באנים בEDH

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
TV-R-US
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

Re: באנים בEDH

שליחה על ידי TV-R-US »

טוב, השימוש היחיד כרגע אצלנו בליגה באורבורג זה לתת Swampwalk לSkullbriar אז זה לא מפריע לאף אחד. אני בכלל לא זוכר מתי לאחרונה יצא לי לראות cabal coffers בליגה.
אנשים לא משחקים דקי קומבו שחור כבר שדורשות המון מאנה :P ירוק וכחול זה הכיף האמיתי
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
IS130
MTGil Apprentice
קיבל תודה: 1 פעם

שליחה על ידי IS130 »

אלמוג -
אז פעם הבאה שאתה סתם רוצה להתלונן, אל תכתוב את התלונה בת'רד שהנושא שלו זה "באנים" ותדליק לי את מרוקביץ' חחחחח
חוצמזה, אני עומד מאחורי כל מה שאמרתי לגבי כל באן שעשינו(אהם יניב) ולכל באן עתידי שאי פעם תנסו לעשות, כולל החלק על המחיר, שבאמת לא רלוונטי לכמה שהוא חזק לא יודע מאיפה הבאת את זה, פשוט השילוב של קלף חזק וזול זה משהו שאנשים שהם לא אני אתה יניב וניר כן צריכים...
יניב -
עניתי לכל ההודעה שלך בחלק האחרון של ההודעה הקודמת שלי, אם באמת היינו מחזירים את אורבורג לליגה ואנשים היו בונים איתה דקים מעצבנות, פשוט היית צריך להוסיף לדק כמה פתרונות אין מה לעשות... פעם סיפרת לי סיפור על בן אדם ששיחקת איתו EDH בח"ול ושהם משחקים שם אחד-על-אחד מאוד תחרותי, היה לו דק מונו כחול מאוד מעצבנת שמנצחת משבע התקפות של ונדיליון קליק בתור גנרל ובינתיים עושה מלא קאונטרים, העברת קליה אחת עם הייסט, הורדת יונה, והוא נכנע, כי הוא ידע שאין לו בדק שום פתרון(אם זה לא בדיוק הסיפור אני מצטער, אבל הנקודות החשובות בו באמת הגיעו ממך)... אתה מעדיף להיות מאלה שנכנעים כששמים להם קלף חזק, או שאתה מעדיף לשנות דקים ולמצוא פתרונות? כי באמת שלהרוס לנד זה לא מסובך מדי, הרבה יותר קשה להגן עליה מאשר על יצורים, ובכל הקטע של להחזיר אותה - כבר יש בליגה הרבה GYHATE ועוד טיפה לא יזיק, זה גם בהרה מקרים קלפים שמחליפים את עצמם בעוד קלף ככה שנו הארם דאן

שניכם ברחתם מהר ואומרים שלא קראתם לעשות באן לפרופט, אבל זה היה קורא ממש מהר אם לא הייתי קופץ ונלחם, ואני עוד בנאדם שבשני הדקים העיקריות שהוא משחק כרגע אין פרופט...
וזה גם לא שאני מנסה להעלות פה מחדש דיון על אורבורג, היא בבאן ושתישאר בבאן, אני פשוט באמת נגד כל הקונספט של הבאנים ואתם נראים כל-כך בסדר איתו שזה מעצבן, אני יכול להבין את הבאן לנוויגייטור או לספינקס, אבל בערך זהו, וזה שני קלפים שיכולנו לסכם את הבאן עליהם גם בליגה בלי לפתוח תרד בין 7 עמודים שאני איכשהו מצליח לנצח בו את יניב במי חופר יותר :P

מה שכן אני יעשה לייק לזה -
מרווין כתב:למרות שבהחלט מי שמשחק כזה בדק צריך לקחת בחשבון שזה קלף שמושך המון הייט ושלא יתפלא אם כולם מחליטים לתקוף אותו. זה הרי היופי בפורמאט מולטיפלייר
ויזכיר לך את זה כל פעם שתנסה לעשות באן לקלף:)
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

אבל אתה סתם קפצת ונלחמת על פרופט, לא בגללך לא עושים לה באן, פשוט היא עדיין לא ברמה ששווה באן. רק בwatch list. אף אחד לא אמר לעשות לה באן. ואם יש כבר שרשור שמדבר על קלפים בעייתייים בEDH, אז למה שאפתח שרשור חדש כדי להגיד שהקלף הזה בעייתי?
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אוי סופר... =\
כמו שכבר אמרתי בהודעה הקודמת שלי אני לא חושב שמישהו קרא לעשות ל- [card]Prophet of Kruphix[/card] באן, בטח שלא אני.
גם הסברתי למה אני לא חושב שצריך לתת לו באן. אפילו אמרתי שזה יהיה צבוע מצדי להציע לו באן.

