דק שחשבתי עליה.. rw weenie

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
silver kinget
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דק שחשבתי עליה.. rw weenie

שליחה על ידי silver kinget »

silver kinget
MTGil Wizard

מישהו יכול לתת תגובות? עצות לשיפור?
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

-4 BLADE
+4 CHAR
silver kinget
MTGil Wizard

זו לא דק דאמג' ככה שאני לא יכניס צ'אר זו דק ויני.. ומה זה בלייד? (בקשר ללייטניג הילקס זה פשוט משהו שמחלץ) אני צריך גם עזרה בבניית הסייד ועוד שיפורים לדק..
ואני ממש צריך עזרה..
Gleancrawler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Gleancrawler »

אתה כן תשים Char כי בweeine הוא מסיים משחקים.
או הורג את היצורים שאתה לא רוצה שיישארו.
Creatures:23
4 Skyknight Legionnaire
4 Isamaru, Hound of Konda
3 Savannah Lions
4 Samurai of the Pale Curtain(זה יותר בגדר הצעה קטנה, מפני שהוא טוב למאטה, אפשר גם לשים Suntail Hawk)
4 Lantern Kami
4 Boros Swiftblade

spells:16
4 Lightning Helix
4 Umezawa's Jitte
4 char
4 anthem

עריכה: וכמובן לנד

4 Sacred Foundry
2 Battlefield Forge
1 Shinka, the Bloodsoaked Keep
1 Eiganjo Castle
Mountian*4
Plains*9
My blog - http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=192298
העולם הוא כמו משחק מחשב גרוע. לפחות הגרפיקה פצצה!
silver kinget
MTGil Wizard

אני לא מבין למה להוסיף Battlefield Forge אני מעדיף להכניס עוד שתי לנדים.. גם לא נראה לי שאני יכניס Sacred Foundry..
אני לא יוותר על הטיילס (זה שנותן פרוטקשן מלבן).. כי זה בוא נאמר נותן לי גם די הגנה מכל מיני נזקים ליצורים שלי והגנה חופשית כמעט..
את הSamurai of the Pale Curtain אני יכניס במקום hand of honor ואני לא בטוח שלהוציא את leonin skyhanter זה יהיה רעיון חכם.. לדעתי הוא יותר מעשי מBoros Swiftblade שאפשר גם לחסום אותו יותר בקלות ובלי כלום הוא יוריד שתיים..

אני גם צריך דבקים נגד דק דמאג'.. כמו הקנדיס גלאו שמביא לי חיים ועושה פראבנט שבכמה מצבים הוא כבר חילץ אותי.. והלייטינג היליקס.. את המשחקים שלי אני בדרך כלל גומר אם יצורים.. ככה שאני לא חושב להכניס את הcher
עוד תגובות בבקשה
Gleancrawler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

silver kinget כתב:אני לא מבין למה להוסיף Battlefield Forge אני מעדיף להכניס עוד שתי לנדים.. גם לא נראה לי שאני יכניס Sacred Foundry..
אני לא יוותר על טלייס.. כי זה בוא נאמר נותן לי גם די הגנה מכל מיני נזקים ליצורים שלי והגנה חופשית כמעט..
את הSamurai of the Pale Curtain אני יכניס במקום hand of honor ואני לא בטוח שלהוציא את leonin skyhanter זה יהיה רעיון חכם.. לדעתי הוא יותר מעשי מBoros Swiftblade שאפשר גם לחסום אותו יותר בקלות ובלי כלום הוא יוריד שתיים..

