פרירליס Return to Ravnica חיפה - דיווח מארגן

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

Yoav
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

פרירליס Return to Ravnica חיפה - דיווח מארגן

שליחה על ידי Yoav »

עקב הטעם הרע שנשאר לי מהטורניר האחרון החלטתי לכתוב דיווח שיפרט מעט את מאחורי הקלעים מנקודת המבט של המארגן.

אז נתחיל,
הטורניר הזה מתוכנן כבר 3 שבועות אחורה. לא היה טורניר שהתכוננתי אליו יותר מהטורניר הזה.
מלא הכנות היו בימים לפני הטורניר, פיניתי את כל יום שישי וסידרתי את הדברים הקטנים שהכל יהיה מוכן.
משום מה תמיד הפרירליסים יוצאים על תקופת מבנים, תקופה מאוד לחוצה, אבל הפעם הבטחתי לעצמי לישון כמו בן אדם לפני הטורניר בשביל לבוא בשיא הכח וכך היה.

פה המקום לציין את 5 המופלאים - אסף שומר, יניב פרי, בועז הברון, ניר לוי ודניאל וידקר.
עשינו סיעור מוחות על הטורניר הזה, כולם הציעו רעיונות מגניבים, הכינו צ'ופרים, הביאו איפור, עשו אווירה טובה, עזרו לאנשים וכו'.

הצפיה לטורניר היתה מאוד גדולה, רציתי שהוא ישאיר חותם על האנשים ושיזכרו אותו גם לעוד הרבה שנים קדימה.
לצערי המטרה הושגה, אבל לא בפן החיובי.

היו רצף של כשלים שונים בטורניר, באשמת או לא באשמת הארגון, כמובן שלשחקנים/לקוח זה לא אמור לשנות.
למרות הכוונות הטובות, הטעם הרע נשאר וזה מה יש. זה ידוע ומקובל ואך עם זאת מעצבן.

ולהלן הכשלים -

המזגן -
כידוע כל היתרון של המדעטק הוא שזה מקום מסודר שאנחנו משלמים עליו כסף בשביל לקבל את מיטב התנאים.
למעט מקרים בודדים, המזגן תמיד עבד בצורה טובה וקירר את המתחם כמו שצריך.
זכור לי אפילו יותר מפעם אחת שאנשים בעבר ביקשו ממני לכבות אותו כי היה להם קר מדי.. כן עד כדי כך.
המזגן אתמול עבד אבל לא על קירור לדעתי, הוא פשוט עשה קולות שהוא עובד ואולי במקרה הטוב הוציא אוורור. לא יותר מזה ובטח לא עבד על חימום כמו שחלק אמרו.
התקשרתי לאיש התחזוקה במדעטק מספר פעמים אתמול ודיווחתי לו על זה, הוא עשה כמיטב יכולתו אבל הבעיה לא נפתרה.
זהו הכשל המרכזי בטורניר מכיוון שהיה לאנשים ממש חם, חם ברמה של מזיעים בכל הגוף, חם ברמה שכל כשל אחר שיתווסף רק ירגיז אותם עוד יותר.
אין מה לעשות, ככה זה, שחם לך אתה עצבני. שאתה עצבני, הכל נראה שחור.
לצערי אין לי כל כך מה לעשות עם בעית המזגן מלבד להזכיר למדעטק לבדוק אם הוא פועל כראוי לפני הטורניר.

מדעטק -
לדעתי יש בעיה באופן כללי עם המדעטק עבור טורנירים עם יותר מ-70 שחקנים.
המתחם מספיק ל-66~ שחקנים ואם יש יותר מזה צריך לפתוח את הכיתות.
אני לא חושב שזה היה ראוי שיותר מ-20 שחקנים היו צריכים לשחק בכיתות על כסאות ושולחנות של קטנטנים. זה לא נח, זה מעצבן ולא מתאים.
נפיק את הלקחים לעתיד כאשר הצפי לטורניר יהיה יותר מ-70 אנשים.

כשלים שגרמו לעיכוב בטורניר -
הכפתור האדום -
תרשו לספר לכם על הכפתור האדום... כן מה שקראתם, כפתור אדום.
תמונה תמונה
באחת הכיתות היה שולחן שאליו היה מחובר כפתור אדום גדול, ממש כמו שרואים בסרטים.
אז מה הוא עושה שלוחצים עליו אתם שואלים? הוא מנטרל את כל החשמל במתחם.
אז הסיפור הוא כזה, באתי בבוקר לטורניר, חיברתי את כל הציוד, הכל עבד פיקס, ההרשמה נפתחה ונסגרה בזמן.
אני בא להדפיס רשימת שחקנים בשביל לוודא שכולם רשומים, והופה, המדפסת לא עובדת.
בודק עוד קצת ואני רואה שגם המחשב לא עובד... איך זה יכול להיות, לפני שעה הכל עבד.
אין הפסקת חשמל, האורות בתקרה עובדים, המזגן עושה קולות כאילו שהוא עובד, מה הולך פה.
ניגשתי לארון חשמל ואני רואה שהפקק קפץ. מנסה לסדר את זה לא עבד.
פניתי לגבי שיבוא להעיף מבט, בדקנו אם יש משהו שמקצר ולא מצאנו כלום.
טוב אין ברירה, התקשרנו לאיש תחזוקה במדעטק, הוא התקשר לאיש שאחראי על החשמל.
הגיע בחור לעזור לנו, בדק בארון, בדק את המפצל שלי, בדק את השקע בקיר ולא מצא כלום.
בשלב זה כבר הבנתי שהמצב חמור וזה לא משהו שיסדרו תוך כמה דקות. מכיוון שהסחורה כבר חולקה החלטתי להתחיל את בנית הדקים מבלי להדפיס רשימת שחקנים.
בנתיים האחראי על החשמל התקשר לשאול מישהו יותר מומחה והוא כיוון אותו לאחת הכיתות.
מסתבר כמו שרשמתי שאם לוחצים על הכפתור האדום זה מכבה את כל החשמל.

פה לא נגמר הסיפור. נגמר זמן בנית הדקים, באתי להדפיס פיריינגס ולא הצלחתי.
שוב פעם מישהו לחץ על הכפתור. באותו הזמן לא באמת ידעתי שהכפתור הוא מה שגורם לבעיה כי האחראי לא אמר לי את זה, הוא רק אמר שהוא סידר את הבעיה שנגרמה עקב משהו באחת הכיתות.
שוב פעם התקשרתי אליו שיבוא לסדר והפעם הוא גם הראה לי איך מסדרים את זה.