אתה מציג את זה כאילו אני ואלמוג יושבים כל היום וחושבים: "לאיזה קלף נעשה באן היום?"
זה ממש לא המצב, זה נשמע יותר כמו פרק גרוע של פינקי והמוח.

לגבי אורבורג, אתה יכול לבדוק בעצמך בת'רד הזה, זאת הייתה הצעה של דניאל.
עם זאת, אני לגמרי עומד מאחורי הבאן הזה. אני חושב שהוא מוצדק ונכון, והטענות שלך שוב פעם ממוחזרות אז אין באמת טעם לפתוח את זה שוב.
רק אזכיר לך שלהרוס את אורבורג זה לא באמת פיתרון, צריך לעשות לו exile וזה כבר טיפה יותר בעייתי.
בנוסף, גם אם תעשה לו exile הבעלים שלו יהנה לפחת מהפעלה אחת... שעשויה להזיק יותר מדי למשחק.

זהו לבינתיים, לא באמת רציתי לפתוח את זה לדיון, אלא להזכיר שלפעמים הבאנים שהוצעו בת'רד הזה ממש טובים ומשפרים את סביבת
המשחק, כשהבאן הזה הוא כנראה הטוב ביותר שהיה לנו.
IS130
MTGil Apprentice

שליחה על ידי IS130 »

אם שום דבר לא לא עומד על הפרק לשינוי לטובה או לרעה באמת אין טעם לפתוח וויכוח אני רק יגיד שזה
TV-R-US כתב:watch list
מאוד מטומטם וזה
מרווין כתב:אתה מציג את זה כאילו אני ואלמוג יושבים כל היום וחושבים: "לאיזה קלף נעשה באן היום?"
זה ממש לא המצב, זה נשמע יותר כמו פרק גרוע של פינקי והמוח
מאוד מצחיק :lol:

אבל בגדול, אני נגד כל באן שעשיתם, שאתם חושבים לעשות, ושאי פעם תעשו, גם אם זה קלף שאין לי בשום בדק ויש לכל השאר בדקים ואני מפסיד לו מלא, אני עדיין אהיה נגד, זה כל מה שהיה חשוב לי להבהיר בהודעות שלי...
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

אז hate list :P

ובעיקרון אמרת שאי אפשר להתחשב בדיעה שלך בשום דיון באנים כי הדיעה שלך תהיה תמיד שלילית בלי קשר לקלף... גם אם זה קלף הרסני שהורס את המשחק (לדוגמא פרימורדיאל ירוק שחטף באן רשמי הרבה אחרי שאנחנו עשינו באן) אתה תהיה נגד רק בשביל להיות נגד, אז הדיעה שלך אוטומטית הופכת ללא רלוונטית.
IS130
MTGil Apprentice

שליחה על ידי IS130 »

סליחה על העיכוב של השבוע אין לי זמן להיכנס לפורום כל יום אבל זה מאוד עצבן אותי
TV-R-US כתב:אתה תהיה נגד רק בשביל להיות נגד
אחרי כל ההסברים שלי על אסטרטגיה ומציאת פתרונות, איך אתה יכול להגיד דבר כזה?אולי אני חפרן שאוהב לנסות לשכנע, אבל בסופו של יום, אם אתה לא מסכים עם הטיעונים שלי, תגיד את זה, ושיהיה לך לבריאות, ומכאן ועד להגיד שאני עושה דווקא....
TV-R-US כתב:אז הדיעה שלך אוטומטית הופכת ללא רלוונטית
בלי קשר להבדל העצום בין דעה (לדעתי לפרופט לא מגיע באן) לבין טיעון מנומק(פרופט 2/3 שלא מגן על עצמו בלי עוד קלפים) (זה היה רק דוגמאות אל תחפור שוב על פרופט) , אני אחד מהשלוש היחידים (אני אתה וניר) שהדעה שלהם דווקא כן רלוונטית, עם כל הכבוד לכל מי שעבר לתל אביב/קנדה/צבא, או סתם הפסיק להגיע
כאילו, בהתחשב בזה שניר לא באמת מגיב פה, אם הדעה שלי לא הייתה רלוונטית, היית פחות או יותר מדבר עם עצמך....
(יניב אני מת עליך, אבל כל הת'רד זה מלכתחילה מתייחס לEDH בליגת הטכניון, ולצערו הרב של כולנו אתה כנראה לא תגיע לליגה הזאתי בשנים הקרובות, אז בבקשה אל תקח את זה אישית<3)