אני גם צריך דבקים נגד דק דמאג'.. כמו הקנדיס גלאו שמביא לי חיים ועושה פראבנט שבכמה מצבים הוא כבר חילץ אותי.. והלייטינג היליקס.. את המשחקים שלי אני בדרך כלל גומר אם יצורים.. ככה שאני לא חושב להכניס את הcher
עוד תגובות בבקשה
בואו נראה.
למה להכניס את הפיין ואת הדואל? כדי לאזן את המאנה. אתה לא רוצה להתקע עם אדום ביד, ורק פליינזסים.
אתה לא צריך את הגנה הזו. 1- הרגו לך יצור, אתה תשים עוד כמה. 2- ההגנה יקרה מדי, את המאנה אתה רוצה לבזבז על יצורים. 3- הוא WW שלא כזה יעיל, חבל. שוב, leonin skyhanter הוא WW וboros swiftblade שבור עם ג'יטה ואנט'ם. ובכלל, אתה רוצה להגיע למצב של WR.
אתה כן צריך char, ואני לא שמעתי על דק דמג' שמצליחה. חוץ מזה, עד שהוא ינצח אותך עם דמג', אתה כבר אמור לנצח אותו. בעיקר אם יש לך char.
silver kinget
MTGil Wizard

1. המצב של המאנה יהיה מאוזן.. לא יהיה מצבים שאני יתקע אם רק אדום ביד כי האםשריות לזה נמוכות.. זו לא סיבה להוציא עוד 200 שקל על לנדים..
הרגו לי יצור בסדר.. נוותר על הטיילס.. אבל.. דק דאמג' יכולה לגמור אותי יותר ממהר ממה שאני אותה.. וזה די בדוק...
הCHAR מצידי אני לא משחק אותו.. והקלפים היחידים שמחזקים לי את היצורים זה רק anthem וג'יטה שג'יטה אני לא יכול להכניס פעמיים.. וזה קצת.. (וויני למשל של מירודין טייפ היו יותר טובים לדעתי אבל אני משחק טייפ 2)
את הסקייאנטר יהיה יותר קשה לחסום כי הוא פליינג אז הוא כבר נגיד ואת הסוויפט בלייד לא תהיה בעיה לחסום יעדיפו להקריב איזה שוק או משהו כי עדיין יש לו דאבל סטרייק ואין גם כל כך הרבה אפשרויות לחזק אותו.. אני גם מעדיף מאוד להשאיר את Indomitable Will

ואני עדיין צריך איזה משהו שיעשה פרבנט לדמאג'
Gleancrawler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

תקשיב, אם הפסדת לדק דמג', אתה חייב להתאמן, כי דק דמג' היא לא דק תחרותית ודי גרועה, והיא בעיקר לא אמורה לנצח וויני.
char זה קלף מפתח בדק וויני עם אדום. אי השתמשות בו ובמקום זה בפרוונט זה מעשה לא הגיוני. פרוונט = הגנה. צא'ר- סוג של התקפה. וויני לא מגינים, הם לא יודעים לקפוץ.

סקייאנטר הוא דאבל קולור, וboros swiftblade הוא RW שמסיים משחקים לבד הוא וג'יטה. 2 התקפות שלו ושל ג'יטה וזה 20 דמג', נראה לי קצת יותר ממה שהסקייאנטר יכול לעשות.
Indomitable Will הוא קלף גרוע. אתה מעדיף לבזבז את ה2 מאנה על יצורים. בעיקר שהחיזוק הזה נותן להגנה, ולך לא אכיכפת מההגנה. l
silver kinget
MTGil Wizard

תקשיב אתה מדבר על boros swiftblade כאילו שבכלל לא יחסמו אותו.. משהו שי ברור שאיעשו אם יש עליו ג'יטה.. הסיכוי של הסקייאנטר לעשותת נזק גבוה יותר מאשר של boros swiftblade מכיוון שהוא פליינג..
בקשר לצ'אר..
ברור שאני צריך איזה מפלט שיציל אותי במקרה שאני על שלוש חיים.. ואפילו אם יש לי פול יצורים..
אני צריך איזשהו נותן חיים ובולם נזק.. הרעיון של לתקוף כל הזמן הוא די פוגע (למרות שככה משחקים ויני) אתה לא מצפה שכל הזמן יתקיפו ולא תהיה שום הגנה זה רעיון שקוטל אותך..
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

