תוצאות פריריליס Battle for Zendikar 26.9 בפריק ת"א!

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

נעול
פריק פנטזיה
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

תוצאות פריריליס Battle for Zendikar 26.9 בפריק ת"א!

שליחה על ידי פריק פנטזיה »

מספר משתתפים: 85 !

במקום הראשון זכה: שחר שנהר !

תמונה

אנו רוצים להודות לכל המשתתפים שנכחו באירוע והפכו אותו לאירוע מהנה ומרשים!
תודה רבה גם ליובל צור ואמיר בן נר על שיפוט האירוע.

נשמח לראותכם גם באירועינו העתידיים,
צוות פריק :thumbl:
פריק - פנטזיה של חנות
וייצמן 14, מרכז וייצמן (קומה 1-) טל: 03-6961826
www.freak.co.il
dekel31
MTGil Wizard

Re: תוצאות פריריליס Battle for Zendikar 26.9 בפריק ת"א!

שליחה על ידי dekel31 »

נראה לי שאני כותב את זה לחינם (כי הפרום הזה הוא ghost town) , אבל בכל זאת:
אורי הבטיח בוקס למנצח בתחילת הטורניר (מי ששמע את ההכרזה הזאת שיאשר, כי כשאני שאלתי כמה אנשים מה מקבל המנצח אף אחד לא ידע). אח"כ פרסמו חלוקת פרסים לפי ניקוד, קצת ביזארית, נראה משהו כזה:
21 נקודות - 36 בוסטרים
19 נקודות (?) - 16 בוסטרים
18 נקודות - 10 בוסטרים
וכן הלאה...

בהנחה שאפשר היה לחזות את תוצאות הטורניר, החלוקה הזאת הגיונית (גם על זה אני יכול לחלוק, בטורניר לא תחרותי המקום ה"שני" מקבל פחות מחצי מהראשון בטורניר כ"כ גדול ואינו תחרותי, אבל שיהיה). בהנחה שאי אפשר, וזה מה שקרה בסוף כי לאף אחד לא היתה מכונת זמן פנויה כדי לבדוק מה קורה בעתיד ולחזור, שינו את החלוקה:
החליטו, כמובן אחרי שכולם סיימו וידעו על מיקום כל אחד השחקנים, ששחקנים יקבלו פרסים לפי ניקוד. אה רגע, בתוספת קטנה: כל מי שמתחת למקום הראשון יקבל לפי ניקוד, אבל רק עבור המקום הראשון יתחשבו בTie breakers. כל שאר השחקנים ששיחקו נגד אנשים טובים יותר פשוט יקבלו כמו כולם.

לסיכום: חלוקה לפי ניקוד ולפי סטנדינגס, רק שהמקום הראשון מקבל הכל והמקום השני (אני, במקרה) מקבל פחות משליש מהפרסים (11 מטבעות) בטורניר של 85 איש שאינו תחרותי כשאני עם אותו ניקוד כמו המקום הראשון. יש לציין שגם השחקנים אחריי הופלו לרעה (הם קיבלו עשרה).

אז השאלה שיש לי היא למנצח, שחר, שכבר היה בכמה טורנירים בלשון המעטה: האם אתה חושב שחלוקת הפרסים הזאת היתה הוגנת?
(כמובן שאני יודע שאין לשחר כל קשר לחלוקה ולא הופלנו בתור שחקנים, אני שואל באופן אובייקיבי את המנצח של הטורניר אם הוא חושב שהחלוקה הזאת היא הוגנת אפילו שהוא במקום הראשון)

נ.ב
אורי אני חולה עליך גבר אבל בטורניר כזה לא מחלקים פרסים ככה.
*some witty quote that's out of context*
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

אתה שנתיים שופט במקום ואתה מגיב כשחקן חדש מופתע.
BurningOak
MTGil Apprentice

שליחה על ידי BurningOak »

משה הוא צודק זה היה שונה.
וזה הדבר הכי טוב EVER.
זאת אומרת, בדרך כלל היית מצפה שיהיה מקום ראשון ברור אבל במקרה כזה, בגלל שאף אחד לא קיבל את ה"פרס הגדול" אז סבבה לתת למישהו את הפרס הגדול בשיטה הרגילה.

