PTQ San Diego - Dragon's Maze

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Im O.K
PNINIM
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

אוקיי אני מתנצל מעומק ליבי על כך שלקח לי כל כך הרבה זמן לעשות דיווח בפורום (אל דאגה, הטורניר עצמו דווח - אתם יכולים לבדוק זאת בעצמכם), הסיבה שלקח לי זמן זה כי התוכנה המשיכה לעשות בעיות ולא מצאנו את הקובץ עם הסטנדינגס הסופיים, יצרנו קשר עם וויזארדס שישלחו לנו סקרין-שוט עם הסטנדינגס והם עוד לא חזרו עלינו עם זה, אז החלטתי שזה כבר מספיק מאוחר מדי ולא לחכות לזה.

הטורניר רץ בצורה דיי חלקה למעט התקלה בהתחלה שגרמה לעיקוב של חצי שעה של הסיבוב (אנחנו מתנצלים נורא ולוקחים אחריות על זה, אבל באמת שהתוכנה הזו זה השטן), לטורניר הגיעו 38 שחקנים שלמיטב ידעתי זה הישג מאד מרשים גם מפני שהטורניר היה פורמט מודרן וגם כי לפיטיקיו רבניקה שהיה סילד הגיעו "בסך הכל" עוד עשרה אנשים מעבר לזה - אז חברים, אנחנו בכיוון הנכון, כולנו נוכחנו לדעת שמודרן זה פורמט מאד מגוון ואני אישית אשמח לראות יותר טורנירים כאלה - אז מי שבא לו לארגן טורנירים - אל תהססו לדבר איתנו!
חוץ מזה, הישג מרשים שני זה האירועים הצדדיים - הרצנו תוך כדי הטורניר דראפט מיש-מאש אחד, לאחר הטורניר עוד אחד והיו חסרים שני להרכיב פוד של גייטקראש, אני חושב שזה הישג כי דבר ראשון בדר"כ בטורנירים שהם לא פרי-ריליס אני לא זוכר מתי היה דראפט, תמיד היינו צריכים לגרד את השמיני ולפעמים גם לא מצאנו אותו, אז לדעתי זה יפה שמטורניר מרכזי של 38 שחקנים יצאו שני דראפטים (כמעט שלושה), ועוד יותר יפה היה לראות שהיו אנשים שהגיעו רק לסייד איבנטס! הייתי שמח לראות דברים כאלה קורים בכל טורניר גם אם הוא לא פריריליס, אז רבותי, גם זו עוד התקדמות בדרך הנכונה.

הישג שלישי וללא ספק הישג שחסך לכולנו בהוצאות - ההנחות באוכל.
הטורניר הזה היה הראשון שניתנה בו הנחה למספר רב של מסעדות באזור מרכז ויצמן (ביניהם מקדונלדס, צ'אינה טאון וריבר אקספרס). יצאנו מנקודת הנחה שאנחנו כמות רבה של אנשים שהולכים לאכול באותה שעה (הפסקת אוכל חצי שעה), ולמה לא להשתמש בזה וליצור קשר עם המסעדות כדי לקבל הנחה על כמות מאסיבית של לקוחות?
זו היתה הפעם הראשונה שנעשתה הנחה מהסוג הזה ואנחנו מאמינים ומקווים שזה יימשך, כמובן שאנחנו נעשה הכל כדי לתת לכם כמה שיותר הנחות מהסוג הזה כדי שלכם יהיה כמה שיותר נוח.

ועכשיו לפינלה:
הטופ 8 היה כדקלמן:
אורי פלג
אמיר בן נר
יניב פרי
נדב (ששון) איטינזון
שי בוזגלו
אלון לוסקי
אביחי ארויו
עמית גלנטי

גבירותי ורבותי, למי שעוד לא יודע, המנצח הגדול של הטורניר הוא אורי פלג! - שובו של אלוף העולם!
ששיחק גרול אגרו.
מזל טוב אורי! אנחנו מאמינים בך לקראת הפיטיקיו, לך לייצג אותנו בכבוד. :)

אני רוצה לציין לשבח את אמיר בן נר על הגעתו לגמר, שחקן חדש יחסית (להערכתי משחק שנה לכל היותר), הגיע עם דק מרפולקס מגניבה, שיחק אותה בצורה יוצאת מן הכלל וסלל לעצמו את הדרך למקום השני והמכובד, כל הכבוד אמיר! רואים שלמדת את הדק בצורה טובה מאד והגעת למקום הזה בזכות ולא בחסד!