טוב, ראיתי את הוויכוח והחלטתי להתערב..
לפי דעתי בורוס והסקייאנטר זו באמת החלטה קשה.. שניהם קלפים טובים מאד שלא עולים הרבה אבל כעיקרון אני חושב של סקייאנטר יש היתרון שהוא פליינג אבל הבורוס מצד שני באמת יכול להיות חזק בצורה מטורפת עם ג'יטה, אז ההחלטה באמת קשה..
בקשר ל-Indomitable Will, דור, עכשיו אני פונה אלייך דיי באופן אישי, הקלף הזה עזר לך בדק הזאת בגלל שהיא דק בו נאמר זולה, יש עוד 101 קלפים שהם הרבה הרבה יותר טובים מהקלף הזה ואני מסכים שבאמת הקלף צריך לפנות את מקומו ליצורים שיעזרו לך הרבה יותר, הקלף יחליש לך את הדק אם תשאיר אותו..
בקשר לצ'אר, הוא יכול להשתלב נחמד, לפי דעתי צ'אר בסייד יהיה נחמד אפילו נחמד מאד..
ותראו, בקשר ללנדים, אני מסכים עם דור, הוא לא צריך את כל הלנדים האלה, סתם בזבוז כסף, מספיק לו לשחק עם שתי באטלפילד פורג' וזהו, וגם בקשר ללנד שינקה, דור תעשה מה שאתה רוצה, הוא לא יכול להזיק רק מועיל והוא לא עולה הרבה, 5 שקל, אז תעשה מה שאתה רוצה, ובקשר לקאסלים, חובה בדק שלך דור, זה יכול לדפוק..

ועכשיו תקשיבו, אני משחק דק דאמג', והדק שלי יחסית חזקה, היא צריכה עוד כמה חיזוקים והיא תיהיה חזקה..
כל אלה שאומרים פה שדק דאמג' היא דק גרועה אז הם טועים.. דווקא בטייפ 2 היא דק חזקה נורא, יצאו הרבה מאד קלפים חזקים שמתאימים בידיוק לדק דאמג' ומי שלא מאמין אז בבקשה אני מזמין אותו למשחק, אתם חושבים שרק דקים משוחקות הן דקים חזקות ותחרותיות, זה ממש לא נכון, ואני אפילו ייתן לכם דוגמא, כשמירודין עוד היה בטייפ עשיתי פאן דק שמתבססת על darksteel reactor היו בה כל מיני קלפים שאני כבר לא כל כך זוכר ולמרות שלא שיחקתי בה הרבה (כי כמה זמן אחרי זה פרשתי ממג'יק) היא הייתה חזקה וניצחתי איתה, ושלא תגידו שזה בגלל שהיריבים שלי לא ידעו לשחק או שזה בגלל לא יודע מה, ניצחתי איתה, ואפילו נגד כמה יריבים חזקים ואפילו אהבתי את הדק הזאת כי היא דק מקורית, אז חאלס עם הקטע הזה שמה שמקורי הוא לא טוב..
Gleancrawler, אם אתה רוצה לראות את הדק ליסט שלי ואוליי זה ישנה את דעתך אז בבקשה, פתחתי דיון על הדק שלי הדיון הוא בין הראשונים קוראים לו R Damge, תסתכל ותגיב שם.
ודור ממש לא שחקן שצריך להתאמן דור שחקן חזק..

מקווה שעזרתי, ומקווה שהבנתם.
ו-Gleancrawler אני מבקש ממך, תכנס לדיון על הדק שלי ותעביר שם ביקורת, אני רוצה לשמוע את מה שיש לך להגיד..

תודה, Im o.k..
SHOW TIME !
silver kinget
MTGil Wizard

חחח תודה עודד..
אני החלטתי ללגת על הסקייאנטר כי אני שיחקתי אם וויני שהסקייאנטר בהחלט השתתף בה והוא יצור מאוד מועיל..
עכשיו צ'אר יכול להיות אני יכניס בסייד ובמקום הצ'אר אני יכניס איזה משהו הגנתי.. הרעיון שהיצורים יחטפו בלי הרף ואני יכניס יצורים חדשים לא בלקסיקון שלי.. (אפילו אם ככה משחקים וויני)
גם הרעיון זה שאני צריך להכניס עוד קלפים מחזקים.. הג'יטה יעזור לי ליצור אחד (כי הוא לג'נדרי :/) ככה שזה נחמד.. הגלוריוס זה גם יכול לשפר אם יש לי שניים או שלוש ארבע זה יהיה משמעותי... אני צריך עוד דברים שיחזקו לי את היצורים..
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

