מודרן כחולה (שיפורים בבקשה)

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
mothermarycomes
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מודרן כחולה (שיפורים בבקשה)

שליחה על ידי mothermarycomes »

אז ראיתי ברשת את הדק הזאת, שלדעתי הרעיון שלה ממש ממש מגניב ויכול להתפתח לכל מיני מקומות. אשמח לעצות לשיפור:
10 Island
4 Blistercoil Weird
4 Paradise Mantle
4 Serum Powder
4 Sleight of Hand
4 Serum Visions
4 Thought Scour
4 Peek
4 Gitaxian Probe
4 Quicken
4 Visions of Beyond
4 Cerulean Wisps
4 Manamorphose
2 Grapeshot

בעקרון אם מישהו לא מבין, הקטע זה לשים blistercoil weird תור 1, תור2 לשים עליו paradise mantle ואז לשחק מלא אינסטנטים שעולים 1 ונותנים לך לשלוף קלף, ככה שהבליסטרקקויל מתנפח, עושה אנטאפ כל הזמן, ועם המנטל מייצר עוד מאנה לעוד אינסטנטים. לפי ההערכה שלי זה נותן לך עם יד ראשונה טובה בערך 80% מהמקרים נצחון תור 2. עזרה לשיפור תתקבל בשמחה! אגב ניסיתי להכניס nivmagus elemental, לא עובד ממש טוב
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

בעיקון אתה לא חייב לנצח תור 2..... יכול מאוד להיות שסתם תעשה 6-7 נזק תור שני וכן הקטע זה לשחק מלא אינסטנטים שעולים אחד וגם שולפים לך קלפים או האינסטט שעושה אנטפ ליצור ואתה שולף קלף למשל נותן לך 2 מאנה עם האקוויפ...... בקיצור עם הקומבו הזה אתה לא חייב לנצח ישר מספיק לעשות את המקסימום כל תור, אני חושב שזאת לא דק חזקה כל כך אבל היא יכולה לעבוד טוב
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

הבעיה העיקרית שלה היא שהיא לא קונסיסטנטית.
בערך הקלף הכי טוב בשביל הדק הזאת זה faithless looting , שממש צריך להיות פה, עם קצת fetchlands, 1 steam vents. זה נותן לך לזרוק אדמות מיותרות ודברים כמו serum powder או יצורים/אקוויפמנטים עודפים באמצע הקומבו.
Don't drink and draft.
artillery
MTGil Wizard

שליחה על ידי artillery »

לי זה נשמע כמו דק סטורם.
תכניס עוד שני גרייפשוט וריטואלים בשביל עוד מאנות
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

ריטואלים לא רלוונטי כל כך כי זה נותן רק אדום.... והדק חופרת בעצמה מספיק בשביל בשביל 2 grapshot ............. looting יכול ליהיות נחמד פה.....nivmagus בעייתי כי אתה לא תשלוף קלפים מהקסמים שלך,
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

תשחק כמה שיותר fetch lands , זה מגדיל משמעותית את הסיכוי שלך לשלוף קלפים שהם לא אדמות.
אני הדורבן שקולע בזמן !
mothermarycomes
MTGil Apprentice

שליחה על ידי mothermarycomes »

לצערי אחד האילוצים שלי זה תקציב... fetch יקרים לי... חשבתי להכניס פיית'לס לוטינג האמת... אבל על חשבון מה? בעייתי להכניס עוד גרייפשוטים בגלל שזה פשוט מסיים לי את התור בגלל תקיעת מאנה
שלח תגובה