תמונות מהטופ 8 ומהדראפט מיש-מאש (אדמינים לא עובד לי הלשים את התמונה פה במקום לינק, אם אתם יודעים איך לעשות את זה אני אשמח באים תערכו את ההודעה ותעשו, תודה!):

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

בקיצור חברים,
אנחנו יכולים להגדיר עכשיו את הטורניר כאחד מוצלח וכמו שאתם רואים עם שלל הישגים שמזמן לא ראינו כאן.
אנחנו כמובן נעשה הכל כדי להמשיך באותה מגמה של שיפור.
אני אשמח לשמוע הערות, הארות, ונקודות שאתם אולי ראיתם לגבי הטורניר שאני לא שמתי לב, אם יש לכם כאלה - אל תהססו! תגידו!

ואל תשכחו,
MADNESS יש רק ב-
Mtgmadness.com
מקווה שנהנתם,
עודד.
SHOW TIME !
Aviad
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Aviad »

היי עודד,
שמח לראות שנכנסת לסצינת ארגון הטורנירים.
הטורניר אכן התנהל בצורה די טובה, רק כמה הערות:

א. היתה תחושה של חוסר בשופטים, כמה שופטים שפטו את האירוע? האם היה ביטול של הרגע האחרון? כידוע, תפקידם של השופטים אינו רק להזין את התוצאות למחשב ולהגיע לקריאות השחקנים בנוגע לחוקיות המשחק, הם צריכים גם להסתובב (או לפעול בצורה כלשהי) ולנסות לזהות רמאויות מכל סוגשהו.
ב. מדוע הדיווח אינו מופיע בפורום תוצאות? חשוב לזכור שדיווח תוצאות הטורניר וסיקורו בקצרה הינו חלק משמעותי מארגון הטורניר. הוספת תמונות וסקרין-שוטים אכן תורמים מאוד.
ג. התוכנה אכן מייצרת מוטציות של בעיות כמעט בכל פעם מחדש ואני מסכים שהיא לגמרי לא צפויה \ יציבה אבל עם הזמן לומדים מהם הטריגרים ש'מרגיזים' אותה, למעשה, יש פורום שלם בנושא. לויזארדס יש פורום למארגני טורנירים בו יש שלל טיפים חשובים, בין השאר לאיך לגבות את תפקוד התוכנה למקרה של 'קראש'ים כמו שקרה בטורניר וכמובן איך להתנהג איתה כדי להמנע מקראשים כאלה, אם אני לא טועה זו הכתובת:
http://community.wizards.com/go/forum/v ... r_software

בצלחה בהמשך,

אביעד
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

אביעד,
לגבי השופטים, היו שני שופטים שהיו אמורים לשפוט את הטורניר ואכן שניהם שפטו (ערן ודקל), אם אני לא טועה, לטורניר קטן יחסית כמו זה, זה הסטנדרט, ככה שאולי הם פשוט לא הסתובבו מספיק ולכן אני אקח את הערה לתשומת לבי ואגיד לשופטים בטורנירים להיות כמה שיותר מעורבים במשחקים.
לגבי הדיווח, כמו שאמרתי, התוכנה עשתה בעיות ואין סטנדיגס, ניסיתי לדבר עם וויזארדס שישלחו לי את הסטנדינגס הסופיים והם עדיין לא החזירו לי תשובה. חוץ מזה, משום מה אין לי הרשאה לכתוב בפורום תוצאות, ניסיתי ללחוץ על נושא חדש וזה לא נתן לי.
לגבי סיקור - מה שכתבתי כאן נראה לי כמו סיקור דיי סביר, אם יש לך עוד איזשהם הערות לגביו (דברים שצריך להוסיף) אני אשמח לשמוע.