בערך 4 פעמים לאחר מכן לחצו על הכפתור האדום. 4 פעמים.
וכל פעם כמובן גיליתי את זה שבאתי להדפיס. ואז צריך להרים את החשמל, לחכות שהמדפסת תעלה, לקוות ששליחת ההדפסה הקודמת לא תגרום לשגיאה שתגרום לעוד עיכובים וכו' וכו'.

אבל הסיפור לא נגמר ופה באמת שכבר התעצבנתי.
לא מספיק שכל הזמן אמרתי לאנשים בכיתה שלא ילחצו על הכפתור האדום, מישהו חוכמולוג הצליח לשבור את כל השיאים.
לאחר 4 פעמים שלחצו עליו במהלך הטורניר החלטתי לסיים את הקרקס הזה ושלפתי את הכפתור החוצה (מסתבר שאפשר לעשות את זה... בעע).
שמתי אותו מאוחרי הכסא של המארגן על מעמד מעץ שעמד בגובה. לא הייתה אמורה להיות גישה לכפתור הזה לאף אחד.
אוקי עכשיו הכל טוב ויפה וידעתי שמעכשיו לא יהיו יותר בעיות חשמל.
באחד הסיבובים, נראה לי סיבוב 5, אני בא להתדפיס פיירינגס ואופס, אין חשמל!
מה קורה פה... $@!$!, אני מסתכל אחורה, הכפתור נעלם.
הלכתי לכיתה ואני רואה את הכפתור שם על השולחן, לחוץ כמובן.
פשוט עלו לי העצבים באותו רגע. לא מספיק חם לכולם, לא מספיק היו עיכובים, מישהו החליט לעשות מעשה ונדליזם במכוון ולהרוס לכולם את החוויה עוד קצת.
פשוט בושה. מי שקורא את זה שיקח את זה לתשומת ליבו.
מה שיותר מעצבן שלדעתי זה לא היה אחד הילדים, אלא מישהו יחסית בוגר. ילד לא יכל היה לגשת למקום הגבוה שהכפתור הונח בו.
כל הסיפור המעצבן הזה על הכפתור גרם לעיכוב של יותר מחצי שעה ואני מאוד עדין בהערכה הזו.

5 תורות/תיקו -
כל סיבוב אתמול נגמר בכך שהיו לפחות 3 זוגות שלא סיימו לשחק.
בממוצע זה תרם לעוד 10 דקות עיכוב פר סיבוב. אין מה לעשות נגד זה.
מה שכן, צר לראות שאנשים כל כך שאננים במשחק שלהם והם לא רצים לדווח ברגע שסיימו את ה-5 תורות.
פשוט היה צריך לרדוף אחרי כל זוג ולשאול אותם אם הם סיימו לשחק כבר. כאן יש מקום לשיפור מצד השחקנים לדעתי.
פשוט תגדילו ראש ותבינו שכל אי דיווח שלכם גורם לעיכוב של כולם.
אני חושב שגם שדעת הקהל התרגלה לטורנירים שנגמרים מהר, הסט האחרון היה M13 ושם כל הסיבובים לא רק שלא נגמרו על תורות אלא נגמרו הרבה לפני הזמן.
אז עכשיו שפתאום כל סיבוב נגמר בתיקו זה דבר שצריך להתרגל אליו מחדש.

פיצה -
כשל הזמן הכי משמעותי בעיכוב הטורניר. והוא הלך כך -
קודם כל נתחיל בזה שהיה סקר פיצה. דבר שהיה טעות לדעתי והוא לא יהיה יותר בטורנירים גדולים.
בכל אופן, אני בא להזמין את הפיצה ואז קופצים עוד אנשים שרוצים עוד פיצה וזה גרם לעיכוב.
לאחר מכן שסיימתי להזמין את הפיצה באינטרנט חיכיתי לקבל מהאתר SMS עם הקוד לאישור.
עברו 5 דקות ולא קיבלתי.
התקשרתי לסניף, אמרו לי תחכה עוד קצת ואולי הקוד יגיע בהמשך.
אמרתי להם שאני לא יכול להסתמך על זה ועדיף שנעשה את ההזמנה בטלפון.
כל השיחה הזו לקחה משהו כמו 10 דקות שהוא רשם, לבסוף במהלך השיחה קיבלתי את ה-SMS ואז כבר הוא אמר לי להזמין באינטרנט כי ההזמנה שם כבר הוזנה.
אוקי, הזנתי את הקוד ומשם הכל היה צריך להיות בסדר, פרט אולי לעיכוב של 10 דקות.
למרות שביום שישי עדכנתי את מנהל הסניף שאני הולך לבצע הזמנה גדולה לטורניר והוא אישר את זה ואמר שהם יהיו מוכנים זה לא קרה.
עד שקיבלתי את ה-SMS שהפיצה מוכנה והשליח אוטוטו אצלי בדלת עברו 40 דקות.
עד שהשליח הגיע עברו עוד 30 דקות.
הגיע רק שליח אחד.
חבל שהוא לא מכיר את המשפט - כשהפיצה מאחרת, שום לחם שום לא יעזור.
ירדנו למטה 4 אנשים לעזור לו.
דווקא ראוי לציין שחלוקת הפיצה בעזרתם של דניאל וניר לקחה מינימום זמן ועשינו את זה בצורה טובה מאוד.
עכשיו יש פה כמה דברים שאני רוצה להתייחס אליהם -
אמרו לי כמה אנשים, אם ידעתי שהפיצה מתעכבת, למה לא התחלת את סיבוב 3/טריוויה בנתיים?
אני לא ידעתי שיקח לשליח 30 דקות להגיע, בד"כ לוקח לו 6 דקות (כן מדדתי).
מה גם שהיו אנשים במקדולנדס באותו הזמן.
יכול להיות שהיינו צריכים להתחיל את הטריוויה איכשהו, לא חשבתי באותו הרגע וגם עכשיו לא שזה היה עוזר בצורה משמעותית.
באותו הזמן הייתי בטוח שהשליח עומד להגיע בכל רגע כי הם שולחים את ה-SMS ברגע שהוא יוצא.

