תוצאות Prerelease Fate Reforged בפריק ת"א !

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
פריק פנטזיה
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

תוצאות Prerelease Fate Reforged בפריק ת"א !

שליחה על ידי פריק פנטזיה »

תמונה

מספר משתתפים: 95 !

במקום הראשון זכה: רום אמיעז !

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

לסיכום,
פריק רוצים להודות לכל השחקנים שלקחו חלק באירוע הענק שנערך בחנות.
אנו רוצים לנצל במה זו כדי להתנצל בפני המשתתפים באירוע על אי הסדרים שגרמו
לכך שהאירוע החל באיחור של כשעה.
כפי שידוע לכם כמות משתתפים שהגיעו לאירוע היתה גדולה בהרבה מן ההערכות
המוקדמות עקב ביטול האירוע של נקסוס ברגע האחרון.
למרות זאת, לאחר שהחל הטורניר הוא עבר באופן שוטף, מוצלח וללא בעיות.
החנות הפיקה לקחים מהאירוע ומבטיחה ליישם אותם באירועים הבאים.

בנוסף חשוב לנו להודות לצוות השופטים שניהל את האירוע ביד רמה !

שוב תודה לכל המשתתפים ונשמח לראותכם באירועינו העתידיים,
פריק. :thumbl:
פריק - פנטזיה של חנות
וייצמן 14, מרכז וייצמן (קומה 1-) טל: 03-6961826
www.freak.co.il
stav brener
מארגן טורנירים

Re: תוצאות Prerelease Fate Reforged בפריק ת"א !

שליחה על ידי stav brener »

אני רק רוצה להגיב בתור שופט לשחקנים:
בבקשה! כשאתם עושים דרופ תוודאו שאתם מודיעים לשופטים.היו מספר רב של שחקנים שפשוט הלכו בלי להודיע כלום וזה פוגע בשחקנים אחרים.
royklein
MTGil Apprentice

שליחה על ידי royklein »

העובדה שהחנות היתה סגורה ב 9 (השעה שבה ההרשמה היתה אמורה להתחיל), ההרשמה עצמה נערכה בצורה מבולגנת שעודדה הידחפויות ועמידה (פיזית) בתור במשך יותר משעה, ושפריק נתנו לשחקנים מסויימים ערכות בעדיפות למרות שלא הזמינו מראש העכירו על האווירה. אחרי שפיאסקו ההרשמה נגמר האירוע עבר בצורה טובה.

אני לא מבין גדול בהרמת טורנירים אבל אין מה לעשות, שלב ההרשמה הותיר טעם מר בפה, ואני לא מאמין שמאוד קשה היה לעשות את זה קצת יותר נעים לכולם.
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

ככלל, היה אחלה והטורניר מרגע שהתחיל הסיבוב הראשון רץ סבבה. ההפסקה הייתה במקום אבל לדעתי האישית, שישה סיבובים היו מספקים גם אם המשמעות הייתה שלא היה מושג מנצח בודד (בדיעבד היה בתום הסיבוב השישי).

מנגד, ההתנהלות בזמן ההרשמה הייתה מתחת לכל ביקורת. לא הגיוני ששעת פתיחת ההרשמה היא תשע, ובתשע החנות עוד נעולה. אין לזה הסבר מניח את הדעת, גם לא הביטול של נקסוס. גם כאשר הדלתות נפתחו בתשע ועשרה בערך, זה היה לטובת הוצאת ציוד החוצה ורק כעשר דקות לאחר מכן הוכנסו מי שנרשם מראש. בסופו של דבר, הקהל של היה רשום (רוב המשתתפים) חיכו פחות או יותר 45 דק' מול הדלת של החנות כאילו משיקים שם את אייפון 7, ורק לאחר שחולקו פתקים ממוספרים (היה חכם, אבל בשלב הזה ככוסות רוח למת) נגאלנו מהדוחק.

על כך כמה דברים:
1. ממליץ לפעם הבאה לארגן את הציוד בחוץ טרם פתיחת ההרשמה - בוודאי כאשר גם הציוד וגם הקהל נעים דרך אותה דלת צרה.
2. הגיוני ומתבקש לתעדף את הרשומים מראש, אבל אכן, הצורה שבה זה התבצע הייתה מוגזמת - (מנקודת המבט של שחקן לא רשום) עמדנו כמעט חצי שעה מול דלת סגורה, ועד שהיא נפתחה הכניסו (לא פעם על ידי קריאת שם פשוט) את הרשומים דרך כל מי שעמד ב"תור" שהיה בחוץ - אשכרה vip.
3. לדעתי היה הרבה יותר נכון לרשום קודם את מי שלא רשום, הרי במילא לרשומים מראש כבר שמורה ערכה בצד, אז למה להכניסם קודם ולא לשחרר כבר את הלחץ?
4. אמירה כללית - לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים, אבל אני ציפיתי שעקב הביטול של נקסוס תתפסו את ההזדמנות הזאת בשתי ידים ווואלה - לתת ללקוחות אירוע כזה שלא יהיה לנו ספק לאיפה נלך בפררליס הבא. בפועל, אני קיבלתי את התחושה כאילו נפלה עליכם גזירה משמים עם הביטול של נקסוס ובלת ברירה קיבלתם את הניצולים מהספינה שטבעה. איך שאני רואה את זה, וללא כוונה להתלהם, כעסק עם מטרות רווח הייתם צריכים לטרוף את ההזדמנות הזאת כי זה מה שזה היה, הזדמנות שאני חושב שכל עסק מייחל לעצמו.

לסיום מילה טובה על השופטים - אחלה של צוות בניצוחו של דקל, עבודה מקצועית עם חיוך כראוי לפררליס, באמת שכל הכבוד.
Bringing down the heaven
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

כיף לקרוא את ההודעה שלך ניר :)
בהזדמנות זו אני רוצה גם להודות לנינג'ות הפרטיות שלי: סתיו ורז, הייתם אחלה.

מקווה שקובי ואביב יתעוררו קצת יותר מוקדם בפעם הבאה ע"מ לפתוח את החנות, אבל תכלס - מי יכול להאשים אותם? המיטה כ"כ נוחה בימים אלה...
*some witty quote that's out of context*
שלח תגובה