EXT Affinity

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

PopperThingi
Dragon Food
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי PopperThingi »

Navidshi כתב:יובל, שחור שם בשביל Cabal Therapy בגלל שאין דבר יותר עצוב מאשר Pernicious Deed או Kataki שתופסים אותך עם המכנסיים למטה. היי, כמעט שכחתי את Kataki, War's Wage - עכשיו יש עוד סיבה לשחק Blinkmoth Nexus ו-Fire // Ice

Paradise Mantle בעייתי כי הוא דורש מאנה כדי לחבר אותו, ומבזבז לך תוקפים. בקשר ל- artifacts ול-Plating, מכיוון ש-Chromatic למיניהם שולפים לך קלף כשאתה משתמש בהם, והקלף הזה יהיה לרוב artifact אחר, זה לא באמת הפסד. וכאמור, המטרה העיקרית שלהם היא לסדר לך את המאנה. זו סיבה מאד מוצדקת.

עכשיו, אם כל מה שאתה רוצה זה לשחק בשביל הכיף, אז אין בעיה. אתה יכול להקדיש פחות תשומת לב לדברים כמו mana base, בגלל שאם תפסיד בגללם משחק זה לא נורא. אבל אם אתה עושה "טסטינג" אני יוצא מתוך הנחה שאתה מתכונן למשחק תחרותי, ואז המטרה שלך צריכה להיות לצמצם כמה שיותר את ההפסדים ה"מקריים" האלו, כי אתה לא יכול להרשות אותם לעצמך בטורניר...
די להזכיר את בלינקמות! די כבר!
כן, תחרותית.
לפחות כרגע, יש לי בדק קלפים מצבע אחד - כחול. לסדר מאנה בשביל?
תראה, אני צריך האצת מאנה, גם זה דבר שדי מהר ראיתי בטסטינג. מהבחינה הזאת הכרומטיקים מיותרים.
זה דק אגרו, ככה שיותר מ-4 שליפות אני לא ממש צריך. גם פה הכרומטיקים מיותרים.
ארטיפאקטים לשים בתור ראשון ממש ממש לא חסר לי, ככה שלמעשה אני לא צריך את הכרומטיק. עדיף לי אפילו את הסילבר מיר, לפחות הוא יצור.

והקאטאקי הזה מפחיד, אני צריך טרור או משהו בסייד...

עריכה:
כדי לעשות סדר אני שם את הדקליסט הנוכחי:

Lands: 13
Blue Arti-Land x4
Darksteel Citadel x4
Glimmervoid x4
Black Arti-Land x1

Creatures: 27
Ornithopter x4
Arcbound Worker x4
Silver Myr x3
Frogmite x4
Arcbound ravanger x4
Somber hovergaurd x4
Myr Enforcer x4

Other: 20
Chrome Mox x4
Cranial Plating x4
Override x4
Toughtcast x4
Assert Authority x4
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ושוב, אתה לא מקשיב - הצבעים המסורתיים הם שחור-כחול-אדום. כחול בגלל השליפות וה-Ice, אדום בגלל Shrapnel Blast ו-Fire, שחור בגלל Cabal Therapy, שהוא קלף מאד חשוב לחבילת אגרו. אתה רוצה לשחק mono-blue artifacts, אתה יכול, אבל אתה גוזל מעצמך הרבה כלים מועילים. בשביל מה לדעתך יש Glimmervoid בחבילה אם לא כדי לאפשר לך לשחק מספר צבעים שונים? מי שמשחק רק כחול, עדיף לו כבר לשחק Islands, הם הרבה פחות פגיעים.

נקודה למחשבה - העפתי מבט בחבילות Affinity באינטרנט, כולן משחקות color fixing וכולן משחקות אפס Chrome Mox (אין לך כל כך הרבה קלפים שהם לא artifact, ואת אלו שיש, אתה בדרך כלל רוצה ביד; אם אתה רוצה artifact שעולה אפס, כבר עדיף Tormod's Crypt) ומשחקות 20 אדמות. כן, 20 מקורות מאנה שלא תלויים בזה שכבר יש לך מאנה (להבדיל מ-Talisman, Lens, Ingot וכדומה). זאת אומרת שאם אתה מתעקש לשחק Mox, לפחות תעלה את מספר האדמות ל-16.
PopperThingi
Dragon Food

אז תגיד לי מה להוציא ומה להכניס, אולי?