עוד עניין בקשר לפיצה, היו מספר אנשים שאמרו שכל הפיצה זה בשביל להרוויח עוד קצת כסף וזה לא קשור לטורניר.
כל הקטע עם הפיצה זה החלק שאני הכי שונא בטורניר. הרווח מזה כל כך זניח וכל כך לא שווה את זה שכל טורניר אני ממש קרוב מלא להזמין בכלל.
אבל אתם יודעים מה יקרה אם אני לא אזמין? המצב יהיה רק יותר גרוע.
רוב האנשים עצלנים מדי בשביל להזמין לבד ועקב כך הם ילכו למקדולנדס.
הסניף במקדולנס יקרוס, יהיה עיכוב ענקי, אנשים יתקשרו אלי משמה ויגידו, שמע הסניף מפוצץ, תגדיל את הפסקת הצהרים, אנשים יקבלו גיים לוסים על איחורים.
יותר מכך, הילדים הקטנים לא יכולים ללכת למקדולנדס לבד, ההורים שלהם מסתמכים על זה שתהיה הזמנת פיצה מסודרת בטורניר.
היו גם אנשים שאמרו שמחיר הפיצה יקר... קצת תמוה בעיני..
מי שלא רוצה שלא יזמין. אני חושב ש-3 משולשים זה משביע ביותר, מחיר של 23 ש"ח זה מחיר הוגן לחלוטין ובטח שאני גם לא מכריח אף אחד.
להזכירכם ארוחה במקדולנס עולה באיזור 45 ש"ח.
אתמול הזמנתי 20 פיצות, כנראה שבכל זאת יש ביקוש מצד השחקנים והרוב כן מעדיף שתהיה הזמנת פיצה מרוכזת.
בקיצור כל הפיצה הזאת זה כאב ראש אחד גדול, אני מבחינתי לא להזמין בכלל ובטח שזה לא שווה את ה-15 דקות של פחד מול המוני הילדים שכמעט אוכלים לי את היד שמביאים להם את הפיצה.
בטורנירים גדולים לא יהיה יותר סקר פיצה וקנית הפיצה תהיה עד גמר המלאי. אני לא רואה אופציה אחרת.

WER -
זוכרים שלא היתה רשימת שחקנים בתחילת הטורניר? הנה זה חוזר.
הדפסתי פיריינגס לסיבוב ראשון והיו 6 אנשים שלא היו רשומים.
הזנתי אותם לתוכנה ונתקלתי בבאגים חמורים שלא נתקלתי בהם עד היום.
סיבוב ראשון אחד השחקנים קיבל 2 Byes, כן שניים, כן כלומר היו לו 6 נקודות.
שחקן אחר קיבל הפסד אוטומטי מבלי אופציה נורמלית שאוכל לסדר את זה.
יש לי שנתיים ניסיון עם WER ועדיין לא נתקלתי בבאגים האלו.
כל הסיפור הזה גזל גם איזה רבע שעה של ניסיון לתקן את המצב, בין אם זה להזין את הפיירינגס מחדש וכו'.

בכל אופן, אלו הכשלים המרכזיים.
אם אני אגיד שהרוב לא באשמת הארגון זה ישנה למישהו משהו? כנראה שלא. ובצדק.
גם לי בתור שחקן/לקוח מאוד חשוב לבוא לטורניר ולקבל את מלוא התמורה לכסף, לחזור הביתה בשעה נורמלית, ללא כאב ראש וללא כתמי זיעה.
אני בטוח שכולכם חזרתם הביתה וחשבתם רק כמה חם וארוך היה הטורניר הזה. חשוב שתזכרו את כל הכוונות הטובות שהיו מאחורי הטורניר הזה.
שאלתי קצת אנשים איך הם סיימו את היום הזה ואמרו שעדיין היה מאוד כיף בגלל כל נושא הגילדות ופלייבור שעשינו וזה טיפה שימח אותי.
שימו לב גם לכמות המכובדת שהגיע, 91 שחקנים + 5 בדואלינג.
כנראה שכל מה שעשינו עד היום כן נושא פירות, אל תתנו לטורניר אחד להשפיע עליכם.

אני רוצה לסיים בזה שאפיק את הלקחים המתאימים, מאוד חשובה לי דעת הקהל וכולכם יודעים את זה.
עכשיו תקחו כוס מים קרים עם קובית קרח, תשתו ורק לאחר מכן אתם מוזמנים להגיב.

יאללה אתם מוזמנים עכשיו להוציא קיטור,
יואב
מיצי מיאו
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

יואב אני לא אתלונן על החום כי זה לא אשמתך(אפילו הגדלת ראש וכל הכבוד על כך)

לא אתלונן על העיכוב בתחילת הטורניר כי גם לא אשמתך(וגם פה הגדלת ראש וכל הכבוד)

מה שכן ראוי ל"התלונן עליו" וזה הטריוויה שאירגנתם....הטריוויה לקח מעל שעה מהזמן (בדוק) וזה עיכוב רציני ביותר שלא היה שווה את זה לדעתי (וככה התרשמתי מעוד הרבה שחקנים) זה רעיון יפה והכל אבל מעל שעה מהזמן....

עוד משהו לגבי הפיצה,אני חושב שצריך לבטל את זה וזהו,מי שרוצה שיזמין פיצה עם חברים,מי שרוצה שילך למקדונלדס,כל פעם עניין הפיצה מעכב את הטורניר וגם לא באשמתך כי עד שמזמינים,עד שעושים את ההזמנה עצמה,עד התשלום עד שמחלקים את כל מי שהזמין ומה...(וגם בלי סקר אז מה כל אחד רוצה להתחיל לחפש בין המגשים וכו') ורק אז מתחילים לאכול שלוקח עוד שעה..

עוד משהו שקשור לפיצה ודווקא קשור לשחקנים ולא אליך,זה הגועל נפש שמשאירים אחרי זה,סיבוב שלישי (בדיוק אחרי אכילת הפיצה) אני ניגש לשחק ואני צריך לפנות 2מגשיות קטנות,3כוסות,ועוד לנקות את השולחן קצת... פשוט הרגיש לי רע.

בלי קשר שאחרי זה כל המקום היה מלוכלך ברמות אחרות(שוב אשמת השחקנים פה לגמרי)

זה עוד חיסרון גדול ללהזמין פיצה אולי שצריך לחשוב עליו.

וכן אני בהחלט חושב שהמקום לא מתאים להכיל כזאת כמות אנשים.

סה"כ אני נהנהתי עד כמה שהיה אפשר(הרוב לא באשמתך אז באמת שאין לך סיבה לקחת את זה ככישלון שלך).
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

למרות כול הבלאגן וצפיפות, אני רוצה לברך אותך יואב, כי אני חושב שהמצב יכל להיות הרבה יותר גרוע.

