קלפים מקאמיגווה

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
h-killer91
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי h-killer91 »

[="no sig"=]
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

כבר ראינו אותו.
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

Peer Through Depths - 1U
Instant - Arcane
Look at the top 5 cards of your library. You may reveal an instant or sorcery card among them and put it in your hand. Put the remaining cards on the bottom of your library in any order.
Uncommon

Reach Through Mists - U
Instant - Arcane
Draw a card.
Common

Sift Through Sands - 1UU
Instant - Arcane
Draw two cards, then discard a card. If you played a card named Peer Through Depths and a card named Reach Through Mists this turn, you may search your library for a card named The Unspeakable, put it into play, and then shuffle your library.
Uncommon

The Unspeakable - 6UUU
Legendary Creature - Spirit
Flying, Trample
Whenever The Unspeakable deals combat damage to a player, you may return target Arcane spell from your graveyard to your hand.
6/7
Rare
וואו. Peer through depths טוב לפחות כמו impulse, אם לא יותר.האחרים דיי משעממים, אבל מעניין לציין שpeer יכול לעזור מאוד למצוא את הקסם שחסר לך כדי להשלים את השלישיה ולהביא את הunspeakable. חבל שחייבים לשחק את הsift through sands אחרון
Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dont have a Clue »

peer through depths מצויין, נראה לי שוויזארדס החליטו שהם החלישו את כחול מספיק והגיע הזמן להתחיל להדפיס קלפים טובים שוב. יראה הרבה משחק.
הקומבו הזה קצת אידיוטי לדעתי גם בגלל שזה מזכיר לי מאוד את יו גי הו ואקסודיה, וגם בגלל שזה קומבו של שלושה קלפים שלא מנצח את המשחק, ולא מצדיק לשחק את Reach ו Sift וגם לא את ה Unspeakable.

הליונס החדש מעולה (למרות שכבר ראינו אותו היו לי ספקות שהוא אמיתי, וויזארדס לא נוטים להדפיס וויניס כאלה טובים). ישחקו 4 בוויט וויני פשוט כי מספיק לשים אחד, לתקוף ולחכות שהוא יחטוף ווג\להחליף אותו על אחד היצורים של היריב שלך ואז לשים את השני מהיד. לדעתי כל עוד רבג'ר חזק זה לא יספיק לWW, אבל נחיה ונראה.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

זה לא חייב להיות קומבו. שלושת אלה יכולים להיות משוחקים כcard drawing בדק קונטרול של הבלוק, ומספיק להריץ עותק אחד של הunspeakable כדי להביא אותו.
GasPipe
The Counters Lord

שליחה על ידי GasPipe »

הם שינו את החומות למגנים:
The rules for the creature type "Wall" have been changed. Although the creature type Wall still exists, it no longer has any rules meaning. Instead, all creatures that had the creature type Wall now also have the defender ability.

Steel Wall (_Mirrodin_(R) card with its new Oracle wording)
{1}
Artifact Creature -- Wall
0/4
Defender (This creature can't attack.)

Note that no creatures in the Champions of Kamigawa set have the defender ability. This rules change is being made at this time in order to eliminate all rules inherent to specific creature types.
I changed nick - I was Twisted Experiment

אבל אני מתכוון לחזור, הטעויות הטיפשיות שלי...
Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

Ergil כתב:זה לא חייב להיות קומבו. שלושת אלה יכולים להיות משוחקים כcard drawing בדק קונטרול של הבלוק, ומספיק להריץ עותק אחד של הunspeakable כדי להביא אותו.
זה לא מצדיק לשחק שני קלפים שאחרת בחיים לא היית שוקל להריץ ועוד עותק אחד של יצור לא מאוד יעיל. זה 9 קלפים מתוך בערך 36 spells, כלומר בזבזת רבע מהקסמים בחבילה על קומבו שב90% מהמשחקים לא יעזור לך בגרוש.

