ליגת העל - תוצאות מלך הדראפטים RTR ת"א

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Ward
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

ליגת העל - תוצאות מלך הדראפטים RTR ת"א

שליחה על ידי Ward »

תמונה]

משתתפים: 38

שיפוט וארגון:
שופט ראשי: אלכס רבקין
שופטת: שני נשרי
מארגן: עומרי

במקום הראשון: ניב שמואלי !

Standings מלך הדראפטים RTR ת"א

תמונה
תמונה

סיכום:

אז מה היה לנו?
טופ 8 מותח עם הרבה ררים טובים וספליט בגמר בין ניב שמואלי לאייל אוראל.
40 איש בקירוב ! אווירה טובה ואנשים טובים וקצת עומס במקדונלדס.
היה לנו גם עיקוב עצום בתחילת הטורניר של כמעט שעתיים !
מספר תקלות ובאגים ב WER וארבעה חברים שהרגישו שהזמן דוחק והעדיפו לעשות Drop ולרוץ לעיסוקיהם.

כשחקנים בטורניר היום מגיעה לכם התנצלות, הסברים לא תמיד משנים את התמונה יותר מידי כי בתכלס מבחן התוצאה עומד מול העיניים וזה מבאס מאוד ללכת לפני שהטורניר מסתיים בגלל לחץ של זמן / חניה בת"א וכו'
בכל אופן למתעניינים שבניכם תדעו כי הושקע הרבה מאמץ בהכנת הטורניר ע"מ שיהיה נוח וכיפי עבורכם.
קומת שוק המעצבים תואמה מראש והיתה אמורה להכיל את כל התנאים (תאורה וחשמל) פרט למיזוג אוויר (עליו דיברתיכאן).
בפועל עם סיום הקמת המתחם בקומת שוק המעצבים התגלה לנו כי לא רק שאין בכוונת הסנטר להדליק תאורה במקום אלא גם אין אפילו חשמל בכל רחבת שוק המעצבים ! (וואו באמת ?! איך אין שם חשמל?)
לאחר שהמוקד והאחזקה לא ידעו איך לעזור לנו החלטתי שאין סיכוי שאנחנו מבטלים חלילה טורניר בגלל זה והעברנו את הציוד לרחבת גשר דיסקונט.
כמובן שמרפי לא הרפה ועם סיום הפיקים של הדראפט הראשון הסתבר שעלינו להזין את ה Pods ו ה Pairings ידנית מחדש!
לקינוח לקראת הטופ 8 היה לנו עוד דיון קטן סביב באג אפשרי בתוכנה שנתן לניר 2 byes אחד אחרי השני. (מה שהתברר שהיה תקין)
בקיצור סיימנו את הטופ 8 בדיוק בזמן ללכת לישון אבל אני שמח לראות שסך הכל אנשים נהנו, פתחו קלפים שווים (אורי, אייל - Jace) ובתקווה שההרגשה הכללית היתה טובה :)

אנחנו לומדים מכל אתגר ובעיה שנוצרת ואני מקווה שלהבא הטורניר שתחוו יהיה שלם ומהנה יותר ונטול תקלות מסוג דומה.

יש מלא תמונות:
לחצו כאן לפייסבוק !

אתם מוזמנים להגיב ולתת פידבקים מקווים שגם נהנתם,

תמונה
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

מילא כל הבאגים האלו... אבל זה שניב עם 20 נקודות בסוף היה מעליי עם 22? בושה!
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

קודם כל אני חייב להגיד שהיה ממש כיף.
שני הדראפטים הראשונים שיחקתי אזוריוס שלדעתי זו גילדה ממש חזקה(3-0 ובשני ניצחון ושני תיקואים).
בדראפט השלישי קצת איכזבתי את עצמי אבל עם פוד כזה חזק איך אפשר?!
Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life »

היו בטורניר הזה המון בלת"מים, שמן הסתם גררו את העיכובים, אבל עליהם אני לא אחפור.
נהניתי לראות שחקנים שלא פגשתי עד עכשיו והאווירה הכללית הייתה טובה (הריח היה לא משהו).
פוד 1 של הדראפט השני והפוד של הטופ 8 היו ממש חזקים, ואלו באמת היו הדראפטים שנהניתי בהם יותר.