אני גם חושב שהזמנת פיצה קבוצתית זה לא רעיון טוב, לרוב לאנשים יש מקומות שונים שהם מזמינים ממנו והדבר יוצר חלוקה בעומס.
בנוסף, אנשים שמתלוננים יכולים פשוט להביא אוכל מהבית! או להזמין לבד! אני לא חושב שהתלונה הייתה מוצדקת.

+1 לאורך הטריוויה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

אם זה מנחם אותך, גם האירוע בת"א סבל מכשלים דומים:
המזגן אמנם עבד, אבל כמעט לא הורגש. היה חם והזיעו.
תמיד בסוף הסיבוב היו לא מעט משחקים שנגמרו בתיקויים ועיכבו את הטורניר.
גם אצלנו היו לא מעט אנשים ששכחו או לא טרחו לדווח.
גם אצלנו WER עשתה מ-ל-א בעיות.
ואצלנו עוד היו יותר שחקנים!

מה שכן, לנו לא היה כפתור אדום, לא הזמנו פיצה (בכל זאת דיזינגוף סנטר) ומקדונלדס לא קרסו.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אני חייב להגיד שלמרות כל הקשיים, זה היה אחד הפריריליסים שיותר נהניתי בהם.
אפילו לא ידעתי על כל הקטע עם הכפתור האדום במהלך הטורניר, נשמע כמו סיוט...
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Arthas
MTGil Wizard

שליחה על ידי Arthas »

you seem to feel a lot worse about this tournament than i do. i had a great time playing and thought dividing us into guilds and having the competition and the guild leaders was awesome and definitely worth repeating when gatecrash comes out. the heat was a nuisance but not nearly enough to make me regret coming to the prerelease and the only reason i really minded the tournament being that long was because it made me unable to stay and draft (no way to get home that late at night). overall this tournament was a 4/5 for me and i will come to any event where i have this much fun even if there are some screw ups.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

יואב אני חייב להגיד, בתור ההוא מהמרכז שהגיע לצפון, בחרתי להגיע למדעטק הרבה מאד בגלל שידעתי שיהיה שם מזגן שמקרר כי אני זוכר את הטורנירים האחרונים שהייתי שם - המזגן היה קטלני, לא כמו בטורנירים בדיזינגוף שלטעמי אתמול המצב שלנו היה גרוע בהרבה מרב הטורנירים בדיזינגוף, אני לא זוכר שהייתי תשוש ככה לעולם, רציתי שהטורניר ייגמר בסיבוב רביעי, אם זה היה תלוי בי כנראה שהייתי חותך.
זה לטעמי הכשל המרכזי בכל הסיפור, בעתיד צריך כמו שאמרת לדבר עם המדעטק ולראות אם המזגן עובד והכל בסדר, או להגיע פיזית למקום יום לפני לראות שהכל במקום, המזגן עובד ושיש תנאים טובים לקיום טורניר.
עוד דבר אחד, הטריוויה הייתה נורא מושקעת ונהנתי ממנה מאד ואני לא רוצה להרפות את ידייהם של המארגנים של זה כי לדעתי כל דבר שהוא קצת מעבר לטורניר הוא מבורך, אבל שמעתי הרבה תלונות על הטריוויה שזה היה מיותר, שאפשר היה לעשות את זה במקביל לטורניר בין הסיבובים, כמו שקורה בטורנירים בעולם, ההפנינג הוא הפנינג שלם, לא צריך לעצור טורניר בשביל לעשות טריוויה כי יש אנשים שזה לא ממש מעניין אותם. ושוב, אני מאד בעד כל דבר שמוסיף לטורניר מיוחדות, טריוויה זה אחד מאותם דברים, אבל צריך לראות שהטורניר לא נפגע בעקבות כך, אם זה מה שקורה זה חמור כי זה צריך להיות בדיוק להפך.

יואב, לטעמי ראוי לציין שההתמודדות שלך עם הכשלים הייתה מעל ומעבר, אני מאמין שרב השחקנים לא היו מודעים לכל הכשלים שהיו באותו יום (כמוני) אודות למקצועיות שלך אלא רק לבעיות הגדולות שהן המזגן, העיכוב בפיצה והטריוויה והכפתור האדום, לכן אני רוצה להגיד שאני מלא הערכה כלפיך, באמת.
לגבי מקום לטורנירים גדולים, זה משהו שמכעיס אותי כבר תקופה ארוכה מאז פריריליס איניסטרד שהיו 113 אנשים, דרך WMCQ שנערך ברומ"ח שלא היה מקום ועד היום, זה פשוט בושה וחרפה והטענות כמובן לא מופנות אליך, היה על זה דיון שלם שאנשים הציעו רעיונות, אפילו אני התנדבתי לחפש מקום לטורנירים וכנסים גדולים שאם מישהו לא יודע אני שחקן בדיוק כמו כולם, זה לא היה מתפקידי, בזמנו מצאתי כמה מקומות ושמותיהם הועברו לאור והוא החליט שהמקומות לא מתאימים מכל מיני סיבות.
אני רוצה לשתף אתכם במשפט ששמעתי אתמול נאמר ע"י שחקן מבוגר שהביא את ילדיו לטורניר שפשוט חרה לי, אני לא זוכר לצטט אותו אבל זה היה משהו בסגנון הזה "אם הייתי יודע שיהיה כל כך חם לא הייתי בא עם הילדים שלי לפה, באמת שלטורניר הבא אני אשקול אם לבוא, אם זה המצב כנראה שאני אוותר". ואני שואל, למה צריכים להגיע למצב הזה? נכון שהחום אתמול היה תקלה אבל זו הייתה תקלה שהעידה כי במקום שלא מיועד ל-90 וכמה שחקנים, מצב של תקלה יהיה קטסטרופלי, כמו שאכן היה אתמול מבחינת החום, ואני אפילו לא מציין את זה ששיחקנו על כיסאות של זעטוטים. אור, צריך להתחיל להבין שמדובר פה בבני אדם ואי אפשר לדחוס 30 איש במקום שמיועד לגג 15 (רומ"ח) ו90 איש למקום שמיועד גג 60-70, ו-113 איש למקום שמיועד לפחות, זה לא אנושי, זה לא הוגן מבחינתך לתת תנאים כאלה ללקוחות שלך ולדעתי זה מתחת לכל ביקורת ואני מתנצל על החריפות שבה הדברים שלי נאמרים אבל המצב לא יכול להמשך ככה בטורנירים גדולים, צריך למצוא שני מקומות, אחד לצפון ואחד למרכז שבמקרים שיש צפי לטורניר גדול שהמדעטק/רומ"ח/דיזינגוף לא יוכלו להכיל את כולם בצורה אנושית אז אלו יהיו המקומות. אני לא מבין כבר למה זה לא קורה. מה צריך לעשות בשביל שזה יקרה כבר? אני מצפה לתגובתך בנושא.

