ליגת העל - תוצאות Prerelease Gatecrash ת"א !

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Ward
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

ליגת העל - תוצאות Prerelease Gatecrash ת"א !

שליחה על ידי Ward »

תמונה

משתתפים: 94

שיפוט וארגון:
שופט ראשי: זוהר פינקל
שופט: דניאל קפלון
שופט: אילן בסן
מארגן ושופט: עומרי

במקום הראשון: Prerelease Gatecrash - אייל גולדשטיין !

Standings Prerelease Gatecrash ת"א

תמונה
תמונה
תמונה

סיכום:

איזה טורניר היה לנו !! ואוו !
אז ככה מסתבר שאדון "מרפי" קפץ לבקר אותנו בכבודו ובעצמו, כמות מדהימה של תקלות ושיבושים החל ממעבר לגשר עקב בעית חשמל / תאורה חוזרת,
בעיות ב WER, בעיות במדפסת, הרשמה שהתאחרה כתוצאה מהסינרגיה של כל השיבושים גם יחד ועוד ניסים ונפלאות.
הנס הכי מופלא למען האמת היה דווקא חיובי וכיף לי לציין אותו כאן - אתם השחקנים !! 94 איש לסט שני בבלוק :in: שיחקתם אותה ! באמת שלא ציפינו,
זה בהחלט תרם לעיכוב נוסף ואיתו חשש שלא תישאר מספיק סחורה לכולם אבל לבסוף נראה שהסתדר לטובה.
(אפילו שחקנים שלא נשארה להם הדק שרצו והלכו 5-1 בטורניר ואמרו תודה על כך שהדק נבחרה עבורם ;) ) בכל מקרה תדעו שלמדנו המון לפעם הבאה..

זה המקום לציין את צוות הטורניר: זוהר, דניאל, אילן (ואני) עשינו הכל על מנת לאפשר טורניר חלק, איכותי ומהנה !
שחקנים הרבה פעמים לא שמים לב לעבודה של הצוות, אבל באמת שהרבה קרדיט מגיע להם היום, אתם לא מבינים כמה.
נראה שבסופו של דבר אפילו הצלחנו לצמצם חזרה זמני עיכובים שנוצרו בשלב הרישום לטורניר ופחות או יותר ולסיים בשעה סבירה :D
תודה מיוחדת גם לזיו פלוטניק (על הקול שלו) , רועי לוי (על כישורי האיוורור שלו) ולנדב אטינזון (על סיוע בשעת מצוקת דיווח ב WER).
המון המון תודה חברים תרמתם רבות להצלחת הטורניר !

מה עוד ?
למי ששם לב היתה גם בלונדינית נחמדה בשם דפנה שהתרוצצה ברחבה לחפש "חנוני" מג'יק שירצו אולי להשתתף בעונה הקרבה של היפה והחנון! (תודה מיוחדת לליגת הטכניון בחיפה.. )
אהה וכמעט שכחתי את שעון הגילדות שנעצר לבסוף על בורוס שכיסחה לכולם את הצורה והרוויחה לחבריה 2 בוסטרים כל אחד !
כן כן שיפצנו את הפרסים לגילדה המנצחת ולכן:
גדי היימן וסמואל ארנולד מתבקשים ליצור קשר עם ליגת העל ע"מ לקבל את הבוסטר הנוסף שלהם :)

פילוח הגילדות:
תמונה

לתמונות מהטורניר:
לחצו כאן !

נותרו מספר חפצים שנשכחו בסיום הטורניר אותם תוכלו למצוא ברביעי בפריק אצל דניאל: בניהם קופסה עם קוביות וכמה חולצות..

אתם מוזמנים להגיב ולרשום חוויות שלכם מהטורניר.
מקווים שנהנתם,

ליגת העל !