תראה אני הייתי כמה פעמים ב2 הצדדים של העסק הזה, המון פעמים יש לי רקורד של 4 נצחונות 2 הפסדים ואני כל היום צריך להסתובב טרוד בשאלה של מתי הפסדתי.
אם שחר שנהר שיחק נגדי בסיבוב הראשון וניצח - מעכשיו כן אני אשחק רוב הזמן נגד שחקנים יותר חלשים אבל זה ילך ויתאזן עם הנצחונות בסוף היום יהיה לי נגיד 4-2 או עם 7 סיבובים 5-2 והפסדתי פעם ראשונה לשחר ופעם אחרונה נגיד באמצע היום גם למישהו שסיים מעלי ואין הרבה מעלי.
מצד שני יכול להיות התסריט שאני לא פוגש את שחר סיבוב ראשון, אני פוגש בדיוק את אותם 2 אנשים שניצחו אותי - שחר ביניהם בסיבובים האחרונים ו...מפסיד.

במקרה הראשון - אני מקבל בוסטר אחד, אני בתחתית של ה4-2 או ה5-2, תודה שחר!
במקרה השני - אני מרגיש בעננים, הייתי בקרב על המקום השלישי, לקחתי 5 או 6 בוסטרים וואטאבר שהיה באותו טורניר.

הפסדתי לאותם אנשים!

ועכשיו תבין לשחק שהפסיד בתחילת היום אין דרך להתקדם כמו שצריך, הוא משחק את סיבוב 2 נגד מישהו שהפסיד את המשחק הראשון, יש הסתברות גבוהה יותר שהנ"ל בחלק הפחות חזק של הטורניר וגם אם אני יכלתי לנצח נגיד את מקום 4 או 5, אני בחיים לא אקבל את הצאנס להוכיח את זה, כי נפל עלי שחר בסיבוב הראשון ועכשיו אני אקבל מישהו ממיקום גבוה רק בסוף היום.

המקרה הגרוע הרבה יותר זה שאתה נתקל במקום הראשון של הטורניר שהוא לא שחר בסיבוב ראשון והוא מנצח אותך ושחר מופיע מולך בסיבוב שני כי משהו השתבש וזה מג'יק אז זה קורה - אתה מפסיד גם אותו, את יתר היום אתה מעביר בנצחונות ו...יש סיכוי שיצאת בלי אף בוסטר.
בסוף היום אתה מסתכל בטבלה, ניצחו אותך מקום ראשון ונגיד... שלישי...
אתה מתבאס, מציע משחק ידידותי למקום שלישי, מנצח אותו. מתבאס עוד יותר. הולך הביתה עצוב. (ושוב גם פה, הייתי גם בסנריו ההפוך, מקום מאוד גבוה אבל תכלס דק שידעתי שלא יכולה לנצח את מקום 14 נגיד, למה? כי הוא היה עם מזל רע בסיבוב הראשון ומשם היסטוריה)
(אגב אמנם הדברים האלה שאמרתי לא אחד לאחד מה שקרה אבל קרו לי כבר דברים כמעט זהים לתסריטים האלה)

השיטה עד היום לדעתי הייתה אכזרית, אתה תלוי בחסדי האלים שהTOP 10 של הטורניר לא יפלו עליך בסיבוב הראשון - והם תלויים בחסדי האלים שאתה לא תיפול עליהם כי גם אתה כנראה TOP 10 בפוטנציה בסיבוב הראשון.

עכשיו בקשר למי מקבל כמה... שמע אפשר להתווכח פה ואולי אתה תכלס צודק, בעיקר במקרה כזה אבל לא רק, אפשר היה להקצות פחות בוסטרים למקום ראשון ויותר ליתר האנשים עם הניקוד השני הכי טוב, בדרך כלל הם עושים עבודה טובה יותר עם החלוקה שההפרשים לא נראים ענקיים אבל בחייך, אתה קצת salty כי יצאת מקום שני בניקוד והפער בפרס מהמקום הראשון היה מנקר עיניים, אני לא ממש עקבתי אבל שיחקת נגד שחר בסיבוב האחרון? כי נגיד שכן והפסדת, לא היית מרגיש תיסכול אם זה היה קורה בסיבוב הראשון ועכשיו אתה עם 6 נצחונות והפסד למנצח אבל אתה מקום 6?