למרות כל זאת, למרות הכעס שנשמע מהתגובה שלי, אני חייב לציין שאני לא מתחרט לשניה על זה שהגעתי למדעטק, הצפון מלא בשחקנים איכותיים ואווירה נהדרת, כן, למרות החום נהנתי, חזרתי סחוט מזיעה ומעייפות (תשאלו את אורי וניב איך הייתי באוטו) אבל בשורה התחתונה - נהנתי. ואני באמת מקווה שהנוגעים בדבר ייקחו את מה שנאמר פה לתשומת ליבם, כי לדעתי המצב לא יכול להמשך ככה, לא צריך להיות שום דבר שמונע לשים מספר רב של אנשים במקום נורמלי שיתאים לכמות ושיהיו בו תנאים טובים, מגיע לנו טוב יותר לדעתי.
SHOW TIME !
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

יפה מאוד שאתה לוקח את כל הדברים האלו לתשומת לבך, אני חושב אבל באמת שעם כל הדברים (שחלקם בכלל לא ידעתי עד שקראתי את הדיווח שלך) רוב האנשים כולל אותי נהנו בטירוף!

ואני אוסיף עוד סיפור קצר - אחרי הדראפט, שהסתיים ב23:30 הסעתי את ירדן לבית שלו ולפני שהוא ירד דיברנו עוד בערך 45 דקות על כמה שהיה לנו כיף בטורניר (ועל השבירות של Pack Rat :P). אז לפחות מנקודת המבט שלי אני מגדיר את הטורניר הזה כמאוד מוצלח.
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

אפילו עם כל הבעיות זה עדיין הפריריליס שהכי נהניתי בו בחיים שלי :)
oh my god they killed kenny!
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

כנראה התעלפתי מהחום כי לא שמתי לב בכלל לתקרית הכפתור האדום. אני מאמין שאם היה מזגן עדיין היה הגיוני להריץ טורניר של 90-100 אנשים במדעטק (אולי בעזרת ארגון שונה קצת בכיתות צד). מה שבעצם מוביל לכך שהבעיות היחידות היו החום והפיצות (עיכוב + לכלוך), שני דברים שאני מאמין שיטופלו.

הטריוויה הייתה ניסיון מעניין אבל גם אני משתתף בדעה שהיה עדיף לוותר על כל העניין.

סך הכל היה טורניר כיף למרות שכל פעם ספרתי מספר שונה של קלפים בדק שלי בגלל החום שהדביק את הפרוטקטורים אחד לשני :P.
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

אני מסכים שמאוד היה חם. היה גם מלוכלך מאוד. אבל אני באמת חושב שאצל מארגן אחר זה היה הרבה יותר גרוע ועל זה אני מודע לך שעשית כל מאמץ למען השחקנים. דבר שאני רוצה להזכיר שוב זה את עניין הליכלוך פעם בתל אביב זה היה ככה גם עד שהתחילו יותר להקפיד על זה. אני חושב שהגיע הזמן גם אצלכם לשים דגש על זה. חוץ מזה כמו כל טורניר שהיה לי בחיפה נהנהתי מאוד ואני מקווה לבוא אליכם כמה שיותר. יואב אתה מארגן אדיר!  
מה?
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני חייב להסכים עם עודד,

המקום לא מיועד לכמות כזאת של אנשים.
דיזינגוף סנטר לא מיועד לכמות כזאת של אנשים.
רומ"ח (גם החדש) לא מיועד לכמות כזאת של אנשים.

הגיע הזמן באמת שאנחנו (הלקוח,משהו שחשוב שכולם יבינו כבר...) נקבל את היחס המתאים לכמות הכסף שאנחנו משלמים.

אפשר לראות שמדעתק לא מתאים לכמות כזאת בעקבות זה שצריך לשבת על כסאות קטנים ולשבור את הגב...ככה שגם אם היה מזגן ולא היה חם ולא היה עיכוב בפיצה ולא היה לכלוך עדיין העניין הזה היה עולה.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
liger
מארגן טורנירים

שליחה על ידי liger »

הינו יותר בדיזינגוב ולא היה צפוף היה לנו הרבה מקום אבל כן המזגן לא הורגש אבל עדין היה הרליס הכי כיף שהייתי בו הי פעם
תמונה
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

בטח שזה לא שווה את ה-15 דקות של פחד מול המוני הילדים שכמעט אוכלים לי את היד שמביאים להם את הפיצה
חחח ענק

בצעד נדיר החלטתי לבוא לפרירליס של חיפה הפעם. מכיוון שכבר הייתי בצפון אחרי ביקור אצל אבא ובעקבות שידולים של חברים אמרתי יאללה נזרום על זה.
למרות שלא נהנתי כמו בפרירליסים משנים עברו אני מאשים את ההתלהבות היורדת שלי ממג'יק בכללי הרבה יותר מבעיות שצצו במהלך הטורניר.
אני לחצתי על הכפתור האדום כמה וכמה פעמים בבוקר כי איך אפשר לא ללחוץ על כפתור אדום גדול?! כמובן שלא ידעתי על ההשפעה ההרסנית שלו והפסקתי אחרי שיואב אמר לי (למרות שלא האמנתי בהתחלה כי זה נשמע כמו בדיחת יואב טיפוסית) עדיין אני מרגיש קצת רע P=

אני אתייחס לבעיות שהפריעו לי:
מקום- היה צפוף. עם צפיפות אפשר להתמודד אבל כסאות ושולחנות של ילדים גדולים צריך שיהיה. חייבים להיות מספיק כסאות ושולחנות לכל המשתתפים והמניאטורות לא נחשבות. זו דרישה בסיסית מאוד, אם אין מספיק ציוד או מקום בחדר שמוקצה לנו במדע-טק אז הוא לא מתאים לארח טורנירים בסדר גודל של פרירליס.

זמן- אין יותר מדי מה להגיד פה, הטורניר היה ארוך מאוד. אנחנו יצאנו מהבית של בועז ב8 ורבע בבוקר ומהטורניר ב8 ורבע בערב. הביתה הגעתי קצת לפני 23:00 וגם זה בזכות טרמפ מהרכבת שבמזל היה לי. אנחנו רוצים שאנשים מחוץ לחיפה יהיו מסוגלים לבוא לטורניר ולחזור בשעה סבירה הביתה, זה אומר שהטורניר חייב להסתיים סביבות 6. בטורניר של 6 סיבובים שמתחיל ב10 זה אומר שעה לכל סיבוב ושעתיים נוספות להפסקת אוכל \ טריוויות \ עיכובים בלתי נמנעים. מטרה סבירה מאוד להציב לדעתי.