אני מקשיב, אף אחד עד עכשיו לא אמר לי שמשחקים שחור ואדום בשביל מה שהזכרת.

ממתי אני מתעקש לשחק מוקס? אתה הראשון שאמר לי שלא כדי.
הנחתי שחבילת אפיניטי תצטרך מאיץ מאנה שעולה 0 והוא ארטיפקט. אף אחד לא אמר לי אחרת.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לא חשבתי על קבאל ת'ראפי, למרות שאולי עדיף הדורס החדש מלורווין (Thoughtseize).

אני כבר אמרתי אדום ורן כבר הזכיר את אש/קרח יותר מפעם אחת.
היו גרסאות ששיחקו מוקסים בעבר. אין לך יותר מדי מה לשים עליהם וזה בזבוז של קלף, אבל היו מורידים אותו על ריק כדי להגדיל אפיניטי ופלייטינג וכדי שיהיה מה להקריב לרב'גר.

אין מה להשוות בכלל בין כרומאטיק ספיר למאנה-מיר. כרומאטיק ספיר יכול להביא לך את הפלייטינג השני או שראפנל בלאסט בדיוק בזמן. הוא עובד בצורה מצויינת (מוזרה, אבל מצויינת) עם Thoughtcast. בכלל, שליפות זה דבר טוב תמיד.
לעומתו, המיר הוא בסה"כ 1/1, בלי שום צורה של איוויז'ן שעולה 2. אין לו אפיניטי, אז זה אומר שאתה ממש צריך שני מקורות מאנה. אם הגעת לזה, אז רבג'ר עדיף בכל מקרה. עד שהוא נותן לך משהו זה כבר תור שלישי ואז כבר אין לך ממש צורך בהאצת מאנה.

אני מוכן להתערב איתך שאם תנסה את ההצעות שלנו מול הדק שלך, אתה תראה את ההבדל.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יובל, כמדומני שהסיבה שמשחקים Cabal Therapy ולא Duress היא ש-Therapy יכול לתפוס שני עותקים ויותר מקלף, ואתה נוטה לנחש את הקלפים שמציקים לך ביותר בהתאם ל-matchup בפעם הראשונה, ואז לתפוס לפחות עוד קלף ב-flashback. בדרך כלל, אני חושב שנוטים יותר לכיוון של קלפים כגון mass removals או חלקי קומבו ולא כל כך יצורים, אז אני לא חושב ש-Thoughtseize יהיה עדיף במשהו על Duress, שכאמור איננו משוחק.

בגדול, הרעיון של Chromatic Star הוא שכשאתה מקריב אותו, אתה לא רק מקבל קלף אחר במקום (שעשוי בסיכוי גבוה להיות artifact שימלא את התפקוד הרצוי עבורך) ומתקן את המאנה שלך, אתה גם מדלל את החבילה שלך; בעלות נמוכה (1 מאנה) אתה ממלא את התנאים הדרושים ל-Affinity שלך ומגדיל את הסיכוי לקבל את הקלפים החשובים יותר שלך. לא כל כך שליפה כמו deck manipulation, כי אין כאן ממש card advantage.

בגדול, נראה שחבילות Affinity משחקות 20/20/20: 20 יצורים (Ravager, Worker, Ornithopter, Frogmite, Enforcer, ברביעיות), 20 אדמות (רביעיות של Nexus ו-Glimmervoid, ותוספות של artifacts lands) ו-20 לחשים נוספים - רביעיות של Thoughtcast, Cranial Plating, Chromatic Star ו-4-3 עותקים של Shrapnel Blast, בנוסף לקלפים שונים בהתאם ל-metagame כגון Stifle, Fire // Ice, Pithing Needle וכדומה. את רוב הקלפים הללו, חוץ מאשר Stifle, אני זוכר שראיתי בעבר בחבילות ששיחקתי נגדן בטורנירים. Cabal Therapy נמצא לרוב ב-side.
buskr6
MTGil Apprentice

