תוצאות פריריליס פריק תל אביב Dragons Of Tarkir !

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

stav brener
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

תוצאות פריריליס פריק תל אביב Dragons Of Tarkir !

שליחה על ידי stav brener »

תם ונשלם לו פריריליס Dragons of Tarkir בפריק תל אביב !
הגיעו 67 אנשים ובמקום הראשון עם 6 נצחונות ותיקו - עימרי שטיין ! כל הכבוד ! :in: :soldier: :thumbr: :thumbl: :king:
ובמקום השני : דניאל בראון .
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

תודה רבה לשופטים : סתו ברנר ואמיר בן נר !

כמה הערות מצוות פריק ומצוות השופטים :
1 . לאחר ובמהלך הטורניר הושאר המון זבל במקום . אנו מבקשים לא להשאיר זבל ואם אתם רואים אדם אשר משאיר זבל יש להעיר לו.
2. במהלך הטורניר אני בתור השופט הראשי חילקתי 3 DQs משום שמצאתי בעיות בדק שלהם - כלומר היה חשד להכנסת קלפים מצד אשר הם לא פתחו בערכות הפריריליס שלהם .
זה מאוד חמור וצוות השופטים מאוד מקפיד על מניעת המקרים הללו.
ולכן צוות פריק וצוות השופטים החליט להפסיק לאפשר לשחקנים לבנות את דקי הפריריליס שלהם בחנות או בקומה העליונה וכבר בפריריליס הבא יהיו seatings במהלך בניית הדקים על מנת לנסות למנוע מקרים כאלו.
חוץ מזה אנו מנסים למצוא מקרים כאלו ויש לנו שיטות ועורכים בדיקות כל הזמן במהלך הטורנירים.

תודה רבה לכל מי שהגיע ניפגש בפריריליס הדו ראשי ברביעי , בברכה צוות פריק .
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

Re: תוצאות פריריליס פריק תל אביב Dragons Of Tarkir !

שליחה על ידי Prismatic »

ומה ימנע מאותם שחקנים להחליף קלפים לאחר סיום הבניה?
My phone number: 0522816213
stav brener
מארגן טורנירים

אזהרות מראש לגבי בדיקות קפדניות שאכן יקרו.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

חברים, כשאתם נמצאים בטורניר תשחקו בצורה מכובדת.
ישנם כ"כ הרבה אפשרויות לרמות שבאמת חבל להיכנס למצב הזה. זה אף פעם לא נעים שיתפסו אותך ובטח שאפילו אם תגיע ברמאות למקום ראשון שלא ביושר - אנשים ילחצו לך ידיים ויאחלו לך מזל טוב, אבל אתה בתוך תוכך תדע שלא זכית באמת במעמד ותמיד תביט לאחר שניצחת שהוא היה צריך להתקדם במקומך ביושר.
אף אחד לא רוצה שהמצב עם המשמעת הגבוהה תשוב על קנה - תיקים בצד, אישור מהשופט לקום לשתות וכהנה.
באים לשחק בשביל הכייף ואם לא פתחת פול מרשים - זו ההזדמנות שלך לשדרג את הסקיל בלהתמודד עם כזה פול מול דק הגונה של מישהו שפתח דברים טובים.
ויתרה מכך, ניצחת מישהו עם דק טובה משלך או שחקן איכותי מנוסה ממך? תבין שיש לך פוטנציאל טוב להגיע רחוק.
תשחק ותהנה.

כל הכבוד לשני הזוכים. - עקפו שחקנים שאף אני לא זכיתי לנצח עדיין :)
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

זה טוב שיש נכונות לפתור את הבעיה, אבל זה ברור שהפתרון באיום בבדיקה לא יועיל, שכן אין באמת דרך לבדוק אלא אם אלו שרימו עשו זאת בצורה טיפשית (כמו שקרה בטורניר הנ"ל).

כמו משה, אני חשבתי לתומי וכך אני רגיל ב20 השנים פלוס שאני משחק, שרמאות היא סה"כ דבר לא נפוץ מאוד ושאנשים באים כדי להנות ולפגוש את החברים שלהם. הבעיה היא שכרגע המצב הוא מצב של חוסר אכיפה מוחלט, ובחוסר אכיפה מוחלט אין לאלו שכן רוצים לרמות שום איום יעיל שעומד מעל ראשם כדי שלא ירמו.