כל הכבוד לשמואלי!

נ.ב, זה כנראה אחד הטורנירים האחרונים (אם לא האחרון) שאני אשחק בארץ, אז טופ 8 זה סיום לא רע :-)

ניב
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

http://i49.tinypic.com/rsrmuo.jpg

מסכם את "חווית הטורניר" (למי שלא מבין גלנטי מנפנף עם הטוקנים האלה כדי שיהיה קצת אוויר וסובל)

אני לא אתלונן,לא ארשום את התגובות מה היה לא בסדר כי לי נמאס

מה שאני כן יעשה ואני אגיד,אני לא אבוא יותר לשום טורניר במרכז עד שלא יוכיחו אחרת,לי נמאס שאחרי כל טורניר יש את אותן תלונות,עיכובים שהיה אפשר למנוע אם היו מדברים ומסדרים הכל עם הסנטר,אבל מה הכי חשוב? שיתנו לי יחס של בן אדם ויהיה לי אור+מזגן במשהו "מאורגן"? לעע בקשה גדולה מדי.

בקיצור אני קורה לכל מי שיש לו קצת כבוד עצמי,ושיבין שמתייחסים אלינו כלקוח בצורה מכפירה ופשוט לא מתייחסים לשום תלונה,כי אחרת אחרי מעל 10 טורנירים (אם לא הרבה יותר) כבר היו מוצאים פתרון ולא ממשיכים להמציא לי תירוצים של "אין מקום,אין כסף,בלה בלה בלה",פשוט מאוד להחרים את הטורנירים במרכז עד שיוכיחו לנו שבאמת מתייחסים ומיישמים (לא מעניין אותי שתגידו עכשיו "אנו לוקחים כל תלונה כמשהו חשוב" כי אחרת כל זה לא היה קורה)

צר לי שזה הגיע למצב הזה,כי אכפת לי מהמג'יק בארץ אבל לצערי אני לא רואה שום דרך אחרת מאשר לעשות חרם על הטורנירים.

אם כל אחד יחשוב מה היה לנו ב10+ טורנירים אחרונים במרכז אז הוא יסכים איתי ויעשה את אותו דבר.

אם בא לכם להמשיך לבוא לטורנירים שמתעכבים כי לא היה הסדר ב100% עם הסנטר,אם בא לכם לסבול מבעיות בעיניים בגלל שאין תאורה(רק באיזה 7-8 בערב),אם בא לכם להזיע ולחזור הביתה מסריחים,מוטשים ברמות אחרות אז תמשיכו להגיע לטורנירים כי אני לא ראיתי שינוי בשום טורניר בשנה+האחרונה.

בא לכם לנסות לעשות שינוי? אל תגיעו! תראו ליבואן שיש לכם כבוד עצמי שאתם לא מוכנים לסבול יחס מזלז ומכפיר כזה שוב ושוב ושוב,שפשוט לא עושה כלום עם התלונות באמת ורק "מדבר" (שוב לא מעניין אותי אם תגידו אחרת היבואן\מארגנים) כי לי נמאס.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

רציתי להתייחס למלה "זלזול" ולומר כי אין זלזול בשחקנים. זלזול זה לומר שלא איכפת לי ולא איכפת למארגנים ולא כך הדבר. יש מגבלות ואנחנו עובדים במסגרתן. יש שחקנים שרושמים ש"אין כסף" זה תירוץ. זה לא תירוץ. "אין כסף" זו סיבה. יש חלופות אפשריות אשר עולות סכום כסף כזה שהטורניר הופך לטורניר שמפסיד כסף לכל המעורבים, ולכן הן לא מנוצלות. אם התנאים הקיימים לא מספיק טובים למישהו, אבין לחלוטין אם הוא לא יהיה מעוניין להגיע, ואין לי תלונות אליו כמובן.

