תוצאות פרירליס M15 ברומ"ח

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
avihayarr
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

תוצאות פרירליס M15 ברומ"ח

שליחה על ידי avihayarr »

אוקי מה היה לנו?

26 שחקנים חמישה סיבובים וגמר מונדיאל אחד שהחמצתי מחצית שלמה ממנו (:))

ראשית כל ברכות לזוכים בספליט לאחר ארבעה ניצחונות : ניב שמואלי וסתיו ברנר (שמלבד קלף הפרירליס האדום פתח עוד שני דרקונים והידרה אם אינני טועה!!)!

כמו בכל טורניר אני מנסה לקחת את הדברים שניתנים לשיפור על-מנת שהטורניר הבא תמיד יהיה יותר טוב מהקודם, אז הנה מס' נקודות שחשבתי עליהם וכמובן שאשמח לנקודות נוספות ממכם מכיוון שאתם אלו שמשחקים וחווים את הקשיים (במידה וישנם) במידה יותר רבה ממני..

1. צפי שחקנים - הדבר השפיע ממס' היבטים כמו לדעת מבעוד מועד לארגן את השולחנות בצורה מסודרת (כמובן שערכתי שינויים ממש לאחר תחילת הטורניר אך יכולנו להקדים ולתת לכם חוויה יותר נוחה כבר מההתחלה). כמו כן שתף השחקנים שפקד אותנו ממש לקראת סוף ההרשמה יצר המון בלבול ואי עמידה בזמן ההתחלה שקבענו (אחרנו את תחילת הבנייה בכ-10 דקות). אנו נשים דגש משמעותי ביותר על התחלת הטורניר בזמן אז אנא שתפו פעולה והגיעו בזמנים המצויינים בשביל למנוע איחורים וחוסר נעימויות.. כמו כן מיספורי השולחן לא היו מספיקים (למרות שלמספר עוד שולחן אחד זה לא משהו רציני אבל זו כבר בעיה שולית..)
2. נידנוד :) - אני יודע, אני יודע.. על-מנת שאוכל לתת לכם את מירב העזרה שאני מסוגל לתת ובצורה הנחמדה ביותר אני צריך שתבינו (אני לא מכליל אלא פונה לחלק שכן חושב שהוא נמצא בקטגוריה הזו) שאני גם בן-אדם ואין שום תועלת בכך שתשאלו אותי 419 פעמים בכל סיבוב מתי הסיבוב נגמר ומתי הטורניר צפוי להסתיים. אני באמת שמשתדל למסור את הזמן שנותר לסיום כל סיבוב מס' רב של פעמים במהלכו. בנוגע לסיום הטורניר פשוט אין לי תשובה אלא אם כן אנחנו ממש סיבוב או שניים לפני הסוף ולכן אין טעם לאחר הסיבוב הראשון לשאול מתי הטורניר ייסתיים. רק לשם ההבהרה הנימה שלי בההערה הקטנה הזו היא נימה של כבוד אליכם ולא זלזול או התנשאות :) אני פה בשבילכם ואיתכם.
3. סדר - סעיף זה הוא נטו בשבילכם! אנא שמרו על הציוד שלכם (כן! הקלפים זה גם חלק מן הציוד הזה..) על מנת שלא יאבד. כמו כן אני ממש מנסה לשמור על רמת סדר (כיסאות ושולחנות מסודרים, לנדסטיישן מסודר ואזור נקי מזבל..) על-מנת שהחוויה שלכם בסופו של יום היא של מג'יק נטו :) ! אנא עזרו לי לא בגלל שאין לי כוח להתלכלך ממרק של מישהו או מסודה דביקה של מישהו אחר אלא על מנת שאתם לא תתלכלכו וגם כדי שתוכלו למצוא לנדים בצורה שבקיצור היא לא בלאגן :)

אני ממש אשמח לעוד הערות והארות ממכם על מנת שתהנו בכל פעם שאתם מגיעים לרומ"ח וותיקים כחדשים ולהיפך.

בקיצור מקווה שנהנתם מעוד פרי-רליס!

נתראה :)
stav brener
מארגן טורנירים

Re: תוצאות פרירליס M15 ברומ"ח

שליחה על ידי stav brener »

היה מעולה. כל הכבוד על הארגון. אכן פתחתי שני דרקונים( 4/4 ב 5) אבל לא פתחתי שום הידרה חחח
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

Re: תוצאות פרירליס M15 ברומ"ח

שליחה על ידי TrUnks »

כרגיל המקום הכי כיף שיש לשחק מג'יק בארץ, אירגון יוצא מן הכלל (אחרי 5סיבובים+בניית דק עדיין הגעתי לגמר מונדיאל, סחטיין!) ובאמת אווירה של פריריליס שזה אווירה כיפית וטובה.

לא יודע מה אתם עושים שם ברומח, אבל תמשיכו כך! (ואולי גם תלמדו את שאר המקומות איזה טריק או שניים)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
שלח תגובה