Street Wraith

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

ziv
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי ziv »

לא כי כול שליפה באינסטנט עושה את זה הנק' שהסייקליניג במקרה הזה לא דורש מקור מנה אלא משלמים תשלום אחר (נק' חיים)
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

כל מי שאי פעם ראה דק נקרוברידג' יודע שהעובדה שאתה יכול תור שני או שלישי לרדת לשלושים קלפים בעזרתוכי הוא שווה 5-6 קלפים פחות=סיכוי טוב מאוד לשלוף קלף שמנצח
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

לא היה לי מושג שיש בטייפ2 דק דרדג'. הנחתי שיש מספיק גרייביארד הייט כדי למנוע שיקוצים מסוג זה
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

ואפילו אחת חזקה מאוד
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

האמתי שיש הייט... כל פעם שזה צץ באונליין אנשים שמים הייט וזה אף :\ לא יודע אני לא מת על הדק הזה... זה כמו אפיניטי שאיבד הרבה מהכוח שלו בגלל קטאקי וכו' רק שזה לא באותה רמה של אפיניטי אז הייט פוגע בו המון
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

פה פשוט אין Sutured Ghoul & Dragon Breath Inc. כמו ב-Legacy וב-Vintage (ע"ע manaless ichorid) ולכן קל מדי לשנוא את החבילה - שים Extirpriate על ה-Dread Return הראשון שאתה רואה או על ה-target הראשון ותגמור את ה-flame kin strategy.

הבעיה ב-T2 היא שה-Wraith לא משמש לאף קומבו דק, כי בין אם dragonstorm/project x וכו', הם פשוט לא צריכים את השליפה המיותרת, כי כחול מספק את השליפה ולירוק יש conentrate משל עצמו (ע"ע harmonize).

קיצר - לדעתי, Street Wraith הוא לא ממש קלף שמיש ב-T2, אלא אם מישהו ימצא קומבו דק מספיק טובה כדי שתוכל לאבד חיים ולא תהיה פגיעה מדי, כמו dredge.

שפר :}
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

פה פשוט אין Sutured Ghoul & Dragon Breath Inc. כמו ב-Legacy וב-Vintage (ע"ע manaless ichorid) ולכן קל מדי לשנוא את החבילה - שים Extirpriate על ה-Dread Return הראשון שאתה רואה או על ה-target הראשון ותגמור את ה-flame kin strategy.
איני מסכים, כפי שציינת קל מאד לעשות extirpate ולגמור את הflame kin stratgey אך מה שאתה מפספס הוא זה שיש לחבילה עוד אופציות התקפה רבות כגון: golgari grave troll,svogoths,nightmare void,bridge from below. אני מסכים שקל לעשות לדק hate בעזרת crypts אבל השאלה היא תמיד כמה איום מהווה הדק וכתוצאה מכך האם ישימו בסייד crypt.

הבעיה ב-T2 היא שה-Wraith לא משמש לאף קומבו דק, כי בין אם dragonstorm/project x וכו', הם פשוט לא צריכים את השליפה המיותרת, כי כחול מספק את השליפה ולירוק יש conentrate משל עצמו (ע"ע harmonize).
טיעון מצחיק וחסר כל קשר לקלף המדובר, street wraith הוא אינו כלי לשליפת קלפים משום שאפקטיבית הוא לא שולף שום קלפים ולכן כמובן האנאלוגיה שלך לharmonize למשל היא לגמרי חסרת הגיון. מה שכן ניתן לאמר זה שלחבילות הקומבו ישנם אמצעים לשפר את איכות שליפותיהם(sleight of hand, telling time) ולכן הצורך בהורדת הדק ל56 קלפים יורד במידה מסויימת אך כמובן כפי שציינתי מקודם הסיבה האמיתית שאין לו שימוש ולטעמי לא יהיה בדק קומבו היא שהמשאב שהוא דורש(חיים) הוא משאב שלא מתאים להפסיד בתמורה לרווח שהוא מספק.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
- Chris Pikula, shortly after getting married on December 29th, 2001.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

זה מאוד קל להגיד "אני פשוט ישלוף אקסטירפייט" אבל בליסט שליושל חבר שלי אני מנצח תור 3 בערך 30% והשאר תור רביעי כך שלהגיד אני ישלוך טורמוד או אקסטירפייט מבוסס על הרבה מזל
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

