עצות אסטרטגיה ממני?

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

Prismatic
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

בוודאי
My phone number: 0522816213
Majal Guy
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Majal Guy »

משהו זז כאן?
שיניתי שם, הייתי konda
Light כתב:עריכה: תוקנו שגיעות
tpman
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי tpman »

כן,הלוחות הטקטונים.
Krosan כתב:
way grink and grive if you can smok and fly
born to burn-born to flame
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

אני בעד שאחד הפרואים/זינגר ימשיכו את הפינה...
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

הפינה הזו לא עודכנה במשך שנה, אחרי שההסתמכות הפכה על ה-threads עצמם, מאחר ואף אחד לא הפך אחראי ל-thread במקום זינגר. אני לוקח על עצמי את המשימה מהיום.

כל מי שיש לו שאלות אסטרטגיה ברוח ה-thread שישלח אלי ה"פ, אני אסכם אותם ואוציא הודעה מסודרת בנוסף ל-thread זה, שישמש כבסיס דיוני.

שפר :}
maverick42
MTGil Wizard

עוד עצה

שליחה על ידי maverick42 »

עצה משועל קרבות ותיק :green:

אל תפחדו לעשות bluffing. מה זאת אומרת? נגיד יש לך יצור 2/2. ולי יש יצור 1/3 עם איזו יכולת מעניינת. לפעמים כדאי לתקוף, כי השחקן השני יחשוב שאולי יש לכם משהו ביד שיכול לעשות עוד נזק אחד ליצור שלו ולהרוג אותו, ואז הוא לא יחסום. ואם הוא כן יחסום - אז לא קרה כלום, ואתה סתם יוצא קצת מצחיק.

נסה לדמיין מצב הפוך. אם היו תוקפים אותך עם יצור 2/2 כשלך יש יצור 1/3 על הלוח, לא היית שוקל לתת לו לעבור, כי אתה מפחד שיש לשחקן השני משהו ביד? (מתחבר לעניין של לשמור אדמות ביד)

כמובן, שעצה זו מחייבת שמירה על פוקר-פייס :cool:
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

Shefer כתב:לעומת ה"אדמה ה-15" של antrax, יש מקרים ב-onslaught שאתם -=רוצים=- כמה שיותר אדמות:
1) Token-Makers: כמו - Mobilization, Centaur Glade וכו'.
2) Read the Runes - אתם רוצים שכשהוא יגיע תשלפו 5 קלפים ותקריבו 5 אדמות, במקום להוריד קלפים מהיד סתם. כמובן שעדיף להוריד אדמות מהיד מאשר להקריב.
3) אפקטים חוזרים שתלויים במאנה - מלבד קלפים כמו Aggravated Assault, יש גם לחשים כמו Capsize עם Buyback שאתם רוצים להפעיל יותר מפעם בתור. כמו ככן, Circle of Solace וכל דוגמאות CoP נכנסים להגדרה.
4) יצורים מתנפחים - כמובן, שיש יצורים כמו Spitfire Handler שלא ישרדו קרב, אבל Snarling Undorak ישרוד גם ישרוד. שווה לשמור מאנה.
5) אפקט שרוצים להפעיל - אם נקח את Glarecaster ונביא בחשבון שאנחנו רוצים לשלם 6 מאנה כל תור, אז נצטרך להוריד עוד אדמות כדי שנוכל לעשות משהו.
6) X Spells - נתחיל עם Starstorm, אבל כמו Urza's Rage, Fireball וכו' - הרבה מאנה זה טוב לגמור משחק. אמנם זה נכנס עם Read the Runes, אבל פה נכללים Syncopate ושם לא.

שפר :}
נגד חפיסה עם LARCENY וMEGRIM, או OKIBAGANG SHINOBI וSKULLSNATCHER(עושים אחד לשני NINJUTSU), וכו'...
ten
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ten »

תודה רבה על העצות שלך נירלי שהם יעזרו לי
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

ten, אם לא שמת לב, התגובה האחרונה בדיון הייתה לפני כ4 שנים. נא לא להקפיץ דיונים כל כך ישנים, גם אתה רוצה להוקיר תודה לAntrax על העצות המצויינות שהוא סיפק. פעם הבאה, הודעה פרטית עדיפה על פני הקפצה של דיון ישן.

ממליץ לקרוא את חוקי הפורום (הלינק האדום למעלה בצד שמאל).
שלח תגובה