עצוב לי לשמוע אחרי טורניר שהיה חם/חשוך ושזה פגם בהנאה. כל הזמן הזה שהמשכנו להיות בסנטר, זה לא שהמשכנו למרות כל התלונות בלי שום סיבה, נעשתה הרבה עבודה מול הסנטר כדי כל פעם לנסות ולשפר את הסיטואציה. לצערי העבודה הזאת לא נושאת פירות, ולאחרונה באמת נופל האסימון שהבעיות הקבועות שיש בסנטר, לא הולכות להיפתר כנראה, ולא משנה כמעט מה נעשה. מתוקף זה, יש מחשבה לגבי חלופות לסנטר ולגבי מה ניתן לעשות.

מבחינת חלופות שניתן להציע, עוד לפני הטורניר הזה דיברנו עם פריק, ועושה רושם כי לפחות חלק מהטורנירים העתידיים ייערכו שם.
הייתה גם אפשרות להעביר את הטורניר הזה לפריק אבל האפשרות הזאת עלתה על הפרק במועד קרוב לתאריך הטורניר והדבר לא נעשה מתוך החשש שלא כולם ישימו לב לשינוי בזמן, ויגיעו למקום הלא נכון. החלופה הזו יקרה יותר ולכן תהיה רלוונטית לגבי הטורנירים הגדולים יותר.

לגבי רחבת המקדונלד'ס, שם ייערך הטורניר של שי ויובל, האם הבעיות אשר אתם כשחקנים חווים בסנטר קיימות גם שם? או שהמצב יותר סביר במתחם ההוא?
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אור, אולי תלך אתה בעצמך ותבדוק את העניין עם רחבת המקדונלדס? תראה אם יש שם מזגן\תדבר עם הסנטר?

המצחיק הוא שה"דרישות" שלנו כשחקנים הם לא גבוהיים,כולה רוצים רחבה שמתאימה לכמות השחקנים,שיהיה תאורה כדי שאני אחזור והעיניים שלי לא יכאבו(באמת כאבו לי העיניים שחזרתי אתמול הביתה) ובנוסף לכך שיהיה מזגן כי אחרת כולם נראים כמו סמרטוטים.

אור,אני אתן לך את אותה דוגמא שנתתי לשמחי בטורניר,אתה בא למסעדה מתלונן על האוכל שהגיע על כך שהבשר לא היה טרי\הירקות לא היו טריים,הם אומרים "קיבלנו והעברנו למנהל ולקחנו לצומת ליבנו".
אתה אומר סבבה...אני אנסה שוב,מגיע למסעדה וצצות אותן בעיות כמו מקודם וזה קורה שוב...ושוב....ושוב...וכל פעם אומרים לך "תודה,לקחנו לצומת ליבנו ונעביר למנהל ונטפל בזה" ושוב לא עושים עם זה כלום....אז כן בסופו של דבר תגיד "טוב אני אלך למסעדה אחרת כי הם לא עושים עם זה כלום אז בשביל מה אני אבזבז את הכסף שלי פה?"

אותו הדבר פה...במקום ללכת לטורנירים במרכז,במקום ללכת לליגות במרכז,אני אשחק אונליין ואפגש עם חברים לכוד כדי לשחק איתם.