*נערכה אות שנשמטה.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

האכיפה בפרירליס אמורה להיות מינימליסטית (אני לא אומר שלא בכלל). הדגש שם הוא על כיף ולא על תחרויות.
השחקנים ש"החליפו" קלפים כנראה יקבלו השעיה ולא יוכלו להשתתף באירועים עתידיים לתקופה ממושכת. עצם זה שהם נתפסו וחומרת העונש שהם יקבלו אמורים להספיק בשביל להרתיע אנשים אחרים מלרמות באירוע עם פרסים לא מהותיים כגון פרירליס. התגמול ממש לא שווה את הסיכון שהם לוקחים על עצמם.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

איזו אכיפה אתם עתידים להכיל בטורנירים הבאים?
stav brener
מארגן טורנירים

למה אתה מתכוון ? ציינתי כבר מה האמצעים שאנו הולכים להפעיל.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

אלה לא אמצעים כי היעלות שלהם היא 0. אני מדבר על משהו עם יעילות מינימלית לפחות - כמו לרשום את הקלפים שיש לך בפול.
stav brener
מארגן טורנירים

רישום הקלפים בפול הוא לא אופציה בפריריליס משום שבפריריליס יש הרבה ילדים שלא יודעים אנגלית טוב ולא יוכלו לרשום את הדק ליסטים .
היעילות של מה שהצאתי אינה 0 , היא גם מרתיע וגם הופכת את התפיסה של הרמאים ליותר קלה.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

אריאל, מן הסתם לא יציינו אילו אמצעים יפעילו כי אז רמאים יוכלו להתכונן אליהם והיעילות שלהם באמת תרד.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

תראו בינתיים מלבד הושבת אנשים לפי סיטינגס לבניה - שזה כמובן רעיון טוב, לא שמעתי הצעה שבאמת תועיל, מכיוון שכפי שאמרתי קל מאוד להחליף קלפים אחרי הבניה.
אני שמח שאתם מפתחים שיטות שב"כ סודיות לתפיסת רמאים אבל אני מתקשה לחשוב על כאלה שלא יכללו ידיעה לפחות בסיסית על מה אנשים קיבלו בפול.
בכל מקרה, סיימתי עם העניין הזה,

תודה על התשובות.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

אני חושב שרישום הקלפים שנפתחו וביצוע swap
יהיה יעיל מאוד וימנה לחלוטין אפשרות של הכנסת קלפים
לגבי הטענה שיש ילדים קטנים בעלי קושי ברישום - אז אפשר לכול אחד כזה שיודיע מראש ולהושיב אותו ליד שחקן שיעזור לו

אין צורך המילוי הדק המשוחקת על ידי השחקן שמשחק אלא רק רישום ה pool הקיים ורישום שם השחקן שמשחק עם ה POOL

הדפים ישמרו על ידי השופטים וכך כול השטויות הללו ייעלמו

אמונם פעולה זו מוסיפה כ חצי שעה לטורניר אבל לאחר מספר טורנירים שבהם אני שומע על מיקרים כאלו זה שווה את המחיר
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

דבר ראשון, אל תשכחו שבניגוד לפיטיקיו וטורנירים דומים - בו זמנית בארץ יתקיימו הרבה פרירליסים ותאמינו לי שיהיו מי שינצלו את אלה שיעשו רישום והעברת פול כמו בטורנירים של הפיטיקיו וימנעו מלעשות זאת. הריי עדיין יש כמה ייבואנים בארץ שמחפשים את החיסרון אצל האחר.
לכן יתכן נדידה של שחקנים קבועים ממקום אחד אל מקום שלא עושה רישום.
באופן אישי השתתפתי בשלושת הפרירליסים הרציפים שנקסוס עשו. לא ידוע לי על רמאויות ואם היו - אני בטוח שאלה שהגיעו למקומות הראשונים לא רימו.
יתרה מכך, כבר בטורניר השני היו בידי הפול של הסט החדש ולקחתי אפילו את אותה הערכה. היו לי הרבה אפשרויות לבנות דק שתנצח בטורניר השני. במקום זה נימנעתי מכך ואת האמת כאב לי הראש מחוסר השינה. את המאצ' הראשון הפסדתי, את השני נתתי לילד לנצח ועשיתי דרופ כדי ללכת לישון ולחזור כמו חדש לשלישי.
בטורניר השלישי היינו רק שמונה - בסליבים שלי היו עדיין הקלפים מהטורניר השני. על השולחן היו גם 2 הערכות הקודמות ובתיק גם הפול הראשון והשני.
נימנעתי בהחלט להסליב קלפים מהפולים הקודמים, אפילו כשהיו קלף או שניים מאותו הקלף של הפול החדש כבר מוסלבים כשארית מהפול השני.
אז בניתי דק מהפול החדש, על השולחן בצד היו שני הפולים הקודמים והסייד מהחדש היה בניפרד. ניצחתי את המשחקון הראשון. למיטב זכרוני גם את השני והשלישי לא צלחתי. לא הגעתי לטופ4, לא זכתי בבוסטר של MM והפרס שלי היה בוסטר אחד נחמד.
אז מה קרה? נהנתי. היה אחלה חוויה.
בטוחני שגם האחרים לא רימו בכל שלושת הטורנירים. אז יש כאלה שניסו לרמות, יש גם כאלה שאולי הצליחו לרמות. - שייבושם להם. זה רק קלפים, לא טורניר "ספורט הדמים" או "אלוף ללא עוררין" שבו הזוכה מקבל את החופש שלו. ובטח לא פיטיקיו שאתה מקבל כניסה למשהו ייחודי.