לסיכום שיטה מצויינת אבל פער אולי קצת קיצוני לטובת המקום הראשון בחלוקת הבוסטרים, אפשר לשקול לחשב כמה בוסטרים לתת לכל אחד אחרי שרואים אם יש מנצחים ברורים או לא וכמה וכל הוואטאבר הזה.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

הרעיון שעמד מאחורי החלוקה היה לקחת בחשבון שזה פריריליס ולא טורניר תחרותי במיוחד ולכן עמדו לנגד עינינו שני שיקולים עיקריים:
1. שהחלוקה תהיה רחבה, ולכן כל מי שניצח יותר מחצי מהסיבובים יקבל פרס (שזה קרוב לחצי מהשחקנים).
2. של-Tiebreakers תהיה השפעה מינימלית על החלוקה, כי אף אחד לא אשם שהוא ניצח שחקן שזה הטורניר הראשון שלו ולא את אלוף העולם לשעבר.

לקראת סוף הטורניר הרצנו סטטיסטיקה של ה-Standings עם כמות הסיבובים שנשארה והערכנו מה תהיה ההתפלגות של הניקוד.
ידענו מראש שההתפלגות לא תהיה מדויקת ושנצטרך לעשות תיקונים קלים בסוף, אבל בסופו של דבר התממש מצב שידענו שאפשרי, אבל לא היה מאוד סביר, שבו סיבוב שישי התחיל עם חמישה שחקנים שלכל אחד מהם 15 נקודות, אבל אף אחד מהם לא ניצח את שני הסיבובים הנוספים, אז המקסימום היה 18.
הקפיצה המוזרה של 19 נקודות נועדה למנוע מאנשים לעשות ID בסיבוב האחרון כי זה פריריליס ואמורים לשחק וליהנות, לא לשבור את הקופה.

המטרה היתה טובה, אבל הביצוע לא היה מושלם.
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

Moshe כתב:אתה שנתיים שופט במקום ואתה מגיב כשחקן חדש מופתע.
וואו, מה הקשר משה. אני מעולם לא חילקתי ככה פרסים (אם לא היה ברור אז אני אבהיר בהמשך) ומעולם לא ראיתי טורניר שבו ככה חולקו הפרסים, בטח לא פריריליס.
הקראש של החבר'ה של נקסוס עליהם עבר כל גבול הטעם הטוב, אורי שם לכם רופי במשקאות או משהו?
BurningOak כתב: משה הוא צודק זה היה שונה.
וזה הדבר הכי טוב EVER.
אני אודה לך אם תסביר את הקשר הלוגי בין משפט א' וב'.
BurningOak כתב: ....
לכל השאר אין בכלל נגיעה לדיון. אני מדבר על החלוקה כחלוקה ולא "כמה אני מתבאס אם פיקאצ'ו נשך אותי" או משהו כזה.
BurningOak כתב: לסיכום שיטה מצויינת אבל פער אולי קצת קיצוני לטובת המקום הראשון בחלוקת הבוסטרים, אפשר לשקול לחשב כמה בוסטרים לתת לכל אחד אחרי שרואים אם יש מנצחים ברורים או לא וכמה וכל הוואטאבר הזה.
קצת קיצוני זה לשון המעטה, 25 בוסטרים זה לא מעט בפריריליס של 85 שחקנים.
הם אכן חישבו רק אחרי שידעו את הסטנדינגס.

השיטה מפלה את השחקנים, כי היא מתחשבת רק במיקום של המקום הראשון אבל לא במספר הנקודות שלו, ולעומת זאת, בתור מקום שני כביכול אין שום הבדל למקום השלישי. כאילו כל השחורים נדפקים או משהו (אין לי דרך אחרת לתאר את זה).
מעבר לכך שאין טורניר פריריליס בהיסטוריה של הטורנירים בישראל (אולי בעולם, מי יודע) שבו המקום השני מקבל פחות משליש מכמות הבוסטרים של המקום הראשון. לדוגמא: היום היו 21 שחקנים בפריק. מקום ראשון קיבל 16 בוסטרים, שני קיבל 8. בהשוואה לטורניר המדובר, שבו היו 85 שחקנים, האקסטרא שני סיבובים שניצחתי וה60 שחקנים האחרים הוסיפו לי לקופת הפרסים......... 3 בוסטרים. GREAT!

לא ממציאים את הגלגל מחדש. או לפי סטנדינגס או לפי נקודות. לערבב אותם לא יוצא הוגן לאף אחד, גם לא לשחר (אתם יודעים כמה שוקל בוקס?!).

