באנים לsmugglers copter, emarkul, reflector mage

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
BurningOak
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

באנים לsmugglers copter, emarkul, reflector mage

שליחה על ידי BurningOak »

ויזארדס פירסמו רשימה של קלפים - לוטר סקוטר, אמרקול, ריפלקטור מייג' - שבבאן מסטנדרט!
משהו שלא קרה מאז מה? ג'ייס? הג'ייס, אפילו ג'ייס של אוריגינס שהפך את סטנדרט לסטנדרט לעשירים בלבד לא חטף באן!

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם - בעיקר מי מכם שיש לו סט של לוטר סקוטרים או אמרקולים ופשוט איבד עכשיו הרבה מאוד כסף?

אטר ריוולט עומד להגיע, יש כל כך הרבה דרכים לייצר קומבואים מגוחכים כמו סהילי ספלינטר טווין, וונדרינג פומהול והארטיפקט ההוא שהופך לאינסוף/אינסוף סתם כי הפעלת יכולת שעולה אפס וכן הלאה, מה ההיגיון בלהכניס את הקלפים האלה לבאן עכשיו? לא בטוח שהדקים האלה היו נשארות מלכתחילה בראש הרשימה.

ולמה ריפלקטור מייג'? מה הוא עשה רע למישהו? קומבו שאף אחד עוד לא עלה עליו וויזארדס מפחדים ממנו?

ומה עם הערך של קלפים מעכשיו? בסט החדש יש קלפים חזקים בצורה מגוחכת עם קומבואים בכל פינה - אז לפני הסט הבא גם חלק מאלה, אלה שישלטו בסטנדרט, יחטפו באן? זה יגרום לכם להשקיע פחות בקלפים בסטנדרט מתוך חשש לבאן?
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

Re: באנים לsmugglers copter, emarkul, reflector mage

שליחה על ידי kabanist »

הם עשו את זה בשביל להגדיל מכירות של הסט החדש לדעתי. מגוחך.
אני הדורבן שקולע בזמן !
מרווין
מארגן טורנירים

Re: באנים לsmugglers copter, emarkul, reflector mage

שליחה על ידי מרווין »

מהבאן לאמרקול אני לא מרוצה, אבל בסופו של יום יכול להבין. אנשים הפסיקו להגיע לטורנירי סנדרט בגלל הקלף הזה. גם אם משהו ישתנה בפורמט בזכות הסט החדש, זה מין צעד להשיב לאנשים את האמון בפורמט.

עם השניים האחרים אני לא מסכים, בעיקר כי כמו שאמרת יוצא סט חדש ומאוד יכול להיות שיהיו כלים להילחם בחבילות ששלטו עד עכשיו. אני במקומם הייתי מחכה איתם לפחות עד העדכון השני של הבאן ליסט (שזה עוד משהו חדש, מעכשיו יהיה עדכון גם כמה שבועות אחרי הPT).

למי שמעוניין לשמוע את הסיבות של וויזארדס בפירוט, Sam Stoddard, אחד המפתחים בוויזארדס הסביר את הבאנים האלו בכתבה הבאה:

http://magic.wizards.com/en/articles/ar ... 2017-01-13" target="_blank
שלח תגובה