אשמח לעזרה בקשר לסליבים

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Oshri
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

אשמח לעזרה בקשר לסליבים

שליחה על ידי Oshri »

היי, שמי אושרי ובכנס עולמות שהיה בפסח אני קניתי starter deck עם כמה בוסטרים מאותו סט במטרה לנסות להיכנס למשחק וגם קניתי סליבים,

הבעיה היא שהסליבים הגיעו בחבילה של 40(לא שמתי לב כשקניתי) ובstarter deck שלי יש 50 קלפים מן הסתם אז אני לא יכול להשתמש בהם כרגע...

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי למצוא מקום שאני יוכל לקנות ממנו סליבים כאלו(עדיף ebay או amazon)

הנה תמונה של הסליבים:

תמונה
jackhammer
MTGil Apprentice

Re: אשמח לעזרה בקשר לסליבים

שליחה על ידי jackhammer »

יהיה קשה למצוא סליבים בדיוק כאלו.
תוכל לחפש באיביי
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... c&LH_BIN=1" target="_blank
או שתלך לאחת החנויות (פריק, נקססוס וכו'...) ותקנה ישר מהם במקום לחכות למשלוח.
לא יודע מה המחירים אבל זה לא אמור להיות יותר מידי יקר.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

היי אושרי :)
הינה קישור למוצר שלך באיביי:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=mt ... r&_sacat=0

זה של חברת "אולטרה פרו" המאוד מוכרת בייצור סליבים לקלפים ולתמונה הייחודית הזו שאתה מחפש קוראים:"Generals Order Poison Master".
אישית אנימציע לך ליצור קשר עם החנות שממנה רכשת את הסליבים כי יתכן מאוד שיש להם עוד למכירה.
נסה אפילו בפריק כי אני יודע שהם מוכרים סליבים מהסוג הזה.

בהצלחה ומקווה שתמצא את מבוקשתך,

משה
Oshri
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Oshri »

Moshe כתב:היי אושרי :)
הינה קישור למוצר שלך באיביי:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=mt ... r&_sacat=0

זה של חברת "אולטרה פרו" המאוד מוכרת בייצור סליבים לקלפים ולתמונה הייחודית הזו שאתה מחפש קוראים:"Generals Order Poison Master".
אישית אנימציע לך ליצור קשר עם החנות שממנה רכשת את הסליבים כי יתכן מאוד שיש להם עוד למכירה.
נסה אפילו בפריק כי אני יודע שהם מוכרים סליבים מהסוג הזה.

בהצלחה ומקווה שתמצא את מבוקשתך,

משה
בדיוק מה שחיפשתי, תודה רבה!!!
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

שני דברים:
  • המחירים ב-eBay די דומים למחירים בארץ. אני הייתי בודק בחנויות פה, כי אין לך טעם לחכות שבועות למשלוח בשביל לחסוך חמישה שקלים (שלא לדבר על זה שעם עלויות המשלוח, זה כנראה יהיה לך הרבה יותר יקר להזמין מחו"ל).
  • לפי הכותרות מדובר כנראה בסליבים ל-!Yu-Gi-Oh, שמידות הקלפים שלהם שונה ממג'יק. תוודא שהם מתאימים לך לפני שאתה קונה עוד.
Oshri
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Oshri »

Y כתב:שני דברים:
  • המחירים ב-eBay די דומים למחירים בארץ. אני הייתי בודק בחנויות פה, כי אין לך טעם לחכות שבועות למשלוח בשביל לחסוך חמישה שקלים (שלא לדבר על זה שעם עלויות המשלוח, זה כנראה יהיה לך הרבה יותר יקר להזמין מחו"ל).
  • לפי הכותרות מדובר כנראה בסליבים ל-!Yu-Gi-Oh, שמידות הקלפים שלהם שונה ממג'יק. תוודא שהם מתאימים לך לפני שאתה קונה עוד.
מה בכותרת בדיוק גרם לך להבין שאני מחפש סליבים ליוגיהו?, אני משחק יוגיהו כבר שנים ומתמצא מספיק במידות של הסליבים, אבל תודה על הדאגה :)

ובלי קשר אני לא יודע בנוגע למכירים בחנויות ואני לא מכיר שום חנויות שמוכרות מג'יק(או קלפים בכללי) באיזור שלי(אני גר בקרית אתא)
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Oshri כתב:מה בכותרת בדיוק גרם לך להבין שאני מחפש סליבים ליוגיהו?
הבנת אותי לא נכון.

הכותרות של המכירות ב-eBay מרמזות שהמכירות הן של סליבים של יו-גי-אוה!. למשל:
ULTRA PRO 60 GENERAL'S ORDER SMALL YUGIOH CARD PROTECTOR SLEEVES - POISON MASTER
NEW Ultra Pro Poison Master Deck Protector Card Sleeves 60 Count Yu-Gi-Oh Yugioh

מאחר ואני יודע שאתה מחפש סליבים למג'יק, רק הצעתי לך לוודא שמה שאתה קונה באמת מתאים לצרכים שלך (אין לי דרך לדעת עד כמה אתה מכיר מידות קלפים).

בארץ יש את פריק בת"א שעושים משלוחים לכל הארץ, ויש את הליגות באיזור חיפה שבטח ידעו להגיד לך איפה אתה יכול למצוא סליבים או ציוד נלווה אחר.
Oshri
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Oshri »

Y כתב:
Oshri כתב:מה בכותרת בדיוק גרם לך להבין שאני מחפש סליבים ליוגיהו?
הבנת אותי לא נכון.

הכותרות של המכירות ב-eBay מרמזות שהמכירות הן של סליבים של יו-גי-אוה!. למשל:
ULTRA PRO 60 GENERAL'S ORDER SMALL YUGIOH CARD PROTECTOR SLEEVES - POISON MASTER
NEW Ultra Pro Poison Master Deck Protector Card Sleeves 60 Count Yu-Gi-Oh Yugioh

מאחר ואני יודע שאתה מחפש סליבים למג'יק, רק הצעתי לך לוודא שמה שאתה קונה באמת מתאים לצרכים שלך (אין לי דרך לדעת עד כמה אתה מכיר מידות קלפים).

בארץ יש את פריק בת"א שעושים משלוחים לכל הארץ, ויש את הליגות באיזור חיפה שבטח ידעו להגיד לך איפה אתה יכול למצוא סליבים או ציוד נלווה אחר.
פאק, איך לא שמתי לב..., לפחות זה מזל שאני משחק גם יוגיהו..., תודה לך על העזרה :thumbr:
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

בדקתי עבורך בפריק. אני די בטוח שראיתי שיש להם מארז אחד עם התמונה הזו.
שלח תגובה