וכן, wall שונה לדפנדר. נראה קצת מוזר שאפשר עכשיו להפוך יצור לקיר שמסוגל לתקוף, אבל מצד שני אפשר גם להפוך יצור לציפור והוא לא יוכל לעוף. במג'יק אין תמיד הגיון.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

מה גורם לך לחשוב שלא הייתי שוקל להריץ אותם ממילא? אמנם עד עכשיו ראינו רק את הburn האדום, אבל אני בטוח שיהיו עוד קסמים טובים בבלוק עם splice זול, כך שarcane יהיה יתרון דיי רציני. קשה להגיד בבטחון כי כרגע ידועים לנו פחות משליש הקלפים בסט ופחות משישית הקלפים בבלוק, אבל לא הייתי פוסל את האפשרות.
h-killer91
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי h-killer91 »

Ergil כתב:כבר ראינו אותו.
אני יודע...
סתם כדי שתדו שהוא אמיתי (מי שלא האמין)
או כדי שתראו את התמונה :-? ...
[="no sig"=]
Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

Ergil כתב:מה גורם לך לחשוב שלא הייתי שוקל להריץ אותם ממילא? אמנם עד עכשיו ראינו רק את הburn האדום, אבל אני בטוח שיהיו עוד קסמים טובים בבלוק עם splice זול, כך שarcane יהיה יתרון דיי רציני. קשה להגיד בבטחון כי כרגע ידועים לנו פחות משליש הקלפים בסט ופחות משישית הקלפים בבלוק, אבל לא הייתי פוסל את האפשרות.
יכול להיות שיהיה דק בבלוק שמשתמש בsplice into arcane אבל יהיה לו arcane spells יותר טובים מ sift על בטוח ולדעתי גם יותר טובים מreach. כמו שאמרת, ראינו פחות משליש מהסט...
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

Forgotten Gohei 3
Artifact
Arcana spells you play cost 1 less to play
Spirits you control get +1/+1
היה די ברור שיוציא קלף בסגנון הזה, הוא אפילו לא רע.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

יש! סוף סוף אני יכול לבנות את דק הHumility/Wall שלי!
Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

Yoav כתב:Forgotten Gohei 3
Artifact
Arcana spells you play cost 1 less to play
Spirits you control get +1/+1
היה די ברור שיוציא קלף בסגנון הזה, הוא אפילו לא רע.
כן, די טוב. ישוחק כנראה ב"arcane deck" אם תהיה.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

וואי, Impulse...הוא הולך להיות משוחק בטייפ 1 לדעתי. והרעיון של ה"קומבו" לא רע בעיקרון, זה יכול לשמש כבסיס Card Drawing של דק, ככה שזה לא "ביזבוז של 9 מקומות" כי במקרה אחר היית צריך לשים בסיס Card Drawing אחר, שאולי היה איכותי יותר, אבל ללא אפשרות לטריקים של יצור 6/7 מעופף שמסיים משחק תוך 3 תורות בתור השישי. ד"א, זה הולך לא רע עם הטוטור החדש (הFoF Wanna Be) כי כשאתה מביא קלף גרוע כמו לשלוף קלף במנה כחולה, ועוד שלושה קלפים טובים כאשר היריב חייב להעיף את הגרוע את מרוויח המון (במקום בחירה של 2 מ-4 יש לו בחירה של 1 מ-3 שהולכים לGraveyard נשמע מצוין.

דני.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

ד"א, שמתם לב ששינו את הכיתוב של הדיסקרד? פעם היה כתוב "Discard a card from your hand" ועכשיו כתוב רק "Discard a card". הם סוף-סוף הבינו שאפשר לזרוק קלפים רק מהיד...
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
akroma
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי akroma »

כמו שיותם אמר זה באמת מזכיר את יוגי הו ואקסודיה, אבל בכל מקרה זה גם מזכיר את ספיריט אוף דה נייט בכל מקרה חשבתי על זה כבר וצריך להסתכל על זה בצורה הנכונה, קודם כל כדי שהשומני יבוא למשחק זה צריך לקרות בתור 5-6 כי צריך את ה-6 מנה לשחק את כל הספלים, דבר דני קודם צריך לראות את כל הספלייס אנטו ארקיין לפני שפיטת הארכיין, וה"אימפולס" זה לא אימפולס ולא בטיח כי זה רק איהסטנט או סורסרי, בכל מקרה לא כמו סיון אוף דרקנס צריך קלפים מסויימים והוא בא רק מהחבילה כך שאם מריצים 1 אז הוא יצא ביד אולי ואם 3-4 אז יש סיכוי שאתה תחכה עד תור 6 עם המון קלפים מתים כמו האנספיקאיבל השלוף קלף שלא מתקרב לרמה של הוויזנס הטוטור שתרצו להשתמש בו רק תור 6 ועוד שליפה, בקיצור זה נראה לי מטומטם וגרוע מידי והכי חשוב לא מנצח סכ הכל 6/7 מעופף טרמפל אם יש מונו בלו או קונטרול כחול/X ימצאו דרכים יותר נורמליות לנצח כמו שקלס.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

