) שקודם לא היה אפשר. זה מעניין!
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Like גדול על כל התגובה שלך, ניצן :thumbr:

ועוד קלפים:

תמונה

:in:

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

#בובהשלסט
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אז מה בעצם אתה אומר? שאם היה לך כסף היית משקיע בקלפים שעושים להם רפרינט עכשיו כי הערך של הישנים יעלה כפריט אספנות? רוב האנשים לא איכפת להם מהגרסה וישחקו עם הגרסה הכי זולה שימצאו...

בכלל לגאסי זה לא פורמט במצב טוב מבחינת פופולאריות, על וינטאג׳ אני בכלל לא מדבר.
אני לא חושב שההשוואה למודרן מאסטרס במקום, כי למודרן אפשר להיכנס די בקלות. לי יש באונליין המון סטייפלים של מודרן, ועדיין לא עלה בדעתי להיכנס ללגאסי, הסט הזה לא שינה את דעתי. אני אאסוף את הקלפים שלו אונליין כי זה תמיד עולה כשמפסיקים למכור את הסט, אבל אני לא רואה את מחירי הקלפים החדשים מגיעים למחירי הגרסאות הישנות לפני ההכרזות וההדפסה בפועל.
בכלל אני מאמין שהסיבה היחידה שהסט הזה קיים, היא שזו הדרך היחידה של וויזארדס לעשות כסף מלמחזר קלפים ישנים מאוד עם מעט השקעה כספית. במודרן הם חלבו הרבה כסף עם שתי הוצאות מודרן מאסטרס, ואז החליטו שעדיף להיות חמדנים אפילו יותר וביטלו את המודרן פרו טור.
אני הדורבן שקולע בזמן !
PopperThingi
Dragon Food

אוקי, Ashnod's Alter כאנקומון זה חזק! ו-Vindicate עם הארט הכי טוב? זה כבר מעניין. רוריקס מכוער.
kabanist כתב:אז מה בעצם אתה אומר? שאם היה לך כסף היית משקיע בקלפים שעושים להם רפרינט עכשיו כי הערך של הישנים יעלה כפריט אספנות? רוב האנשים לא איכפת להם מהגרסה וישחקו עם הגרסה הכי זולה שימצאו...

בכלל לגאסי זה לא פורמט במצב טוב מבחינת פופולאריות, על וינטאג׳ אני בכלל לא מדבר.
אני לא חושב שההשוואה למודרן מאסטרס במקום, כי למודרן אפשר להיכנס די בקלות. לי יש באונליין המון סטייפלים של מודרן, ועדיין לא עלה בדעתי להיכנס ללגאסי, הסט הזה לא שינה את דעתי. אני אאסוף את הקלפים שלו אונליין כי זה תמיד עולה כשמפסיקים למכור את הסט, אבל אני לא רואה את מחירי הקלפים החדשים מגיעים למחירי הגרסאות הישנות לפני ההכרזות וההדפסה בפועל.
בכלל אני מאמין שהסיבה היחידה שהסט הזה קיים, היא שזו הדרך היחידה של וויזארדס לעשות כסף מלמחזר קלפים ישנים מאוד עם מעט השקעה כספית. במודרן הם חלבו הרבה כסף עם שתי הוצאות מודרן מאסטרס, ואז החליטו שעדיף להיות חמדנים אפילו יותר וביטלו את המודרן פרו טור.
חשוב אבל להבדיל בין אונליין לנייר - לאונליין *אין* הגבלה על הדפסה. אם תסתכל על ההבדלים במחירים של מודרן בין אונליין לנייר, הם אדירים - Dark Confidant עולה פי ארבע-חמש, טאמוגויף פי שתיים, Blood Moon פי שתיים ועוד ועוד. באונליין אתה צודק מאה אחוז (ויש גיבוי בהיסטוריה לכל זה) - Master Sets מורידים מחירים. בלגאסי זה אפילו יותר מורגש! Underground Sea ושאר הדואלים עולים פי עשר בנייר בזכות Vintage Masters! והמחיר של בוסטר אונליין יהיה 7$ ולא 10$, בדיוק בגלל שבנייר החנויות מעלות מחירים מעל MSRP ובאונליין הכל הולך לוויזארדס ישירות. דווקא אונליין, אפשר להיכנס ללאגסי בעקבות הסט.