הסוויס בלייד עדיף על הסקיי הנטר ורק מהסיבה שעם גיטה עליו
ואפילו שחוסמים אותו הוא מקבל 4 קאונטרים שזה עדיף פי 10 מסקיהנטר
ב) אפיולו שחוסמים אותו בגלל הדאבל סטרייק הוא יכול להתחזק באותה ההתקפה ולהפוך ליצור
5/6 ולעשות 6 נזק באותו רגע
אאאממ לא רע בשביל יצור ב2 מנה
Ornithopter
Legendary Artifact Creature - Thopter
יצירת קשר:

Re: דק שחשבתי עליה.. rw weenie

שליחה על ידי Ornithopter »

-4 Indomitable Will, גרוע ולא קשור לוויני.
-4 Otherworldly Journey, כנ"ל.
-4 Candles’ Glow, כנ"ל.
-2 Eight-and-a-Half-Tails, אפשר להעיף לסייד.

+4 Glorious Anthem, חובה בוויני.
+4 Char. גם אם זה לא דמג', זה קלף טוב ומסיים יפה.
+4 Boros Swiftblade. מעולה עם ג'יטה ואנת'ם, כמו שאמרו.
+1 Jitte
+1 Savannah Lions, למה 3?

וזה לבחירתך: אתה יכול להעיף 4 Hand of Honor לטובת 4 Suntail Hawk או Lantern Kami (עדיף את הקאמי, נגד Rend Flesh, למרות שזה ממש לא משמעותי כי הוא בקושי משוחק ומי יהרוס 1/1 פליינג?)

ולנדים:
-5 Plains
-3 Mountain

+4 Sacred Foundry
+4 Battlefield Forge

אתה צריך איזון מאנה, זה חשוב.
Regardless of the century, plane, or species, developing artificers never fail to invent the ornithopter.
silver kinget
MTGil Wizard

אוקיי לקחתי לצומת ליבי..
אבל אני לא מבין מה הקשר של הchar?! זו לא דק דמאג' וככה וויני לא אמורה לסיים משחקים..אז די להציע את זה.. כי מבחינתי זה ביזבוז כסף ומקום בדק.. יש לי את ההיליקס שגם נותן לי חיים וגם מוריד פחות 3 אז די..
ובקר לאנד אוף אונור עדיף לשים אותו בסייד לא?
Ornithopter
Legendary Artifact Creature - Thopter
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ornithopter »

silver kinget כתב:אוקיי לקחתי לצומת ליבי..
אבל אני לא מבין מה הקשר של הchar?! זו לא דק דמאג' וככה וויני לא אמורה לסיים משחקים..אז די להציע את זה.. כי מבחינתי זה ביזבוז כסף ומקום בדק.. יש לי את ההיליקס שגם נותן לי חיים וגם מוריד פחות 3 אז די..
ובקר לאנד אוף אונור עדיף לשים אותו בסייד לא?
די מיותר בסייד, יש דברים יותר טובים.
ואם אתה לא מקשיב לעצות אז למה אתה פותח ת'רד?
הרבה אנשים אומרים לך שהצ'אר טוב, תקשיב.

לפחות תעשה טסטינג.
ומה הקשר דמג'? זה כמו שאני אגיד שמשחקים Suntail Hawk רק בדק של פליינגים, שזה גם דק גרוע ולא קשור בכלל. אם אתה ממש ממש מתעקש אז לפחות בסייד.
Regardless of the century, plane, or species, developing artificers never fail to invent the ornithopter.
silver kinget
MTGil Wizard

בידיוק.. אם אני מכניס צ'אר זה יהיה בתור סייד
silver kinget
MTGil Wizard

תקשיבו חשבתי אולי להוציא שתי איסאמרו.. כי בכל זאת הוא לג'נדרי..
ויש למישהו עצה מה להכניס במקום?
שלח תגובה