ואור,שוב אתה אומר שאין זלזול,אבל בפועל אתה מראה בדיוק ההפך,אם לא היה זלזול היית מוצא כבר פתרון לבעיות הללו ממזמן,כי הן קיימות כבר מלא זמן,זה לא הטורניר הראשון,זה לא הטורניר השני וגם לא החמישי שיש את הבעיות הספציפיות האלו,ככה שבינתיים אתה "רק דיבורים" ופחות מעשים,כי אחרת שוב לא היינו מגיעים לנושא הזה כמו כמעט אחרי כל טורניר שמתקיים במרכז,אז כן כלקוח שלך אור,אני רואה את כל זה כזלזול מוחלט.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אור, אולי תלך אתה בעצמך ותבדוק את העניין עם רחבת המקדונלדס? תראה אם יש שם מזגן\תדבר עם הסנטר?
הטורניר הוא של שי ויובל.
שי ויובל בקשר ישיר מול מקדונלדס ועושים את הבדיקות הדרושות.
אני שאלתי את השחקנים מתוך רצון לשמוע את החוויה של השחקנים שם.

אני מסכים שהדרישות של השחקנים לא גבוהות, ואני לא טוען שמישהו מפונק או שיש כאן הגזמה. אתם צודקים לגמרי שהדברים שקורים בסנטר הם מתחת לכל ביקורת, וכפי שרשמתי בפוסט הקודם שלי, אנחנו גם כבר הבנו את זה. נתנו הפעם עוד צ'אנס בגלל שמדובר בטורניר קטן יותר מפרי רליס, וכבר קצת סתווי, אז הנחנו שהחום יהיה פחות issue, ואפילו אז, כפי שרשמתי כבר, כמעט העברנו משם את הטורניר. פעם הבאה אני מעריך שזה לא יהיה שם. שוב חשוב להבין שזה רלוונטי לטורנירים יותר גדולים. עדיין יתכן שטורניר של 20 איש, או שיתקיים בסנטר, או שלא יתקיים כלל, כי העלויות הן כן משהו מכריע לצערי. אני לא כ"כ בטוח למה זה משהו שנתפס כתירוץ. בעצם הדרישה שלך היא "אז מה אם זה אומר שהמארגן/יבואן יפסידו כסף, תארגנו טורניר!" ?

הדוגמה שאתה נותן לגבי המסעדה רלוונטית ואני מבין אותך. לא אאשים אף אחד שיחליט שהתנאים לא מספיק טובים עבורו ולכן הוא בוחר לא להגיע.
כן חשוב לי לומר שהדברים לא נופלים על אוזניים ערלות. אין זלזול, ואין חוסר איכפתיות. זה שיש דברים שלא השתנו עד היום למרות שהיו תלונות מספר פעמים, זה לא כי לא איכפת, זה כי יש מגבלות כאלה ואחרות, ולהתגבר עליהן זה לא פשוט.

הבנתי שבטורניר האחרון של שי ויובל ברחבת המקדונלדס היה יותר טוב מהבחינה הזו?
כמו כן כפי שרשמתי לטורנירים גדולים יותר אולי תנוצל אופציית פריק.
אז בתקווה יש כבר מספר חלופות שעומדות להיכנס ושיתנו חוויה טובה יותר, לפחות בחלק מהטורנירים.
ואור,שוב אתה אומר שאין זלזול,אבל בפועל אתה מראה בדיוק ההפך,אם לא היה זלזול היית מוצא כבר פתרון לבעיות הללו ממזמן,כי הן קיימות כבר מלא זמן,זה לא הטורניר הראשון,זה לא הטורניר השני וגם לא החמישי שיש את הבעיות הספציפיות האלו,ככה שבינתיים אתה "רק דיבורים" ופחות מעשים,כי אחרת שוב לא היינו מגיעים לנושא הזה כמו כמעט אחרי כל טורניר שמתקיים במרכז,אז כן כלקוח שלך אור,אני רואה את כל זה כזלזול מוחלט.
זה שמשהו לא נפתר, לא אומר שמזלזלים בך, יתכן וזה אומר שמדובר בבעיה סבוכה, שקשה לפתור, ואין הרבה פתרונות אפשריים טובים. ארגנתי טורנירים כ-10 שנים, באולי 10-15 מקומות שונים. אני מכיר די טוב את האופציות הקיימות ואת העלויות של ארגון טורנירים. אתה לא חושב שאם היה פתרון טוב, היינו כבר הולכים עליו?
אתה לא חושב שאם היה פתרון טוב, אחד מהשחקנים היה כבר בא ומציע כזה?