לגבי השקעה אין לי מושג, אני בטח לא אומר משהו על זה. אם אני אעשה משהו זה לעקוב אחרי מה שאומרים אחרים.
וברור שהסיבה היחידה שהסט קיים זה כדי להרוויח לוויזארדס כסף, איזה עוד סיבה יש להדפיס קלפים יקרים בהדפסה קצרה ומוגבלת.

והפרו טור מודרן היה אסון, תודה ל-Ephara שהוא בוטל. הפרו טור הוא אירוע פרסום ומה שוויזארדס צריכים לפרסם זה את הסט החדש, לא פורמט שאולי-במקרה-בטעות איזשהו קלף בודד מהסט החדש יראה משחק בחבילה אחת ב-2 עותקים. הפרו'ס לא אהבו אותו, הוא הפסיד לוויזארדס כסף, לא מכר את הסט החדש וגרם למודרן לעבור "רוטציות" כל הזמן עם הבאנים המיותרים לייצר עניין. Good Riddance.
PopperThingi
Dragon Food

חדש חדש:

תמונה

CAW CAW!
Marineo
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Marineo »

יודעים כבר כמה הם יעלו בארץ?
אני לא מצפה ל-msrp כמובן כי זה לא ריאליסטי אפילו למקומות באמריקה שלא משלמים את אותה כמות על משלוח,
אבל יהיה לי קשה לשכנע את עצמי ללכת ליותר מדראפט אחד אם pack יעלה כמות לא הגיונית.
חשבון pucatrade:
https://pucatrade.com/profiles/show/99753" target="_blank
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

הפרוס לא אהבו אותו כי הם עצלנים והרבה יותר קל לעשות טסטינג לסטנדרט...

אני כן אהבתי אותו.
אני הדורבן שקולע בזמן !
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

למי שלא ראה ולא שמע, הסט המלא פה:

http://magic.wizards.com/en/articles/ar ... al-masters" target="_blank
controlFreak
MTGil Apprentice

שליחה על ידי controlFreak »

מאכזב ביותר
ציפיתי שתהיה לסט ויאביליות מוסימת בהחזרת לגאסי לחיים
אין מספיק אבני בניין לאף אחת מהדקים החזקות בפורמט
עזבו את הקלפים של הreserved list, מה ראינו פה שמרכיב דק שלמה?
force of will, brainstorm, daze שהם חובה בהמון דקים, על זה אני שמח
אבל מה עם הקלפים עצמם? לא ראינו delver, counterbalance, entreat the angels, show and tell, griselbrand, iona
ועוד ועוד
חסרות אבני בניין חשובות, לא רק מיטיקים, אלה גם המון קומונים ואנקומונים שמבחינתי ממש חבל שלא להכניס
אני לא יכול לבנות שום דק tier 1 ואפילו לא tier 3 בלגאסי עם הדבר הזה
שלא לדבר על מידת הjunkiness של הסט, המון קומונים ואנקומונים שלא קשורים לכלום, מספר מיטיקים מאכזבים ביותר, רק 3 לנדים נדירות, מה קרה לfetches?
יש כמה קלפי מאני מדהימים שאני אשתתף בדראפטים בתקווה למצוא, אבל חוץ מזה הסט ממש חלש
controlFreak
MTGil Apprentice

שליחה על ידי controlFreak »