אילון, נראה לי שלא הבנת למה התכוונתי -
ה-Extripriate לא עומד לבד מול כל החבילה. הוא הולך על האיום הבעייתי ביותר שהוא Dread Return או לפחות ה-Flame kin (מישהו עושה dredge ב-main phase שלו עקב resolving של draw וברגע שהוא שוב מקבל קדימות - dread return), כדי למנוע ניצחון מיידי.
שאר היצורים, במידה ואין Haste, מתים ל-Damnation ולשאר מציקים.
נכון ש-Bridge הוא איום בפני עצמו, אבל בדר"כ בחבילה עם crypt/extirpriate יש גיבוי נוסף. במקרה הזה להעיף את ה-bridge עלול לגמור את המשחק. לגבי אסטרטגיות יצור יחיד - אני בספק שהן יחזיקו מעמד, אבל לך תדע.

לגבי השליפה שהוא מספק - אם כל הפונקציה שלו היא dredge, אז So be it. במקרה, השימוש שלו כ-Pay 2 life, draw a card שווה את מקומו בחבילות שצריכות לרוץ.
יותר מזה - תחשוב על Tutor ל-Top (ע"ע Mystical Tutor או Congregation of Dawn) - אתה מטיל אותם, משלם 2 חיים, מקבל את הקלף ליד וכו'.
נכון שזה יכול להיות "קומבינציה חסרת תועלת שדורשת יותר מדי משאבים ונשמעת טפשית", אבל אי אפשר להתעלם ממנה. אם אתה משחק combo ואתה רוצה לרוץ בתורות הראשונים לפני שהיריב מספיק להוריד לך את הנזק, אתה תרצה יצור כזה.
לגבי harmonize אגב, כל מה שהתכוונתי הוא שלחבילות הקומבו של היום יש שליפות טובות יותר. זה לא פוסל את מה שאמרתי למה שקורה מחוץ ל-T2, שזו הייתה המסקנה ומה שהתכוונתי אליו ככלל.

בסה"כ - מעבר ל-dredge הוא יראה משחק, לדעתי. אם השאלה היא "איפה"... אז... אלוהים גדול.

שפר :}
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

whatever הדקים כיום שמשחקות extirpate הן
solar flare דק בעל כמות שליפה גדולה מאוד (aeon chronicler,forsee,compulsive tidings) כמובן שלא כולם אבל אלה האפשרויות ככה שלמצוא extirpate לא נראה לי בעיה במיוחד שכנראה ישחקו 4 ככה

dralnu לדק הזה יש דבר מאד נחמד שעובד אם extripate
say hello to mr.teachings
mr.teachings אומר "תביא לי extirpate ליד" מה שאומר שיש לך 5-6 אקסטרפייתים בדק(תלוי בכמות teachings ו extirpate אבל בדרך כלל זה 2+4)

ויש
the rack אבל זה דק פשוט מטופש כל כך לפי דעתי אבל יש לו confidant וכנראה 4 גם כן בסייד

אז whatever תחשוב קצת לפני שאתה אומר שזה מבוסס על הרבה מזל
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

TrUnks כתב:whatever הדקים כיום שמשחקות extirpate הן
solar flare דק בעל כמות שליפה גדולה מאוד (aeon chronicler,forsee,compulsive tidings) כמובן שלא כולם אבל אלה האפשרויות ככה שלמצוא extirpate לא נראה לי בעיה במיוחד שכנראה ישחקו 4 ככה

dralnu לדק הזה יש דבר מאד נחמד שעובד אם extripate
say hello to mr.teachings
mr.teachings אומר "תביא לי extirpate ליד" מה שאומר שיש לך 5-6 אקסטרפייתים בדק(תלוי בכמות teachings ו extirpate אבל בדרך כלל זה 2+4)

ויש
the rack אבל זה דק פשוט מטופש כל כך לפי דעתי אבל יש לו confidant וכנראה 4 גם כן בסייד

אז whatever תחשוב קצת לפני שאתה אומר שזה מבוסס על הרבה מזל
אוקיי כמה דברים:
א. כמה שליפות לדעתך דק סולר פלייר עושה עד טור 3? כל כך הרבה שלדעתך יותר מ90% מהפעמים יהיה לו extirpate ביד? אז אתה טועה...וגם רוב השליפות הגדולים שלו באים טור שלישי...
ב. אני יודע שלדק דרלנו יש teachings אבל שים לב שזה בא רק טור 4 ותור 5 לשים את הקלף אז יש לדק נכרוברידג' מספיק זמן לנצח.
ג. אני לא אומר שדק נכרו-ברידג' הוא בלתי מנוצח אני רק אומר הוא יותר קשה לנצח מכפי שאתה אומר שזה. ודרך אגב: כמו שאילון אמר, לדק נכרו-ברידג' יש יותר מדרך אחת לנצח.