מזגן- הדבר שהפריע יותר מכל השאר ביחד. הטורניר הזה היה הראשון בו החום באמת פגם לי בהנאה מהטורניר, עד כדי כך זה היה גרוע. דברים ללמוד מזה: צריך לוודא שיהיה מזגן פועל ביום של טורניר. כמו כסאות ושולחנות זו דרישה בסיסית בשביל לקיים טורניר כאשר החום והלחות בלעדיו מגיעים לרמות כאלה. דבר נוסף הוא כמות האנשים, יכול להיות שגם מהבחינה הזאת 100~ אנשים זה יותר מדי להכניס לחדר הזה.

למרות שהיו בעיות פגשתי חברים טובים שאני רואה מעט מדי, שיחקתי הרבה מג'יק ואכלתי הרבה פתי בר אז אני שמח שבאתי.
להציף את התקלות והבעיות מהטורניר זה חשוב וחשוב יותר הוא לבצע את הלקחים שמפיקים מהטעויות האלה כדי לא לחזור עליהן בפעם הבאה. מה הטעם בלדבר על בעיות אם לא נעשה שום דבר כדי לתקן אותן בפעם הבאה.
ולסיום מילה על יואב: לדעתי אי אפשר להאשים אותו באף אחת מהתקלות שהיו בטורניר. להפך, קל לראות שהוא בא מוכן לטורניר הזה יותר מתמיד (דיבר עם הפיצה לפני כן, ארגון של הטריויה\מנהיגי הגילדות שבועות לפני וכו'). אני לא מכיר מישהו בארץ שיכל להתמודד כמעט לבד עם הבעיות שקפצו בנוסף לעבודה הרגילה הכרוכה בארגון פרירליס ל90+ איש במהירות ויעילות כמו חבוב אחד בשם יואב אמיר. כל זאת ועדיין לדבר עם השחקנים בחיוך ובסבלנות לאורך כל היום. נדיר לראות מקצועיות ויעילות כזאת במג'יק ובכלל. "מארגן העונה" זה לא בדיחה, זה רציני ואמיתי לגמרי ואני מקווה שהשחקנים בחיפה יודעים איזה נכס יש להם ביואב אמיר ומעריכים את המאמץ שהוא משקיע בשביל שלהם יהיה טוב.
אל תתבאס מהטורניר, אתה עשית כל מה שיכלת כדי לדאוג שיצליח, עכשיו נשאר רק לשפר לפעם הבאה. הרבה כבוד ואהבה ממני ומאנשי המרכז :D
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
katilasFB
MTGil Wizard

שליחה על ידי katilasFB »

לי הפריע מאד הקטע שלא היה מזגן, אבל בכלל לא ידעתי על הכפתור האדום עד שכתבת את הדיווח :eek:
חוץ מזה, ממש נהניתי מהטורניר ואני מקווה שפעמים הבאות יהיה מזגן :P
אפשר אולי לבקש מהם לשים בכיתות שולחנות וכיסאות יותר גבוהים ?
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

יואב אני חושב שהדבר הכי חשוב הוא האחריות שלך והמודעות לדברים.
אין ספק שלהבא הכל ילך חלק יותר, כמו שזוהר אמר גם אצלנו היה חם. (אל אף שדיברתי עם המוקד והאחזקה של הסנטר לפחות 6 פעמים כולל ביום שישי בשביל לוודא שיהיה לנו אורות ומיזוג בשבת).
בסופו של דבר אחרי הנדנודים שלי הם פתחו לנו מזגן ואורות בסביבות השעה 11:30 וכיבו את המזגן איזה שעה ומשהו אחר כך עד צאת שבת אז הוא נפתח שוב והיה נעים יותר.
גם נושא הלכלוך והדיווחים בזמן ע"מ לא ליצור עיכובים זה בעייתי ולשחקנים יש פה חלק גדול ללא ספק, בתל אביב דאגנו לעבור כל כמה זמן ולנקות זבל מהשולחנות ולפזר את השופטים 3 דק לפני סוף הזמן לסיבוב בין השולחנות המשחקים ע"מ לראות מה מצבם ולדאוג שיסיימו בזמן.
לגבי הפיצות אתה צודק אין טעם בהזמנה מסודרת שיש כל כך הרבה אנשים צריך להזמין פחות או יותר לפי הכמות שנראה שתאכל וכל אחד יקנה לעצמו במקום לפי התוספות שמתאימות לו.
(ככה אנשים מתפשרים אולי על התוספות אבל יש פיצות לכולם בסופו של דבר וגם גוזל פחות זמן מהטורניר ואנרגיה).
בנוסף חשוב לי להדגיש את מה שאמרת ונכון מאוד בעיני: ההתעסקות בהזמנת הפיצה היא מייגעת ומציקה לארגון, היא לא שווה את הטרחה למארגן והסיבה היא בדרך כלל ע"מ ליצור חוויה טובה יותר ולהקל על השחקנים ולא ע"מ לייצר איזה שהוא רווח.

לפעמים נראה לי שאנחנו כישראלים אולי אוהבים לקטר ולו על הדבר הכי קטן ולא לחשוב על התמונה הגדולה ומה שעמד מאחורי הכל.
אנו כמארגנים עושים את העבודה לא רק בשביל השכר אלא קודם כל כי צמחנו מהקהילה ואנו רוצים לראות אותה מתפתחת וגדלה אנו נהנים מלארגן טורנירים עבור הקהילה ורוצים שתקבלו חוויה כיפית ומהנה מלשחק מג'יק בארץ.