עם זאת, ולמרות המגבלות שכאמור הן מאוד מגבילות וחוסמות, אני מקווה שרחבת מקדונלדס+רומ"ח+פריק, יהוו חלופות מספקות שיאפשרו לנו להפחית את כמות הטורנירים בסנטר למינימום.

אור.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אור מה שאני אומר זה-אם תארגן טורניר שיהיה נוח ואנשים יצאו בהרגשה טובה,אז אולי חשבת שיותר אנשים יגיעו? אני יודע על לפחות 2אנשים וגם אני עצמי שהיינו במחשבה של "ואי...אולי עוד טורניר בלי מזגן ואני אגיע הביתה גמור" אז כן האנשים האלה חשבו לא להגיע,למה הם הגיעו? תאכלס אין סיבה טובה והם לא יגיעו פעם הבאה(וגם אני).

אז אם תוכיחו שאפשר למצוא מקום טוב שמתאים לתנאים לטורניר קטן\גדול\תחרותי\פחות (לא מעניין אותי העניין התחרותיות פה) אז אנשים יגיעו,אנשים לא יתעצלו ויגידו לעצמם ביום שישי בערב "בשביל מה?"

שוב אור,צר לי להגיד לך,אבל מילים לא אומרות הרבה,אני מאוד מעריך את הידע שלך בתחום הארגון\המג'יק אין ספק בכלל,אבל מה שקורה בפועל זה שאתה לא עושה עם זה הרבה,אנחנו עדיין חוזרים לסנטר כל פעם(חוץ מטורניר אחד-שניים ברומ"ח) וכל פעם אותן הבעיות צצות.

אני מבטיח לך שאני מדבר על עצמי+עוד הרבה,שאם יהיו טורנירים ברמה גבוהה אז זה יבוא לידי ביטוי בעוד מקומות,אני למשל אשקיע יותר ואפנה יותר זמן כדי להגיע לרומ"ח,שכרגע אני לא מעוניין יותר מדי להשקיע בזה בגלל מה שקורה ככלל במג'יק במרכז.

בכל מקרה,כמו שאתה אומר אתם "מנסים" (כי פריק עדיין יש בעיות משלהם) את פריק,אני אישית לא אגיע וגם יודע על עוד כמה מתוך כוונה לראות קודם שהדברים הולכים במקום להגיע לעוד טורניר שאני אסבול שם(מהמון בחינות),ברגע שיהיה תוצאות אמיתיות (ולא רק דיבורים של "אנחנו מנסים,מחפשים,מנסים להסתדר עם התקציב וכו') אז נפעל.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

ועכשיו כמה מילים טובות- (בכוונה בפוסט אחר ולא ערוך)

אני חושב שמגיע לשמחי המון המון קרדיט,כי כן היה המון בלאגן,כן היו המון בעיות,אבל לא מאמין שיש מישהו אחר שהיה מטפל בהן כמו שצריך וכמו שהוא טיפל בהם,ברחבה של שוק המעצבים לא היה אפשרי לקיים את הטורניר,ותוך כמה דקות בודדות שמחי הרים את הטורניר בקומה מעל.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