בהצלחה בכל הפרירליסים. השבת יש רליס ויהיה נחמד שלא ייעשו הקפדות יתרות וינתנו לשחקנים את מלוא חופש הפעולה. - גם בדו ראשי יהיה ניתן לפלח קלפים לחפיסות. בטוחני שכלל השחקנים לא ינסו לרמות ואם כן- שיבושם להם וחבל שהם לא באים להינות בצורה מלאה. חבל לרמות בתחביב שלך.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

... דא"ג, אל תשכחו ששחקנים גם משלמים מראש כדי לשריין ערכה שאותה הם מעוניינים לשחק ואם תצרו פה העברת ערכות - ינדדו שחקנים ודי בטוח שיהיה גם מי שילין לוויזארד על עבירת חוקי פרירליס מצד החנות.
royklein
MTGil Apprentice

שליחה על ידי royklein »

אני מכיר אנשים שאיבדו עניין באירועים כאלה בגלל רמאויות. אני מאמין שרישום יגרום להם להגיע, וזה מחיר קטן לשחקנים לשלם כדי לתת לכולם הרגשה שהתחרות הוגנת.

אני אישית גם מאמין שענישה בלתי מתפשרת ופומבית תבטל אחוז גדול מאוד מהרמאויות ולכן אני שמח לראות שכאנשים נתפסו הם נענשו ושזה לא נשמר בסוד. כל הכבוד על זה סתו.

בנוסף, אם בן אדם בוגר נתפס מרמה, לדעתי צריך לא לשמור את השם בסוד. בן אדם בוגר צריך להיות אחראי לפעולות שלו ואחת ההשלכות של רמאות שמהוות את גורם ההרתעה החזק ביותר זה לשלם מחיר חברתי.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

מסכים שאין סיבה לא לפרסם את שמות הרמאים.
לוויזארדס יש עמוד בו מפרסמים את השמות של כל האנשים שמושעים מטורנירים מסיבה כלשהי, אמנם זה יותר מסיבה אינפורמטיבית כדי שמארגנים ידעו לא לאפשר להם כניסה, אבל בכל זאת, אני מאמין שאין סיבה לא לפרסם את המידע.
זה בהחלט יצור הרתעה.

וסתם מתוך סקרנות - האם האנשים שרימו הם אנשים שעשו זאת מתוך ידיעה שזה לא חוקי? כי יש מקרים שילדים שאלה הטורנירים הראשונים שלהם מכניסים קלפים מהצד בלי לדעת את החוקים.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
stav brener
מארגן טורנירים

אני מתנצל אבל אני לא עומד לפרסם את השמות מכיוון שמדובר בקטינים . ברגע שוויזארדס יחליטו שהם מקבלים באן כלשהו זה יהיה מפורסם ואתם תהיו מוזמנים להסתכל .
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

לויזארדס יש אכן עמוד בו מפורסמים האנשים שהושעו, והפרטים הללו הם נחלת הכלל.
אבל באותה נשימה, כל עוד הם מקיימים חקירה בנושא, אנחנו מתבקשים לא לדון בפרטים הללו ולא לפרסם אותם.
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

I will just say that on prerealse in Italy they do right down and doing swap maybe it's time to do it in Israel as well.
what they do is to sti each colour in a table and then swap there, they did the same with 2h gaint and after the swap the teams start build the decks.
מה?
שלח תגובה