שליחה על ידי buskr6 »

הליסט שהלכו איתו לאליפות העולם בטייפ2
היה כזה:

4 Ornithopter
4 Arcbound Ravager
4 Arcbound Worker
4 Disciple of the Vault
2 Somber Hoverguard
4 Frogmite
4 Chrome Mox
4 Thoughtcast
4 Welding Jar
4 Shrapnel Blast
4 Cranial Plating
4 Seat of the Synod
4 Vault of Whispers
4 Great Furnace
3 Blinkmoth Nexus
3 Glimmervoid

וכמובן יש את Skullclamp ו Disciple שהם בנד
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

יש לי כמה הצעות בשבילך, שאני מקווה שתפנים כי יצא לי לשחק קצת פה ושם את הדק.
קודם כל, אתה צריך בסיס של 20-21 מקורות מנה, ולא משחקים 4 מוקס, כי זה פשוט יותר מדי. נכון שזה מגניב שזה ארטיפקט ב0 מנה, אבל יש קלפים שתשמח הרבה יותר לקבל, בייחוד אחרי התור השני. הייתי ממליץ לך לבחור בין 18 ל20 אדמות ו0-3 מוקסים (שילובים כמו 18-3, 19-2, 20-0 נשמעים לי די מוצלחים.) מה מונע ממך להתעצבן ששלפת אדמה למרות שיש לך כבר מספיק, וכבר הורדת את כל היד? נכון, לשחק Nexus, הוא קלף חובה בדק שיש לו אינספור שימושים. אני אפרט לך כמה, כי אני רואה שאתה עקשן לגבי לא להכניס אותו: מצד אחד לא רוצה להיות במחסור של אדמות, אבל אם תכניס הרבה אדמות אתה תשלוף יותר מדי. אז הוא גם אדמה כשחסר, וגם יצור כשיש עודף. מעבר לכך, הוא חוסם מעופף 2/2, אם יש לך יותר מ1 ממנו אז יש לו Haste כי אחד מפמפם את השני שתוקף, הוא לא מת למה שNavidshi כינה 'אסונות טבע', ואתה עומד להיתקל בהרבה מאוד מהם בזירה התחרותית. יש ליריב חוסמים? תקריב Ravager עמוס בקאונטרים ותעלה אותם על הנקסוס שידפוק ביריב שלך למוות. אם יש לך Nexus וPlating במשחק ראשון יש סיכוי לא רע שהיריב שלך פשוט יחטוף עד שהוא ימות בלי יותר מדי יכולת לעשות כלום. Ornithopter לבד לא מספיק כפלאייר.
גלימרוויד הוא לא קלף שאתה רוצה לשחק ב4 עותקים, שוב, אסונות טבע וכדומה, והוא מאט אותך בדרך כלל. הייתי משחק גג 2-3 ממנו, תלוי בכמה צבעוני הדק שלך.
ארטיפקט לנדס זה שבור, אתה חייב 4 אדומות, 4 כחולות, 4 שחורות, ולמלא את המקום שנשאר מעבר לגלימרוויד ולנקסוס בCitadel, הוא גם טוב.
Override וAssert Authority זה לא קלפים שמשחקים בראפניטי, אתה לא תזכה להשתמש בהם, אתה לא רוצה לקנטר אלא להרביץ, הם איטיים מדי. הדרך הנכונה להפריע ליריב שלך היא לא באמצעות Counterspells אלא בעזרת Distruption, מכוון שאתה תהיה Tapped Out בתורות הראשונים.
Shrapnel Blast קלף חובה ב4 עותקים, אני לא צריך להוסיף יותר מזה. Fire/Ice גם קלף מצויין, אבל אני חושב שלא יהיה לך מקום ושהוא יאט אותך ב4 עותקים, הייתי משחק 2-3. הוא אומנם טוב למוקסים ולהיפטר מכל מיני שטויות, אבל אתה לא תמיד תשתמש בו, במיוחד אם שלפת 2 ממנו.
Silver Myr קלף שבכלל לא קשור לדק הזה, איטי מדי, החוצה. 4 Enforcer ו4 Hoverguard ביחד זה יותר מדי שומן, הייתי משחק 3 ו-3, או 2 ו-4, תלוי במטה גיים (נניח מול דק אדוםEnforcer אוכל את הHoverguard, בעוד במאץ' אפים אחרים הוא הרבה פחות יעיל.)
במקרה ואתה משחק כמות קטנה של מוקסים, כדי לקבל עוד פיקס הייתי משחק Chromatic Star.
אתה צריך לחשוב על הסיידבורד שלך כשאתה בונה את הדק, כי המנה בייס נבנה גם קצת לפיו. Therapy, כמו שאמרו כאן, הוא מאוד מועיל, אולי גם Darkblast ספציפית נגד Kataki. עוד דיסטרפשן מועיל מאוד זה Pithing Needle. אבל לא יודע מה המטה גיים באקסטנדד היום, אתה זה שצריך לברר.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
PopperThingi
Dragon Food