אני מבטיח לך רשמית ואף חגיגית, אקרומה: אנחנו יודעים לקרוא. גם אם איכשהו לא שמת לב לעובדה הקטנה הזו בזמן שהותך בפורום, היית יכול לנחש זאת כי לא אמרתי "זה הרבה יותר טוב מimpulse!!!" אלא "זה טוב לא פחות מimpulse". אם הייתי חושב שזה מאפשר להביא כל קלף כמו impulse הוא היה strictly better כי יש בחירה גדולה יותר והוא גם arcane. בכל אופן, אם תחשוב על זה קצת תגלה שרוב הקלפים בדק קונטרול אותם אתה עלול לרצות ברגע מסוים הם instant או sorcery. במקרים נדירים אולי תרצה אדמה. שאר סוגי הקלפים, גם אם הם win condition, יכולים לחכות. ובמקרה הזה אם אתה מריץ את הunspeakable אתה אפילו לא רוצה אותו ביד אלא בספריה. נכון שהוא לא morphling, אבל 6/7 flying trample שנכנס למשחק כאינסטנט ומחזיר קסם ליד כל פעם שהוא מרביץ ליריב זה בכלל לא רע. אני לא יודע האם דקים שמשתמשים בכל 4 הקלפים האלה ישוחקו בתחרויות, אבל זה בהחלט חמוד בcasual.
Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

Canopy Crawler כתב:וואי, Impulse...הוא הולך להיות משוחק בטייפ 1 לדעתי. והרעיון של ה"קומבו" לא רע בעיקרון, זה יכול לשמש כבסיס Card Drawing של דק, ככה שזה לא "ביזבוז של 9 מקומות" כי במקרה אחר היית צריך לשים בסיס Card Drawing אחר, שאולי היה איכותי יותר, אבל ללא אפשרות לטריקים של יצור 6/7 מעופף שמסיים משחק תוך 3 תורות בתור השישי. ד"א, זה הולך לא רע עם הטוטור החדש (הFoF Wanna Be) כי כשאתה מביא קלף גרוע כמו לשלוף קלף במנה כחולה, ועוד שלושה קלפים טובים כאשר היריב חייב להעיף את הגרוע את מרוויח המון (במקום בחירה של 2 מ-4 יש לו בחירה של 1 מ-3 שהולכים לGraveyard נשמע מצוין.

דני.
אז אתה מתכוון לשחק בדק 9 קלפים (ו4 עותקים של האימפולס החדש למרות שלא תמיד תרצה כל כך הרבה ממנו בדק) שעוזרים לך פחות מ9 קלפים אחרים שהיית יכול לשים, ואז גם לא לשחק אותם כל המשחק (איך עוד אתה מצפה שיהיו לך את כל השלושה באותו הזמן?) כדי שתוכל לעשות קומבו מאוד שביר שלא בהכרח מנצח את המשחק? להפנות אותך למאמר של טי קיי?

ומה העלות משנה לFoF Wannabe? באותה המידה אתה יכול לחפש ווג או וונג'נס או סטון כשיש לו מלא יצורים או ווין קונדישן כשהמשחק נעול או אדמה כשחסרות לך או אלף דברים אחרים שאתה צריך באותו הרגע וזה יצמצם לו את הבחירה מ2 מתוך 4 ל2 מתוך 3. זה לא כאילו שזה מיוחד לקאנטריפ במאנה אחת שלא עושה כלום...

ארגיל - חמוד בcasual אפשר להגיד כמעט על כל "קומבו" שקיים. זה לא מספיק. ואם אתה רוצה דווקא את האנספיקבל כווין קונדישן תשחק אותו בלי הקומבו המטופש.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

הunspeakable עולה 9 ומשוחק כsorcery בלי שלושת החברים שלו. זה לא ממש שווה. ואני תמיד ארצה 4 מהpeer through depths, כי בדק קונטרול הוא בהחלט יותר טוב מimpulse.
Dont have a Clue
MTGil Wizard
יצירת קשר:

Ergil כתב:הunspeakable עולה 9 ומשוחק כsorcery בלי שלושת החברים שלו. זה לא ממש שווה. ואני תמיד ארצה 4 מהpeer through depths, כי בדק קונטרול הוא בהחלט יותר טוב מimpulse.
אז אתה מעדיף לשחק את שלושת החברים שלו רק כדי שהוא יעלה 3 פחות?
שלח תגובה