אז דשנו בזה אני ואורי, הרבה (מעכתי לו תשכל), והגענו למסקנה שאני והחברים מתחתיי האחרונים שידפקו מהמקרה הזה. היום היתה חלוקה נפלאה לדעתי ולא קיבלתי אפילו חיבוק מהמארגן :(.

עוד דבר, לדעתי מאוד חשוב: גם אם אתם לא אלה שנדפקים, גם אם אתם לא מקבלים פרסים, פתחו את העיניים על נושאים כאלה, כדי שיהיו לנו טורנירים שבהם לא רק השחקנים שנלחמים על הפרסים שלהם מקבלים מה ששמגיע להם (או שלא, במקרה שלי ושל ארבעת המקומות מתחתיי).
*some witty quote that's out of context*
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

שמו לנו רופי במשקה? מזה?
... בזמן שאתה משמיץ, בנקסוס חילקו לקהילה את שארית קלפי הפרומו של הקלף Thalia, Guardian of Thraben , אשר נשאר מטורניר ה- WMCQ.
לא זכיתי בפרסים אבל שבתי הבייתה עם 2X פלייסטים של הקלף ואולמוג פוייל לא פרומו.

תמונה
BurningOak
MTGil Apprentice

שליחה על ידי BurningOak »

dekel31 כתב:
Moshe כתב:אתה שנתיים שופט במקום ואתה מגיב כשחקן חדש מופתע.
וואו, מה הקשר משה. אני מעולם לא חילקתי ככה פרסים (אם לא היה ברור אז אני אבהיר בהמשך) ומעולם לא ראיתי טורניר שבו ככה חולקו הפרסים, בטח לא פריריליס.
הקראש של החבר'ה של נקסוס עליהם עבר כל גבול הטעם הטוב, אורי שם לכם רופי במשקאות או משהו?
BurningOak כתב: משה הוא צודק זה היה שונה.
וזה הדבר הכי טוב EVER.
אני אודה לך אם תסביר את הקשר הלוגי בין משפט א' וב'.
BurningOak כתב: ....
לכל השאר אין בכלל נגיעה לדיון. אני מדבר על החלוקה כחלוקה ולא "כמה אני מתבאס אם פיקאצ'ו נשך אותי" או משהו כזה.
BurningOak כתב: לסיכום שיטה מצויינת אבל פער אולי קצת קיצוני לטובת המקום הראשון בחלוקת הבוסטרים, אפשר לשקול לחשב כמה בוסטרים לתת לכל אחד אחרי שרואים אם יש מנצחים ברורים או לא וכמה וכל הוואטאבר הזה.
קצת קיצוני זה לשון המעטה, 25 בוסטרים זה לא מעט בפריריליס של 85 שחקנים.
הם אכן חישבו רק אחרי שידעו את הסטנדינגס.

השיטה מפלה את השחקנים, כי היא מתחשבת רק במיקום של המקום הראשון אבל לא במספר הנקודות שלו, ולעומת זאת, בתור מקום שני כביכול אין שום הבדל למקום השלישי. כאילו כל השחורים נדפקים או משהו (אין לי דרך אחרת לתאר את זה).
מעבר לכך שאין טורניר פריריליס בהיסטוריה של הטורנירים בישראל (אולי בעולם, מי יודע) שבו המקום השני מקבל פחות משליש מכמות הבוסטרים של המקום הראשון. לדוגמא: היום היו 21 שחקנים בפריק. מקום ראשון קיבל 16 בוסטרים, שני קיבל 8. בהשוואה לטורניר המדובר, שבו היו 85 שחקנים, האקסטרא שני סיבובים שניצחתי וה60 שחקנים האחרים הוסיפו לי לקופת הפרסים......... 3 בוסטרים. GREAT!

לא ממציאים את הגלגל מחדש. או לפי סטנדינגס או לפי נקודות. לערבב אותם לא יוצא הוגן לאף אחד, גם לא לשחר (אתם יודעים כמה שוקל בוקס?!).

אז דשנו בזה אני ואורי, הרבה (מעכתי לו תשכל), והגענו למסקנה שאני והחברים מתחתיי האחרונים שידפקו מהמקרה הזה. היום היתה חלוקה נפלאה לדעתי ולא קיבלתי אפילו חיבוק מהמארגן :(.