תמונה
נערך לאחרונה על ידי Ward ב 31/1/2013 , 11:27, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

כל המעברים שלכם שיגעו את המלהקות של היפה והחנון! :)
ושימחי לא יפה לסנן אותן בטלפון הן הלשינו עליך... בסוף הבאנו להם את המספר של סתיו שידריך אותן איך למצוא אתכם.
מקווה שיצא מזה משהו טוב היום, מחיפה יש כבר 2 נציגים שהולכים לאדישנים ביום רביעי!
מיצי מיאו
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

חחחח
מצאה זמן להתקשר אליי באמצע כל הבלתמים!
חזרתי אליה בלי לדעת מי זה והיא אומרת: "שלום זה יונתן ?!" לא זה טעות, קליק :lol:
אבל נראה לי שהיא מצאה בסוף 2-3 מועמדים אצלנו בת"א
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני מצפה לראות את היפות בסוף העונה נותנות הסבר על קדימות של יכולות בסטאק :eek:
אני הדורבן שקולע בזמן !
daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 »

למחלקת אבידות נא לפנות אלי בפרטי
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

kabanist כתב:אני מצפה לראות את היפות בסוף העונה נותנות הסבר על קדימות של יכולות בסטאק :eek:
חחחחח
SlimeHunter
MTGil Apprentice

בוסטרים של בורוס

שליחה על ידי SlimeHunter »

שלום, זה עודד קפלן וארצה לקבל את הבוסטרים של בורוס באיזושהי צורה.
אולי אגיע ברביעי לפריק, לזוגות. אם לא אגיע, יש סיכוי שתעביר את הבוסטרים לחבר שלי, עומר לב?
artillery
MTGil Wizard

שליחה על ידי artillery »

kabanist כתב:אני מצפה לראות את היפות בסוף העונה נותנות הסבר על קדימות של יכולות בסטאק :eek:
אני אצפה בעונה הזאת
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

טורניר מצויין, ארגון נהדר כמו תמיד.
בהמשך למה שאמרתי בטורניר: לדעתי קצת חבל להשקיע 40 בוסטרים שהם יותר מחמישית מהפרסים לטובת 2 בוסטרים לכל חבר לגילדה המנצחת. נראה לי נכון יותר או לתגמל את המנצח של כל גילדה או משהו בסגנון או להוסיף את זה למנצחים. בוסטר אחד עוד נראה לי סימלי, שניים זה כבר טיפה מוגזם
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
אני ולא אחר
MTGil Wizard

שליחה על ידי אני ולא אחר »

אם המטרה של הפריריליס היא לצ'פר את השחקנים ולהביא יותר קהל - זה בסדר שמחלקים בוסטרים בזכות זה שבמקרה בגילדה שלך היה יותר מזל בשליפות ובשחקנים יותר איכותיים. אין לי בעיה עם זה.

אי אפשר לבצע רישום מראש? התחלנו (שוב) באיחור גדול.
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

הבעיה האמיתית היא שבתור שחקן סימיק, התור הממוצע שבורוס חיכה עד שהוא הרג אותי היה 5. בצורה די קונסיסטנטית ביחס לפרירליס, הגעתי למצבים שבתור 4-5 שלי הייתי על 5 חיים בערך, במגוון שונה של דרכים. כל המשותף היה בורוס.

בקיצור - כשהפורמט כ"כ לא מאוזן, נראה לי שזה קצת עקום לתת פרסים על בסיס הגילדות.
How is my whisky cup doing?
daking1234
מארגן טורנירים

אני ולא אחר כתב:אם המטרה של הפריריליס היא לצ'פר את השחקנים ולהביא יותר קהל - זה בסדר שמחלקים בוסטרים בזכות זה שבמקרה בגילדה שלך היה יותר מזל בשליפות ובשחקנים יותר איכותיים. אין לי בעיה עם זה.

אי אפשר לבצע רישום מראש? התחלנו (שוב) באיחור גדול.
לא מאמין שמזל ולמקצועניות השחקנים יש קשר לגילדה מסוימת

ניסינו ליצור 2 עמדות מחשב לרישום, לצערנו 2 המחשבים שהיו אמורים לסייע החליטו שהיום חג בינלאומי למרפי ולכם הם החליטו שהם לא עובדים ><"
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

demonic sengir כתב:הבעיה האמיתית היא שבתור שחקן סימיק, התור הממוצע שבורוס חיכה עד שהוא הרג אותי היה 5. בצורה די קונסיסטנטית ביחס לפרירליס, הגעתי למצבים שבתור 4-5 שלי הייתי על 5 חיים בערך, במגוון שונה של דרכים. כל המשותף היה בורוס.