מה שכן.... Commander foils!!!!
PopperThingi
Dragon Food

controlFreak כתב:אני לא יכול לבנות שום דק tier 1 ואפילו לא tier 3 בלגאסי עם הדבר הזה
שלא לדבר על מידת הjunkiness של הסט, המון קומונים ואנקומונים שלא קשורים לכלום, מספר מיטיקים מאכזבים ביותר, רק 3 לנדים נדירות, מה קרה לfetches?
אתה יוצא מנקודת הנחה שזה בכלל אפשרי לקחת סט אחד, לשבת לפתוח בוסטרים ושתהיה לך חבילה. איפה ראית משהו כזה?
ועוד פעם:
PopperThingi כתב:סט הזה נמצא בהדפסה מוגבלת וקצרה מאוד ועדיף לחשוב עליו כדראפט מיוחד ולא כהזדמנות להשיג קלפים נדירים בזול. כי זה לא יהיה זול.
הדפסה מוגלת אומרת שאם הבוסטר שווה יותר פתוח מאשר סגור, המחיר שלו עולה. אם אי אפשר לשבת לפתוח בוקסים על בוקסים ו-וויזארדס ימשיכו להדפיס המחירים לא יכולים להשתנות אפקטיבית לקלפים בסט. אם היו מדפיסים פאטצ'ים בסט הזה, זה אומר שהם לא יודפסו במקום אחר ויישארו באותו מחיר, כי אם לא *אז לא משתלם לחנות למכור לך את הבוסטרים*.
וויזארדס לא יכולים לעשות הוקוס פוקוס ופתאום לגאסי זה פורמט שחיק בכל העולם. סט פיצפון כזה לא ישנה את לגאסי. זה דראפט מגניב, תתנתק מכל דבר אחר. Force of Will עדיין יהיה 100$, דואלים עדיין יעברו את ה-200$ לאחד.
controlFreak כתב:יש כמה קלפי מאני מדהימים שאני אשתתף בדראפטים בתקווה למצוא, אבל חוץ מזה הסט ממש חלש
אם אתה עושה דראפטים כדי למצוא קלפים, אל. לפתוח בוסטר זה לזררוק כסף. נקודה. ב-99.99% מהמקרים בוסטר סגור שווה יותר מבוסטר פתוח. תסמוך על ההיגיון שלך ולא על תחושות Feel-good כשפותחים משהו טוב.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

איפה משחקים prodigal sorcerer ?
יש לי עותקים של גרסאות קודמות שלו...
הוא שווה משהו?
אני הדורבן שקולע בזמן !
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

ציפיתי שתהיה לסט ויאביליות מוסימת בהחזרת לגאסי לחיים
כל עוד לוויזארדס אין אפשרות להחזיר את הדואלים, אין שום סיכוי שזה יקרה.
מספר מיטיקים מאכזבים ביותר
יש בדיוק 3 מית'יקים בסט שנכון לעכשיו שווים פחות מ-10$ (כלומר שאם פתחת אותם לא כיסית את הערך של הבוסטר).
ל-12 האחרים יש מחיר ממוצע של 47.4 דולר. זה די מרשים.
אבל חוץ מזה הסט ממש חלש
חוץ מזה שיש לו power level משוגע בלימיטד ושהערך של חלק מהקלפים בשמיים?
כן, אני ממש לא מסכים עם האמירה הזאת. זה אחד הסטים הכי טובים שראינו אי-פעם, מתחרה בקלות עם Modern Masters הראשון.
kabanist כתב:איפה משחקים prodigal sorcerer ?
בשום-מקום.
הוא שווה משהו?
לא.
zbeng
MTGil Apprentice

שליחה על ידי zbeng »

תמונה
Marineo
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Marineo »

מישהו אולי יודע פרטים על אירועים בפריק של הסט?
יש משהו בתאריך היציאה של הסט?
חשבון pucatrade:
https://pucatrade.com/profiles/show/99753" target="_blank
amarn
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amarn »

היי,
קצת מביך לשאול, אבל אני שחקן מתחיל ורציתי לדעת האם Eternal Masters נחשב בלוק חדש והופך להיות חוקי בטורנירי standard? אני מבין שהמטרה שלו בכללי היא reprints לקלפים, אבל האם זה ממש מתווסף לשרשרת הבלוקים הקיימת, כלומר הופך להיות הבלוק שאחרי SOI?
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לא. הקלפים ב-Eternal Masters מיועדים לפורמטים הוותיקים יותר (Vintage ו-Legacy) והם היו מאוד לא מאוזנים בפורמט Standard אם הם היו חוקיים בו.
שלח תגובה