אז גם אתה תחשוב לפני שאתה מדבר...
גרשון
MTGil Wizard

שליחה על ידי גרשון »

אל תשכח גם שיש חבילת BR agro שמשחקת SHADOW GUILDMAGE
ואפשר גם להכניס ב-SB של חבילות שחורות גם DARKBLAST .זה טוב גם נגד כל הגרסאות של SCRIBE-FORCE וגם הורג את המסייקלים של החבילת DREDGE .אם הם מתים לך,אתה לא יכול להתחיל לשים קלפים ב-GY
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

כן כי כל הקלפים של סולאר פלייר כמו wog או court hussar without paying white(removes bridge) לא עוצרים את הקומבו לתור

ואני מאוד מקווה שאני לא צריך להסביר איך דרלנו מושך זמן (אםם counters anyone?)
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

מה, כבר אין leyline of the void בטייפ 2?
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

גרשון כתב:אל תשכח גם שיש חבילת BR agro שמשחקת SHADOW GUILDMAGE
ואפשר גם להכניס ב-SB של חבילות שחורות גם DARKBLAST .זה טוב גם נגד כל הגרסאות של SCRIBE-FORCE וגם הורג את המסייקלים של החבילת DREDGE .אם הם מתים לך,אתה לא יכול להתחיל לשים קלפים ב-GY
זה למה שהרבה גרסאות שמים 4 leyline of the void סייד....
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

TrUnks כתב:כן כי כל הקלפים של סולאר פלייר כמו wog או court hussar without paying white(removes bridge) לא עוצרים את הקומבו לתור

ואני מאוד מקווה שאני לא צריך להסביר איך דרלנו מושך זמן (אםם counters anyone?)
אוקיי אז כמו שאיילון אמר צריכים יותר מרק extirpate כדי לנצח את הדק הזאת... יש את הגלוגרי גרייב טרול ויש בריידג'+זיילוט ויש גם סתם להחיות יצור חזק אם דרד רטורן
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

למקרה שאתה לא יודע אז dralnu זה דק אם בערך 20 קאונטרים מה שאומר ש dread return לא מציק לי בכלל... sac 3crets remand ding

וכנ"ל גם סולאר פלייר שעושה לך דברים כמו שהזכרתי מקודם.....
Prometheus
MTGil Wizard

שליחה על ידי Prometheus »

ה nacrobridge דק חזקה מאוד ל goldfish אבל burn הורג אותה, כמו גם קאונטרים. אם אתה משחק נגד MGA אז כן, תנצח כל פעם אבל נגד gruul או dralnu למשל יהיה לך הרבה יותר קשה.
ערן.
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

TrUnks כתב:למקרה שאתה לא יודע אז dralnu זה דק אם בערך 20 קאונטרים מה שאומר ש dread return לא מציק לי בכלל... sac 3crets remand ding

ואז? עדיין הקרבתי 3 יצורים וקיבלתי 9 2\2ים...
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

TrUnks כתב:למקרה שאתה לא יודע אז dralnu זה דק אם בערך 20 קאונטרים מה שאומר ש dread return לא מציק לי בכלל... sac 3crets remand ding

עם היה לי שקל על כל דק דרלנו שמשחקת יותר מ-10 קאונטרים לא היה לי אגורה.
אני מודה ומתוודהשגרול זה יותר קשה
סולאר פלייר זה חרא של דק שלא יכולה לגעת בשום דק במטאגיים

עריכה:אין 10 קאונטרים בדק דרלנו שיכולים לקנטר את דרד רטורן(כי אם אני משתמש בדרד רטורן מהגרייבירד אז יהיה לי 2 מנות בשביל לשלם ל-rune snage)
נערך לאחרונה על ידי WHATEVER ב 02/6/2007 , 14:02, נערך 2 פעמים בסך הכל.
שלח תגובה