נשמע שסה"כ היה אחלה טורניר במדעטק ומספר יפה של אנשים.
יחד הגענו בפרירליס הזה ל 200 איש שמשחקים מג'יק באותו הזמן בישראל הקטנה ! :D

אני חושב שעצם כתיבת הפוסט הזה מראה כמה שהנושא חשוב לך ושכל תקלה או בעיה נלקחת לתשומת לב לעתיד.
שיהיה לנו עוד הרבה טורנירים גדולים מהנים וממוזגים :)
עומרי
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

יואב היקר (וכל שאר הקוראים),
תכננתי לכתוב תגובה ארוכה לאחר הטורניר אבל בינתיים הקדימו אותי מספר אנשים ולכן לא אכביר במילים או אחזור על מה שכבר נכתב, אלא רק אחדד ואנסה לתת פתרונות מעשיים. אתייחס לנקודות לפי סדר החשיבות שלהן בעיני:
1. לקיחת אחריות - חזרתי עייף ומאוכזב מהטורניר (למרות התוצאה היפה שהשגתי), מכיוון שלא נהנתי מהצורה בה הטורניר התנהל ומהתנאים ששררו במקום. אנשים מגיבים ואומרים שזה היה אחד הטורנירים המהנים שחוו - אולי בזכות ההוצאה והקלפים החדשים (ועל זה תודתנו צריכה להיות מופנית לוויזארדס ולא אל המארגן) אך בוודאי שלא בגלל הארגון שכשל בשני פרמטרים מהותיים - תנאים ועמידה בזמנים. הקריטריון בו השגת את מלוא הנקודות כמארגן הוא לקיחת אחריות ויחס אישי במהלך הטורניר. רק לקרוא את הפוסט שלך פחות מ-24 שעות לאחר הטורניר, כבר הוציא ממני את כל הכעסים והאנרגיות השליליות על אתמול. זה מראה שאיכפת לך מאיתנו ומהשירות שאתה מתיימר לתת וזה כבר מרגיש שהיה שווה לבוא, למרות הכל. מארגנים אחרים יכולים ללמוד ממך - לעיתים ההתפתלויות וההתחמקויות של מארגן מאחריות יכולות להשאיר טעם רע יותר מאשר הכישלון בארגון עצמו. הפוסט שלך ממש הוציא לנו את העוקץ מהפידבקים.
2. ניהול זמנים - נקודה אחת שלא קיבלה התייחסות בפוסטים שלפני, היא הבחירה שלך לערוך שישה סיבובים בטורניר של מעל 90 איש. לעיתים בעבר, כאשר היה מספר נרשמים גבולי (סביב 70) התקבל על הדעת לחתוך סיבוב סוויס אחד כדי לקצר את הטורניר. אבל אתמול הבחירה הזו הייתה שגויה לטעמי. בסך הכל, הסיבה העיקרית לכך שכולנו התאספנו שם אתמול הייתה לפתוח קלפים חדשים ולשחק איתם - ולאו דווקא כדי לענות על שאלות טריוויה או לאכול פיצה. אני בטוח שרוב האנשים היו מוותרים על אלה כדי ליהנות מעוד קצת זמן משחק. כמו שכבר נאמר, הטריוויה והצבעוניות והאיפור והפיצה - כולם דברים מבורכים ובגדר בונוסים - כל עוד הם אינם פוגמים בהתנהלות החלקה של הטורניר ובאים על חשבון המטרה העיקרית שהיא לשחק. הצעת ייעול להבא - לשתף יותר אנשים בטריוויה (רק 20% השתתפו והשאר די השתעממו), או אולי לחלק שאלות טריוויה לאנשים שסיימו לשחק מוקדם ואז יש להם גם איך להעביר את הזמן עד הסיבוב הבא. בכל מקרה, לא להקדיש פרק זמן מוגדר בטורניר לטריוויה.
3. מיזוג אויר - נראה כאילו יש איזה נאחס סביב טורנירי מג'יק, שב-90% מהם המזגן לא עובד וב-89% מתוך אלה זה נופל על המארגן בהפתעה גמורה. ממש כוח עליון. אני לא חושב שהיה אחד אתמול שלא סבל מזה ולא אחד מאלה שהגיבו כאן שלא התייחס לכך. אז כנראה שזה הפריע מאוד ופגם בהנאה של כולם. אני באמת לא מאשים את המארגן בתקלות טכניות של מזגנים, אבל לדעתי להבא צריכים להיות מוכנים לכל אפשרות (כנראה שבארץ תקלה במזגן היא אפשרות סבירה מאוד). ההצעה שלי היא שכל פק"ל טורניר יכלול גם שני מאווררים גדולים. כמו שאי אפשר להריץ טורניר בלי כסאות, שולחנות ומחשב - כך צריך להתייחס גם למאוורר (בימים חמים לפחות). דאג תמיד שיהיו שני מאווררים גדולים בהישג יד. המזגן עובד - מצוין. לא עובד - לפחות יש לך דרך למזער נזקים.
4. פיצה - לא צריכה לפגום במהלך התקין של הטורניר. שוב, באנו לפרירליס כדי לשחק, לא כדי לאכול. אני פונה אל אור כעומד בראש הפירמידה - דאג למידור מוחלט בין ארגון הטורניר לארגון המזון בטורניר. צריך להיות אדם שאמון על הנושא (אם זה משתלם), שיגיע לשעתיים בשעות הצהריים ויטפל רק בנושא זה. כל ההתנהלות צריכה להיות בחדר או חלל מרוחקים (ולא על הלפטופ של המארגן), וכך ימנעו עיכובים וגם לכלוך וטינופת מיותרים. זמן ההפסקה צריך להיות מוגדר מראש, ולא להתגמש עקב שיקולי פיצה. מי שלא יכול לאכול מהר או מצפה לפיצה לוהטת - זבש"ו.
5. נקודה נוספת שלא קיבלה התייחסות והפריעה לי אישית - היעדר שעון סיבוב או הקראת זמנים. כמעט כל סיבוב, נקלעתי (ועוד רבים אחרים) למצוקת זמן והופתעתי מחדש לשמוע אותך אומר "שתי דקות לסיום" או "הסיבוב נגמר, תורות". אמנם זו גם אחריות שלי כשחקן למדוד זמן ולעקוב בעצמי אבל לעתים בלהט הקרב זה קשה. אני לא חושב שזה מוגזם לבקש שעון סיבוב או לחילופין שיעבור מישהו פעמיים ויקרא "עשרים דקות" ואח"כ "עשר דקות". זה מאוד יעזור.
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

אולי צריך להביא יותר מעמדה אחת? הרי גם ככה יש עוד שופט שעוזר...
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