בקיצור - כשהפורמט כ"כ לא מאוזן, נראה לי שזה קצת עקום לתת פרסים על בסיס הגילדות.
בתור שחקן Boros, הסיבוב היחיד שהפסדתי ב-PR היה לשחקן Simic. גם לא הרגתי אנשים בתור חמישי בצורה עקבית, למרות שהיתה לי חבילה מאד אגרסיבית מבחינת early dropsוחיזוקים. בתור שחקן Simic, התמודדתי היטב נגד זוג חבילות Boros. מה שמוכיח ש-PR זה לא מדגם מיצג.
daking1234
מארגן טורנירים

לדוג': בתור בורוס בפרה-רליס הרצליה, שנלחם מול שחקן בורוס אחר, ואותו שחקן הוציא בכל אחד מ-3 הקרבות שלנו את הגילדמאסטר של בורוס על המגרש בתור 6 (אוריאלה? אריאלה? אורלה? אורלי? איך מאייתים את השם שלה לעזאזל?), אני לא טוען שיש למזזל שום פקטור במשחק :evil: :evil: :evil:

ולחשוב שבאחד מהמשחקים הוא הוציא אותה על המגרש, תור אחד לפני (אני שלפתי לנד שישית והיה לי אותה ביד) :evil:
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

אני ולא אחר כתב: אי אפשר לבצע רישום מראש? התחלנו (שוב) באיחור גדול.
אכן היתה כוונה לפתוח 2 עמדות רישום במקביל דבר שלא התאפשר בפועל.. כמובן שניישם גם להבא.
eyal כתב:בוסטר אחד עוד נראה לי סימלי, שניים זה כבר טיפה מוגזם
demonic sengir כתב:בקיצור - כשהפורמט כ"כ לא מאוזן, נראה לי שזה קצת עקום לתת פרסים על בסיס הגילדות.
חבר'ס אל תשכחו שזה פרירליס, חלוקת הפרסים תמיד רחבה. זה הכי כיף בעולם לשחקן שזה הטורניר הראשון או השני שלו לזכות במשהו ובטח כחלק מקבוצה !
יכול להיות ש 2 בוסטרים זה אולי מעט "מוגזם" אבל שוב מאחר וזה טורניר Fun אני לא חושב שרק המקומות הראשונים צריכים להנות מהפרסים...
zorba17
מארגן טורנירים

Re: ליגת העל - תוצאות Prerelease Gatecrash ת"א !

שליחה על ידי zorba17 »

Ward כתב: זה המקום לציין את צוות הטורניר: זוהר, דניאל, אילן (ואני) עשינו הכל על מנת לאפשר טורניר חלק, איכותי ומהנה !
שחקנים הרבה פעמים לא שמים לב לעבודה של הצוות, אבל באמת שהרבה קרדיט מגיע להם היום, אתם לא מבינים כמה.
נראה שבסופו של דבר אפילו הצלחנו לצמצם חזרה זמני עיכובים שנוצרו בשלב הרישום לטורניר ופחות או יותר ולסיים בשעה סבירה :D
תודה מיוחדת גם לזיו פלוטניק (על הקול שלו) , רועי לוי (על כישורי האיוורור שלו) ולנדב אטינזון (על סיוע בשעת מצוקת דיווח ב WER).
המון המון תודה חברים תרמתם רבות להצלחת הטורניר !
וכמובן חן (שתרם את המחשב שלו כששני המחשבים שלכם הלכו.......)
חן אובסטלר, מנהל מג'יק במרכז נקסוס
ימי ג' 18:00-23:00 , ימי ה' 19:00-21:30 , שבת 09:30-15:00
קבוצת המג'יק של נקסוס בפייס - רוטשילד 26 ראשל"צ, 03-9500339
daking1234
מארגן טורנירים

תודה גדולה לחן
Skie
MTGil Wizard