תודה על הלינק,
אני העזר בו!

עודד.
SHOW TIME !
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

Im O.K כתב:אביעד,
לגבי השופטים, היו שני שופטים שהיו אמורים לשפוט את הטורניר ואכן שניהם שפטו (ערן ודקל), אם אני לא טועה, לטורניר קטן יחסית כמו זה, זה הסטנדרט, ככה שאולי הם פשוט לא הסתובבו מספיק ולכן אני אקח את הערה לתשומת לבי ואגיד לשופטים בטורנירים להיות כמה שיותר מעורבים במשחקים.
עודד.
הקטע הוא שבטורניר כמו PTQ עם רמת הקפדה גבוהה יותר, צריך גם יותר שופטים ביחס לכמות השחקנים...
How is my whisky cup doing?
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

demonic sengir כתב:
Im O.K כתב:אביעד,
עודד.
הקטע הוא שבטורניר כמו PTQ עם רמת הקפדה גבוהה יותר, צריך גם יותר שופטים ביחס לכמות השחקנים...
אני חושב ששני שופטים זה מספיק ל40 איש, אבל צריך גם מארגן. שני שופטים הופכים לאחד כשאין מארגן (או כשהמארגן משחק) כי מישהו צריך להיות בעמדת השיפוט ורק אחד נותר להסתובב ברחבה.
*some witty quote that's out of context*
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

כן, זו הייתה הבעיה.
כששופט אחד חייב להיות בעמדה תמיד, אז שופט אחד שמסתובב בטורניר זה לא מספיק, במיוחד כשרצו קצת side events שגם לקחו זמן לשופטים.
Don't drink and draft.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

ועוד שאמורים להיות גם deck checks....(היו?) אז זה כביכול "לוקח" עוד שופט מהטורניר
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Im O.K כתב:(אדמינים לא עובד לי הלשים את התמונה פה במקום לינק, אם אתם יודעים איך לעשות את זה אני אשמח באים תערכו את ההודעה ותעשו, תודה!):
Done. In the future, you need to use a direct link to the image. One that does not end with /.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני אשמח לראות ליסטים של הטופ 8
אני הדורבן שקולע בזמן !
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

ניב היו דק צ'אקס.
דקל - אם היתה לך בעיה עם זה ששיחקתי בטורניר, פעם הבאה תארגן אתה את הפיטיקיו. כל עוד לא היה אף אחד עם נכונות לארגן חוץ ממני - אני מרגיש שאין לי על מה להתנצל בעניין הזה, אני אוהב לשחק הרבה יותר מאשר לארגן, ועדיף מארגן-משחק, מאשר לא מארגן - לא טורניר.
SHOW TIME !
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

לגבי השופטים, היו שני שופטים שהיו אמורים לשפוט את הטורניר ואכן שניהם שפטו (ערן ודקל), אם אני לא טועה, לטורניר קטן יחסית כמו זה, זה הסטנדרט
בכמעט כל PTQ בשנים האחרונות היו 3-4 שופטים.
דקל - אם היתה לך בעיה עם זה ששיחקתי בטורניר, פעם הבאה תארגן אתה את הפיטיקיו. כל עוד לא היה אף אחד עם נכונות לארגן חוץ ממני - אני מרגיש שאין לי על מה להתנצל בעניין הזה, אני אוהב לשחק הרבה יותר מאשר לארגן, ועדיף מארגן-משחק, מאשר לא מארגן - לא טורניר
עודד, אני לא חושב שדקל תקף אותך, אני חושב שהוא רק ניסה להצביע על העובדה שהיה צריך איש צוות נוסף, בין אם מארגן ובין אם שופט, ואם המארגן משחק (שזה משהו שגם מארגני עבר עשו אז לא חושב שלמישהו יש זכות לבוא אליך בטענות), פשוט כדאי לדאוג לעוד שופט במקום.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

פוצל והועבר לתוצאות טורנירים.
עודד, מעכשיו אתה אמור להיות מסוגל לפרסם כאן.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