קודם כל אני אתחיל בזה שאני מאוד מעריך את ההשקעה העצומה שלך ושל מנהיגי הגילדות בטורניר.
היתה אווירה מדהימה וכל הקטע עם האיפור היה פשוט מגניב, אפילו אני שמתי צבעי מלחמה. ובכלל ראו שבאמת איכפת לכם עד לרמת הפרטים הקטנים כמו החתיכות נייר האלה שחילקו לכל גילדה.
אני גם נהניתי מהטורניר עצמו אבל הייתי נהנה הרבה יותר בלי כל התקלות האלה.
היה חם ברמה שהרגשתי שאני מתקלח בזיעה של עצמי. היינו שם יום שלם, גם אם יש בעיה בהתחלה עם המזגן זה פשוט לא הגיוני שהיא לא נפתרת במשך יום שלם.
לגבי הזמנים, זה משהו שמאוד הפריע לי.
היה רגע שהסתכלתי בשעון וראיתי שהשעה שלוש וחצי ואנחנו רק אחרי שני סיבובים. פשוט בלתי נתפס. לגבי נושא הפיצה, ואוכל בכלל, אני באמת לא חושב שזה צריך להיות חלק מארגון טורניר מג׳יק.
אנשים יכולים להגיע עם סנדביצ׳ים מהבית, וגם אם לא, שילכו למקדונלד׳ס, יזמינו פיצה בעצמם או לא יודע מה. זה לא צריך להשפיע על מהלך הטורניר. ומה שאמרת לגבי קריסת המקדונלד׳ס זה משהו לא רלוונטי בעיני. פשוט צריכים להודיע מראש באיזה שעה מתחיל הסיבוב, ומי שמאחר יותר מעשר דקות מקבל גיים לוס, יותר מרבע שעה מאטצ׳ לוסט, ובזה נגמר הסיפור. תאמין לי שאנשים יחזרו בזמן ומי שלא זו בעיה שלו. אני לא חושב שצריך להתחשב במישהו שיתקשר ויגיד שיש תור במקדונלדס. בדיוק כמו שנהג של אוטובוס ציבורי לא יחכה בתחנה ויעכב את כל הנוסעים בגלל שנוסע אחד צלצל ואמר שהוא נתקע כמה דקות במשרד.
עכשיו בוא נגיע למצב של אתמול, הפיצה איחרה ברמות, אני חושב שבשלב הזה היית צריך לקבל החלטה שעם כל ההשקעה בבניית השאלות, פשוט מוותרים על הטריוויה. היא לקחה המון זמן (וזה משהו שהיה ידוע מראש שייקח הרבה זמן). חצי מהאנשים גם ככה ישבו בחוץ וחיכו שזה ייגמר.
שעת הסיום המשוערת של הטורניר הייתה בשש. אני הלכתי בעשרים לשבע כשאנשים עדיין שיחקו את הסיבוב הלפני אחרון. זה היה מבאס אבל פשוט לא יכולתי להישאר יותר מאוחר. עכשיו היה לי מאזן של שלושה נצחונות, שזה לא ממש טופ 8 אבל אם הייתי במאזן טוב יותר הייתי מאוד מתבאס שאני צריך ללכת.
עכשיו לדבר האחרון שהפריע לי, המקום נראה כמו דיר חזירים.
אני לא יודע אם היו מתנדבים בארגון שלא השתתפו בטורניר, אבל מישהו היה צריך לעבור עם שקית זבל בזמן הדק בילדינג ולאסוף את האריזות של הבוסטרים. זה אפילו לפני הפיצה, אחרי שהגיעה הפיצה זה בכלל נראה זוועה עם ארגזים של פיצה ושקיות בוסטרים בכל פינה. הפחים במקום בכלל לא בגודל שקרטון פיצה נכנס בו. אפשר תמיד לבוא בטענות לשחקנים שהם לא שומרים על הניקיון, אבל הצוות המארגן אמור דעתי לסייע להם לעשות את זה וזה לא קרה.
אני רוצה לסיים במה שהתחלתי שכן ראו כמה השקעה ורצון טוב היו בארגון הטורניר הזה, ולהביע הערכה לכל מי שנתן מעצמו ומזמנו כדי שיהיה כיף.
בשבת חבר הגיע מהמרכז כדי להיות בטורניר איתי אז כנראה בפרירליס הבא אני אסע למרכז אבל אני מאוד מקווה שיופקו הלקחים בטורניר הזה ועצם העובדה שהגיע כל כך הרבה אנשים (אפילו כמה מהמרכז) היא תעודת כבוד למג׳יק באיזור חיפה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
xlniar
MTGil Wizard

שליחה על ידי xlniar »

אני אישית נהנתי מהטורניר היה כיף מאוד.
הקטע עם החום אני יודע כמה יואב ניסה לסדר את זה והוא באמת ניסה כמה שיותר וכול שביכולתו לסדר את זה.
מבחינת הפיצות זה משהו קבוע שקורה בטונירים אצלנו שמזמינים פיצה ועושים את הסקר פיצה והכול והילדים הקטנים התרגלו לזה ואפילו שמעתי כמה מהם שואלים מתי יהיה את הסקר פיצה ומתי בערך היא תגיע כי זה מה שהם אוכלים בטורניר במקום להביא מהבית, ולא זכור לי טורניר שהייתה התעקבות כזאתי וכזה בלאגן בגלל זה. הפיצות ישר מקשרות אותי לנושא הזבל אני נשארתי אחרי הטורניר ועשיתי דראפט ובסוף עוד היו קרטוני פיצה מפוזרים מתחת לרצפה ובקבוקי שתייה של ליטר וחצי זרוקים בכול חור, אני בשלב יותר מוקדם של הטורניר ניקיתי מה שיכלתי וכמו שאני מכיר את יואב הוא בטח עבר בעצמו וניקה גם כן אבל אי אפשר להפיל את כול זה על המארגן והעוזרים שלו , כאילו אנשים פשוט לא אכפת להם, לפי דעתי פשוט לחלק עונשים לכול אחד שמשאיר את הזבל שלו באזור כן לא תמיד שמים לב אבל אם כן יתפסו איזה אחד שניים והם יחטפו אז הם לא יעשו את זה שוב ואם זה מישהו מהילדים הם גם ישר יעבירו את זה לחברים שלהם והם ישמרו שיהיה נקי.
עוד דבר שלי אישית יצא להרגיש מאוד לא נוח זה בחלוקת מוצר, אני ישבתי עם יואב והעברתי לכם את הערכות ובאמת הרגשתי רגעים שעוד שנייה נהר של ילדים מוחץ אותי וזה הרגיש עוד יותר נורא בגלל החום, אני מבין שכול אחד רצה גילדה מסויימת לפני שנגמרה אבל תבינו שזה מאוד לא נעים לשבת שעשרות אנשים עומדים סביבך צועקים ודוחפים ידיים מלאות כסף בנוסף אוסיף שגם הלחץ של חלק מהאנשים בטורניר רגיל בעת חלוקת מוצר דיי מחרפן ,קיצר לפעם הבאה אנשים תנשמו עמוק תרגעו כולם יקבלו מוצר
שלח תגובה