זה שיש דברים שלא השתנו עד היום למרות שהיו תלונות מספר פעמים, זה לא כי לא איכפת, זה כי יש מגבלות כאלה ואחרות, ולהתגבר עליהן זה לא פשוט.
אור אני מבין שיש קושי, וגם כל אדם בר דעת יכול להצביע בדיוק על למה זה לא פשוט מבחינתך, אבל אני חייב להגיד שבאמת אחרי הפריריליס בחיפה שהיה שם מה שהיה (לא צריך לחזור על זה, רק לחשוב על זה עושה לי מיגרנה) חשבתי שאולי באמת יופקו לקחים ואחרי זה מגיע טורניר שהיה אמור להתחיל במקום אחד ובעצם עבר למקום אחר, התחיל בשעה איחור, היה חם ולקראת הערב באמת היה חשוך.
תשמע, אתה אומר שהטורניר הוא של שי ויובל/שמחי/יואב, זה נכון, הם המארגנים ובתכלס האחריות על הארגון נופלת עליהם, אבל בחיאת, אתה רואה שהמצב לא טוב כבר כמה וכמה טורנירים (לפחות במרכז זה דפוס שחוזר על עצמו), קח את העניין לידיים ותבדוק בעצמך! בסופו של דבר אתה הוא זה שמפסיד מזה שאנשים חוזרים מטורנירים בהרגשה של "למה אני צריך את זה בעצם?", אני רוצה להזכיר לך שבדיון על הטורניר בחיפה היה אבא אחד שבא עם שני הילדים שלו ואמר לי במפורש שהוא כנראה לא יחזור יותר, מה זה עושה לך? לי זה חורה.
אני אומר בשיא הרצינות, אני כנראה לא יבוא למלך הדראפטים וכנראה שגם לא לטורנירים גדולים אחרים. לי הספיק. עייפתי מלכתוב פה אחרי כל טורניר בתור לקוח שמנסה לתת פידבק על כמה המחדלים גברו על היתרונות, אני כנראה אפסיק להגיע לטורנירים גדולים אלא אם זה PTQ או WMCQ. ואני אומר את זה בלב כבד כי אני ממש רוצה שהמצב ישתפר וזה פשוט לא קורה.

אור אני באמת חושב שכדאי לך להתחיל לקחת את הדברים שנאמרים פה קצת יותר ברצינות ולא להראות לנו שאתה מתייחס אבל בפועל לא משתנה שום דבר.
SHOW TIME !
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

אני לא ממש רוצה להסיט את הדיון שנוצר כאן על המקום, אבל יש עוד משהו אחד שמפתיע אותי מאוד שלא עלה - איך לעזאזל מתקנים תוצאה שדווחה לא נכון אחרי סיום הדראפט השני? זה פשוט לא הגיוני ששחקן (גם אם לא בכוונה) יקבל מתנה של להיות עם 7 נקודות בפוד שהניקוד הממוצע בו הוא פחות מ4.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

איך לא מתקנים תוצאה שדווחה לא נכון? שני הצדדים בעייתיים מאוד.
Don't drink and draft.
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

אז אתה אומר ששחקן עם שני נצחונות ותיקו לא צריך להגיד "היי, למה אני בפוד השלישי בטורניר של 40 איש עם למעלה משני שליש מהנקודות האפשריות"?
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

tima כתב:איך לא מתקנים תוצאה שדווחה לא נכון? שני הצדדים בעייתיים מאוד.
Itay Winkler כתב:אז אתה אומר ששחקן עם שני נצחונות ותיקו לא צריך להגיד "היי, למה אני בפוד השלישי בטורניר של 40 איש עם למעלה משני שליש מהנקודות האפשריות"?
זה בדיוק מה שאמרתי. אתה לא רואה את המילים?
Don't drink and draft.
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

וואו מכות לא קשורות בת'רד של מכות לא קשורות...
מגניב...
יאללה אני גם אתחיל. ניר יא גמד!!! תעשה לכולם טובה ותתאבד. תקפוץ מהשטיח!!!!
הגודל אוהו קובע....
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

אתה מכיר את המכתבים האלה שאתה מקבל מהבנקים שאומרים שאם אתה לא מערער עליהם תוך שלושים יום סימן שאתה מאשר שתוכנם נכון? אז זה.
שלח תגובה