דקל - אם היתה לך בעיה עם זה ששיחקתי בטורניר, פעם הבאה תארגן אתה את הפיטיקיו. כל עוד לא היה אף אחד עם נכונות לארגן חוץ ממני - אני מרגיש שאין לי על מה להתנצל בעניין הזה, אני אוהב לשחק הרבה יותר מאשר לארגן, ועדיף מארגן-משחק, מאשר לא מארגן - לא טורניר
עודד, אני לא חושב שדקל תקף אותך, אני חושב שהוא רק ניסה להצביע על העובדה שהיה צריך איש צוות נוסף, בין אם מארגן ובין אם שופט, ואם המארגן משחק (שזה משהו שגם מארגני עבר עשו אז לא חושב שלמישהו יש זכות לבוא אליך בטענות), פשוט כדאי לדאוג לעוד שופט במקום.
+1
אני באמת לא יודע איך זה מה שהבנת מזה עודד.
בכל מקרה, אני אסיר תודה על העזרה בארגון השולחנות והכיסאות בהתחלה ובסוף, אבל כל מארגן שהוא גם שחקן פשוט נעלם מיד אחרי השלב הזה - שזה לגיטימי, מה שלא לגיטימי הוא שקיים דבר כזה מארגן-שחקן (לפחות בצוות כ"כ קטן).
*some witty quote that's out of context*
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Im O.K כתב:דקל - אם היתה לך בעיה עם זה ששיחקתי בטורניר, פעם הבאה תארגן אתה את הפיטיקיו. כל עוד לא היה אף אחד עם נכונות לארגן חוץ ממני - אני מרגיש שאין לי על מה להתנצל בעניין הזה, אני אוהב לשחק הרבה יותר מאשר לארגן, ועדיף מארגן-משחק, מאשר לא מארגן - לא טורניר.
אור, זוהר וגורמים רשמיים או רשמיים למחצה אחרים - אני חייב לומר שאני מאוכזב מכם. עם כל הדיבורים על שיפור מצב המג'יק בארץ, ועם כל הציפיות להתייחסות חיובית יותר מצד WotC, נראה שאף אחד לא חושב להפסיק לחתוך פינות.

בלי קשר ליכולת בפועל של עודד לארגן טורניר ולהשתתף בו במקביל (מה שלפי הדיווחים בוצע בצורה סבירה), האמירה המצוטטת לעיל מסולפת מעיקרה. אני לא מארגן טורנירים כבר למעלה משנתיים, אבל בפעם האחרונה שבדקתי (לפני שתי דקות, כדי שלא לעשות בושות) הסעיף שמאפשר למארגן להשתתף בטורנירים שלו עצמו אינו תקף לטורנירים בקנה המידה ורמת האכיפה של PTQ. למעשה, כתוב שחור על לבן בחוקי הטורנירים שההשתתפות של המארגן בטורניר הנ"ל מבטלת את תוקפו וחוקיותו.

אם אף אחד לא מוכן לקחת על עצמו את האחריות לארגן את הטורניר באופן לגיטימי, אולי באמת עדיף שלא יהיה טורניר :roll:
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

רן, לא ממש ברור לי למה אתה מפנה את זה אלי ואל אור כשאור כבר לא קשור לייבוא ואני לא הייתי קשור לארגון או שיפוט בטורניר האחרון (טוב, בעצם ברור למה אתה מפנה את זה אלי) אבל אני אגיד לך משהו - אתה צודק.
במשך הרבה שנים השתרש בארץ הנוהג שבגלל מיעוט מארגנים זה בסדר שלאחר תחילת האירוע המארגן יעבור לשחק, עד שכבר זה הפך למובן מאליו בעינינו. עכשיו שיש יבואן חדש ומארגנים חדשים זו הזדמנות לעקור את התופעה מהשורש.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

הפתרון היחידי שאני רואה למצב הזה הוא לפרסם את הליסטים של הטופ 8.
לא יכול להזיק.
אני הדורבן שקולע בזמן !
daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 »

הבנתי שנימצאה קופסא גלילית לבנה עם המון קאונטרים אדומים/שקופים בתוכה?... (53 קאונטרים)
שלח תגובה