עוד דבר, לדעתי מאוד חשוב: גם אם אתם לא אלה שנדפקים, גם אם אתם לא מקבלים פרסים, פתחו את העיניים על נושאים כאלה, כדי שיהיו לנו טורנירים שבהם לא רק השחקנים שנלחמים על הפרסים שלהם מקבלים מה ששמגיע להם (או שלא, במקרה שלי ושל ארבעת המקומות מתחתיי).
1. אין קשר לוגי יש קשר של דעה, זה שאתה לא מסכים איתה זה משהו אחר, השינוי היה טוב, בפריריליס של אתמול שינו חזרה, זה היה רע.
זה הכל.

2. לכל מה שאמרתי יש 100% קשר להתבכיינות שלך, אני מנסה להסביר לך (והנה אני נאלץ להסביר לך שוב...) שמימד המזל של ההגרלה של מול מי אתה משחק ראשון או אחרון לא אמור לשחק תפקיד בטורניר.
אתה מסרב לקלוט ואני לא יודע למה שאין שום סיבה לקרוא למי שהפסיד רק למנצח של הטורניר בסיבוב האחרון (ולפני כן ניצח את כל היריבים שלו) מקום שני יותר מאשר למי שהפסיד רק למנצח של הטורניר אבל בסיבוב הראשון (ואחר כך ניצח את כל יתר היריבים שלו)

חלוקה של מיקומים זה סתם מגעיל, זה יוצר מצבים כמו שקרו באוריגינס שיש לך 2 אנשים עם אותו מספר נקודות שאחד מקבל 5 בוסטרים והשני מקבל 0 (ברצינות) רק בגלל שהפרסים מוגבלים לאיקס מקומות ומחולקים כך שמקומות גבוהים יותר מקבלים יותר בלי באמת קשר לכלום.
וזה לא שהפרסים מגיעים נמוך, הרף הוא 2 הפסדים ביום של 5-7 סיבובים, 2 הפסדים ותיקו שולחים אותך הביתה בלי כלום.

אני לא זוכר מה הייתה החלוקה, אמרנו 6 אנשים עם 6 נצחונות ו36,11,10,10,10,10 ?
אז לדעתי זה צריך היה להיות 14 בוסטרים לכל אחד (87 למקומות האלה לחלק ל6, מינוס החצי בוסטר עודף שירד למדף של ה5 נצחונות)
בחלוקה הוגנת אתה היית מתבכיין שלא הוגן הנה למה קיבלת רק 14 בוסטרים ולא מיליון ואף אחד לא היה הולך הביתה עם כמות מסיבית של בוסטרים.
אם אתה מחשיב את המוטיבציה לאתר מישהו שנחשב למקום ראשון ולתת לו הרגשה שהוא ניצח (ומסתבר שאתה מחשיב כי אתה חושב שהחלוקה הרגילה היא טובה) אז ה3 בוסטרים אקסטרה שלך כנראה היה הופכים ל1 וזה היה נראה אולי ככה:
26,12,12,12,12,12 שזה אולי היה מרגיש לך יותר "קרוב" והוגן למקום ראשון ואז מה יוצא? שאתה בוכה לי פה על בוסטר אחד.
במקביל כל האחרים סובלים.

השיטה צריכה להיות לפי מספר נקודות, נקודה סוף סיפור זה הדבר ההוגן ביותר כי זה עקום בכל צורה אחרת בעיקר במקומות 16-7 שלא בדיוק מקבלים מי יודע מה במילא.
אם ממש רוצים למצוא מקום ראשון ושיהיה מעל האחרים גם במקרה של שיוויון נקודות אז גם בסדר.
אין הבדל בין מקום שני למקום שישי (נגיד) כמעט אף פעם, הפסידו לאחד, לפעמים אפילו הפסידו לאותו אחד רק שאחד משוכנע שהוא מקום שני יותר מהאחר.

מגעיל אותי ש"נילחמת" להחזיר את הגלגל אחורה.
כן הם ניסו משהו שלא נוסה בארץ שומו שמיים, אבל זו שיטה מאוד נפוצה בחו"ל - פרסים לפי נקודות, זהו, סוף סיפור, כדי שהמזל או החוסר מזל של מי קיבלת בסיבוב הראשון לא יכריעו את כל היום שלך.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

Moshe כתב:שמו לנו רופי במשקה? מזה?
... בזמן שאתה משמיץ, בנקסוס חילקו לקהילה את שארית קלפי הפרומו של הקלף Thalia, Guardian of Thraben , אשר נשאר מטורניר ה- WMCQ.
לא זכיתי בפרסים אבל שבתי הבייתה עם 2X פלייסטים של הקלף ואולמוג פוייל לא פרומו.