חבל שבזבזת זמן מהחיים שלך לנסות לשכנע אותי לשחק נקסוס. אני לא הולך לשחק אותו ולא אכפת לי כמה הוא חשוב.
אם צריך לנד יצור אני אשחק מיצידי אפילו פאקטורי, אבל את נקסוס לא.

אני פתוח למה שאתם אומרים, למרות שאתם אומרים לי משהו אחד בלי להסביר ואחרי שאני
מסביר למה אני לא רוצה אתם מבאים הסבר ומוציאים אותי אידיוט, וזה מרגיז...

עוד משהו שאני לא מבין:
הסברת את קיומו של נקסוס כי הוא אדמה שהיא יצור וזה טוב נגד מאנה פלאד. לא עדיף פשוט לשחק פחות אדמות ועוד קצת מאיצים?
יצאתי מנקודת הנחה שדק שיכול להכניס גם Mycosynth Golem תור שלישי בלי יותר מדי מזל
(אני לא רומז שהוא טוב או משהו כזה, אל תתקפו אותי בגללו!) לא צריך הרבה אדמות, אבל צריך ארטיפקטים, ואם הם מפיקים מאנה בדרך, זה רק טוב.

גלימרוויד אין לי בעיה להוציא, האמת שנראה לי ששמתי אותו בטעות.

חוץ מזה אני די מסכים עם מה שאתם אומרים, מה שלא הבנתי זה למה אתם רוצים שאני אשים כרומאטיק בדק שיש בו צבע אחד. אם יש יותר מצבע אחד זה נראה יותר הגיוני,
למרות שפריזמאטיק לנס (היפותטית!) יכנס, סביר להניח, באותו תור כמו הכרומאטיק, יעשה את אותה עבודה,
ולא יצטרך ללכת לגרייביארד, משהו מיותר לחלוטין בדק שצריך כמה שיותר ארטיפאקטים במשחק (ואם כבר להקריב, אז לפחות למשהו עם תועלת כמו הראבאנג'ר).
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אני לא ידע מה אתך, אבל אם אתה באמת לוקח ברצינות את ההצעות פה, אז יש לך שלושה צבעים: אדום, שחור וכחול.
הרעיון בכרומאטיק זה לא רק שהוא מסדר את הצבע, אלא גם השליפה. תמיד זה טוב לשלוף. חוץ מזה, פריסמאטיק לנס עולה 2, שזה הרבה יותר בדק שמנסה למלא את הלוח כמה שיותר מהר.
מה עדיף, עוד ארטיפקט אחד במשחק או לשלוף עוד פלייטינג/שראפנל בלאסט?

למה לא מאיצים? כי אתה לא צריך להשקיע את המאנה שלך עכשיו ביותר מאנה אח"כ. אתה צריך להשקיע את המאנה שלך עכשיו ביותר כוח אח"כ.
למה נקסוס יותר טוב מפאקטורי? כי הוא מעופף ולא תצטרך להגיע לתור חמש (במקרה הטוב) בשביל להתחיל לתקוף איתו.
מאנה פלאד זה לא "עודף באדמות", זה "עודף במאנה". להוציא אדמות ולהכניס מאיצים משאיר לך את אותה התוצאה בדרך אחרת. אין לך מה לעשות עם מאנה, יש לך מה לעשות עם יצורים מעופפים.

