תוצאות פרירליס THEROS ברומ"ח

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
avihayarr
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

תוצאות פרירליס THEROS ברומ"ח

שליחה על ידי avihayarr »

אוקיי, אז מה היה לנו?
מספר רב, יחסית לרומ"ח, של 36 שחקנים וזוכה אחד שמח בשם אסף סימון! ברכות!

אני אתחיל בכך שאני כרגע לא יכול לפרסם Standings מלא אך אעשה זאת בהמשך.

בנוגע לתחרות ישנם מס' דברים שלקחתי לתשומת לבי וננסה לשפר אותם על מנת שהטורנירים הבאים יהיו נוחים ומהנים יותר עבורכם:

מספור שולחנות : למרות שמספרנו אחרי הסיבוב הראשון את חלק מן השולחנות עדיין הרגשתי כאילו אנשים אינם יודעים היכן לשבת ולכן מחפשים את היריב בקריאות. נדאג לשפר ולמספר את כל השולחנות עוד לפני הטורניר ע"מ שיהיה נוח לכולם ולא נצתרך לצעוק.

זמנים : לצערי הגיעו די הרבה אנשים לאחר מועד ההרשמה וכתוצאה היינו צריכים לאלתר ולהחליט ברגע האחרון שנאריך את משך בניית הדקים ב 10 דקות ע"מ שיוכלו להשתתף. אנא הגיעו בזמנים ע"מ שנוכל לייעל את הטורניר ולא לעקב אנשים יותר מדי (זו בקשה מכם עבורכם!)

אקוסטיקה : מכיוון שרומ"ח זה לא אולם שמחות :) המקום די מוגבל ולכן כאשר המון אנשים מדברים בבת אחת קשה לשאר השחקנים שעדיין משחקים להתרכז. לכן ננסה בפעם הבאה לערוך אזור למשחקים וכל מי שייסיים ויירצה להחליף או כדומה יעבור לאיזור ספציפי אחר.

צפי : לצערי לא משנה כמה היינו אופטימיים לקהל רב, לא דמיינו שכל כך הרבה שחקנים יבואו! עקב כך היו מס' לא מספיק של ערכות. אנו נערך בפעם הבאה לכך!! עדיף שישארו ערכות לא משומשות מאשר שחקנים לא שמחים! (לפחות זו דעתי).

בנוסף אשמח במידה ותוכלו לשתף ברעיונות לייעול ובנוסף אשמח לדעת אם איזה טעם יצאתם מהטורניר.

שבת שלום לכולם
limoonit
MTGil Apprentice

Re: תוצאות פרירליס THEROS ברומ"ח

שליחה על ידי limoonit »

היי,

אני הוא דר שהיה צריך לצאת היום באמצע הפרי רליס, בטעות שכחתי להחזיר את המאנות, מה לעשות?
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

היה נהדר! (כרגיל)

לא אשקר והיה מבאס העיכוב בהתחלה, אבל מצד שני מובן לחלוטין (מי היה מאמין שתיהיה כזאת כמות ברומ"ח, באמת מדהים)

כל מה שרשמת אני בטוח שתיקחו לצומת ליבכם, כרגיל המקום שהכי כיף לשחק בו ח"ח רציני (ולעלות דיווח באותו יום אחרי יום מעייף כזה סחטיין!)

* עוד משהו לציין לטובה היא חלוקת הפרסים, גם מי ש"נדפק" בגלל טיי ברייקרס (אני במקרה זה) בעצם היה הבדל רק של 2 בוסטרים, שזה הבדל לא משעמותי בכלל, וגם שהיה מחסור בסחורה ולראות שמה שחשוב למארגן\בעל חנות הוא לחלק את הפרסים קודם כל לשחקנים החדשים זה כיף לראות את האכפתיות.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

וואו 36 אנשים ברומ"ח, מדהים.
כל הכבוד, ממש כיף לשמוע, חבל שלא יכולתי להגיע.
אם יש כזו היענות, מציע לכם לבדוק לסט הבא את האפשרות לעשות 2 טורנירים (אחד רגיל, ואחד דו-ראשי, שזה הכי כיף!)
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני אישית לא הרגשתי שהיה רעש נוראי, ממש לא הרגיש לי צפוף, ככה שלא נראה לי שהמקום לא מתאים לכמות כזאת של אנשים.

ואכן 2 טורנירים נשמע כיף (כמה שיותר תאמת), אני אישית אעשה מאמץ להגיע לשניהם ואני בטוח שעוד אנשים גם כן ששיבחו את המקום.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
avihayarr
מארגן טורנירים

שליחה על ידי avihayarr »

אישית 2HG זה אחד הפורמטים שאני הכי אוהב. אני מסכים על כך שכמה שיותר טורנירים כך יותר טוב.
אנו נבדוק האם זה בר ביצוע (גם פרירליס וגם 2HG) בתאריכים שונים.
בכל מקרה אני חושב שעדיין יהיה יותר נחמד אם ננסה להתייחס לכל טורניר שיהיה ברמת אירגון טובה כמה שיותר! על פי החוויה שלי מהטורניר אני חושב שאם זה היה PTQ או WMCQ אנשים היו רוצים קצת יותר שקט באיזור המשחקים הפעילים (זו דעתי האישית בכל אופן). לכן ננסה בכל זאת לארגן את האיזור בצורה יותר טובה למטרה זו.
בנוגע לצפיפות כנראה בגלל שאני רגיל לטורנירים יותר קטנים אז היה לי צפוף :) . בכל מקרה אם נראה שיש יותר מ30 שחקנים יש לנו אפשרות לפתוח חדר נוסף שיהווה הרגשה הרבה יותר נוחה.
zxcasaf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי zxcasaf »

היה ממש מוצלח וכרגיל היה מאוד כיף אם האנשים הכי נחמדים.
לטעמי היה ארגון מעולה ולא הרגיש לי מאוד צפוף, כן היה טוב יותר אם השולחנות היו ממסופרים אבל חוץ מזה לא הרגשתי בעיות.
ברכות לאסף סימון על הזכיה!
שלח תגובה