בקיצור, זה
TV-R-US כתב:ובעיקרון אמרת שאי אפשר להתחשב בדיעה שלך בשום דיון
ממש לא מה שאמרתי, יא חתיכת חצוף :D
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

בוא נגיד ככה, אתה תשאל מישהו ששונא את מארוול על הדיעה שלו לגבי סרט של מארוול? לא, כי אתה יודע שהוא יהיה נגד, אז אי אפשר באמת להתחשב בביקורת שלו. מן הסתם, היות ואנחנו ליגה של שלושה אנשים ( :( ) אז הדיעה שלך כן רלוונטית, אבל אם אתה אומר שלא משנה מה אתה תהיה נגד, זה אומר שלא צריך בכלל לשאול אותך. גם sphinx הוא רק 4/6 שלא מגן על עצמו, גם טיטאן ירוק הוא רק 6/6 שלא מגן על עצמו

והכי טוב לדבר עם עצמך, ככה אתה בטוח שמישהו מקשיב XD
IS130
MTGil Apprentice

שליחה על ידי IS130 »

גם אני יכול לעשות השוואות - לא אמרתי שאני שונא את מארוול, העברתי ביקורת על הבימוי/עריכה/אפקטים
כאילו, באמת, הביטוי שונא מיותר... חוצמזה לך תדע, אם וויזארד יוציאו מחר אנ-קאונטר-אבל-אינסטנט שהורס ארבע לנדים בשני מנה עם באי-בק באחד, אולי גם אני יסכים לעשות לו באן, אבל כל עוד אני מציג לך טיעונים, גם אם הם מרגישים ממוחזרים (כאילו השכפולים והריאנימייט שאתה מציג כל פעם לא מרגישים ממוחזרים, כאילו פאק זה חלק מהמשחק, תמיד יבזבזו אותם על היצור הכי חזק, shocker?) אז להגיד שמה אני אומר זה ביקורת שמיותר להתחשב בה סתם מרגיש כאילו אין לך טיעוני נגד :wink:
ואם אתה מתעקש להמשיך לבזות את פרופט אני אמשיך להגן עליה - טיטאן מביא לך שני לנדים שהוא בא, ספינקס שולפת שני קלפים כשאתה מעביר את התור, וזה רק המינימום שהם עושים בשנייה וחצי, פרופט יכולה בקלות לא לעשות כלום סיבוב שלם....
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

התעייפתי.
jooleeboolee
MTGil Wizard

שליחה על ידי jooleeboolee »

להגיד שפרופט לא טוב כי הוא צריך קלפים אחרים בשביל להיות טוב לא נראה לי לגיטימי... זה edh, תמיד יש עוד קליפם, במיוחד בכחול וירוק...
זה הרגע להזכיר שפורום המג'יק הישראלי מתנגד לכל צורה של עבדות.
Nairus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nairus »

די לחפירות!
אני חושב שאלמוג בנה דק HATE מלאה לכל דבר, וזו הסיבה שגולם הולכים עליו קודם (לא באמת, הורגים אותו ראשון כי הוא אלמוג), פרופט כרגע מציגה בעייתיות יפה לפורמט וכן צריך למצוא פתרון ובכך לעצב מחדש את הדקים שיתאימו לקלפים שהם מוציאים, בדיוק כמו TNN בלגאסי, ויחידי שלא יכול לשחק פרופט כרגע, כי אין לו אישור זה אורי חורב, כי אז אני יכניס את הראש שלו למגרש באינסטנט :)

קיצר, תעבדו על הדקים ותראו אם אתם יכולים למצוא פתרון לבעיה לפני שעושים לה באן.

נראה בליגה.
אני לא סובל מסכיזופרניה, אני נהנה ממנה...
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אני מסכים במאה אחוז עם מה שניר אמר :thumbr:

אגב, למי שלא ראה, היה עדכון "אמיתי" של ה- Ban List:
Rules Committee כתב:
[card]Braids, Cabal Minion[/card] is banned
[card]Rofellos, Llanowar[/card] Emissary is banned
[card]Erayo, Soratami Ascendent[/card] is banned
[card]Kokusho, the Evening Star[/card] is unbanned as a General
[card]Metalworker[/card] is unbanned
וכרגיל, ה- Rules Committee מפשלים ונותנים לבאן לשטויות במקום לתת באן לקלפים שבאמת מדכאים את הפורמאט....
נו טוב, לפחות Metalworker זה מגניב.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

כל עוד consecrated sphinx עדיין לא בבאן אני לא מבין מי חושב על הבאנים האלה
התימני
MTGil Wizard

שליחה על ידי התימני »

TV-R-US כתב:כל עוד consecrated sphinx עדיין לא בבאן אני לא מבין מי חושב על הבאנים האלה
:thumbl:
שלח תגובה