הנה רעיון:
תבנה את הדק שלך כמו שאתה רוצה, ותבנה דק מקבילה לפי ההצעות שנתנו לך פה. תשחק אותן אחת נגד השניה או את שתיהן מול אותן החבילות. אני מאמין שזה יתן לך איזושהי תחושה להבדלים ביניהן.

מעבר לכל זה, אני קראתי את כל הנושא וכתבתי חלק מספיק גדול ממנו בשביל להגיד שרוב מי שהגיב פה, או לפחות כל אלה שהתגובות שלהם רציניות, נתנו הסבר לכל מה שהם הציעו.

נ. ב.
שניר, אתה סקראב. מה אתה בכלל יודע על רבג'ר?
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

Wulby כתב:חבל שבזבזת זמן מהחיים שלך לנסות לשכנע אותי לשחק נקסוס. אני לא הולך לשחק אותו ולא אכפת לי כמה הוא חשוב.
עם צורת חשיבה כזו לעולם לא תצליח ברמה תחרותית, ככל שתפנים את זה מוקדם יותר, כך יטב לך.
My phone number: 0522816213
PopperThingi
Dragon Food

Prismatic כתב:
Wulby כתב:חבל שבזבזת זמן מהחיים שלך לנסות לשכנע אותי לשחק נקסוס. אני לא הולך לשחק אותו ולא אכפת לי כמה הוא חשוב.
עם צורת חשיבה כזו לעולם לא תצליח ברמה תחרותית, ככל שתפנים את זה מוקדם יותר, כך יטב לך.
נתתי דוגמה :-? אני לא באמת הולך לשחק פאקטורי. אותו דבר גם ל-Y.
אני לא משחק את נקסוס מסיבה. שיחקתי אותו בעבר והוא היה קוץ בתחת, סתם קלף בלי תועלת
שמת לשוק ומאבד לי מאנה יקרה. הוא מקל בגלגלים ואני שונא אותו. אולי הוא הועיל לאחרים.
לי אף פעם לא. אין לי שמץ למה זה ככה, אבל אני לא אכניס קלף שעובד נגדי לדק. גם אם זו אמונה תפלה מפגרת שלי.

Y, מה שלא אהבתי בכרומאטיק בהתחלה (ועכשיו אני מבין, אמרתי את זה) זה שאמרת לי לשים אותו בדק עם צבע אחד.
כדי לשלוף בדק כזה עדיף דברים אחרים, במיוחד אם הוא כחול. עכשיו, בדק של 3 צבעים, הוא יותר הגיוני.
למה לשחק 20 אדמות, זה חידה בשבילי. במיוחד שיש מוקס. אני מעדיף שני לנדים תור ראשון ו-Thoughtcast פחות מאשר Frogmite שנכנס תור שני וסוגר את מה שיש לי לעשות אותו תור.

זה הדקליסט שנראה לי שתסגר ככה:

Lands: 16
Great Furnace 4
Vault of Whispers 4
Seat of the Synod 4
Glimmervoid 4

Creatures: 24
Ornithopter 4
Arcbound Worker 4
Frogmite 4
Arcbound Ravager 4
Somber Hoverguard 4
Myr Enforcer 4

Other: 20
Chrome Mox 4
Chromatic Sphere 4
Sharpnel Blast 4
Cranial Planting 4
Thoughtcast 4

Sideboard: 8
4 Terror
4 Cabal Therapy

יותר טוב? :-?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Wulby, זו הפעם האחרונה שאני מנסה להסביר לך - "Nexus זה קלף רע זו אמונה תפלה מפגרת שלך". אם שחקנים באליפות העולם משחקים אותו בחבילות שלהם, לא יכול להיות שהוא רע כמו שאתה מתאר לעצמך, וככל שתצא מהר יותר מנקודת המבט שלך ותנסה להבין איך לגרום לקלף לפעול לטובתך במקום להתעלם ממנו, ככה הסיכויים שלך לנצח בטורנירים יעלו.