תמונה

haven't posted in a while but oh well...

if this is true it might be an issue....

the WMCQ promo is counted and distributed to WMCQ players only.
any leftover are to be sent to wotc and are counted (number of copies sent- number of wmcq particepent).

i have heard of stores getting a kick in the ass over this, its basically tournament fraud
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

לוצקין, אתה מודע לכך שאם קהילת מג'יק בארץ הייתה צריכה להגלות שחקן מהארץ זה היית אתה, נכון?
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

אוווו משה אתה כזה חמוד עם האד הומינומים.
פעם אחרונה שנפגשנו זה היה ביחסים טובים. עצוב לראות שאתה סובל מפיצול אישיות...

אכשיו, אם אתה מוכן לחזור לנושא הרציני.
אני מדבר על בעיה אמיתית. מהסוג ש WOTC כבר סגרו בגללה חנויות (מנעו מהן סחורה ודיווח טורנירים) בעבר.
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

לזה אתה קורה בעיה? ניראה שאתה מקנא שחילקו אותן חינם.
מה אתה חושב שקרה עם הפרומואים ב 2014 וב 2013 ?
אתה צריך לברך את המעשה כי תנחש מה קרה איתם אצל מארגנים אחרים.
וקצת מוזר שעם כל השנים שלך כשחקן ומארגן אתה פתאום מופתע שלא השיבו את הפרומואים האלה לוויזארד.
אני חושב שהיה לך נוח להיות בעמדת מארגן בפריק ובטח יש לך מצבור שלהם משנים קודמות.

אבל אתה מוזמן לשמש כבלש ולגבות עדות האם קרה או לא קרה את אשר אתה חפץ. לך תדווח לוויזארד. ניראה אותך שב לשחק בארץ בנוחות.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

אתה חמוד, אבל טועה. הפרומואים האחרים, לפחות אלו שאני התעסקתי איתם נשלחו חזרה לwotc.

בלי קשר, אני מנסה להיות מתורבת איתך ואתה מתנהג כבהמה. אז לנקודה, לקנא בך? פפפפחחחחח.... זה קלף של 20 דולר יש לי דגים שמנים יותר לטגן.

לגבי נוחות המשחק שלי, זה נשמע כמו איום. ולפני שתקפוץ אם "זה לא איום אלא הבטחה" אני מציע שתרגיע את עצמך מהר. סגנון הדיבור הזה מתאים אולי לביוב אבל אף אחד לא מעריך אותו כאן.

אכשיו אם יש לך משהו נוסף שאתה רוצה לדון בו אני מציע שתעשה את זה באופן פרטי ולא בשחרור לאויר הפתוח. זה לא מצייר אותך באור חיובי ומזהם את הנושא....
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

הצחקת אותי. אתה מנסה להיות השחקן הכי מוסרי בזמן שאתה שם נירדף לשחקן הכי לא מוסרי בארץ.
אפילו בפרירליס האחרון הזכירו את השם שלך בעניין זה. - סתם פותח לך את האמת על השולחן.
אם אתה לא רואה את המעשה חלוקה של הפרומואים האלה חינם לקהילה כמעשה הכי נכון - כנראה שאתה איזה שטינקר של וויזארד שמשלמים לך ביד יפה עד למצב עיוורון.
אתה אגדה. מספרים עלייך סיפורים גם לאחר לכתך.
אעלק מנסה להיות אדם ישר. יושר זה רחוק ממך. "... אני אשטנקר עלייכם" חחחח אתה פתטי ילד. תמיד היית תאוותן.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

משה, הועלתה פה טענה לגיטימית בצורה מתורבתת. אם אתה לא מסכים איתה, אתה מוזמן לענות בצורה יפה והולמת.
הטענות של אלון נכונות ומטרת הקלפים האלה היא להראות הערכה לשחקנים שהשקיעו והיו טובים מספיק בשביל להשתתף ב-WMCQ ולא כדי להיות פרסומת לחנות שמחלקת אותם כראות עיניה.

הדיון סטה מהנושא של הת'רד וגם מגבול הטעם הטוב (בעיקר מצידך, משה). ננעל.
נעול