בתור שני, בדרך כלל יש לך 2 אדמות (שהן לרוב artifact), ועוד משהו שירד כבר בתור ראשון - בין אם זה Ornithopter, Worker, Chromatic Star וכו'. כלומר שאתה יכול להוריד כמעט כל artifact בחבילה שלך למשחק, ואז לשחק Forgmite בחינם, ואולי אפילו לזרוק פנימה את ה-Thoughtcast ההוא, הכל בלי לשחק Mox ובלי לבזבז קלף על imprint בשבילו. תזכור שאין לך הרבה קלפים צבעוניים לבזבז על זה, ותזכור שאתה צריך את הקלפים שלך בשביל לבנות התקפה. affinity נותנת לך מאסה קריטית מהר מאד גם בלי האצת מאנה. אם באמת חשוב לך להוסיף עוד artifact שעולה אפס, Tormod's Crypt נראה הרבה יותר מוצלח נגד המטאגיים הקיים.

אני חושב שהייתי מוותר על ה-Hoverguard, הוא נראה פגיע הרבה יותר מדי בשביל העלות שלו וכבר יש לך Enforcer.

ותבין בבקשה את הקושי שזה יוצר בשבילנו, לנסות ולעזור לך כשאתה מתעלם או כועס על העזרה שאנחנו מגישים לך. המטרה היא לא להוציא אותך מפגר, אלא להראות לך איך להשתפר. אם אתה יוצא מתוך הנחה שאתה יודע יותר טוב מאיתנו, אז אין בכלל מה לומר יותר, סע לשלום, המפתחות בפנים.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

Tarmogoyf :) ?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

עדיף על Hoverguard. השאלה אם יש מספיק fixing :P
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Wulby כתב:Y, מה שלא אהבתי בכרומאטיק בהתחלה (ועכשיו אני מבין, אמרתי את זה) זה שאמרת לי לשים אותו בדק עם צבע אחד.
גם בצבע אחד זה עוזר כשרוב המאנה בייס שלך בנוי על "איך אני מכניס כמה שיותר ארטיפקטים" ולא על "איך אני מספק את הצבע שאני צריך". חוץ מזה, השליפה זה דבר שמאוד חבל שאתה כל הזמן מתעלם ממנו וממעיט בערכו.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אתה מוזמן, אגב, להעיף מבט בחבילת ה-Affinity של Sam Stein, שעלתה ל-top 8 של PT Valencia בשבת האחרונה:
http://www.wizards.com/default.asp?x=mt ... p8decklist
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

Holy shit! He has 4 Nexus!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מילא זה, הוא משחק Tarmogoyf במקום Shrapnel Blast. אני חושב שהגיע הזמן לתת ליצור הזה איזה ban קטן...
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

הדבר הזה די סינרגי עם אפיניטי, מגניב. חוץ מזה, יש שם הרבה בחירות שהם נורא אנטי מטה גיים, אני מניח שזאת הסיבה שזה הגיע לטופ 8, למרות שאפיניטי יותר סטנדרטי רץ יותר מהר וחלק.
לגביי הדקליסט האחרון שפורסם כאן-אני שמח שהקשבת לחלק מהעצות שלי, אבל Chromatic Star הוא יותר טוב מChromatic Sphere כי כשאתה מקריב אותו לרבג'ר אתה עדיין שולף. חוץ מזה, מפריע לי שאתה משחק הכל ב4 עותקים, זאת לא הדרך הנכונה, יש קלפים שאתה לא רוצה לקבל ב2 עותקים, כמו מוקס, גלימרוויד, והיצורים השמנים. ואתה לא צריך כל כך הרבה פיקס אם אתה משחק הרבה מוקסים.
תסביר לי רגע למה אתה משחק Terror בסייד? Blast גם הורג שמנים, ואם זה נגד גויף אז תשחק Crypt אם כבר, משתלב יותר טוב עם הדק. ומה עם הNeedle? הבחור בPT אפילו שיחק כאלה במיין.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
PopperThingi
Dragon Food

ככל ששהנושא הזה מתקדם נהרס לי החשק לשחק עם אפיניטי יותר ויותר...
שכחו מזה, אקסטנדד יותר מדי מסובך בשביל אידיוטים כמוני ><
שלח תגובה